Casitsu Live Casino Rishikoni

Age Limit
Casitsu
Casitsu is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaNetellerPaysafe Card
Trusted by
Curacao
Total score7.7
Përfitimet
+ Bonus i mirëseardhjes kripto
+ Kazino Highroller
+ Lojërat Bitcoin të disponueshme

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2020
BonusetBonuset (12)
Bonus cashbackBonus ndeshje
Bonus parash pa pagesë
Bonus rrotullime falas
Bonus të mirëpriturBonus të regjistrimitBonusi high rollerBonusi i ditëlindjesBonusi i rimbushjesBonusi javor
Bonusi me depozitë
Kodet e bonusit
GjuhëtGjuhët (2)
Angleze
Gjermane
LicencatLicencat (1)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (10)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (17)
MonedhatMonedhat (10)
Dollari Australian
Dollari Kanadez
Dollari i Zelandës së Re
Euro
Jeni Japonez
Krona Norvegjeze
Rubla ruse
Shtetet e Bashkuara Dollar
Tenge Kazakistanez
Zloty Polak
ShtetetShtetet (8)
Australia
Austria
Estonia
Irlanda
Kanadaja
Norvegjia
Zelanda e Re
Zvicra
SoftwareSoftware (33)
4ThePlayer
BGAMING
Belatra
Betsoft
Boomerang
Booming Games
Booongo GamingBulletproof Games
DreamTech
EGT Interactive
Endorphina
Evolution Gaming
Games Labs
Gamevy
Mascot Gaming
MicrogamingNetEnt
Nolimit City
Northern Lights Gaming
Platipus Gaming
Play'n GOPlaysonPragmatic PlayQuickfire
ReelPlay
Reflex Gaming
Relax Gaming
Spinomenal
Thunderkick
True Lab
Wazdan
Yggdrasil Gaming
iSoftBet

Pse Plat në Live Casino

Casitsu Live Casino del nga hijet. Kazinoja live më e fundit e Dama NV është një përvojë tjetër me temë aziatike. Casitsu live Casino ka një faqe interneti që është e këndshme, e sigurt dhe e thjeshtë për t'u përdorur. Casitsu përdor një faqe të sigurt, standarde etike të lojërave dhe teknologji të sigurt për të garantuar sigurinë dhe drejtësinë e të dhënave dhe pagesave.

Kazinoja i trajton të gjithë në mënyrë të barabartë; nuk ka zonë me rul të lartë dhe të gjithë lojtarët janë të mirëpritur! Lojtarët do të kenë gjithmonë një kohë të mirë në një mjedis të sigurt dhe transparent. Për më tepër, katalogu i shkëlqyer i lojërave dhe përdorimi i kriptomonedhës në tituj të zgjedhur do t'i bëjë ata të gulçojnë.

Casitsu Live Casino është licencuar nga Autoriteti i Lojërave të Curacao. Organi rregullator garanton sigurinë e lojtarëve duke testuar lojërat në baza të rregullta për të siguruar lojë të drejtë. Për më tepër, kazinoja pritet të mbajë të sigurta të dhënat e klientëve të saj. Të gjitha transaksionet janë të sigurta dhe të sigurta.

Gjithçka është në rregull aty ku lojtarët do të prisnin të ishte. Ka edhe shpjegime të shkëlqyera gjatë udhëtimit. Ata mund t'i shohin vetë të gjitha fjalitë shpjeguese fantastike duke lëvizur në fund të çdo faqeje në faqen e internetit të Casitsu, për shembull. Lojtarët do të kënaqen duke luajtur në këtë kazino të drejtpërdrejtë.

About

Casitsu Live Casino u lançua në industria e kazinove në internet në vitin 2020 dhe ka arritur përgjithësisht reagime pozitive nga përdoruesit. Casitsu ofron vërtet një përvojë të pakrahasueshme të kazinosë live, me mbi 100 tavolina blackjack, si dhe ruletë, poker, baccarat dhe shumë më tepër!

Me një dizajn humoristik ninja që qarkullon në të gjithë sitin, Kumarxhinjtë do të priten me një bonus të madh regjistrimi dhe një nga faqet më miqësore për përdoruesit në dispozicion. Përveç kazinosë live, ka mbi 3,500 lojëra elektronike të ndryshme, jackpot dhe lojëra tavoline për të zgjedhur!

Casitsu Casino u themelua nga një grup entuziastësh të lojërave, të cilët donin të ndërtonin një platformë të sigurt ku mund të kënaqeshin si lojtarët me role të larta ashtu edhe lojtarët e rastësishëm.

Games

Ka pothuajse 200 tituj të lojërave Evolution të disponueshëm në Live Casino. Këto përfshijnë të gjitha lojra standarde tradicionale të kazinosë të tilla si Blackjack, Roulette, e kështu me radhë. Disa shfaqje lojërash frymëzojnë gjithashtu një sërë titujsh, duke i lejuar ata të shijojnë lojëra të drejtpërdrejta të kazinosë së nivelit më të lartë ndërsa argëtohen këtu. 

Ruletë e drejtpërdrejtë

Brenda seksioni i ruletës, lojtarët do të zbulojnë disa variante si: 

 • Ruletë rrufe
 • Ruletë gjithëpërfshirëse
 • Ruletë e menjëhershme

Blackjack live

Ekziston edhe një një gamë e gjerë opsionesh blackjack, duke përfshirë:

 • blackjack pafund
 • Blackjack me shpejtësi
 • Power Blackjack, dhe gjithashtu craps, i cili sapo u prezantua.

 

Ka shumë ndryshime këtu, me tregtarët profesionistë meshkuj dhe femra që transmetojnë nga një kazino e vërtetë.

Baccarat live

Ka të tjera llojet e baccarat dhe sic bo në dispozicion, së bashku me Punto Banco, që luhet në italisht. Baccarat tani ka një opsion multiplay, i cili u lejon lojtarëve të luajnë në tavolina të shumta në të njëjtën kohë.

Bonuses

Ndërsa nuk ka asnjë bonus unik të mirëseardhjes për lojtarët e kazinosë live, ata ende mund të përfitojnë nga ajo oferta e përgjithshme e mirëseardhjes e kazinosë. Kjo është e ndarë në katër depozitat e para, dhe specifika të tilla si kodet e nevojshme promocionale mund të gjenden në faqen e internetit promovuese.

 • Depozita e parë dhe e katërt: 100% bonus deri në 300 €
 • Depozita e dytë dhe e tretë: 50% bonus deri në 200 €

Kërkesa për bast është 20x.

Languages

Fatkeqësisht, Casitsu live casino nuk mbështet shumë gjuhë për përmbajtjen e saj në uebsajt dhe mbështetjen e klientit. Disponueshmëria e më shumë opsioneve gjuhësore i bën lojtarët të lehtë të bisedojnë me kujdesin ndaj klientit dhe me përfaqësuesit e tregtarëve të drejtpërdrejtë. Gjuhët e mbështetura nga Casitsu live kazino janë:

 • anglisht
 • gjermanisht

Ndoshta ata do të shtojnë më shumë opsione gjuhësore në të ardhmen për të argëtuar lojtarët e tyre anembanë globit.

Monedhat

Mbështetja e monedhës është një tjetër faktor në renditjen e një kazinoje online ose live. Ndërsa lojtarët anembanë globit përdorin platforma online për t'u argëtuar me lojëra emocionuese, kështu që ata duan opsione të lehta monedhe për depozitim dhe tërheqje. Casitsu live kazino u ofron lojtarëve të saj të tërheqin dhe depozitojnë fondet e tyre në monedha të shumta. Monedhat e mbështetura nga kjo kazino janë:

 • euro
 • dollarë amerikanë
 • Zloti i Polonisë
 • Rrënojat
 • Kriptovaluta dhe shumë të tjera.

Live Casino

Kazinotë nuk janë vetëm për rrotulla të larta; ato janë gjithashtu për njerëzit e zakonshëm që duan të kalojnë një kohë të mirë. Kazino live Casitsu u ofron lojtarëve një përvojë të sigurt dhe të sigurt të lojërave të fatit.

Koncepti ninja është mikpritës dhe i këndshëm. Gjithashtu reflektohet në mënyra të ndryshme. Më shumë stimuj ose promovime duhet të jenë të disponueshme për lojtarët e kazinosë live dhe duhet të ketë më shumë opsione gjuhësore.

Ekziston gjithashtu një gamë e gjerë e mënyrat e pagesës dhe tërheqjes në dispozicion. Të gjithë duhet të jenë në gjendje të gjejnë diçka të dobishme këtu. Një fushë ku ata mund të përmirësohen është duke zgjeruar FAQ dhe duke shtuar mënyra shtesë për të kontaktuar drejtpërdrejt kazinonë. Në përgjithësi, besohet se lojtarët do të kalojnë një kohë të mrekullueshme këtu.

Software

Koleksioni i lojërave të Casitsu live përfshin tituj nga disa prej tyre ofruesit dhe zhvilluesit më të njohur të industrisë. Megjithëse lista e faqes së internetit është e vogël, ajo thekson cilësinë mbi sasinë.

 • Lojëra evolucionare

Nëse dikush është në dijeni të kazinove të drejtpërdrejta, ata do t'i njohin Evolution Gaming si lider në industri. Të gjitha lojërat me tregtarë të drejtpërdrejtë të Casitsu ofrohen nga Evolution Gaming, një ofrues i njohur për tregtarët e tyre me përvojë, lojërat me cilësi të lartë dhe përzgjedhjen e larmishme të lojërave.

Support

Ekipi mbështetës janë ninja të vërtetë dhe ata janë në dispozicion 24/7. Ata kujdesen shumë për të garantuar që lojtarët të shijojnë një përvojë të këndshme lojrash. Megjithatë, nëse ata hasin ndonjë problem në çdo kohë, nëse bëhet fjalë për një problem regjistrimi, kërkesë bonus, pyetje bankare ose pyetje në lidhje me lojën, stafi është aty për t'u shërbyer përdoruesve në të gjitha orët e ditës dhe të natës.

 • Bisedë e drejtpërdrejtë
 • Email
 • Pyetjet e shpeshta

Duke përdorur live chat është metoda më e shpejtë për të kontaktuar ekipin. Nëse pyetja nuk kërkon përgjigje të menjëhershme, mund të dërgoni një email tek ninjat mbështetës. Ata gjithashtu mund të kalojnë nëpër FAQ-të e dobishme të kazinosë; dhe mund të gjejnë zgjidhjen që kërkojnë atje.

Deposits

Casitsu Casino ofron një shumëllojshmëri opsionesh bankare të sigurta dhe të sigurta. Gjithçka, nga alternativat e kartave të debitit dhe kreditit deri te kuletat elektronike dhe kriptovalutat janë në dispozicion.

Disa nga mënyrat më të njohura të pagesës janë renditur më poshtë për lehtësi:

 • Viza 
 • Neosurf
 • Neteller
 • Paysafecard
 • ecoPayz

Të gjitha transaksionet janë të menjëhershme dhe kufiri minimal për depozitim ose tërheqje është $/€ 10