Evolve Live Casino Rishikoni

Age Limit
Evolve
Evolve is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaNetellerPaysafe Card
Trusted by
Curacao
Total score7.8
Përfitimet
+ 4000+ lojëra
+ Bonuse të mëdha mirëseardhjeje
+ Mbështetje e shkëlqyer ndaj klientit

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2021
BonusetBonuset (5)
Bonus cashback
Bonus rrotullime falas
Bonus të mirëpriturBonus të regjistrimitBonusi javor
GjuhëtGjuhët (5)
Angleze
Finlandeze
Franceze
Gjermane
Norvegjeze
LicencatLicencat (1)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (15)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (11)
MonedhatMonedhat (6)
Dollari Australian
Dollari Kanadez
Dollari i Zelandës së Re
Euro
Krona Norvegjeze
Shtetet e Bashkuara Dollar
ShtetetShtetet (5)
Australia
Franca
Gjermania
Kanadaja
Zelanda e Re
SoftwareSoftware (54)
Apex Gaming
Apollo Games
Asia GamingBetgames
Betixon
Betsoft
Big Time Gaming
Blueprint Gaming
Booming Games
Caleta
DreamTech
EGT Interactive
Elk Studios
Endorphina
Evolution Gaming
Evoplay Entertainment
Ezugi
Fantasma Games
Fazi Interactive
Felix Gaming
Felt Gaming
Fugaso
GameArt
Gamomat
Ganapati
Habanero
Hacksaw Gaming
Iron Dog Studios
Kalamba Games
Kiron
Leap Gaming
MicrogamingNetEnt
NetGame
Nolimit City
Novomatic
OneTouch Games
Oryx Gaming
Play'n GOPlayPearls
Playlogic Entertainment
Playtech
Red Tiger Gaming
SmartSoft Gaming
Spadegaming
Spinmatic
Spinomenal
Thunderkick
Tom Horn Enterprise
Triple Profits Games (TPG)
VIVO Gaming
Wazdan
Yggdrasil Gaming
iSoftBet

About

Evolve Casino është një destinacion lojërash fati i bazuar në internet që krenohet me një katalog prej më shumë se 2000 lojëra kazino online emocionuese, shpërblyese dhe moderne. I prezantuar në vitin 2020, ai operohet nga Mountberg Ltd me qendër në Qipro.

Licenca e lojërave të fatit të kazinosë u lëshua nga Curacao eGaming përmes Mountberg BV. Një kazino live, pajtueshmëria me pajisje celulare dhe bonuse emocionuese janë disa nga tërheqjet më të mira të Evolve.

Games

Kazinoja e drejtpërdrejtë pret një shumëllojshmëri të gjerë lojërash, duke filluar nga ato tradicionale në ato bashkëkohore. Lojtarët mund të zgjedhin nga ruleta live, blackjack, tigër dragoi dhe baccarat. Tifozët e pokerit live, Monopoly, Ëndrra tërheqëse, dhe shumë lojëra të tjera fati mund të testojnë fatin e tyre këtu dhe madje të ndërveprojnë me tregtarët e drejtpërdrejtë dhe lojtarët e tjerë në kohë reale.

Withdrawals

Në përgjithësi, metoda e depozitimit të përdorur nga lojtari është gjithashtu metoda e përdorur kur duke bërë tërheqje. Pra, nëse depozitat bëhen përmes transfertave bankare ose një portofoli elektronik si ecoPayz, pastaj lojtarët tërheqin gjithashtu fitimet e tyre duke përdorur të njëjtat kanale.

Shuma minimale për tërheqje është 30 € ose 30 dollarë. Për ata që bëjnë tërheqje nëpërmjet transfertës bankare jashtë Evropës, shuma minimale e tërheqjes është 500 dollarë.

Bonuses

Nuk ka bonuse që janë ekskluzive për kazinonë live, por të gjithë lojtarët mund të përfitojnë nga promovimet dhe përfitimet që ofron Evolve.

Për të filluar, anëtarët e rinj marrin një 100% bonus mirëseardhjeje plus rrotullime falas kur bëjnë depozitat e tyre të para, të dyta dhe të treta. Të hënën, Evolve zhvillon një promovim të kthimit të parave pa bast, por gjithashtu i lejon lojtarët të marrin një pjesë të basteve të tyre edhe nëse fitojnë.

Languages

Përveç anglishtes, Evolve Casino ofrohet edhe në gjermanisht, frëngjisht, finlandisht dhe norvegjisht.

Lojtarët që flasin ndonjë nga këto gjuhë gëzojnë një përvojë të lehtë, të përshtatshme dhe pa telashe pasi mund të luajnë lojërat e kazinosë, të lundrojnë në faqe dhe të kontaktojnë me mbështetjen e klientit në gjuhën e tyre amtare.

Monedhat

Evolve Casino pranon një numër të monedhave kryesore në botë. Përveç euros, kazino mbështet gjithashtu dollarin e Shteteve të Bashkuara (USD), dollarin australian (AUD), dollarin e Zelandës së Re (NZD), dollarin kanadez (CAD) dhe kronën norvegjeze (NOK).

Përveç kësaj, lojtarët mund të zgjedhin gjithashtu të përdorin kriptomonedha si bitcoin, litecoin dhe ethereum.

Software

Kazinoja e drejtpërdrejtë është gjithmonë e mbushur me emocione dhe emocione, falë në masë të madhe ofruesve të programeve kompjuterike të kazinosë, lojërat e të cilëve janë paraqitur këtu.

Lojëra evolucionare dominon skenën me dhjetëra të preferuarat e kazinove të të gjitha kohërave. Megjithatë, kontributet nga Asia Gaming, BetGames, Ezugi dhe Vivo Gaming shtojnë atmosferën autentike dhe gjithëpërfshirëse të kazinosë live.

Support

Funksioni i bisedës së drejtpërdrejtë në faqen e Evolve Casino është një mënyrë e lehtë, e përshtatshme dhe e shpejtë që anëtarët të kontaktojnë mbështetjen e klientit për çdo pyetje ose shqetësim.

Megjithatë, nëse operatori i bisedës live nuk është i disponueshëm për momentin, klientët mund të arrijnë gjithashtu mbështetjen duke plotësuar një formular mesazhi në faqe ose duke i dërguar me email në support@hd.evolvecasino.com.

Deposits

Atje jane disa mënyra depozitimi ose pagese që janë të disponueshme për anëtarët e Evolve Casino, në varësi të vendit ku ndodhen në botë. Transfertat elektronike bankare janë të njohura sepse janë të sigurta dhe të lehta për t'u bërë.

Pagesat e bëra me kartë krediti ose debiti, si dhe me kartë debiti virtuale, përpunohen në çast, në mënyrë që anëtarët të mund të luajnë lojërat e tyre të preferuara të kazinosë në internet menjëherë. Pranohen gjithashtu kuleta elektronike dhe kupona me parapagesë.