Rishikimi i lojërave të tregtarëve të drejtpërdrejtë CopaGolBet

CopaGolBetResponsible Gambling
CASINORANK
7/10
BonusBonus 6000 BRL
Top bastet sportive
Sportet e disponueshme
Kripto-miqësore
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Top bastet sportive
Sportet e disponueshme
Kripto-miqësore
CopaGolBet is not available in your country. Please try:
Fiona Gallagher
ReviewerFiona GallagherReviewer
Fact CheckerClara McKenzieFact Checker
Bonuses

Bonuses

Bonuset janë ndër pikat më të shitura të kazinove online. Faqja ofron disa opsione bonusi që u drejtohen lojërave specifike. Ata gjithashtu u nënshtrohen kërkesave të bastit për tërheqjet e fitimeve të bonusit dhe kanë një afat kohor skadimi pas aktivizimit. Disa nga opsionet e bonusit të disponueshme në CopaGolBet Casino përfshijnë:

 • 100% bonus mirëseardhjeje në depozitën e parë deri në 2000 R$
 • 75% bonus në depozitën e dytë deri në 2000 R$
 • 50% bonus në depozitën e tretë deri në 2000 R$
 • 50% bonus depozitimi ditor i rimbushjes deri në 1000 R$

Depozita minimale për kualifikimin e bonusit është 20 R$. Fatkeqësisht, tregtarët e drejtpërdrejtë nuk kontribuojnë në kërkesat e basteve të ndonjë bonusi të disponueshëm të kazinosë në CopaGolBet.

Bonusi i mirëseardhjesBonusi i mirëseardhjes
Games

Games

Një kazino në internet vlerësohet gjithashtu sipas cilësisë dhe numrit të lojërave. Kazinoja CopaGolBet ka një shumëllojshmëri të lojërave më të mira të kazinosë për të ofruar. Kazino ofron variacione të shumta të drejtpërdrejta të mundësuara nga studiot e lojërave me reputacion. Seksioni i lojës është subjekt i përditësimeve të planifikuara për të përmirësuar përvojën e lojërave dhe për të rritur numrin e lojërave.

Blackjack live

Blackjack është një nga lojërat më të njohura të kazinosë. Loja ka mekanizma dhe rregulla të thjeshta të lojës. Përmendja e parë me shkrim e Miguel për blackjack ishte në një koleksion tregimesh të shkurtra. Tavolinat e Blackjack kanë një pasqyrë të quajtur Peeker, të cilën tregtarët e përdorin për të kontrolluar kartën e vrimës. Napoleon Bonaparte ishte një nga fansat më të mëdhenj të blackjack-ut. Loja ka variacione të ndryshme që janë të bazuara në kazino ose të orientuara nga rajoni. Disa nga opsionet e blackjack live në CopaGolBet Casino përfshijnë:

 • Quantum Blackjack Plus
 • Blackjack Royale
 • Blackjack pa kufi
 • Ruby në Blackjack
 • Blackjack VIP

Ruletë e drejtpërdrejtë

Roulette është një lojë e lashtë kazino që e ka origjinën në Francë. Ajo u shpik aksidentalisht nga një fizikant i quajtur Pascal, pasi tavolina e saj rrotulluese nuk ishte menduar fillimisht për lojëra kazino. Loja ka disa pseudonime, duke përfshirë lojën e djallit. Ka rregulla të thjeshta fitimi dhe lojtarët kërkojnë efikasitet dhe aftësi për të mposhtur kundërshtarët e tyre. Disa nga opsionet e drejtpërdrejta të ruletës në CopaGolBet Casino përfshijnë:

 • Ruletë Romana
 • Ruletë Bukuresht
 • Ruletë Spreadbet
 • Ruletë Arabe
 • Ruby Ruletë

Baccarat live

Baccarat është një lojë letrash që vendos dy duar kundër njëra-tjetrës për të arritur në totalin e nëntë të lakmuar. Shumica e amerikanëve e quajnë baccarat Punto Banco. Është luajtur gjatë viteve 1700 në Evropë. Më vonë, ajo u përhap në Francë në fund të viteve 1800. Disa nga opsionet e baccarat live në CopaGolBet Casino përfshijnë:

 • Super8 Baccarat
 • Shpejtësia Pa komision Baccarat
 • Nuk ka Baccarat komisioni
 • Beton Poker
 • Bakara e artë

Loja Tregon

Përveç ruletës, blackjack-ut dhe baccarat-it, CopaGolBet ofron gjithashtu shfaqje të shumta lojërash live. Kjo lëvizje ishte për të eliminuar monotoninë e lojërave klasike të tavolinës. Është ideale për fillestarët që kërkojnë të provojnë alternativa të ndryshme për të marrë një lojë të përsosur kazino që përshtatet mirë me aftësitë e tyre të lojës. Disa nga shfaqjet e lojërave të disponueshme në CopaGolBet Casino përfshijnë:

 • Spin A Win Wild
 • Vendi i çudirave
 • Mega Rrota
 • Ëndrra tërheqëse
 • Fan Tan
+1
+-1
Mbyll

Software

CopaGolBet Casino ka bashkëpunuar me ofruesit e programeve kompjuterike për të siguruar që kazinoja të ketë lojëra cilësore për lojtarët. Ai ofron variacione të shumta të lojërave të njohura të kazinosë dhe opsione unike për nevoja të ndryshme të lojtarëve. Për më tepër, platforma është krijuar për të kërkuar lojëra duke përdorur emrat e ofruesve të ndryshëm të programeve kompjuterike.

Ai lejon lojtarët me preferenca të luajnë lojëra kazino live nga një studio lojërash specifike. Tregtarët e drejtpërdrejtë përdorin pajisje cilësore vizuale dhe audio për t'u ofruar lojtarëve të tyre përvoja të jashtëzakonshme të lojërave. Ekziston gjithashtu një ndërveprim i bollshëm me krupierët e jetës reale për të ofruar sesione lojrash tërheqëse. Disa nga ofruesit e programeve kompjuterike në CopaGolBet Casino përfshijnë:

 • Evolucioni
 • Playtech Live
 • Amusnet Interactive
 • Pragmatike Luaj Live
 • TVBet
Payments

Payments

Metodat e pagesës ndihmojnë lojtarët të bëjnë depozita dhe tërheqje në llogaritë e tyre të lojërave. Pasi të bëhet pagesa, përpunimi fillon menjëherë dhe lojtarët mund të përdorin para të vërteta gjatë basteve. Të gjitha pagesat në CopaGolBet Casino bëhen nëpërmjet Pix. Kërkesa minimale e depozitës është 20 R$, ndërsa kufiri maksimal është 3000 R$.

Deposits

CopaGolBet është i vetëdijshëm se lojtarët që duan të kenë një përvojë loje të qetë dhe pa probleme kanë nevojë për metoda të përshtatshme dhe të besueshme depozitimi. Kjo është arsyeja pse CopaGolBet ofron opsione të njohura dhe të sigurta depozitash që pranohen në shumicën e qarqeve. Ka shumë zgjedhje të disponueshme për lojtarët, duke përfshirë , ndër të tjera. Pavarësisht nëse je një lojtar ekzistues që kthehet për të luajtur ose një i ri që bashkohet për herë të parë, mund të mbështetesh te CopaGolBet për të trajtuar depozitat e tua shpejt dhe me siguri.

CryptoCrypto

Withdrawals

CopaGolBet u ofron lojtarëve opsione të besueshme dhe të sigurta tërheqjeje, në mënyrë që ata të arrijnë te fitimet e tyre menjëherë dhe në mënyrë të sigurt. Vendndodhja juaj mund të ketë një ndikim në metodat e ndryshme të tërheqjes. Shumica e tërheqjeve bëhen brenda pak ditësh pune. Vetëm sigurohuni që të kontrolloni termat dhe kushtet, pasi disa metoda të tërheqjes mund të jenë subjekt i tarifave.

Disponueshmëria globale

Disponueshmëria globale

Shtetet

+167
+165
Mbyll

Languages

Faqja e Kazinosë CopaGolBet është e disponueshme vetëm në dy gjuhë. Faqja nuk ofron një larmi gjuhësh për shkak të audiencës së synuar, pasi është një kazino në internet me bazë braziliane. Barrierat gjuhësore mund të kufizojnë lojtarët nga vendet e tjera të luajnë në këtë kazino. Aktualisht, faqja e kazinosë CopaGolBet është e disponueshme vetëm në anglisht dhe portugalisht.

PortugezePT
Besimi dhe Siguria

Besimi dhe Siguria

Mbrojtja e lojtarit vjen së pari në CopaGolBet . Për t'i mbajtur të sigurta dhe të sigurta informacionet dhe pagesat e përdoruesve, ofruesi përdor teknologjinë më moderne të sigurisë. Përveç kësaj, CopaGolBet i përmbahet të gjitha rregulloreve dhe është i licencuar nga autoritete të respektuara për të ofruar një përvojë loje të drejtë dhe të besueshme.

Licencat

Security

CopaGolBet është një opsion i shkëlqyeshëm për lojtarët që vlerësojnë një përvojë të sigurt dhe të sigurt lojërash. Ky ofrues fokusohet në masat më të fundit të sigurisë dhe politikat e shkëlqyera të mbrojtjes nga mashtrimi. Dhe për të siguruar që informacionet dhe pagesat e përdoruesve të përpunohen në mënyrë korrekte, ofruesi përdor masat më të fundit të sigurisë.

Responsible Gaming

Ofruesi promovon lojërat e fatit të sigurt dhe ofron burime dhe mjete për të ndihmuar përdoruesit të mbajnë kontrollin mbi sjelljen e tyre të lojërave. Kjo përfshin zgjedhje për vetëpërjashtimin, kufizimin e depozitave dhe ndalimin gjatë lojës.

About

About

CopaGolBet Casino është themeluar në vitin 2022. Ajo është në pronësi dhe operohet nga Black Ocean BV, një kompani e themeluar dhe e regjistruar sipas ligjeve të Curacao. Kompania bashkëpunon me Ocean Payella Processing Limited (e regjistruar në Qipro) si një program filial. Aktivitetet e lojërave në internet të kazinosë janë të licencuara dhe të rregulluara nga Qeveria e Curacaos.

Prezantimi

CopaGolBet Casino është një kazino në internet që u jep lojtarëve të saj një përvojë unike të lojërave. Tema me ngjyra shumë e ndritshme dhe tërheqëse e kazinosë plotëson dizajnin e saj të faqes së internetit. Ka një ndërfaqe miqësore për përdoruesit që lejon akses të lehtë në veçoritë e tij.

Kazinoja është e aksesueshme përmes pajisjeve të shumta, gjë që është një konsideratë e përshtatshme. Ai gjithashtu ka një aplikacion celular që mund të shkarkohet në dyqanet e aplikacioneve Android, Windows dhe iOS. CopaGolBet Casino ofron një shumëllojshmëri lojërash kazino, duke përfshirë alternativa të njohura si blackjack dhe ruletë. Kazino CopaGolBet ka gjithashtu një holl të drejtpërdrejtë të kazinosë për lojtarët që kërkojnë një përvojë të kazinosë në kohë reale.

Vazhdoni të lexoni rishikimin tonë të drejtpërdrejtë të kazinosë për të mësuar më shumë rreth hollit të kazinosë live në CopaGolBet.

Pse të luani Kazino Live në Kazinonë CopaGolBet

CopaGolBet Casino ofron përvojat më të mira të lojërave. Ky ent i licencuar ka variacione të shumta të kazinosë live, duke përfshirë blackjack, ruletë, baccarat, poker, shfaqje lojërash dhe të tjera. Seksioni i lojërave mundësohet nga ofrues të njohur softuerësh, të cilët vazhdimisht punojnë për të përmbushur nevojat e lojtarëve dhe për të ofruar një përvojë magjepsëse të lojës.

Pavarësisht nga metodat e kufizuara të pagesës të kazinosë, ajo e disponueshme është e besueshme dhe funksionon mirë duke marrë parasysh audiencën e synuar. Për më tepër, ai ka zero tarifa të ngarkuara për transaksionet në llogaritë e lojtarëve. Faqja ka dy opsione gjuhësore, anglisht dhe portugalisht, për të lejuar kuptimin e lehtë të kushteve të përdorimit dhe vendosjes së basteve.

Të dhënat e lojtarëve dhe aktivitetet e lojërave në platformë sigurohen duke përdorur teknologjinë më të fundit të kriptimit SSL.

Fakte të shpejta

Viti i themelimit: 2022

Account

Regjistrimi për një llogari me një CopaGolBet hap një botë mundësish lojërash. Mund të përdorni të gjitha veçoritë e ofruesit, të tilla si një përzgjedhje e lojërave Kazino Drejtpërdrejt , mënyra të sigurta pagese dhe disa nga bonuset më të mira - thjesht duke krijuar një llogari. Regjistrohuni për të mësuar më shumë rreth asaj që ofron CopaGolBet dhe hidhni hapin e parë drejt një eksperience emocionuese Kazino Drejtpërdrejt !

Support

Faqja e kazinosë ka një ekip mbështetës shumë të besueshëm dhe të besueshëm. Administratorët e shërbimit ndaj klientit kujdesen për të gjitha nevojat e lojtarëve. Siguron që të gjitha sfidat e lojtarëve të adresohen shpejt dhe ka një kohë të shpejtë kthese për përpunimin e pyetjeve. Ju mund të kontaktoni tavolinën e kujdesit ndaj klientit përmes Bisedës Live 24/7 ose emailit të tyre ([email protected]).

Pse ia vlen të luash me tregtarët e drejtpërdrejtë të kazinosë CopaGolBet?

CopaGolBet Casino është një platformë ideale për entuziastët. Ka një proces regjistrimi pa probleme që do t'ju ndihmojë menjëherë. Do t'ju kërkohet vetëm të jepni disa detaje dhe të filloni të luani menjëherë tregtarët tuaj të preferuar të drejtpërdrejtë. Pasi një lojtar bën depozitimin e tij të parë, përpunimi i bonusit fillon menjëherë. Kjo kazino online është e orientuar drejt rajonit pasi synon tregun brazilian, duke e bërë kështu atë ideale për lojtarët në vend dhe juridiksione të tjera të pakufizuara.

Lojtarët mund të ndryshojnë cilësimet e temës, duke përfshirë ndriçimin e faqes, në varësi të rrethinës së tyre. Sajti ka një seksion të detajuar FAQ me të gjitha përgjigjet për pyetjet e bëra zakonisht, të cilat mund të jenë ideale për lojtarët që kanë vështirësi në përdorimin e sajtit.

Tips & Tricks

Ka disa këshilla dhe truke interesante që mund të përdoren me CopaGolBet për t'ju ndihmuar kur luani lojëra me tregtarë të drejtpërdrejtë: * Përfitoni nga bonuset: Mos humbisni bonuset e kazinosë që u ofrohen lojtarëve të rinj dhe ekzistues . Kjo do t'ju ndihmojë të shikoni më shumë lojëra si rezultat. CopaGolBet shpërndan shpesh promocione dhe shpërblime, prandaj sigurohuni që të vizitoni shpesh faqen e saj të internetit për ofertat më të fundit. * Eksploroni lojërat drejtpërdrejt: Lojërat drejtpërdrejt janë një mënyrë emocionuese dhe zhytëse për të shijuar lojërat tuaja të preferuara të kazinosë në internet. CopaGolBet ofron një përzgjedhje lojërash tradicionale, si dhe lojëra më të pazakonta. Për të përmirësuar shanset tuaja për të fituar, merrni kohë për të kuptuar rregullat dhe strategjitë e secilës lojë. * Përdorni një ndërfaqe miqësore për celularin: Me përputhshmërinë celulare dhe një ndërfaqe miqësore për përdoruesit, mund të shijoni shërbimet e CopaGolBet në lëvizje, pa u kufizuar në kompjuterin ose laptopin tuaj. Hyni në platformë nga çdo vend duke përdorur pajisjen tuaj celulare.

Promotions & Offers

Ka shumë promovime interesante të disponueshme në CopaGolBet . Me një shumëllojshmëri bonusesh dhe promovimesh, kjo kazino live u ofron lojtarëve një përvojë vazhdimisht emocionuese. Është e rëndësishme të kihet parasysh se marrëveshjet e CopaGolBet janë bashkangjitur me termat dhe kushtet. Përpara se të pranoni ndonjë ofertë, është thelbësore të mësoni plotësisht kushtet e bonusit sepse ato mund të kenë kërkesa specifike për bast që duhet të përmbushen përpara se të tërhiqni një bonus.

About the author
Fiona Gallagher
Fiona Gallagher
About

Me sharmin irlandez dhe një aftësi për analiza kritike, Fiona Gallagher është bërë zëri i besuar i LiveCasinoRank për komente të paanshme. Duke tërhequr lojtarët me komentet e saj të sinqerta dhe tregimet magjepsëse, Fiona është fari që udhëheq lojtarët në detet e gjera të zgjedhjeve të drejtpërdrejta të kazinove.

Send email
More posts by Fiona Gallagher