Renditja e kazinove më të mira Ezugi drejtpërdrejta

Ezugi është një pararendës në zhvillimin e lojërave të kazinove me tregtarë të drejtpërdrejtë. Përvoja e vërtetë e tregtarëve dhe atmosfera e ofruar nga Ezugi shpjegojnë pse kjo kompani ka qenë kaq e suksesshme vitet e fundit në botën e lojërave të fatit. Ezugi është i përkushtuar për të përmirësuar përvojën live, ku ata drejtojnë studiot e tyre, dhe gjithashtu ka bashkëpunuar me lojtarë të tjerë në hapësirën e lojërave në internet. Ofruesi i certifikuar dhe i sigurt u jep kumarxhinjve një përvojë emocionuese me lojërat e tij të drejtpërdrejta për t'u shijuar.

Renditja e kazinove më të mira Ezugi drejtpërdrejta
Ezugi No Commission Baccarat
Ezugi No Commission Baccarat
Ezugi No Commission Baccarat
Ardit Krasniqi
WriterArdit KrasniqiWriter
ResearcherRajesh NairResearcher

Rreth Ezugit

Ezugi është një ofrues softuerësh i certifikuar dhe i sigurt i njohur për ofrimin e disa lojërave vërtet unike me letra dhe tavolinë.

Ezugi festoi ditëlindjen e saj të 10-të në 2022 dhe ka ofruar lojëra kryesore me tregtarë të drejtpërdrejtë për klientët në internet që nga viti 2012. Gjatë dekadës së fundit, kompania ka zgjeruar produktet dhe zgjidhjet që u ofron partnerëve të saj, të cilët tani numërojnë më shumë se 100 operatorë të ndryshëm në të gjithë Bota.

Ndërsa partnerët e Ezugi përfshijnë kazinotë me bazë tokësore dhe bastebërësit fizikë, është në hapësirën e lojërave të kazinove me tregtarë të drejtpërdrejtë që kompania ka lançuar disa nga produktet e saj më emocionuese. Këto produkte janë zhvilluar nga një ekip profesionistësh me shumë përvojë në këtë industri - njerëz që janë të apasionuar pas lojërave që ofrojnë dhe përvojës që ofrojnë për klientët e tyre.

Lojërat e tyre luhen në një mjedis live kazinoje dhe lojtarët mund të shijojnë disa variacione unike të ruletit, baccarat, keno dhe madje edhe lotarinë. Lojërat e tyre përdorin softuerin më modern dhe mund të luhen në pajisje dhe vendndodhje të ndryshme. Për më tepër, ju mund të ndërveproni me tregtarin dhe madje edhe lojtarë të tjerë duke shijuar lojëra të shkëlqyera.

Vizioni i Ezugit

Ekipi Ezugi ka deklaruar se ata janë në një mision për të qenë ndërprerësit kryesorë në fushën e lojërave të kazinosë. Për ta arritur këtë, ata duan të bëhen liderë globalë në tregun e softuerit të kazinove me tregtarë të drejtpërdrejtë, duke shtyrë kufijtë e asaj që është e mundur në këtë sferë.

Përmes një procesi përmirësimi dhe zhvillimi të vazhdueshëm, Ezugi po punon për të përmirësuar përvojën e përdoruesit. Ekipi e kupton se ndërtimi i një përvoje udhëheqëse në industri për të gjithë përdoruesit e tyre është kritike për suksesin në një treg global shumë konkurrues.

Studios Ezugi

Lojërat me tregtarë të drejtpërdrejtë nuk mund të funksionojnë pa një rrjet solid studiosh në të gjithë globin, dhe lojërat live të Ezugi sigurisht që nuk janë të ndryshme. Ofruesi i softuerit transmeton shumë nga produktet e tyre të lojërave nga vende të ndryshme anembanë globit, duke sjellë eksitimin e përvojës së kazinosë në kompjuterët dhe pajisjet inteligjente të klientëve të tyre.

 • Lojërat live Ezugi janë bërë një markë mbarëbotërore, me studio në Amerikë, në Evropën Perëndimore dhe Lindore dhe në Azi.
 • Ndërsa studiot janë kryesisht me bazë evropiane, Ezugi ka vendosur pretendimin e saj edhe në tregje të tjera dhe planifikon të zgjerojë më tej shtrirjen e saj në këto vende të reja të lojërave ndërkombëtare.
 • Vendndodhja e studiove të tyre mbulon tregje të tilla si Kosta Rika, si dhe Rumania, Bullgaria dhe Letonia në Evropën Lindore.
 • Ezugi gaming operon studio në Gjeorgji në rajonin e Kaukazit dhe në Kamboxhia në tregun e Azisë Paqësorit.
 • Për të mbështetur këtë pikëpamje globale, Ezugi është një ofrues shumëgjuhësh. Nëpër studiot e tij, lojërat e drejtpërdrejta të tregtarëve Ezugi zhvillohen në gjuhët angleze, spanjolle, turke, ruse, rumune dhe bullgare.
 • Kjo pikëpamje globale i ka vënë lojërat Ezugi në ballë të industrisë së lojërave të kazinove të drejtpërdrejta dhe kompania planifikon të shtojë studio të tjera në rrjetin e saj në vitet e ardhshme, duke forcuar më tej pozicionin e saj.

Një pjesë e avantazhit të Ezugi është se ai ofron një numër lojërash që nuk janë të disponueshme nga ofruesit e tjerë. Ndërsa portofoli i kompanisë mbetet i vogël në krahasim me disa nga konkurrentët e saj më të vjetër të tregut, ekipi i zhvillimit po përpiqet ta kompensojë këtë duke ofruar përvoja unike për përdoruesit.

Lojërat me tregtarë të drejtpërdrejtë Ezugi gjithashtu shfaqin integrimin e mediave sociale - duke ofruar mjete bisede dhe forma të tjera komunikimi midis lojtarëve - dhe opsione të njëkohshme të lojës, duke krijuar një seancë tërheqëse dhe emocionuese të lojës për klientët në të gjithë globin. Firma gjithashtu ofron shërbime të muzikës live sipas kërkesës për të arritur edhe më shumë argëtim dhe emocion për lojtarët.

Pse kazinotë Ezugi janë kaq të njohura?

Lojërat Ezugi kanë fituar popullaritet sepse ofertat e tyre kanë një ndjenjë të mrekullueshme Vegas për to. Shumëllojshmëria dhe unike e lojërave ofrojnë më shumë se thjesht llojet standarde të basteve dhe pagesave. Gjithashtu, imagjinoni të jeni në gjendje të luani lojëra dhe të ndiheni sikur jeni me një tregtar të vërtetë nga një kompjuter ose celular. Kjo është ajo që është e mundur duke përdorur softuerin Ezugi.

Prisni tregtarë shumë profesionistë dhe mos u mbështetni në një RNG për një rezultat. Aksioni transmetohet gjithashtu në vendin e preferuar të lojtarit për të patur një bast. Mund të uleni në shtëpi apo edhe në metro dhe të shijoni një lojë. Komoditeti dhe lehtësia kombinohen me veprimin e drejtpërdrejtë dhe ndërveprimin me njerëzit e vërtetë. Ekipi Ezugi gjithashtu ka përdorur teknologjinë në avantazhin e tyre dhe rezultati është grafika dhe transmetimi i shkëlqyer. Këto janë dy elementë shumë të rëndësishëm të përvojës së kazinosë live.

Karakteristikat unike të Lojrave Ezugi

Kur zgjidhni një kazino live, një lojtar i kumarit duhet të ketë parasysh veçoritë unike që ka ofruesi i softuerit. Ezugi ka disa gjëra që i dallojnë nga kazinotë e tjera live.

Lehtësinë e përdorimit

Gjëja e parë që lojtarët do të vënë re është lehtësia me të cilën mund të bisedoni drejtpërdrejt me tregtarin dhe lojtarët e tjerë. Ekziston gjithashtu një sistem bisedash me mbështetje të drejtpërdrejtë, i cili u lejon lojtarëve të mësojnë më shumë rreth veçorive të faqes dhe mënyrave të pagesës. Lojtarët gjithashtu mund të pyesin për shpërblimet dhe promovimet.

Bakshish shitësin

Një nga gjërat më interesante në lidhje me lojërat Ezugi është aftësia për të dhënë bakshish nga tregtari. Kjo mund të bëjë pak më shumë argëtim dhe ndërveprim me tregtarin. Është gjithashtu e mundur të luash disa lojëra në të njëjtën kohë. Kjo është e shkëlqyeshme për lojtarët që duan të luajnë dhe të luajnë sa më shumë që të jetë e mundur në një kohë të shkurtër. Disa lojëra gjithashtu lejojnë personalizime të tjera si muzika e drejtpërdrejtë dhe kontrollet në studio. Një numër i zgjedhur lojërash kanë gjithashtu muzikë live sipas kërkesës dhe një numër i pakufizuar lojtarësh mund të luajnë në shumicën e lojërave

Gjuhët dhe monedhat

Një numër i gjuhëve dhe monedhave të ndryshme mbështeten gjithashtu nga Ezugi dhe sigurisht, një kazino live me pamje të shkëlqyera vizuale nuk do të ishte e plotë pa kënde të shumta kamerash në shumicën e tavolinave për të kapur të gjithë veprimin. Avantazhi i të luajturit në një kazino online me tregtar të drejtpërdrejtë është aksesueshmëria 24/7. Lojërat mund të luhen në shumë vende të përshtatshme si në desktop ashtu edhe në pajisje celulare nga çdo vend. Një lojë e këndshme e rehatshme është e lehtë kur përdorni softuer dhe lojëra më të mira të ofruara nga Ezugi.

Navigimi

Ezugi gjithashtu ka konsideruar me kujdes navigimin e lojërave të tij dhe lojtarët gjithashtu do të vërejnë se rregullat e lojës janë të lehta për t'u kuptuar. Kjo është e vërtetë edhe për lojërat me më shumë rregulla dhe strategji. Ju mund të shijoni lojën e thjeshtë edhe pasi të keni mësuar disa herë rregullat. Bastet anësore po bëhen gjithashtu një opsion popullor pasi luani për para reale të kazinosë në internet dhe shpresojmë të rrisni llogarinë tuaj.

Inovacioni

Në një shënim të fundit, një nga veçoritë më të mira të Ezugi është variacioni i lojërave që ofrojnë freski dhe risi për të luajtur. Lojërat janë gjithashtu të personalizuara për t'iu përshtatur nevojave të secilit lojtar. Ka mbi 50 lojëra në kazino dhe transmetimi ka qenë gjithmonë i shkëlqyeshëm pa shumë kohë vonese.

Lojërat më të njohura të Ezugit

Ezugi është unik në atë që ata kanë lojëra tokësore dhe të transmetuara në studio (lojëra OTT). Lojërat OTT kombinojnë kazinotë tokësore me teknologjinë e lojërave të drejtpërdrejta në tavolina. Lojërat e transmetimit të drejtpërdrejtë mund të vijnë direkt në telefonin ose kompjuterin e një personi.

Lojërat OTT përfshijnë:

Ruletë OTT

OTT Baccarat

OTT Andar Bahar

Studio Ezugi përfshin shumë lojëra të ndryshme, disa prej tyre përfshijnë:

 • Ruletë
 • Bakarat
 • Blackjack
 • Lufta e Kriketit
 • Kazino Hold'em
 • Tigri i Dragoit
 • Andar Bahar

Lojëra të tjera shtytëse përfshijnë:

 • Lojëra Push Gaming si Live Dealer Blackjack
 • Pokeri i Karaibeve
 • 21+3 e cila është një lojë Blackjack me tregtarë të drejtpërdrejtë me shumë baste të ndryshme anësore
 • Poker me tre letra
 • Mund të luhet edhe llotari live

Lojërat Ezugi janë të mbushura me variacione dhe freski duke i bërë ato ideale për lojtarët e rinj dhe veteranë që duan të shijojnë një lojë të re me atmosferën e Vegasit.

Nuk ka mungesë kënaqësie dhe thjeshtësie që vjen me softuerin live Ezugi. Shtoni një sasi të mirë lojërash, navigim të lehtë dhe personalizim. Rezultati përfundimtar është një përvojë e shkëlqyer e kazinosë live.

About the author
Ardit Krasniqi
Ardit Krasniqi
About

Ardit, një shqiptar i krenar, kombinon me mjeshtëri dashurinë e tij për lojrat e kazinos me aftësinë e tij gjuhësore. Si një lokalizues i udhëzimeve për kazino online, puna e tij është e pasur me nuancat kulturore.

Send email
More posts by Ardit Krasniqi

Të rejat e fundit

Ezugi nxjerr Studio Baccarat të përmirësuar dhe ndërfaqen e rinovuar të përdoruesit
2023-10-19

Ezugi nxjerr Studio Baccarat të përmirësuar dhe ndërfaqen e rinovuar të përdoruesit

Ezugi, një furnizues i lojërave të kazinove live në pronësi të Evolution, ka zbuluar se studioja e tij moderne Baccarat tani është funksionale. Sipas kompanisë, kjo studio ofron një përzgjedhje të lojërave Baccarat me tregtarë të klasit të lartë për lojtarët online në shumë vende. Lojërat e përmirësuara të Baccarat tani me transmetim të drejtpërdrejtë nga studio e Ezugi janë të parat që shfaqin ndërfaqen e re të përdoruesit të kompanisë.

Evolution zgjeron marrëveshjen e licencimit me Galaxy Gaming
2023-05-22

Evolution zgjeron marrëveshjen e licencimit me Galaxy Gaming

Evolution Gaming, një zhvillues i nivelit të lartë të lojëra të drejtpërdrejta të kazinosë, ka njoftuar një zgjatje të kontratës aktuale të licencimit me Galaxy Gaming. Kontrata do të zgjasë për 10 vjet, duke i dhënë Evolution të drejta ekskluzive për produktet e grumbulluesit të përmbajtjes.

Ezugi debuton lojën e parë Live Show Ultimate Roulette
2023-04-12

Ezugi debuton lojën e parë Live Show Ultimate Roulette

Ezugi, një ofrues kryesor i zgjidhjeve të kazinove të drejtpërdrejta, së fundmi zbuloi shfaqjen e saj inauguruese të lojës live, Ultimate Roulette. Kjo Lojë Ruletë live shquhet për shumëzuesit e tij unikë dhe është vendosur në një atmosferë spektakolare të stilit cirku.

Ezugi zgjeron hollin e saj të drejtpërdrejtë të kazinosë me Andar Bahar Ultimate
2023-02-13

Ezugi zgjeron hollin e saj të drejtpërdrejtë të kazinosë me Andar Bahar Ultimate

Ezugi, pjesë e Evolution Gaming, nuk po ngopet me Andar Bahar, a? Gjithçka filloi në vitin 2019 kur kompania prezantoi versionin e parë të kësaj loje klasike indiane me letra. Një vit më vonë, grumbulluesi i përmbajtjes së drejtpërdrejtë lançoi variantin OTT (Mbi-the-Table) të kësaj loje.