Depozita minimale

Kazinotë minimale të depozitave të ulëta, siç sugjeron emri, janë kazino online me pragje jashtëzakonisht të ulëta në lidhje me sasinë që përdoruesit mund të depozitojnë. Lojtarët zakonisht lejohen të depozitojnë deri në një dollar në llogaritë e tyre të lojërave.

Rrjedhimisht, shuma minimale e aksioneve të lejuara për bast është gjithashtu zakonisht e ulët. Idealisht, ky është i vetmi ndryshim kryesor midis kazinove të tilla dhe të gjitha të tjerave, duke përfshirë faqet me rul të lartë. Kjo do të thotë që lojtarët mund të luajnë lojëra kazinoje në mënyrë të ngjashme me atë në kazinotë e tjera në internet.

Depozita minimale
al Country FlagCheckmark

1xBet

al Country FlagCheckmark
BonusDeri në 1500 €
Shfaq më pakShfaq më shumë
Merr bonusin
 • Kazino me rul të lartë
 • Luajtur në shumë vende
 • Zgjedhja më e mirë e basteve
Shfaq më pak
Shfaq më shumë
 • Kazino me rul të lartë
 • Luajtur në shumë vende
 • Zgjedhja më e mirë e basteve

Në pronësi të Techin Fusion Limited, 1XBet është një kazino live online që filloi në vitin 2007, si një bastevënës rruge në Rusi. Sot, është ndër emrat më të mëdhenj në industrinë e lojërave të fatit në internet. Kompania ofron:

Bonus390 € Me kod bonus CASINORANK
Shfaq më pakShfaq më shumë
 • Shumëllojshmëri e madhe lojërash
 • Shpërblime bujare
 • Mbështetje e mirë e klientit
Shfaq më pak
Shfaq më shumë
 • Shumëllojshmëri e madhe lojërash
 • Shpërblime bujare
 • Mbështetje e mirë e klientit

Në pronësi dhe operim nga Prevailer BV, Betwinner është një platformë moderne dhe tërheqëse e lojërave të fatit e krijuar në vitin 2018. Shtëpia e basteve vjen me një sfond të Evropës Lindore dhe operon me një licencë Curacao. Kazino ofron tregje bastesh sportive, lojëra kazino, e-sport, kazino live, financa, forex, lojëra, llotari dhe sporte virtuale.

BonusDeri në 300 €
Shfaq më pakShfaq më shumë
 • Gama e gjerë e pagesave
 • 12000+ lojëra elektronike
 • Në dispozicion bastet sportive
Shfaq më pak
Shfaq më shumë
 • Gama e gjerë e pagesave
 • 12000+ lojëra elektronike
 • Në dispozicion bastet sportive

22Bet Casino filloi funksionimin e saj në vitin 2018. Është një kazino relativisht e re live online, por ata kanë bërë hapa të mëdhenj drejt majës së industrisë së kazinosë live. Në këtë rishikim të kazinosë 22bet Kjo pjesërisht i detyrohet faktit se 22Bet Casino është pjesë e markës së mirënjohur 22Bet, e cila është e famshme për shanset e saj të basteve sportive. Statistikat tregojnë se marka sportive ishte shumë e suksesshme, ndaj u siguruan të zgjeronin biznesin e tyre.

BonusBonus mirëseardhjeje deri në 750$
Shfaq më pakShfaq më shumë
 • Miratuar nga eCogra
 • Seksion i madh Microgaming
 • Ruletë e shkëlqyer në internet
Shfaq më pak
Shfaq më shumë
 • Miratuar nga eCogra
 • Seksion i madh Microgaming
 • Ruletë e shkëlqyer në internet

Ruby Fortune Casino u themelua në vitin 2003, por vitet e fundit është rritur ndjeshëm në popullaritet. Është një faqe e besueshme kazinoje që ofron një sërë lojërash të ndryshme për lojtarët në të gjithë botën. Slot machines janë komponenti kryesor dhe lojërat e kazinosë janë gjithashtu të disponueshme.

Bonus100% deri në 1600 dollarë
Shfaq më pakShfaq më shumë
 • Shumë monedhë
 • Miratuar nga eCogra
 • Të gjitha pajisjet mund të luhen
Shfaq më pak
Shfaq më shumë
 • Shumë monedhë
 • Miratuar nga eCogra
 • Të gjitha pajisjet mund të luhen

Jackpot City Casino ka kohë që është në dispozicion në treg. E themeluar në vitin 1998, kazino u ofron lojtarëve të saj një shumëllojshmëri lojërash kazino në internet dhe lojëra me tregtarë të drejtpërdrejtë, të disponueshme për t'u luajtur në disa pajisje të ndryshme. Jackpot City Casino ka një licencë nga Autoriteti i Lojërave të Maltës dhe është certifikuar nga një agjenci e pavarur testimi, eCOGRA. Lojtarët mund të regjistrohen për një llogari dhe të shijojnë një përvojë të sigurtë dhe të sigurt lojrash.

BonusDeri në 120 dollarë + 120 rrotullime falas
Shfaq më pakShfaq më shumë
 • 96%+ Pagesa në Top Sports
 • Shërbim i shpejtë ndaj klientit
 • Kazino bastesh sportive
Shfaq më pak
Shfaq më shumë
 • 96%+ Pagesa në Top Sports
 • Shërbim i shpejtë ndaj klientit
 • Kazino bastesh sportive

20Bet Casino është një kazino live online që u themelua nga një ekip profesionistësh të pasionuar që kishin vetëm një ide në mendje, për të dalë me një produkt që do të sjellë një përvojë më të mirë për bastorët. Për të krijuar një faqe që do të dallojë në turmë, ata kanë kombinuar përzgjedhjen më të gjerë të lojërave të kazinosë dhe tregjeve të basteve me metodat më të sigurta të depozitave.

Shfaq më pakShfaq më shumë
 • Paneli i lojtarit më të mirë
 • Dizajn i pastër
 • Kazino shumëgjuhëshe
Shfaq më pak
Shfaq më shumë
 • Paneli i lojtarit më të mirë
 • Dizajn i pastër
 • Kazino shumëgjuhëshe

National Casino është një produkt i një grupi lojtarësh të pasionuar dhe me përvojë në internet, dhe për këtë arsye ky është vendi i përsosur i lojërave në internet. Faqja ka një temë të zezë dhe të artë dhe është një kazino live shumë elegant. Më e rëndësishmja, bonusi shfaqet në faqen kryesore dhe e bën më të lehtë për lojtarët të dinë se çfarë mund të pretendojnë dhe të lundrojnë në të gjithë faqen.

BonusDeri në 1000 €
Shfaq më pakShfaq më shumë
 • Oferta bonus mirëseardhjeje
 • 3500 lojëra
 • Ofrohet luajtje e menjëhershme
Shfaq më pak
Shfaq më shumë
 • Oferta bonus mirëseardhjeje
 • 3500 lojëra
 • Ofrohet luajtje e menjëhershme

Për të siguruar përvojën përfundimtare Kazino Drejtpërdrejt , është thelbësore të zgjidhni një ofrues me një histori të provuar të përsosmërisë. Nomini është një emër tek i cili mund të mbështeteni me një vlerësim të lartë dhe një reputacion të gjatë në industri. Në këtë përmbledhje, ne do të zhytemi në tiparet kryesore të këtij ofruesi popullor për t'ju dhënë një vështrim të thellë se çfarë e dallon atë nga konkurrenca. Nga përzgjedhja e tij mbresëlënëse e lojës deri te metodat e thjeshta dhe të sigurta të depozitave dhe bonuset e pakrahasueshme. Ne do të shqyrtojmë gjithçka që ju duhet të dini për të vendosur nëse ky ofrues i kazinosë është i duhuri për ju.

BonusDeri në 5000 $/€
Shfaq më pakShfaq më shumë
 • Zgjedhje masive e Playtech
 • Bisedë drejtpërdrejt 24/7
 • Kazino premium
Shfaq më pak
Shfaq më shumë
 • Zgjedhje masive e Playtech
 • Bisedë drejtpërdrejt 24/7
 • Kazino premium

Mansion Live Casino është një faqe e madhe e basteve online live në Mbretërinë e Bashkuar që përdor softuerin Playtech për të siguruar që përzgjedhja e lojës ofron diçka për të gjithë. Duke qenë se është themeluar në vitin 2004, operatori ka fituar një përvojë të madhe ndër vite, gjë e cila është e dukshme në bonuset, shërbimin mbështetës dhe arkëtarin online. Mansion ka një numër të madh klientësh të përkushtuar të cilët kanë luajtur në kazino live për shumë vite dhe me kënaqësi do t'ua sugjerojnë atë entuziastëve të tjerë të lojërave elektronike, lojërave tavoline dhe lojërave të tjera.

Bonus400 dollarë
Shfaq më pakShfaq më shumë
 • Janë hapur disa vende
 • Më shumë se 500 lojëra
 • eCOGRA miratuar
Shfaq më pak
Shfaq më shumë
 • Janë hapur disa vende
 • Më shumë se 500 lojëra
 • eCOGRA miratuar

Spin Casino është një nga operatorët më të mëdhenj dhe më të njohur në hapësirën e lojrave online. Ajo është ngjitur në këtë pozicion të lakmueshëm duke ofruar një gamë të madhe lojërash, të përqendruara kryesisht në slot machines, por gjithashtu duke ofruar lojëra tavoline si pjesë e një oferte më të gjerë dhe më të rrumbullakosur të kazinove.

BonusMerrni mbi 2000 €
Shfaq më pakShfaq më shumë
Shfaq më pak
Shfaq më shumë

  Një nga të rejat më të mira bitcoin kazinotë është Spin Samurai, e cila hapi dyert në vitin 2020. Kazinoja u ofron lojtarëve një gamë të gjerë opsionesh kumari, metoda të mëdha depozitimi dhe tërheqjeje, si dhe promovime dhe bonuse bujare. Spin Samurai ka një licencë Antillephone NV (nr. 8048/JAZ2020-013) dhe u përmbahet rreptësisht rregullave dhe rregulloreve të përgjegjshme të lojërave të fatit.

  BonusDeri në 1000 €
  Shfaq më pakShfaq më shumë
  Shfaq më pak
  Shfaq më shumë

   E themeluar në vitin 2016, Bettilt është ndër faqet më të mira të lojërave të fatit sot, ku lojtarëve u garantohet një përvojë emocionuese e lojërave në internet. Kazinoja i ofron të dyja baste sportive tregjet dhe lojërat e kazinosë në internet. Bettilt operohet nga Abudantia BV, një operator kazinoje që mban një licencë (# 8048/JAZ2014-034) të lëshuar nga Antillephone NV

   Bonus€300/1BTC
   Shfaq më pakShfaq më shumë
   • Pranon kriptomonedhën
   • Shumë gjuhë
   • Shumëllojshmëri metodash depozitimi
   Shfaq më pak
   Shfaq më shumë
   • Pranon kriptomonedhën
   • Shumë gjuhë
   • Shumëllojshmëri metodash depozitimi

   Një nga kazinotë më të mira të bitcoin sot është Bao Casino, një sipërmarrje e drejtuar nga Dama NV E themeluar në vitin 2019, kazinoja është e licencuar në Curacao ku mban një licencë Antillephone NV (8048/JAZ2020-013). Bao Casino krenohet me një përzgjedhje mbresëlënëse lojërash, banka fleksibël, mbështetje të shkëlqyer ndaj klientit dhe shumë bonuset e kazinosë në internet.

   BonusBonus deri në 750%.
   Shfaq më pakShfaq më shumë
   Shfaq më pak
   Shfaq më shumë

    BondiBet është një kazino live e besuar në internet që u krijua në 2018. Edhe pse është një kazino online relativisht e re, operatorët e kazinove kanë një histori të gjatë në biznesin e lojërave të fatit, prandaj kjo kazino online ka arritur shpejt të krijojë një emër për veten dhe të krijojë një reputacion të fortë .

    Bonus100% Bonus Mirëseardhjeje deri në 5000 €
    Shfaq më pakShfaq më shumë
    Shfaq më pak
    Shfaq më shumë

     Në pronësi dhe operim nga Orakum NV, Megapari ofron gjithçka nën një çati. Kazinoja mirëpriti lojtarët e saj të parë në gjysmën e dytë të 2019, dhe që atëherë, ka bërë një emër të shkëlqyer për veten. Është kazinoja e preferuar për bastet sportive, lojërat e kazinosë dhe tregjet financiare. Lojërat e ofruara këtu përfshijnë lojëra elektronike, letra me gërvishtje, ruletë dhe shkop polici.

     Shfaq më shumë
     Shfaq më pak

     Një kazino me një depozitë prej një dollari është një zgjedhje e shkëlqyer për lojtarët e rinj ose lojtarët që kërkojnë të provojnë një kazino live. Kjo për shkak se ata mund të depozitojnë shumat minimale që mund të përballojnë për t'i lejuar ata të shijojnë përvojën e plotë të përdoruesit të kazinosë. Ata nuk duhet të rrezikojnë shumë përpara se të fitojnë besim në kazino.

     Lojtarët që kanë fonde të kufizuara, por prapë do të dëshironin të provonin fatin e tyre në një kazino, mund të përfitojnë gjithashtu nga një kazino depozite 1$. Lojtarë të tillë mund të përfitojnë nga bonuset e depozitave ofrohet edhe nga kazinoja. E njëjta gjë vlen edhe për lojtarët që janë të interesuar vetëm të shijojnë përvojën e kazinosë dhe jo të fitojnë.

     Section icon
     Depozita minimale më e mirë në Kazinot Live Online në 2021

     Depozita minimale më e mirë në Kazinot Live Online në 2021

     Ka shumë kazino të depozitave minimale të drejtpërdrejta nga lojtarët që mund të zgjedhin, me më shumë që hyjnë në treg çdo vit. Konkurrenca e lartë në industri rezulton gjithashtu në shumë strategji marketingu efektive nga kazinotë në internet, të cilat të gjitha e bëjnë mjaft sfiduese zgjedhjen e më të mirëve. Disa nga konsideratat që një lojtar duhet të bëjë për të bërë zgjedhjen më të mirë përfshijnë shumën minimale që një lojtar mund të depozitojë, mirëdashjen ndaj përdoruesit, reputacionin dhe metodat bankare, ndër të tjera.

     Kazinotë në internet të depozitave minimale të drejtpërdrejta të rangut më të lartë:

     • 1XSlots: 1xSlots është një nga faqet më të besueshme të basteve për depozitat minimale. Karakteristikat e tij kryesore përfshijnë një larmi të madhe lojërash, shërbim të mirë ndaj klientit dhe bonuse bujare.

     • Betmaster: Betmaster është gjithashtu mjaft i besueshëm. Ai lejon një depozitë minimale prej $10, e cila vjen me oferta atraktive bonus për depozitën e parë. Lojtarët mund të shijojnë gjithashtu një shumëllojshmëri të gjerë të sporteve virtuale.

     • 22 BET: Ajo që e bën 22BET të dallohet nga pjesa tjetër është gama e gjerë e opsioneve të pagesës në dispozicion. Kjo nuk është mjaft e zakonshme pasi shumica e metodave të pagesave zakonisht kanë kufij më të lartë minimalë të transaksioneve ose tarifa të larta të lidhura me transaksionet.

     • Gunsbet: Gunsbet është një tjetër kazino online për depozitat minimale që po fiton shumë vëmendje në industri. Karakteristika kryesore është se ofron në mënyrë mbresëlënëse tërheqje e shpejtë kohë dhe shërbim miqësor ndaj klientit.

     Depozita minimale më e mirë në Kazinot Live Online në 2021
     Bonuset me depozitën minimale të Kazinove Live Online

     Bonuset me depozitën minimale të Kazinove Live Online

     Shumë kazino online me depozita të ulëta ofrojnë gjithashtu një shumëllojshmëri të gjerë bonusesh për të tërhequr dhe mbajtur klientët. Megjithatë, bonuset zakonisht nuk janë aq të larta sa ato të faqeve me rul të lartë, gjë që është mjaft e kuptueshme. Më poshtë janë disa nga bonuset e zakonshme të ofruara nga kazinotë me depozita të ulëta.

     Bonus i mirëseardhjes

     Bonusi i mirëseardhjes është lloji më i zakonshëm i bonusit. Lojtarët kualifikohen për bonusin kur regjistrohen me sukses në një kazino dhe bëjnë depozitën e tyre të parë. Shuma e bonusit mund të jetë fikse ose një përqindje e shumës së depozitës së parë.

     Bonuset promocionale

     Bonuset promocionale janë gjithashtu mjaft të zakonshme. Të tilla zakonisht u ofrohen klientëve të rinj dhe ekzistues të kazinosë për qëllime promovuese. Për shembull, lojtarët mund të marrin bonuse kur lansohet një lojë e re, të cilat ata mund t'i përdorin për të provuar lojën e re.

     Bonuset e besnikërisë

     Bonuset e besnikërisë zakonisht u ofrohen lojtarëve që luajnë ose bastojnë rregullisht në kazino. Kazinotë në internet mund të ofrojnë bonus për lojtarët që shpenzojnë deri në një shumë të paracaktuar brenda një periudhe të caktuar.

     Bonuset e referimit

     Bonuset e referimit zakonisht ofrohen kur një lojtar ia referon kazinonë lojtarëve të tjerë dhe i detyron ata të regjistrohen për një llogari në kazino. Kazinoja mund të kërkojë nga përdoruesi i referuar të depozitojë përpara se një lojtar të marrë bonusin e referimit.

     Bonuset me depozitën minimale të Kazinove Live Online
     Mënyrat më të mira të pagesës

     Mënyrat më të mira të pagesës

     Më e ulëta depozitoni kazinotë në internet ofrojnë disa opsione pagese. Megjithatë, shumat që lojtarët synojnë të depozitojnë zakonisht kufizojnë opsionet e tyre pasi disa nga kanalet kanë vendosur kufijtë minimalë të transaksioneve. Më poshtë janë disa nga opsionet më të mira.

     • Kuletat elektronike: Kuletat elektronike janë zakonisht preferenca kryesore për shumicën e lojtarëve. Të tilla përfshijnë PayPal, Neteller dhe Skrill. Kjo për shkak se kuletat e tilla elektronike lejojnë transferimin e një dollari pa tarifë transaksioni.

     • Kartat e parapaguara: Kartat e ndryshme me parapagesë mund të përdoren gjithashtu për të kryer pagesa pasi ato lejojnë gjithashtu pragje të ulëta pagese.

     • Kriptovaluta: Kriptomonedha po fiton mjaft popullaritet në botën e kazinove online për shkak të përfitimeve të shumta. Midis tyre është se lojtarët mund ta përdorin atë për të bërë shuma të ulëta depozitash.

     Mënyrat më të mira të pagesës
     Pse të zgjidhni një kazino minimale të depozitave?

     Pse të zgjidhni një kazino minimale të depozitave?

     Kazinotë me depozitat minimale i lejojnë lojtarët të shijojnë një shumëllojshmëri të gjerë lojërash emocionuese pa frikën e humbjeve të mëdha. Kjo mund të jetë veçanërisht e dobishme për fillestarët.

     Një kazino depozite 1$ gjithashtu lejon lojtarët me buxhete shumë të ulëta të lojërave të fatit të shijojnë përvojën e lojërave të fatit duke ruajtur mundësinë e fitimit.

     Kjo e bën më të lehtë për lojtarët aksesin e bonuseve. Kjo për shkak se shumica e kazinove në internet zakonisht kërkojnë që lojtarët të depozitojnë përpara se të përdorin ndonjë bonus që u ofrohet.

     Basti i shumave të ulëta do të thotë që një lojtar humbet vetëm një shumë të vogël kur basti humbet. Kjo mund të ndihmojë me menaxhimin e bankrollit.

     Pse të zgjidhni një kazino minimale të depozitave?
     NiveliCasinoBonusRating
     11xBetDeri në 1500 €9.2
     2Betwinner390 € Me kod bonus CASINORANK8.91
     322BETDeri në 300 €8.7
     4Ruby FortuneBonus mirëseardhjeje deri në 750$9.1
     5Jackpot City100% deri në 1600 dollarë6
     620betDeri në 120 dollarë + 120 rrotullime falas7.78
     7National9.1
     8NominiDeri në 1000 €8.3
     9MansionDeri në 5000 $/€9
     10Spin Casino400 dollarë7.92