Rishikimi i lojërave të tregtarëve të drejtpërdrejtë Ditobet

DitobetResponsible Gambling
CASINORANK
9.7/10
BonusBonus 400 dollarë
Platformë e sigurt
Shpërblime bujare
Pagesa e shpejtë
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Platformë e sigurt
Shpërblime bujare
Pagesa e shpejtë
Ditobet is not available in your country. Please try:
Fiona Gallagher
ReviewerFiona GallagherReviewer
Fact CheckerClara McKenzieFact Checker
Bonuses

Bonuses

Bonuset dhe promovimet e kazinove janë shumë të zakonshme në kazinotë live. Ditobet Casino ofron një gamë të gjerë bonusesh dhe promovimesh të rregullta. Lojtarët e kazinosë live kanë të drejtë në internet për bonusin e kthimit të parave të kazinosë live. Ky përfitim shpërblen lojtarin që përjeton një vrapim të thatë në lojërat e tyre të preferuara me tregtarë të drejtpërdrejtë, përveç në baccarat. Një 5% e aksionit tuaj total depozitohet përsëri në llogarinë tuaj kur largoheni nga tavolina duarbosh.

Bonusi i kthimit të paraveBonusi i kthimit të parave
+3
+1
Mbyll
Games

Games

Lobi i drejtpërdrejtë i kazinosë është i dizajnuar mirë me opsione lundrimi miqësore për përdoruesit. Lojtarët mund t'i renditin lojërat duke përdorur një listë të studiove të lojërave. Lojërat e drejtpërdrejta të kazinosë Ditobet mundësohen nga ofrues të njohur softuerësh si Ezugi, Pragmatic Play Live dhe Lucky Streak. Lojërat organizohen nga krupierë të jetës reale. Kategoritë e njohura përfshijnë blackjack, ruletë, baccarat dhe video poker.

Blackjack live

Blackjack live është një lojë e njohur kazino me një pjesë tregu prej 77%. Blackjack live ofron një përvojë më emocionuese të lojërave me një krupier të jetës reale që përzien kuvertën. Ai përdor të njëjtat rregulla si versioni online. Disa nga tavolinat e njohura të blackjack përfshijnë:

 • FreeBet Blackjack
 • Blackjack i pafund
 • Salon Prive Blackjack
 • Ndërprerës Blackjack
 • Lightning Blackjack

Ruletë e drejtpërdrejtë

Ruleta e drejtpërdrejtë ofron një përvojë autentike dhe emocionuese të tregtarit të drejtpërdrejtë. Të gjitha bastet dhe lojërat bëhen në kohë reale. Ka shumë variante të ruletës live dhe kanë rregulla të ndryshme. Lojtarët duhet të parashikojnë se ku do të vendoset topi i ruletës pasi tregtari të rrotullojë timonin. Disa nga variantet përfshijnë:

 • Ruletë Express
 • Ruletë Amerikane
 • Ruletë Dragonara
 • Ruletë me shanse të dyfishta
 • Ruletë HD

Baccarat live

Bakarat live vjen me lojën si tradicionale. Lojtarët kanë një detyrë; për të mposhtur tregtarin (bankierin) duke pasur një dorë më të fortë me një vlerë afër 9. Loja përfshin 8 kuverta me 52 letra. Lojtarët duhet të bëjnë bastet e tyre përpara se të shpërndahen letrat. Këtu janë disa nga variantet e disponueshme:

 • Shikoni Baccarat
 • Baccarat i pasurisë së artë
 • Bakarat rrufeje
 • Bakarat aziatike
 • Baccarat Rrufeja e Personave të Parë

Lojëra të tjera të drejtpërdrejta

Kazino Ditobet nuk kufizohet në variante live të blackjack, rulete dhe baccarat; lojtarët mund të eksplorojnë opsione të tjera të tregtarëve të drejtpërdrejtë. Ato përfshijnë video poker, lojëra speciale dhe shfaqje lojërash. Çdo tregtar i drejtpërdrejtë ka lojë unike dhe rregulla të ndryshme. Ato përfshijnë:

 • Ultimate Sic Bo
 • Rusky Poker
 • Kazino Hold'Em
 • Hi-Lo
 • Koha e Çmendur

Software

Kazino Ditobet nuk ka asnjë titull pronësor të brendshëm. Sidoqoftë, ai strehon një koleksion të pasur të lojërave me tregtarë të drejtpërdrejtë të mundësuar nga ofruesit e mirë të softuerit dhe të rinj. Të gjitha studiot e lojërave në dispozicion janë të listuara në hollin e kazinosë live. Disa nga studiot fokusohen në ofrimin e jackpot-eve tërheqëse për lojtarët e kazinosë live.

Lojërat transmetohen në kohë reale nga studio të ndryshme lojërash që zotërojnë këta ofrues softuerësh. Ato priten nga tregtarë profesionistë dhe simpatikë të drejtpërdrejtë. Studiot e lojërave janë të pajisura me kamera moderne për transmetime cilësore. Disa nga studiot e lojërave përfshijnë:

 • Lojëra evolucionare
 • Pragmatike Luaj Live
 • Ezugi
 • AG Gaming
 • Popok Gaming
Payments

Payments

Për të siguruar një përvojë të rehatshme lojrash, Ditobet ofron mënyra të besueshme dhe moderne pagese si për depozitat ashtu edhe për tërheqjet. Për t'u siguruar që lojtarët mund të financojnë llogaritë e tyre dhe të tërheqin fitimet e tyre në mënyrë të sigurt dhe të lehtë, ka opsione të njohura si Neteller, Visa, MuchBetter, Bank Transfer, MasterCard , ndër të tjera. Nëse jeni duke kërkuar për një ofrues të besueshëm me një reputacion të fortë për mënyra të besueshme pagese, Ditobet është zgjedhja juaj kryesore.

Deposits

Kazino Ditobet mbështet një përzgjedhje të madhe të njohur globalisht menyra pagese. Ato përfshijnë kuletat dixhitale, transfertat bankare, pagesat me karta dhe pagesat kripto. Të gjitha transaksionet janë të koduara me teknologjinë e kriptimit SSL. Më shumë detaje mbi depozitat dhe tërheqjet ndahen në T&C. Disa nga opsionet e njohura bankare përfshijnë:

 • ecoPayz
 • Visa/MasterCard
 • AstroPay
 • Bitcoin
 • Ethereum

Withdrawals

Ditobet u ofron lojtarëve opsione të besueshme dhe të sigurta tërheqjeje, në mënyrë që ata të arrijnë te fitimet e tyre menjëherë dhe në mënyrë të sigurt. Vendndodhja juaj mund të ketë një ndikim në metodat e ndryshme të tërheqjes. Shumica e tërheqjeve bëhen brenda pak ditësh pune. Vetëm sigurohuni që të kontrolloni termat dhe kushtet, pasi disa metoda të tërheqjes mund të jenë subjekt i tarifave.

Disponueshmëria globale

Disponueshmëria globale

Shtetet

+170
+168
Mbyll

Valutat

Dollarë amerikanëUSD
+5
+3
Mbyll

Languages

Ditobet Casino mbështet shumë gjuhë lokale që fliten zakonisht midis lojtarëve të saj. Faqja e internetit është përkthyer në mënyrë të përsosur në gjuhë të ndryshme të mbështetura. Lojtarët mund të kalojnë midis gjuhëve të disponueshme në këndin e sipërm djathtas. Disa nga gjuhët e njohura të disponueshme në Ditobet Casino përfshijnë:

 • anglisht
 • frëngjisht
 • Spanjisht
 • portugeze
 • norvegjeze
Besimi dhe Siguria

Besimi dhe Siguria

Mbrojtja e lojtarit vjen së pari në Ditobet . Për t'i mbajtur të sigurta dhe të sigurta informacionet dhe pagesat e përdoruesve, ofruesi përdor teknologjinë më moderne të sigurisë. Përveç kësaj, Ditobet i përmbahet të gjitha rregulloreve dhe është i licencuar nga autoritete të respektuara për të ofruar një përvojë loje të drejtë dhe të besueshme.

Licencat

Security

Ditobet është një opsion i shkëlqyeshëm për lojtarët që vlerësojnë një përvojë të sigurt dhe të sigurt lojërash. Ky ofrues fokusohet në masat më të fundit të sigurisë dhe politikat e shkëlqyera të mbrojtjes nga mashtrimi. Dhe për të siguruar që informacionet dhe pagesat e përdoruesve të përpunohen në mënyrë korrekte, ofruesi përdor masat më të fundit të sigurisë.

Responsible Gaming

Ofruesi promovon lojërat e fatit të sigurt dhe ofron burime dhe mjete për të ndihmuar përdoruesit të mbajnë kontrollin mbi sjelljen e tyre të lojërave. Kjo përfshin zgjedhje për vetëpërjashtimin, kufizimin e depozitave dhe ndalimin gjatë lojës.

About

About

Ditobet Casino është një kazino e re e krijuar në vitin 2021. Ajo ofron një koleksion të gjerë lojërash kazino dhe një libër sportiv. Ai është në pronësi dhe operuar nga Dito Capital NV Ditobet është i licencuar dhe rregulluar sipas një licence master të lëshuar për kompaninë mëmë në Curacao. Ai mbron të dhënat e luajtësit duke përdorur teknologjinë më të fundit të kriptimit dhe muret moderne të zjarrit. Kazino Ditobet është ndër hyrjet e reja në tregun e lojërave të fatit i lançuar në vitin 2021. Është tërësisht në pronësi të Dito Capital NV, një operator me reputacion i kazinosë i licencuar dhe i rregulluar sipas ligjeve të Curacao. Ditobet Casino ofron libra sportive, shfaqje televizive, lojëra kazino dhe lojëra me tregtarë të drejtpërdrejtë. Megjithëse kazinotë e shumta në internet janë lançuar vitet e fundit, jo të gjitha kanë një reputacion të mirë.

Ky përmbledhje do të nxjerrë në pah disa nga veçoritë që e bëjnë të vlefshme të luani lojëra me tregtarë të drejtpërdrejtë në Kazino Ditobet. Mund të mos mbulojmë gjithçka, por patjetër do të marrim në pyetje aspektet thelbësore që e bëjnë një destinacion i shkëlqyer i kazinosë live.

Pse të luani Kazino Live në Kazino DitoBet

Ditobet Casino është e licencuar dhe e rregulluar nga një agjenci licencimi me reputacion. Komisioni i Lojërave elektronike në Curacao. Agjencia licencon kazinotë në internet për të kryer operacione ligjore të lojërave elektronike nën një licencë master. Duke u regjistruar në Ditobet Casino, lojtarët mund të jenë të sigurt për legjitimitetin e saj. Përveç kësaj, lojtarët mund të verifikojnë licencën në çdo kohë. Kazino Ditobet strehon një përzgjedhje të madhe të lojërave me tregtarë të drejtpërdrejtë. Këto lojëra mundësohen nga studio lojërash me reputacion.

Ditobet Casino është optimizuar për të punuar në platforma të ndryshme si PC, tablet dhe telefona celularë. Të gjitha lojërat janë të qarta dhe luani pa asnjë vonesë pavarësisht pajisjes tuaj. Të diturit kripto kanë diçka për të buzëqeshur pasi Ditobet Casino pranon si monedhat fiat ashtu edhe kriptovalutat. Së fundmi, Ditobet ka një ekip miqësor dhe të besueshëm të mbështetjes së klientit.

Fakte të shpejta

Viti i themelimit: 2021

Account

Regjistrimi për një llogari me një Ditobet hap një botë mundësish lojërash. Mund të përdorni të gjitha veçoritë e ofruesit, të tilla si një përzgjedhje e lojërave Kazino Drejtpërdrejt , mënyra të sigurta pagese dhe disa nga bonuset më të mira - thjesht duke krijuar një llogari. Regjistrohuni për të mësuar më shumë rreth asaj që ofron Ditobet dhe hidhni hapin e parë drejt një eksperience emocionuese Kazino Drejtpërdrejt !

Support

Ditobet Casino krenohet me një ekip profesional dhe të besueshëm të mbështetjes së klientit. Ky ekip punon gjatë gjithë orarit për të ofruar ndihmë në kohë për të gjithë lojtarët. Disa nga pyetjet e shpeshta janë përgjigjur në FAQ. Për shqetësime të tjera urgjente, lojtarët përdorin veçorinë e bisedës live. Përndryshe, lojtarët mund të arrijnë ekipin përmes emailit (support@ditobet.com) ose telefononi.

Biseda drejtpërdrejt: Yes

Tips & Tricks

Ka disa këshilla dhe truke interesante që mund të përdoren me Ditobet për t'ju ndihmuar kur luani lojëra me tregtarë të drejtpërdrejtë: * Përfitoni nga bonuset: Mos humbisni bonuset e kazinosë që u ofrohen lojtarëve të rinj dhe ekzistues . Kjo do t'ju ndihmojë të shikoni më shumë lojëra si rezultat. Ditobet shpërndan shpesh promocione dhe shpërblime, prandaj sigurohuni që të vizitoni shpesh faqen e saj të internetit për ofertat më të fundit. * Eksploroni lojërat drejtpërdrejt: Lojërat drejtpërdrejt janë një mënyrë emocionuese dhe zhytëse për të shijuar lojërat tuaja të preferuara të kazinosë në internet. Ditobet ofron një përzgjedhje lojërash tradicionale, si dhe lojëra më të pazakonta. Për të përmirësuar shanset tuaja për të fituar, merrni kohë për të kuptuar rregullat dhe strategjitë e secilës lojë. * Përdorni një ndërfaqe miqësore për celularin: Me përputhshmërinë celulare dhe një ndërfaqe miqësore për përdoruesit, mund të shijoni shërbimet e Ditobet në lëvizje, pa u kufizuar në kompjuterin ose laptopin tuaj. Hyni në platformë nga çdo vend duke përdorur pajisjen tuaj celulare.

Promotions & Offers

Ka shumë promovime interesante të disponueshme në Ditobet . Me një shumëllojshmëri bonusesh dhe promovimesh, kjo kazino live u ofron lojtarëve një përvojë vazhdimisht emocionuese. Është e rëndësishme të kihet parasysh se marrëveshjet e Ditobet janë bashkangjitur me termat dhe kushtet. Përpara se të pranoni ndonjë ofertë, është thelbësore të mësoni plotësisht kushtet e bonusit sepse ato mund të kenë kërkesa specifike për bast që duhet të përmbushen përpara se të tërhiqni një bonus.

Live Casino

Live Casino

Ditobet Casino ka krijuar një reputacion të fortë në industrinë e lojërave të fatit falë ekipit të saj të mbështetjes së klientit. Ai ofron ndihmë në kohë për lojtarët e tij përmes bisedës live, emailit dhe telefonatave. Veprimet e Kazinosë Ditobet janë të licencuara dhe të rregulluara sipas një licence master të lëshuar për kompaninë mëmë nga Komisioni i Lojërave elektronike të Curacao.

Ditobet Casino ofron një përzgjedhje mbresëlënëse të lojërave me tregtarë të drejtpërdrejtë. Ato priten nga krupierë të jetës reale dhe mundësohen nga studiot e lojërave me reputacion dhe të reja. Të gjitha transmetimet e lojës janë optimizuar për t'u luajtur në pajisje të shumta.

Shënim: Kazino Ditobet pranon të dyja monedhat fiat dhe kriptomonedha. Ai gjithashtu mbështet një gamë të gjerë opsionesh pagese të siguruara me teknologjinë e kriptimit SSL.

Monedhat

Monedhat

Ditobet Casino i lejon lojtarët të bëjnë transaksione me fiat ose kriptomonedha. Ai mbështet shumë monedha të njohura globalisht dhe kriptovaluta të njohura. Lojtarët mund të zgjedhin monedhën e tyre të preferuar kur regjistrohen. Në shumicën e rasteve, kazino do t'i rekomandojë një lojtari një monedhë të preferuar, në varësi të vendndodhjes së tyre. Monedhat e njohura përfshijnë:

 • euro
 • dollarë amerikanë
 • Rubla Rusin
 • Dollarë kanadezë
 • BTC/ETH/LTC/XRP
About the author
Fiona Gallagher
Fiona Gallagher
About

Me sharmin irlandez dhe një aftësi për analiza kritike, Fiona Gallagher është bërë zëri i besuar i LiveCasinoRank për komente të paanshme. Duke tërhequr lojtarët me komentet e saj të sinqerta dhe tregimet magjepsëse, Fiona është fari që udhëheq lojtarët në detet e gjera të zgjedhjeve të drejtpërdrejta të kazinove.

Send email
More posts by Fiona Gallagher
Luaj tani dhe merr 5% kthim parash në kazino të drejtpërdrejtë javore në Ditobet
2023-07-04

Luaj tani dhe merr 5% kthim parash në kazino të drejtpërdrejtë javore në Ditobet

Ditobet është një kazino relativisht e re live e krijuar në vitin 2021 nga Dito Capital NV. Kazinoja ka një licencë Curacao dhe një limit super të lartë tërheqjeje që arrin në 30,000 €. Dhe për të rritur shanset tuaja për të fituar një pagesë, Ditobet ofron shumë bonuse dhe promovime.