Evolution Gaming

November 10, 2020

Evolution bën një marrëveshje me FanDuel

Ardit Krasniqi
WriterArdit KrasniqiWriter
ResearcherRajesh NairResearcher

Evolucioni, e cila njihet si një nga më të mirat kazino live ofruesit e zgjidhjeve, ka bërë një marrëveshje me FanDuel në mënyrë që të ofrojë produktet e saj të drejtpërdrejta të kazinosë për lojtarët e kazinosë amerikane të DDS dhe grupit të basteve sportive. Ky është një avantazh i vërtetë për ata që duan të luajnë në një kazino live, pasi Evolution ka të pabesueshme lojëra në atë diapazon.

Evolution bën një marrëveshje me FanDuel

Opinion nga Jesse Chemtob dhe Nordstrom

Jesse tha se Grupi FanDuel është i emocionuar për t'u ofruar lojtarëve të tyre besnikë më shumë lojëra kazino live. Ata e shohin kazinonë e tyre të drejtpërdrejtë si një shtytës kryesor për rritjen e vazhdueshme të tregut të kazinove online në SHBA dhe tani FanDuel do të ketë akses në të gjithë portofolin e drejtpërdrejtë të Evolution.

Johan Nordstrom, nga Evolution, shtoi se në fund të vitit të kaluar ata nënshkruan një marrëveshje historike me markat Flutter Entertainment Betfair dhe gjithashtu Paddy Power. Tani ata janë plotësisht të kënaqur që po punojnë me një tjetër markë Flutter, FanDuel, veçanërisht kur kazinoja live po rritet shumë në tregun amerikan.

Në lidhje me këtë marrëveshje

Kjo marrëveshje në thelb i mundëson FanDuel-it të bëjë një zgjerim të kazinosë së tij live në tregun e Shteteve të Bashkuara dhe me lojërat live të Evolution Gaming të shtuara, atëherë është edhe më mirë, pasi ato do t'u ofrohen lojtarëve, fillimisht nga studioja e ofruesit në Pensilvani.

Kjo marrëveshje e re i jep mundësinë kësaj kazinoje në internet që në fakt të përmirësojë portofolin e saj të linjës së lojërave të drejtpërdrejta në New Jersey me lojërat e drejtpërdrejta të Evolution. Plus, me ofertën aktuale nga Ezugi, e cila u bë pjesë e Evolution janarin e kaluar. Është padyshim një avantazh për të dy markat, kështu që secili mund të përfitojë nga shërbimet e tjetrit.

Markat e mahnitshme bëjnë gjëra të paimagjinueshme së bashku

Lidhja e Evolution dhe FanDuel është padyshim më e mira në lidhje me atë që ata mund të bëjnë, pasi këto marka janë thjesht të pabesueshme dhe kanë shumë që mund të bëjnë së bashku. Përveç kësaj, Evolution mund ta bëjë FanDuel edhe më të njohur në tregun amerikan. Pra, ky është padyshim një avantazh.

Të dy kanë të kaluarën e tyre, por e ardhmja e tyre është bashkë, e cila duket se do të shkëlqejë. Pra, kjo mund të jetë diçka shumë e dobishme për të dy. Fokusi i tyre është të rriten dhe ata mund ta bëjnë këtë duke qëndruar së bashku, sigurisht. Nëse jo, ata nuk do të përparojnë. Sidomos FanDuel, i cili patjetër ka nevojë për Evolution për të përparuar.

Këto marka janë shumë të njohura, veçanërisht Evolution dhe kështu mund të përfitoni prej tij. Nëse dëshironi të luani lojën e kësaj marke, atëherë thjesht duhet t'i bashkoheni kazinosë në internet FanDuel dhe atje do të gjeni shumë lojëra të tyre.

Luaj lojëra të nivelit të lartë nga Evolution

Është e pabesueshme cilësia e lojërave që mund të luani nga Evolution Gaming dhe të gjitha këto kontrollohen për të parë nëse janë të drejta apo jo. Zgjedhja e kësaj kazinoje dhe lojërave të Evolution është padyshim zgjedhja e duhur për herë të parë, ndaj mos u stresoni për këtë. Mund të kërkoni disa komente në internet dhe do të jeni shumë të kënaqur me atë që thonë njerëzit për FanDuel.

Ju luani shumë dhe sigurisht që ka lojërat më të mira në dispozicion, kështu që as mos u shqetësoni. Do të habiteni me cilësinë e lartë dhe lojën e lojërave të Evolution Gaming, të cilat janë disa nga më të mirat.

About the author
Ardit Krasniqi
Ardit Krasniqi
About

Ardit, një shqiptar i krenar, kombinon me mjeshtëri dashurinë e tij për lojrat e kazinos me aftësinë e tij gjuhësore. Si një lokalizues i udhëzimeve për kazino online, puna e tij është e pasur me nuancat kulturore.

Send email
More posts by Ardit Krasniqi

Të rejat e fundit

Zotërimi i artit të kartës së tretë në Baccarat: Një udhëzues gjithëpërfshirës
2024-04-03

Zotërimi i artit të kartës së tretë në Baccarat: Një udhëzues gjithëpërfshirës

Lajme