Dublinbet

Age Limit
Dublinbet
Dublinbet is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaNeteller
Trusted by
Curacao

Dublinbet

Vuetec Gaming Ltd zotëron dhe operon Dublinbet Casino, një platformë lojërash fati në internet. Lojtarët e kanë qortuar kazinonë për paraqitjen e lojërave të vjetruara dhe të dobëta për sa i përket funksionalitetit dhe prezantimit, megjithëse gjërat janë përmirësuar kohët e fundit pasi firma ka shtuar tituj nga një gamë më e gjerë botuesish.

Pse të luani në Dublinbet?

Kjo faqe lojrash përmban një nga lobet më të mëdha të drejtpërdrejta në treg, me një gamë të gjerë lojërash ruletë dhe blackjack, si dhe opsionin për të transmetuar nga kazinotë reale në tokë. Është e sigurt të luash në këtë kazino të drejtpërdrejtë që ofron lobin e lojërave të drejtpërdrejta interesante dhe mbresëlënëse.

About

Dublinbet ka transmetuar lojëra të drejtpërdrejta të kazinosë nga kazinoja Fitzwilliam me bazë tokësore të Dublinit që nga viti 2005, duke e bërë atë një nga kazinotë më të vjetra dhe më të vendosura drejtpërdrejt. Që atëherë, lojërat e drejtpërdrejta të kazinosë me një tregtar të drejtpërdrejtë kanë përparuar dhe Dublinbet, fatmirësisht, ka përparuar gjithashtu.

Ekziston një përzgjedhje e drejtë e lojërave të drejtpërdrejta nga furnitorët e DublinBet. Për sa i përket lojërave që ofrojnë dhe përvojës së lojës, furnizuesit, për mendimin tim, janë ndoshta më të mirët.

Games

Në DublinBet, theksi vihet në lojërat e kazinosë 'live'. Visionary iGaming dhe ActualGaming, si dhe softueri BetConstruct i DublinBet, janë përdorur. Ka gjashtëmbëdhjetë dhoma kazino live për të zgjedhur, por vetëm tre lojëra janë të disponueshme: blackjack, ruletë dhe baccarat.

Përveç lojërave live, ekzistojnë një sërë alternativash të ndryshme lojrash. Shumë nga lojërat kryesore '3D' nga BetConstruct, si dhe shumë të tjera nga ofruesit e tjerë të programeve kompjuterike, janë të disponueshme në seksionin e lojërave Blackjack dhe Roulette.

Bonuses

Bonuset janë një metodë fantastike për të zgjeruar paratë tuaja dhe nuk kufizohen në fushën e lojërave të fatit. Ofertat, promovimet, kuponat, çmimet dhe pagesat janë të shumta, të gjitha me të njëjtin qëllim në mendje: blerjen e biznesit tuaj.

DublinBet ju ofron një bonus të mirëseardhjes në lojërat e drejtpërdrejta të kazinosë. Kërkesat e basteve janë standarde dhe është e mrekullueshme të shohësh se ato janë të shprehura qartë në faqen promovuese. Ekziston gjithashtu një sistem shpërblimi i ofruar nga kjo kazino Live. Sa më shumë që luani lojëra live do të shpërbleheni. Kjo kazino Live ofron:

 • Bonus i mirëseardhjes
 • Bonusi ditor
 • Bonus Kazino Live për lojtarët VIP

Payments

Disa nga opsionet më të përshtatshme të pagesës mbështeten në zonën Bankare dhe disponueshmëria e tyre përcaktohet nga vendi juaj i banimit. Ju do të jeni në gjendje të zgjidhni nga opsionet e mëposhtme pasi të keni krijuar një llogari:

 • Mastercard, 
 • Viza, 
 • Sofort, 
 • Klarna, 
 • Skrill dhe shumë të tjerë

Operatori ka vendosur kufijtë e depozitave dhe tërheqjeve prej 20€, të cilat janë më se të arsyeshme. Kufizimet maksimale të tërheqjes për lojtarët e rregullt janë 1000 € në ditë, 5000 € në javë dhe 20 000 € në muaj, përkatësisht, me anëtarët VIP që kanë kufij më të lartë të tërheqjes.

Monedhat

Dublin Bet është shumë valutë përveçse është dygjuhësh. Monedhat e Fiat si dollari amerikan, euro, rubla ruse, paundi britanik, dollari australian, dollari kanadez dhe dollari i Zelandës së Re mund të përdoren për të luajtur. Kazino merr bitcoin përveç parave fiat. Kumarxhinjtë aktualisht mund të përdorin bitcoin, tether, bitcoin cash dhe kriptovaluta të tjera.

Languages

Dublinbet është një kazino që është e hapur për njerëz nga e gjithë bota. Kazino Dublinbet pranon lojtarë nga e gjithë bota, pavarësisht vendndodhjes së tyre. Për shkak të këtij diversiteti, kazinoja online ofron një larmi gjuhësh për klientët e saj. Anglisht, frëngjisht, gjermanisht dhe spanjisht janë gjuhët e mbështetura nga kjo kazino.

Software

DublinBet merr lojërat e tyre nga burime të ndryshme. Aktiviteti i drejtpërdrejtë i kazinosë ofrohet nga:

 • Ezugi
 • Lojëra evolucionare
 • Lojëra autentike
 • iGaming vizionar
 • LuckyStreak

E gjithë kjo rezulton në një gamë të larmishme lojërash të fatit në internet.

Support

Shërbimi ndaj klientit është i disponueshëm me email 24 orë në ditë, nga e hëna në të premte nga ora 10:00 deri në 00:00 të mëngjesit CET dhe të shtunën dhe të dielën nga ora 10:00 deri në orën 23:00 të mëngjesit CET përmes bisedës.

Total score8.0
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2012
BonusetBonuset (4)
Bonus cashback
Bonus rrotullime falas
Bonus të mirëpritur
Bonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (4)
Angleze
Franceze
Gjermane
Spanjolle
LicencatLicencat (1)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (15)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (11)
MonedhatMonedhat (2)
Euro
Shtetet e Bashkuara Dollar
ShtetetShtetet (11)
Australia
Austria
Franca
Irlanda
Kanadaja
Kolumbia
Meksika
Norvegjia
Peruja
Zelanda e Re
Zvicra
SoftwareSoftware (20)
Authentic Gaming
Big Time Gaming
Evolution Gaming
Hacksaw Gaming
Kalamba Games
Max Win Gaming
NetEnt
Nolimit City
Plank Gaming
Play'n GOPush Gaming
Quickspin
Red Rake Gaming
Red Tiger Gaming
ReelPlay
Relax Gaming
Slingo
Spearhead
Sthlm Gaming
Yggdrasil Gaming