Pafund 21 Blackjack Auto Split Përmbledhje

Ezugi është një zhvillues i lojërave tavoline live të kazinosë, i themeluar në vitin 2013. Versioni i tyre Unlimited 21 Blackjack Auto Split është një shtesë unike në botën më të mirë të kazinove live. Loja ndan automatikisht çiftet e specifikuara të kartave dhe nuk kufizon numrin e lojtarëve që mund të luajnë.

Ofruesi krijon softuer jashtëzakonisht të avancuar, të avancuar të tregtarëve të drejtpërdrejtë që do të kënaqte edhe lojtarët më të zgjuar. Ezugi ka një listë të madhe të tavolinave live të lojërave të kazinosë dhe ato janë të pajisura mirë për t'iu përshtatur nevojave të çdo operatori kazino që dëshiron të shtojë lojëra me transmetim të drejtpërdrejtë në portofolin e tyre midis ofruesve të softuerëve të kazinosë live.

Ardit Krasniqi
WriterArdit KrasniqiWriter
ResearcherRajesh NairResearcher

Çfarë është Auto Split Unlimited 21 Blackjack?

Tabela Unlimited Blackjack 21 nga ofruesi i softuerit Ezugi është projektuar për të akomoduar një numër të pakufizuar lojtarësh. Të gjithëve u jepet e njëjta kartë, por ata mund ta luajnë atë në çfarëdo mënyre që duan! Cilësia e videos është e shkëlqyeshme, duke i lejuar lojtarët të shijojnë veprimin e blackjack-it të plotë HD. Ndërveprimi me tregtarët është gjithashtu i këndshëm, gjë që është gjithmonë një përfitim.

Lojtarët e fitojnë lehtësisht këtë lojë kur ndjekin saktësisht strategjinë bazë të blackjack-ut. Në të gjitha shtatëmbëdhjetë, qofshin të forta apo të buta, qëndron tregtari i drejtpërdrejtë i kazinosë. Ekzistojnë dy baste anësore në dispozicion për këtë edicion. Perfect Pairs u jep lojtarëve një çmim kur dy letrat e tyre të para bëjnë një çift. Ndërkohë, kur dy letrat fillestare dhe letra lart e tregtarit bëjnë një dorë legjitime të pokerit me tre letra, 21+3 paguan.

Si të luani Unlimited 21 Blackjack Auto Split

Pjesëmarrësit nuk do të duhet të shqetësohen për gjetjen e një vendi në tavolinë me Ezugi Unlimited 21 Blackjack Auto Split. Një vend është gjithmonë i hapur dhe lojtarët mund të bashkohen në çdo kohë të ditës ose natës. Opsioni i ndarjes së automatizuar, i kryer sipas strategjisë optimale të Blackjack, është një bonus, duke e bërë këtë version ideal për lojtarët që preferojnë një përvojë më të relaksuar lojërash pa sakrifikuar ritmin total të seancës.

Në vend që të jepni dy letra për lojtar, tregtar i drejtpërdrejtë kazino në internet zgjedh dy letra për shtëpinë dhe dy letra shtesë për të gjithë lojtarët në tavolinë në këtë version të Blackjack. Zgjedhjet bëhen vetë dhe nuk kanë asnjë ndikim në rezultatin e qasjes së veçantë të lojtarëve. Dora ndahet dhe luhet individualisht kur letrat e shpërndara janë kombinime të 8-ve, 7-ve, 6-ve, 3-ve, 2-ve dhe si, me opsionin për të Dyfishuar. Bastet 21+3 dhe Perfect Pairs janë gjithashtu të disponueshme si opsione.

Rregullat e Pafund 21 Blackjack Auto Split

Gjuajtësit kanë pak kohë për të vendosur bastet e tyre në fillim të çdo raundi. Pastaj dikush zgjedh një bast me monedhë nga lista dhe e vendos atë në bastin kryesor dhe në bastet anësore që ata duan të luajnë. Pjesëmarrësit mund të vendosin baste anësore vetëm pasi të jetë vendosur basti kryesor. Të gjitha bastet e vendosura në tavolinë pranohen kur mbaron numërimi mbrapsht.

tregtar i gjallë zgjedh dy letra për lojtarët dhe dy për veten e tyre pasi të kenë skaduar 15 sekondat e kohës së basteve. Gjuajtësit mund të zgjedhin Hit, Stand, Double ose Split. Disa çifte ndahen rastësisht kur ndodhin, unike për Blackjack Pafund 21. 8-8, 7-7, 6-6, 3-3, 2-2 dhe AA janë shembuj të çifteve të ndarjes automatike.

Tregtari ekspozon kartën e tij të dytë dhe tërheq më shumë, kur është e nevojshme, pasi të gjithë në tavolinë të kenë luajtur letrat e tyre. Synimi është të arrijmë sa më afër 21-shit të jetë e mundur pa kaluar, pasi tejkalimi rezulton me humbje. Skuadra me rezultatin më afër 21 fiton raundin. Në rast se të dyja palët marrin të njëjtin numër, është një barazim dhe lojtarët marrin paratë e tyre mbrapsht.

Çfarë është vendimtare që lojtarët të marrin në konsideratë?

Transmetimi i drejtpërdrejtë është i disponueshëm 24 orë në ditë në pajisjet mobile Android dhe iOS. Loja gjithashtu mbështet një numër të pakufizuar lojtarësh të njëkohshëm. Me këtë lojë live, lojtarët mund të automatizojnë ndarjen e çifteve sipas strategjisë më të mirë të Blackjack. Për më tepër, Unlimited 21 Blackjack Auto Split ka ndihmë për bisedën e drejtpërdrejtë gjatë lojës.

Pagesa në 21 pagesa të pafundme të ndarjes automatike të Blackjack

Lojtarët mund të fitojnë një çmim shtesë me bastin anësor Perfect Pairs kur dy letrat e tyre të para formojnë një palë. Cilësia e çiftit përcakton kompensimin e saktë. Një çift normal paguan 6 me 1. Sa herë që ngjyrat përputhen, lojtarët marrin një pagesë 12:1. Së fundi, nëse të gjitha ngjyrat dhe kostumet përputhen, pagesa e përsosur e çiftit është 25:1.

Ndërkohë, 21+3 përpiqet të bëjë një dorë pokeri me tre letra nga dy letrat e para të pjesëmarrësve dhe letrat e para të tregtarit. Edhe kur lojtarët humbasin raundin, ata marrin këtë bonus. Por vlera e fitimeve të tyre përcaktohet nga forca e dorës së tyre të pokerit me tre letra. Për udhëtime të përshtatshme, fitimi me vlerën më të ulët është 5:1 dhe mund të shkojë deri në 100:1.

Pagesat e duhura

Pagesat standarde janë më pak emocionuese, por ato ofrojnë një më të lartë RTP. Perfect Pairs dhe 21+3 kishin RTP prej 95.9% dhe 93.71 përqind, respektivisht. Është shumë më e ulët se 99.56 për qind që lojtarët marrin kur nuk i kanë luajtur. Megjithatë, kur lojtarët marrin një fitore në blackjack, fitorja e tyre më e madhe është një pagesë 3:2. Fitoret standarde paguajnë 1:1, ndërsa bastet e sigurimit paguajnë 2:1.

About the author
Ardit Krasniqi
Ardit Krasniqi
About

Ardit, një shqiptar i krenar, kombinon me mjeshtëri dashurinë e tij për lojrat e kazinos me aftësinë e tij gjuhësore. Si një lokalizues i udhëzimeve për kazino online, puna e tij është e pasur me nuancat kulturore.

Send email
More posts by Ardit Krasniqi