FAFA855

Age Limit
FAFA855
FAFA855 is not available in your country. Please try:
Trusted by
PAGCORCuracao

About

FAFA855 është një kazino në internet që u krijua në 2012 në Azinë Juglindore. Duke u fokusuar në Tajlandë, Kamboxhia dhe Indonezia si tregjet kryesore të saj, ajo drejton një operacion të besueshëm nën mbikëqyrjen e Korporatës së Argëtimit dhe Lojërave Filipine (PAGCOR). FAFA855 krenohet me një përzgjedhje të gjerë të lojërave të kazinosë në internet, si dhe me shumë aktivitete të basteve sportive.

FAFA855

Games

Kazinoja e drejtpërdrejtë e FAFA855 përmban qindra tavolina ku lojtarët mund të shijojnë lojërat e tyre të preferuara të kumarit dhe të ndërveprojnë me tregtarët dhe lojtarët e tjerë në kohë reale. Lojtarët mund të testojnë fatin e tyre me ruletë, baccarat, poker, blackjack, zare, tigër dragoi, krape, sic bo, dhe shumë lojëra të tjera në ofertë.

Withdrawals

FAFA855 përdor një proces plotësisht të automatizuar për të transferuar fitimet e lojtarëve nga llogaria e tyre në llogarinë e tyre bankare. Për më tepër, procesi është gjithashtu shumë i shpejtë. Duhen vetëm tre minuta ose më shumë nga plotësimi i formularit të tërheqjes në sit deri në marrjen e fondeve në mënyrë elektronike në llogarinë e tyre bankare lokale.

Monedhat

Të Baht Thai (฿) dhe dollari i Shteteve të Bashkuara ($) janë dy monedhat që pranon FAFA855. Kështu, lojtarët në Tajlandë dhe Kamboxhia (ku dollari amerikan është një nga monedhat kryesore) nuk duhet të shqetësohen për kursin e këmbimit të huaj. Ata mund të bëjnë depozita dhe të shijojnë fitimet e tyre në monedhën e tyre.

Bonuses

Eksitimi i të luajturit në kazinonë live të FAFA855 bëhet edhe më i mirë me promovime të tilla si zbritjet ditore. Kjo është në krye të përfitimeve që gëzojnë të gjithë anëtarët e FAFA855, të cilat përfshijnë bonuse të mirëseardhjes, kthime parash javore dhe zbritje ose shpërblime posaçërisht për lojëra të tilla si baccarat, lojëra elektronike dhe lojëra me gjuajtje peshku.

Languages

Live Casino dhe pjesa tjetër e FAFA855 janë të disponueshme në disa gjuhë. Lojtarët në Tajlandë mund të hyjnë në versionin Thai të faqes ndërsa ata në Indonezi dhe Kamboxhia e kanë atë indonezisht dhe versionet Kmere. Ata që nuk flasin asnjë nga këto gjuhë mund të zgjedhin versionin anglisht të FAFA855.

Mobile

Përveç kazinosë live, FAFA855 përmban lojëra normale tavoline dhe shumë lojëra të tjera dhe opsione bastesh. Lojtarët mund t'i shijojnë ato duke përdorur kompjuterë desktop ose në pajisje të tilla si telefonat inteligjentë dhe tabletët. FAFA855 është i përshtatshëm për celularin dhe mbështet pajisjet që funksionojnë në sistemet Android ose iOS. Ai gjithashtu ofron një aplikacion të shkarkueshëm.

Software

Kazinoja live FAFA855 krenohet me disa nga zhvilluesit më të njohur të platformave të lojërave të fatit. Disa nga kampet më të njohura janë Asia Gaming, Dream Gaming dhe Sexy Baccarat. Vlen të përmenden gjithashtu ofrues të tillë si All Bet, Deluxe Gold dhe SA Gaming. Evolution Gaming, Lojë e lojës, N2Live dhe Hongbo janë gjithashtu pjesë e kazinosë live.

Support

FAFA855 ofron disa mënyra në të cilat lojtarët mund të kontaktojnë mbështetjen e klientit qoftë për ankesa, pyetje ose reagime të përgjithshme. Një mënyrë është përmes bisedës live në faqe; eshte e hapur 24/7. Lojtarët mund të kontaktojnë gjithashtu mbështetjen përmes platformës së mesazheve Line. Shërbimi dhe mbështetja ndaj klientit janë gjithashtu të disponueshme përmes postës elektronike.

Deposits

Metodat e pranuara të depozitimit në FAFA885 janë skanimet bankare në internet, Portofoli i vërtetë dhe skanimet e kodit QR. Përveç opsioneve të thjeshta dhe të drejtpërdrejta të depozitave, një tjetër avantazh që ofron kazinoja është koha super e shpejtë e përpunimit. Në fakt, duhet vetëm rreth një minutë pasi lojtarët të bëjnë një pagesë ose një depozitë përpara se fondet të pasqyrohen në llogarinë e tyre FAFA885.

Total score7.7
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2013
BonusetBonuset (7)
Bonus cashbackBonus referimi
Bonus rrotullime falas
Bonus të mirëpriturBonus të regjistrimitBonusi javor
Bonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (3)
Angleze
Indoneziane
Tajlandeze
LicencatLicencat (2)
Curacao
PAGCOR
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (10)
BaccaratBast në Futboll
Baste online
Cockfighting
KenoLotariaPokerRuletë
Slotat
Video Poker
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (2)
MonedhatMonedhat (2)
Bahti Tailandez
Shtetet e Bashkuara Dollar
ShtetetShtetet (3)
Indonezia
Kamboxhia
Tajlandë
SoftwareSoftware (13)