Dunder Live Casino Rishikoni

Age Limit
Dunder
Dunder is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
Malta Gaming AuthorityUK Gambling Commission
Total score10.0
Përfitimet
+ Top Kazino Mobile
+ Shpërblime bujare
+ Dizajn i pastër

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2016
BonusetBonuset (4)
Bonus ndeshjeBonus pa depozitëBonus të mirëpritur
Bonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (4)
Angleze
Gjermane
Norvegjeze
Suedeze
LicencatLicencat (2)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (11)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (12)
MonedhatMonedhat (7)
Dollari Kanadez
Dollari i Zelandës së Re
Euro
Krona Norvegjeze
Krona Suedeze
Paund sterlina
Shtetet e Bashkuara Dollar
ShtetetShtetet (6)
Finlanda
Gjermania
Irlanda
Kanadaja
Mbretëria e Bashkuar
Zelanda e Re
SoftwareSoftware (24)
2 By 2 Gaming
Amaya (Chartwell)
Bally
Barcrest Games
Betdigital
Betsoft
Big Time Gaming
Edict (Merkur Gaming)
Elk Studios
Evolution GamingGenesis Gaming
IGT (WagerWorks)
Leander GamesMicrogamingNetEnt
NextGen Gaming
Play'n GO
Quickspin
Rabcat
Red Tiger Gaming
Side City Studios
Thunderkick
WMS (Williams Interactive)
Yggdrasil Gaming

About

Dunder është një faqe interneti bastesh me origjinë suedeze që u themelua në vitin 2016. Faqja u krijua nga dy lojtarë të cilët deklarojnë se qëllimi i tyre ishte të përmirësonin përvojën e lojërave duke eliminuar telashet. Ai ofron një shumëllojshmëri lojërash duke përfshirë lojëra elektronike dhe lojëra tavoline. Mega Moolah është një tipar veçanërisht i popullarizuar.

Games

Dunder ka një katalog të pasur me mbi 600 lojëra në të cilat lojtarët mund të fitojnë para të vërteta. Lojërat janë të ndara në kategori të ndryshme duke e bërë të lehtë për lojtarët të gjejnë titujt e tyre të preferuar. Ka lojëra elektronike dhe tavoline. Ekziston gjithashtu një opsion i kazinosë live që u mundëson lojtarëve të kenë një përvojë më të mirë.

Withdrawals

Tërheqja është po aq e lehtë për Dunder, me lojtarët që lejohen të tërheqin fitimet e tyre përmes të njëjtave kanale që përdorin për të depozituar. Megjithatë, ata nuk i lejojnë lojtarët të tërheqin bonuset drejtpërdrejt, duke kërkuar që ata të përdoren për të vendosur baste në vend të tyre. Paratë e hequra nga faqja kërkojnë 24 orë ose më pak për t'u reflektuar.

Languages

Pavarësisht se ka një origjinë suedeze, faqja Dunder është kryesisht angleze. Askund në sajt lojtarëve nuk u ofrohet opsioni për të ndryshuar gjuhën që shfaq faqja në ekranet e tyre. Thënë kështu, dizajni i faqes është i lehtë dhe mund të përdoret nga çdo lojtar entuziast edhe pa pasur nevojë të lexojë shumë.

Promotions & Offers

Faqja ofron bonuse bujare si pas regjistrimit ashtu edhe kur lojtarët vazhdojnë të luajnë. Katër depozitat e para i kualifikojnë lojtarët për shpërblime. Depozita e parë tërheq një bonus 100% deri në 50 €. Tre depozita të mëpasshme tërheqin rritje prej 50, 25 dhe 25 për qind deri në 300 €. Ka edhe rrotullime falas në Starburst për dhjetë ditë.

Live Casino

Dunder ka një përshtatshmëri të shkëlqyer me pajisjet mobile të të gjitha madhësive. Ky është një veçori e shkëlqyer pasi pajisja celulare është mjeti më popullor për të hyrë në internet sot. Ekziston gjithashtu një opsion i kazinosë live dhe Instaplay, që do të thotë se lojtarët nuk duhet të shkarkojnë aplikacionin për të luajtur pas regjistrimit.

Software

Dunder ka bashkëpunuar me disa nga zhvilluesit më të mirë të softuerit në grumbullimin e katalogut të tyre të lojërave. Këto përfshijnë Net Ent, Microgaming, Quickspin, Play n' Go, BetSoft, NextGen dhe Evolution Gaming. Të gjitha këto janë kompani që kanë bërë emër gjatë një periudhe të gjatë duke krijuar disa nga lojërat më të njohura të kazinosë.

Support

Për lojtarët që mund të kenë pyetje ose çështje që dëshirojnë të zgjidhen, Dunder ka një opsion të bisedës live që hapet nga ora 09:00 deri në 23:30 GMT çdo ditë. Në rast se dikush dëshiron të flasë me ta jashtë orarit të punës, ekziston mundësia e dërgimit të një emaili i cili do të marrë një përgjigje në rastin më të parë.

Deposits

Një nga gjërat më të mira që lojtarët e Dunder i duan në lidhje me sitin është shumëllojshmëria e madhe e opsioneve të pagesës. Një numër kuletash elektronike janë të pranueshme, mes tyre Visa, MasterCard, Neteller, EcoPayz dhe PaySafe. Pasi një lojtar ka depozituar para në portofolin e tij elektronik, dërgimi në llogarinë e Dunder nuk kërkon ndonjë para shtesë.