Evolution Gaming

September 13, 2022

Live Casino Evolution Gaming Biblioteka vazhdon të zgjerohet në 2022

Ardit Krasniqi
WriterArdit KrasniqiWriter
ResearcherRajesh NairResearcher

Çdo lojtar në kazinotë e tregtarëve të drejtpërdrejtë di një ose dy gjëra rreth Evolution Gaming. Ky është grumbulluesi më i suksesshëm i përmbajtjes së kazinosë live me lojëra të shumta letrash dhe shfaqje lojërash që transmetohen në HD nga 11 studiot e tij më të fundit.

Live Casino Evolution Gaming Biblioteka vazhdon të zgjerohet në 2022

Mënjanë këtë prezantim, Evolution Gaming zbuloi më herët gjatë vitit udhërrëfyesin e produktit të tij 2022. Produkte emocionuese si Bac Bo, Crazy Coin Flip dhe XXXtreame Roulette ishin në gatishmëri. Pra, ka Kazino live Evolution Gaming e mbajti premtimin? Ky artikull zbulon!

Publikimet e Evolution Studio

Përpara se të zhyteni më thellë, është e rëndësishme ta përmbledhim këtë markat e softuerit të kazinosë të tilla si NetEnt, Ezugi, Red Tiger dhe Big Time Gaming funksionojnë nën markën Evolution. Pra, prisni të gjeni disa prej tyre të përfshirë në këtë listë. 

Bac Bo

E lëshuar në janar, Bac Bo është një lojë me zare që huazon frymën e Baccarat. Sipas Todd Haushalter, Shefi i Produktit në Evolution, kjo lojë është një përzierje unike e Sic Bo dhe Baccarat, duke u dhënë lojtarëve një dimension krejtësisht të ri të lojrave. Ashtu si Baccarat standarde, lojtarët në kazinotë më të mira live bast në pozicionet e Bankierit ose Lojtarit. Por ndryshimi është se loja përdor zare në vend të letrave. Pra, nuk është asgjë komplekse!

Ultimate Sic Bo

Nëse Bac Bo nuk ju shuan oreksin Sic Bo, luani diçka më të pastër në formën e Ultimate Sic Bo nga Ezugi. I lëshuar në prill, ky variant krejt i ri Sic Bo ka të bëjë me parashikimin e rezultatit të tre tundjeve të zarave. Për ta bërë lojën më emocionuese për t'u luajtur, Ezugi prezanton shumëzues të rastësishëm deri në 1000 herë të shumës. Por afrohuni me kujdes sepse RTP varion midis 95.02% dhe 97.22%, në varësi të kazinosë live. 

Super Andar Bahar

Me shpejtësi deri në prill 2022, Evolution i qëndroi besnik fjalëve të tij duke lançuar Super Andar Bahar. Është një lojë klasike indiane me letra e ngjashme me Andar Bahar nga Ezugi. Por ky version emocionues shton baste anësore super-angazhuese që mund të shumëfishojnë fitimet e lojtarëve deri në 4000x të shumës fillestare. Në këtë lojë, lojtarët parashikojnë nëse pala Andar ose Bahar do të kenë vlerën më të lartë të kartonit. Në përgjithësi, ai ruan aspektin tradicional të Andar Bahar, edhe pse me një kthesë argëtuese të basteve anësore. 

Ruletë XXXTreme Lightning

Një muaj më vonë, Evolution njoftoi nisjen madhështore të XXXTreme Lightning Roulette. Kjo lojë është më e paqëndrueshme se ruleta origjinale Lightning, që do të thotë se lojtarët duhet të presin më pak fitore. Por loja krijon terren me një element RNG me pagesë të lartë që mund të rrisë shumëzuesit deri në 2000x. Mos harroni se versioni origjinal përmban shumëzues Lucky Number prej 50x deri në 500x. Pra, është e qartë se kjo lojë Baccarat është për ata 'ambiciozët' në kazino. 

Ruletë me bar ari

Gold Bar Roulette është një shtesë e re në koleksionin e Roulette live gjithnjë në zgjerim të Evolution. Kjo lojë nuk është loja juaj tipike Ruletë. Ndryshe nga Lightning Roulette, ku vlerat e shumëzuesit gjenerojnë rastësisht duke përdorur softuerin RNG, Gold Bar Roulette u lejon lojtarëve të zgjedhin numrat me fat. Kjo u jep lojtarëve më shumë kontroll mbi lojën, duke rritur argëtimin dhe mundësitë e fitimit. Edhe më mirë, lojtarët mund të fitojnë shufrat 88x të artë në baste të drejtpërdrejta. 

Rrotullimi i Crazy Coin

Pritja më në fund ka marrë fund për fansat e lojërave elektronike. Edhe pse Evolution e kishte testuar më parë këtë veçori me Gonzo's Quest Treasure Hunt, Crazy Coin Flip premton një qasje më të drejtpërdrejtë të sloteve brenda studios elegante live. Lojtarët mbledhin tre simbole scatter në këtë lojë unike për të aktivizuar versionin live. Loja e drejtpërdrejtë përmban raundin e bonusit Coin Flip, ku hosti do të gjenerojë shumëzues thjesht duke hedhur një monedhë. Pra, a mund ta parashikoni saktë anën fituese të monedhës?

Shikoni Baccarat

Lojtarët e Baccarat nuk ngopen, apo jo? Evolution po punon gjatë gjithë kohës për të kënaqur dëshirat tuaja për Baccarat. Kjo lojë ruan lojën klasike të Baccarat ndërsa prezanton veçorinë krejt të re të "shikimit". Ja se si funksionon; vendosni një bast dhe kruperi do të shpërndajë dy letra me fytyrë poshtë në pozicionet e Bankierit dhe Lojtarit. Më pas, tregtari do të zbulojë deri në katër letra për të "shikuar". Nëse karta është e dobishme, lojtarët mund të trefishojnë ose dyfishojnë bastin e tyre.

Monopol Big Baller

Në vitin 2019, Evolution nisi shfaqjen jashtëzakonisht të suksesshme të lojërave në stilin Bingo, Monopoly Live. Kompania është e vendosur të rrisë atë emocion në gusht 2022 me Monopoly Big Baller. Ky shfaqje loje krejt e re përdor të njëjtën strukturë si Monopoly Live. Por ndryshimi kryesor është se çdo pronë ka një shumëzues në versionin e fundit. Loja përmban shumëfishues të shumtë me një raund bonus ku Z. Monopoly do të mbledhë shumëzues për ju në tabelën 3D. 

Më shumë për të ardhur!

Lojtarët në Kazino të drejtpërdrejta të Evolution Gaming duhet të presim një trajtim nëse trendi vazhdon. Përveç opsioneve të listuara më sipër, jini në vëzhgim për Teen Patti, FPG Deal ose No Deal, Video Blackjack nga Ezugi dhe EZ Dealer Roulette nga Ezugi. Dhe gjithmonë luani në kazinotë më të mira live për një përvojë argëtuese, të sigurt dhe transparente.

About the author
Ardit Krasniqi
Ardit Krasniqi
About

Ardit, një shqiptar i krenar, kombinon me mjeshtëri dashurinë e tij për lojrat e kazinos me aftësinë e tij gjuhësore. Si një lokalizues i udhëzimeve për kazino online, puna e tij është e pasur me nuancat kulturore.

Send email
More posts by Ardit Krasniqi

Të rejat e fundit

Zotërimi i artit të kartës së tretë në Baccarat: Një udhëzues gjithëpërfshirës
2024-04-03

Zotërimi i artit të kartës së tretë në Baccarat: Një udhëzues gjithëpërfshirës

Lajme