Europa Casino

Age Limit
Europa Casino
Europa Casino is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
PayPalSkrillMasterCardNetellerPaysafe Card
Trusted by
Malta Gaming Authority

About

E nisur në vitin 2004, Europa Casino është ndër kazinotë më të vjetra dhe më të besuara në internet sot. Sipërmarrja drejtohet nga Universe Entertainment Services Malta Limited dhe operon nën një licencë të lëshuar nga Autoriteti i Lojërave të Maltës (MGA). Europa Casino krenohet me lojërat më të fundit të kazinosë, promovime bujare, mbështetje të shkëlqyeshme dhe banka të sigurta.

Europa Casino

Games

Europa Casino mburret me një përzgjedhje të gjerë të lojërave të kazinove në internet, të ndryshme të zhanreve të tilla si lojëra elektronike, lojëra elektronike jackpot, lojëra arcade, baccarat, blackjack, ruletë, video poker, etj. Ato vijnë në tema të ndryshme, për shembull, superheronj, fantazi, pushime, sporte, filma dhe TV, natyrë, klasike dhe aziatike, ndër të tjera. Përveç lojërave të kazinosë në internet, ekziston edhe një holl i drejtpërdrejtë i kazinosë.

Withdrawals

Për lojtarët me fat, bërja e tërheqjeve është gjithashtu e lehtë. Kazinoja lejon tërheqje në disa mënyra pagese në internet, duke përfshirë QIWI, AstroPay, MasterCard, Trustly, Neteller, Instant Bank, iDebit, Entropay, Paysafecard, Giropay, Maestro, Easy EFT, ecoPayz, Skrill, Diners Club, Transferencia Bancaria, etj. Ndryshe nga shumica e kazinove, Europa Casino është një institucion i besuar që premton të paguajë të gjitha fitimet.

Monedhat

Lojtarët duan një kazino në internet që u lejon atyre të luajnë në një monedhë me të cilën janë njohur. Europa Casino është një kazino ndërkombëtare që pranon disa monedha të njohura të parave fiat. Lojtarët mund të luajnë kumar duke përdorur euron (EUR), dollarin amerikan (USD), dollar kanadez (CAD), dollar australian (AUD), dhe paundi britanik (GBP).

Bonuses

Ka shumë promovime kazino për lojtarët e lojërave të kazinosë në internet në këtë kazino. E para është një bonus i mirëpritur që u ofron lojtarëve një bonus depozite dhe rrotullime falas në dy depozitat e para. Përveç bonus mirëseardhjeje, lojtarët mund të kërkojnë bonuse mujore, bonuse të ringarkojnë, rrotullime falas, ulje dhe fitime ditore, bonuse besnikërie dhe pikë besnikërie.

Languages

Europa Casino është një faqe shumëgjuhëshe kumari që mbështet disa gjuhë të njohura ndërkombëtare, duke përfshirë japonisht, arabisht, tajlandez, anglisht, rusisht, spanjisht, frëngjisht, gjermanisht, dhe portugalisht, ndër të tjera. Lojtarët janë të lirë të kalojnë në një gjuhë që kuptojnë kurdo që dëshirojnë në skedën e cilësimeve të gjuhës në krye të faqes së internetit.

Mobile

Europa Casino garanton një përvojë të qetë lojrash në të gjitha pajisjet, nga celulari në desktop. E disponueshme si lojë e menjëhershme, kumarxhinjtë nuk kanë nevojë të shkarkojnë ose instalojnë ndonjë gjë tjetër për të hyrë në lojë. Për momentin, nuk ka asnjë aplikacion celular Europa Casino për iOS dhe Android. Megjithatë, faqja e internetit është mjaft e përgjegjshme për t'iu përshtatur lojërave celulare.

Promotions & Offers

Europa Casino ka gjithashtu shumë promovime dhe shpërblime të drejtpërdrejta të kazinosë, duke filluar me bonusin e mirëseardhjes që u ofron lojtarëve një ndeshje në depozitën e parë dhe të dytë. Promovime të tjera për t'u kërkuar në kazino të drejtpërdrejtë përfshijnë bonuse të ringarkimit të drejtpërdrejtë të kazinosë, bonuse të besnikërisë së drejtpërdrejtë të kazinosë, bonuse mujore, rrotullime falas dhe pikë besnikërie (pikë kompromisi).

Software

Ka mbi 1000 lojëra kazino në internet në Europa Casino nga furnizuesit më të mirë të programeve kompjuterike të kazinosë. Lista e zhvilluesve përfshin Wazdan, Pragmatic Play Ltd., Skywind, Microgaming, Pariplay, Tigri i Kuq, Eyecon, Playtech, NetEnt, Quickspin, BetSoft, etj. Me një listë kaq të gjatë furnizuesish, lojtarëve u garantohen lojërat më të fundit dhe me cilësi të lartë të kazinosë.

Support

Europa Casino ka një nga shërbimet më të mira të mbështetjes për klientët, e disponueshme çdo ditë të javës nga ora 06:00 e mëngjesit deri në orën 12:00 të mesnatës GMT. Lojtarët mund të kontaktojnë kompaninë përmes disa kanaleve, duke përfshirë bisedën e drejtpërdrejtë, telefon, email ose faks. Biseda e drejtpërdrejtë është kanali më i mirë sepse lojtarët flasin me agjentët në kohë reale, kështu që reagimet janë të menjëhershme.

Deposits

Për të hyrë në lojërat e fatit me para të vërteta në Europa Casino, lojtarët duhet të financojnë llogaritë e tyre. Kazinoja ka bashkëpunuar me disa mënyra pagese në internet, duke përfshirë Visa, MasterCard, InstaDebit, Easy EFT, Maestro, Diners Club, Giropay, Sofortüberweisung, QIWI, Skrill, TrustPay, Neteller, WebMoney, ecoPayz, AstroPay, Trustly, Yandex, Transferencia Bancaria, InstantBank, Entropay, iDebit, Paysafecard, EPS, etj.

Total score8.1
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2003
BonusetBonuset (7)
Bonus rrotullime falas
Bonus të mirëpriturBonusi VIPBonusi i ditëlindjesBonusi javor
Bonusi me depozitë
Kodet e bonusit
GjuhëtGjuhët (7)
Angleze
Daneze
Finlandeze
Gjermane
Holandeze
Norvegjeze
Suedeze
LicencatLicencat (1)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (4)
Bisedë live
Email mbështetës
Mbështetje WeChat
Mbështetje telefonike
LojëraLojëra (8)
Baccarat
Bileta gërvishtëse
BlackjackLotariaRuletë
Slotat
Texas Holdem
Video Poker
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (73)
ATM
ATM Online
AirPay
Ali Pay
American Express
Apple Pay
AstroPay
AstroPay Card
AstroPay Direct
Baloto
Bank Wire Transfer
Bank transferBitcoin
Boku
Boleto
Bradesco
CLICK2PAY
Citadel Internet Bank
Debit Card
E-wallets
EPS
EasyEFT
EasyPay
EcoPayz
Entropay
Fast Bank Transfer
GiroPay
Instant Bank
Instant Banking
Instant Debit
Instant bank transfer
Interac
Internet Banking
Klarna
MaestroMasterCard
Moneta
MuchBetter
Neosurf
Neteller
Nordea
Otopay
POLi
PassNGo
PayPalPaysafe Card
Prepaid Cards
QIWI
Rapid Transfer
Revolut
SafetyPay
Skrill
Skrill 1-Tap
Sofort
Sofort (by Skrill)
SporoPay
Transfer Money
UPI
UnionPay
Visa Debit
Visa Electron
Voucher
WeChat Pay
WebMoney
Western Union
Wire Transfer
Yandex Money
Zimpler
eChecks
ePay
iDEAL
iDebit
instaDebit
MonedhatMonedhat (33)
Afrikës së Jugut Rand
Bahti Tailandez
Dinar Jordanez
Dinari Maqedonas
Dinari i Bahreinit
Dinari kuvajtian
Dirhami Maroken
Dirhami i Emirateve të Bashkuara Arabe
Dollari Kanadez
Dollari i Zelandës së Re
Drami Armenian
Euro
Franga AQF të Afrikës Perëndimore
Krona Islandeze
Kuna Kroate
Latvian lati
Levi Bullgar
Lithuanian litai
Manati Azerbaixhanas
Naira Nigeriane
Paundi Egjiptian
Peso Kilean
Peso Kolumbian
Peso argjentinase
Peso meksikane
Reali Brazilian
Riali Iranian
Ringgiti Malajzian
Riyal i Katarit
Rupia Mauritiane
Rupia indiane
Shilinga Keniane
Shtetet e Bashkuara Dollar
ShtetetShtetet (6)
Afrika e Jugut
Argjentina
Brazili
Kili
Peruja
Zelanda e Re
SoftwareSoftware (13)
1x2Gaming
Amaya (Chartwell)
Apollo Games
AristocratAsia GamingNetEnt
Netoplay
White Hat Gaming
XPro GamingYggdrasil GamingZEUS PLAY
ZITRO Games
iSoftBet