Evolution Gaming

October 17, 2020

Michigan & Evolution Partnership

Ardit Krasniqi
WriterArdit KrasniqiWriter
ResearcherRajesh NairResearcher

Pas sigurimit të marrëveshjeve në Michigan me BetMGM dhe gjithashtu me PointsBet, kjo kazino live marka ka arritur një marrëveshje me William Hill në mënyrë që të jetë furnizuesi i tyre kazino live përmbajtjen dhe shërbimet në SHBA, Michigan përfshirë padyshim.

Michigan & Evolution Partnership

Shteti i Miçiganit është në procesin e përcaktimit të rregulloreve të basteve sportive në internet dhe gjithashtu kazinosë dhe shpresojmë se do t'ia dalin deri në fund të kësaj vjeshte. Kjo është vërtet e dobishme për markën, e cila patjetër do të fitojë shumë duke e bërë këtë.

Kjo kazino live lëshimi për William Hill do të fillojë në Nju Xhersi dhe më pas do të pasojnë më shumë shtete. Johan Nordstrom, i cili është shefi i Maltës dhe gjithashtu shefi komercial në Evolution, deklaroi se marka është jashtëzakonisht e lumtur që është zgjedhur nga William Hill US. Kjo për shkak se e tyre kazino live zgjidhjet kanë qenë shumë thelbësore kur vjen puna për të ndihmuar në krijimin e William Hill's kazino live dallohen në tregjet evropiane, të cilat janë padyshim tepër të rëndësishme për të dy markat. Ata duan të arrijnë të njëjtat nivele suksesi për William Hill në SHBA. Dhe, me gjithë siguri, ata do të jenë në gjendje ta bëjnë këtë.

Biblioteka nga Evolution lidhur me tregtar i gjallë lojërat duke përfshirë kazinonë e njohur lojëra si baccarat , ruletë dhe gjithashtu blackjack . Kjo markë përmban gjithashtu opsione të tjera të stilit të shfaqjes së lojërave si Crazy Time, Monopoly dhe Deal ose No Deal.

Kazinë e drejtpërdrejtëo lojërat drejtohen nga njerëz të vërtetë shumë të ngjashëm me mënyrën se si funksionojnë kazinotë në tokë. Tregtari do t'ju japë një dorë blackjack sikur të ishit në tavolinë, ose do të trajtojë rrotën e ruletës për të përcaktuar rezultatin e çdo rrotullimi.

I gjithë aksioni i lojërave transmetohet nga studiot në telefonat inteligjentë apo edhe kompjuterët tuaj. Me pandeminë aktuale, lojërat e tregtarëve të drejtpërdrejtë janë padyshim një opsion i zbatueshëm për ata që kërkojnë një përvojë të ngjashme për të qenë në një kazino normale, por me mundësinë për të qenë në shtëpi të rehatshme dhe të sigurt gjatë lojës.

William Hill në Michigan

William HilSë fundmi kam lançuar Librin Sportiv Onyx në Turtle Creek Casino. Ky libër i ri sportiv përmban një vendndodhje me kioska bastesh në Kazino Leelanau Sands. Lëshimi i librave sportiv ishte i mundur për William Hill nëpërmjet një partneriteti me Grand Traverse Band të Otava dhe Chippewa Indians.

Dan Shapiro deklaroi se hapja madhështore në Turtle Creek Casino shënon zyrtarisht shtetin e 13-të ku William Hill ofron baste sportive. Kur ishte lansimi i librit sportiv, Dan deklaroi se ky është vetëm fillimi i partneritetit me Markën Grand Traverse të Otavës dhe gjithashtu me Indianët Chippewa, me plane për të nisur bastet sportive të pajisjeve mobile dhe gjithashtu lojërat iCasino në Michigan pasi të lejohet. . Kjo është diçka emocionuese dhe padyshim një mënyrë për të filluar sezonin e NFL, dhe ata e dinë se libri sportiv Onyx nga William Hill do të jetë vendi i ri i ditës së lojës për sportdashësit në këtë shtet.

Rreth Evolution Gaming

Evolucioni është një nga kompanitë më të mira në mbarë botën kur bëhet fjalë për igaming. Këtë vit ka marrë shumë çmime. Për të 11-in vit radhazi, kjo markë ka fituar Furnizuesin e Vitit të Kazinosë Live, gjë që është padyshim super e rëndësishme. Ajo gjithashtu ka fituar shumë çmime të tjera, duke e bërë këtë markë të dalluar në industri.

About the author
Ardit Krasniqi
Ardit Krasniqi
About

Ardit, një shqiptar i krenar, kombinon me mjeshtëri dashurinë e tij për lojrat e kazinos me aftësinë e tij gjuhësore. Si një lokalizues i udhëzimeve për kazino online, puna e tij është e pasur me nuancat kulturore.

Send email
More posts by Ardit Krasniqi

Të rejat e fundit

Zotërimi i artit të kartës së tretë në Baccarat: Një udhëzues gjithëpërfshirës
2024-04-03

Zotërimi i artit të kartës së tretë në Baccarat: Një udhëzues gjithëpërfshirës

Lajme