Renditja e kazinove më të mira Dragonfish (Random Logic) drejtpërdrejta

Dragonfish është një divizion i nivelit të lartë biznes-me-biznes 888 që ofron shërbime të lojrave në internet. Ajo ka qenë në funksion për më shumë se një dekadë, duke përfituar nga përvoja e saj nga biznesi tek konsumatori prej 888 për të ofruar shërbime lojrash shumë të kuruara. Vitet e shumta të funksionimit e kanë bërë gjithashtu një nga emrat e markave më të njohura në industri.

Portofoli i Dragonfish përfshin më shumë se 900 lojëra të ndryshme. Shumica e lojërave të tyre janë lehtësisht të personalizueshme për të përmbushur nevojat e marketingut të klientit, të cilat janë të dobishme në industrinë shumë konkurruese të lojërave të fatit. Falë AIP-së së Dragonfish, integrimi i çdo loje në një platformë ekzistuese është i lehtë.

Ardit Krasniqi
WriterArdit KrasniqiWriter
ResearcherRajesh NairResearcher

Kazinotë kryesore Dragonfish

Qindra kazino online përdorin produktet dhe shërbimet e Dragonfish, duke përfshirë disa nga kazinotë më të vlerësuara në botë. Qëllimi kryesor i Dragonfish është të ndihmojë kazinotë online nën ombrellën e tyre të kenë sukses. Ofertat e tyre janë më të përshtatshme për bizneset e kazinove në internet që janë tashmë funksionale, por dëshirojnë të zgjerojnë ose përmirësojnë përmbajtjen e tyre. Nuk është veçanërisht i përshtatshëm për një biznes të ri, veçanërisht kur operatori i kazinosë nuk ka përvojë në industri.

Dragonfish ofron një sërë veçorish unike, të cilat operatorët e kazinosë mund të zgjedhin t'i përdorin sipas dëshirës. Karakteristika të tilla përfshijnë konkurse, një sërë promovimesh dhe shpërblime dhe çmime të ndryshme. Ky është veçanërisht rasti për platformën softuerike Casinoflex Dragonfish, e cila ofron një zgjidhje të menaxhuar plotësisht.

Pse kazinotë Dragonfish janë të njohura

Dragonfish ka disa pika kyçe të shitjes, ndër to janë përvojat e jashtëzakonshme të përdoruesve. Si fillim, cilësia e lojërave të zhvilluara nga Dragonfish është e mahnitshme. Ky është veçanërisht rasti për shumicën e lëshimeve të fundit. Grafika e shkëlqyer, loja pa probleme, loja e ndershme dhe lehtësia ndaj përdoruesit janë disa nga veçoritë që i bëjnë lojërat me cilësi të lartë.

Një arsye tjetër pas popullaritetit të zhvilluesit është se ata rrallë kanë ndërprerje. Dragonfish ka një ekip të mbështetjes së klientit 24/7. Megjithëse të rralla, keqfunksionimet ose problemet që mund të përjetojnë kazinotë trajtohen shpejt. Për më tepër, kazinotë gjithashtu zakonisht optimizohen për performancën në mënyrë që ato të ngarkohen shpejt pa kompromentuar cilësinë.

Dragonfish përdor një qasje të parë celular. Kjo do të thotë se shumica e lojërave të tyre mund të luhen me lehtësi në pajisjet mobile. Më shumë se gjysma e të gjithë lojtarëve në internet zakonisht vizitojnë kazinotë në internet nëpërmjet pajisjeve mobile. Prandaj, gjetja e kazinove në internet që ofrojnë përvoja të shkëlqyera të lojërave celulare është zakonisht një përparësi për shumicën e lojtarëve të lojërave. Kazinotë Dragonfish ofrojnë të gjitha këto dhe shumë më tepër, një arsye tjetër për popullaritetin e tyre në rritje.

Karakteristikat unike të Lojërave Dragonfish

Përfitimet e lokalizimit

Një nga veçoritë unike të Dragonfish është se ato ofrojnë përfitime lokalizimi. Kjo është mjaft e dobishme për kazinotë në internet që kërkojnë të zgjerohen globalisht. Për shembull, platforma i lejon klientët të personalizojnë lojërat e tyre me më shumë se 26 gjuhë dhe disa monedha. Klientët gjithashtu mund të lokalizojnë opsionet e pagesës dhe të aksesojnë mbështetjen në gjuhën e dëshiruar.

Fleksibiliteti në pjesën e përparme

Platforma ofron një paketë zgjidhjesh Dragonfish me çelësa në dorë nëpërmjet Total Gaming Services, të cilat kompania i menaxhon plotësisht. Klientët mund të zgjedhin gjithashtu zgjidhjet e lëkurës nga Dragonfish's Casinoflex për t'u integruar me faqet e tyre të basteve.

Përparësitë e Backend

Zhvilluesi i softuerit i lejon klientët të zgjedhin nga një sërë avantazhesh menaxheriale, të cilat mund t'i ndihmojnë ata të marrin dhe mbajnë lojtarë. Kjo bëhet përmes mjeteve të personalizueshme. Një shembull i mirë është aftësia për të gjurmuar dhe analizuar matjet e performancës së lojtarëve. Për më tepër, Dragonfish ofron zgjidhje CRM. Me këtë opsion, ekipi i marketingut Dragonfish kujdeset për nevojat e klientit për CRM brenda shtëpisë.

Çmimet konkurruese

Softueri dhe shërbimet Dragonfish mund të aksesohen me çmime shumë konkurruese për të gjithë klientët në mbarë botën. Në përgjithësi, kostot zakonisht ndryshojnë në bazë të produkteve dhe shërbimeve që klientët dëshirojnë t'i shtojnë markave të tyre. Mënyra e vetme për të ditur çmimet e sakta është duke i kontaktuar ata dhe duke kërkuar një kuotim.

Dragonfish Lojërat më të njohura

Slots

Dragonfish ofron një shumëllojshmëri të gjerë të lojëra elektronike, të cilat janë padyshim pika kryesore e shitjes së zhvilluesit. Popullariteti i lojërave të tyre të lojërave elektronike nxitet nga thjeshtësia e lojës, grafika e jashtëzakonshme dhe efektet zanore. Lojërat e tyre me lojëra elektronike dihet se tërheqin të ardhurat më të larta në shumicën e kazinove. Normat e kthimit te lojtarët për shumicën e lojërave variojnë nga 95% në 97%, gjë që i bën lojërat tërheqëse për lojtarët.

Poker

Dragonfish ka një rrjet pokeri që ofron grabujë mesatare tërheqëse dhe ndarje të të ardhurave për të gjithë klientët që bashkohen. Rrjeti i pokerit përfshin lojëra të drejtpërdrejta, ku lojtarët mund të luajnë kundër njëri-tjetrit në kohë reale. Disa nga përfitimet e zhvilluesit lojëra pokeri përfshijnë politika të rrepta të kthimit të raketave, likuiditet të menjëhershëm dhe shumë turne.

Bingo

Dragonfish është një nga ofruesit më të mëdhenj të softuerit të bingos në botë. Në portofolin e saj ka marka të njohura, si p.sh Foxy Bingo dhe Wink Bingo. Rrjeti i madh bingo i zhvilluesit është gjithashtu i dobishëm për çdo biznes kazinoje në internet që kërkon të rritet.

Libri sportiv

Dragonfish gjithashtu mbulon një shumëllojshmëri të madhe të tregjeve të basteve sportive kazinove online duke kërkuar të përfitojë nga bastet sportive. Softueri i librave sportiv vjen si një portal plotësisht funksional që mund të modifikohet dhe lokalizohet për të përmbushur nevojat e klientëve. Softueri i librave sportiv gjithashtu mbulon pothuajse të gjitha sportet kryesore të luajtura globalisht.

Rreth Dragonfish

Dragonfish e ka selinë në Londër, Angli. Megjithatë, ata kanë shumë degë të tjera zyrash në vende të tjera, duke përfshirë Gjibraltarin, Izraelin, Rumaninë dhe Ukrainën. Ky zhvillues ofron disa nga programet më të mira të lojrave për kazinotë në internet dhe gëzon një klientelë globale. Zhvilluesi gjithashtu ka licenca të vlefshme nga disa juridiksione, të cilat ndihmojnë për të çimentuar besueshmërinë dhe besueshmërinë e tyre.

Dragonfish është gjithashtu i certifikuar nga organet më të mira të certifikimit të lojërave në internet, duke përfshirë certifikatat nga Rregullorja dhe Sigurimi i Lojërave në internet të tregtisë elektronike dhe licencat nga Komisioni i Lojërave të fatit në Mbretërinë e Bashkuar dhe Autoriteti i Lojërave të Maltës, midis lejeve të Dragonfish. Këto përpjekje synojnë të sigurojnë që zhvilluesi të garantojë klientelën e tij për sigurinë, besueshmërinë, drejtësinë, integritetin dhe përgjegjësinë për të marrë licencat e shumta.

Dragonfish ka fituar disa çmime gjatë viteve për produktet dhe shërbimet e tij superiore. Të tilla përfshijnë EGR B2B Awards 2008, Gaming Intelligence Awards 2016, WhichBingo Awards 2016, White Label Partner Awards 2018.

Historia e Dragofish

Dragonfish u krijua në 2007 pasi 888 bleu Globalcom Bingo për të filluar degën B2B të kompanisë. Lëvizja u bë aq e suksesshme sa divizioni u bë i pavarur nga 888 Holdings PLC në 2009. Popullariteti i lojërave online po rritej me ritme alarmante, gjë që ndihmoi në rritjen e divizionit në atë kohë. Në vitin 2011, Dragonfish fitoi dy çmime në çmimet e eGaming Review B2B.

Në vitin 2016, Dragonfish bëri një shtytje B2B me Casinoflex. Casinoflex lejon klientët të blejnë vetëm shërbimet dhe produktet që u nevojiten, duke i lejuar zhvilluesit të ofrojnë çmime shumë konkurruese. Casinoflex gjithashtu lejon më shumë personalizim. Kjo ndihmon shumicën e markave të diferencohen dhe të maksimizojnë efektet e fushatave të tyre të marketingut.

Në vitin 2019, Dragonfish njoftoi një program të ri klientësh të quajtur FALCON. Programi është një zgjidhje e përvojës së klientit dhe menaxhimit të marketingut të bazuar në cloud. Ideja kryesore pas programit ishte të sigurohej që klientët që përdorin softuerin Dragonfish të kishin një avantazh konkurrues.

Gjatë të njëjtit vit, 2019, kompania mëmë, 888, bleu Jet Management. Jet Management zotëronte marka të ndryshme të njohura, duke përfshirë Kosta Bingo. Shumica e markave ranë nën divizionin Dragonfish, duke zgjeruar portofolin e produkteve dhe shërbimeve.

Klient Casinoflex

Në vitin 2020, Dragonfish lançoi klientin e parë Casinoflex bazuar në programin FALCON. Programi përdor teknologji të bazuara në kornizën Angular 10. Teknologjia ofron një aplikacion të përgjegjshëm me një faqe për të ofruar përvoja të përmirësuara të përdoruesit dhe performancë të përmirësuar në faqet e internetit ose aplikacionet.

About the author
Ardit Krasniqi
Ardit Krasniqi
About

Ardit, një shqiptar i krenar, kombinon me mjeshtëri dashurinë e tij për lojrat e kazinos me aftësinë e tij gjuhësore. Si një lokalizues i udhëzimeve për kazino online, puna e tij është e pasur me nuancat kulturore.

Send email
More posts by Ardit Krasniqi