DolceVita Casino Live Casino Rishikoni

Age Limit
DolceVita Casino
DolceVita Casino is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
MasterCardVisa
Trusted by
Curacao
Total score7.0
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2022
BonusetBonuset (5)
Bonus nuk ka basteshBonus të mirëpriturBonusi VIPBonusi javor
Bonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (6)
Angleze
Finlandeze
Franceze
Norvegjeze
Portugeze
Spanjolle
LicencatLicencat (1)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (6)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (8)
Bank transfer
Boleto
Crypto
Interac
Lotericas
MasterCard
Pay4Fun
Visa
MonedhatMonedhat (15)
Bahti Tailandez
Dollari Australian
Dollari Kanadez
Dollari i Zelandës së Re
Euro
Jeni Japonez
Krona Norvegjeze
Krona Suedeze
Peso Kilean
Peso Kolumbian
Peso argjentinase
Peso meksikane
Reali Brazilian
Shtetet e Bashkuara Dollar
Zloty Polak
ShtetetShtetet (9)
Australia
Brazili
Danimarka
Finlanda
Islanda
Kanadaja
Meksika
Norvegjia
Zelanda e Re
SoftwareSoftware (46)
Ainsworth Gaming Technology
Amatic Industries
August Gaming
BGAMING
Belatra
Betsoft
Big Time Gaming
Blueprint Gaming
Booongo Gaming
CT Gaming
Charismatic Games
DLV Games
Elk Studios
Endorphina
Fantasma Games
Foxium
Gamevy
Gamshy
HabaneroIgrosoft
Just For The Win
Kalamba Games
Leap Gaming
Lightning Box
Mascot Gaming
MicrogamingNetEnt
NetGame
Nolimit City
Platipus Gaming
Playson
RTG
ReelPlay
Relax Gaming
Revolver Gaming
Thunderkick
Tom Horn Enterprise
Triple Cherry
Triple Profits Games (TPG)
True Lab
VIVO Gaming
Wazdan
XPGYggdrasil GamingZEUS PLAY
iSoftBet

Rreth DolceVita Casino

Bazuar në përvojën, numrin e lojërave live të ofruara, mënyrat e depozitimit dhe më shumë, DolceVita Casino shënon një 7 prej 10 sipas lojtarëve. Ky Live Casino u krijua në 2022 dhe ka qenë me livekazinorank-al.com që nga 20/07/2022 .

Lojëra të drejtpërdrejta të ofruara në DolceVita Casino

Lojtarët në kërkim të lojërave argëtuese për të luajtur mund të drejtohen te DolceVita Casino . Ky Live Casino ofron bonuse emocionuese Live Casino ​, dhe ato ofrojnë gjithashtu një shumëllojshmëri lojërash argëtuese si Blackjack, Sic Bo, Ruletë, Andar Bahar, Baccarat , për të përmendur disa.

Krahas këtyre lojërave, DolceVita Casino ka gjithashtu një holl emocionues live ku mund të shijoni disa lojëra më të mira të tregtarëve të drejtpërdrejtë në treg.

Softueri i disponueshëm në DolceVita Casino

Me popullaritetin e lojërave live në vitet e fundit, zhvilluesit e softuerit luajnë një rol të madh kur zgjedhin një lojë. Ndoshta ju keni një lojë të preferuar të drejtpërdrejtë të krijuar nga një prodhues specifik i Live Casino , kështu që pse të mos provoni një lojë tjetër të tyre të ofruar nga ky Live Casino ​?

DolceVita Casino ofron lojëra nga zhvillues të njohur softuerësh si XPG, Microgaming, Habanero, Thunderkick, VIVO Gaming , dhe shumë të tjera.

Metodat e depozitimit pranohen në DolceVita Casino

Ky Live Casino pranon metodat ndërkombëtare të pagesës të përdorura në shumicën e vendeve, si Crypto, MasterCard, Visa, Bank transfer , së bashku me shumë të tjera. Sigurohuni që të hulumtoni çdo mënyrë të mundshme pagese që jeni të interesuar të përdorni.

Pse të luani në DolceVita Casino ?

DolceVita Casino është një Live Casino e pëlqyer që u ofron lojtarëve të saj përvoja të jashtëzakonshme të lojërave të drejtpërdrejta.

Në CasinoRank, ne e vlerësojmë sigurinë mbi çdo gjë tjetër, dhe kështu çdo Live Casino e listuar në livekazinorank-al.com shqyrtohet, është plotësisht e licencuar dhe e sigurt.

Për ata që dëshirojnë të lexojnë më shumë rreth lojërave të përgjegjshme ose kanë nevojë për ndihmë me varësinë, ju lutemi vizitoni këto faqe interneti më poshtë.

*[GamCare](https://www.gamcare.org.uk)

*[Kumar i vetëdijshëm](https://www.begambleaware.org/)

*[Kumarxhinj Anonimë](https://www.gamblersanonymous.org.uk)