Fat Boss Live Casino Rishikoni

Age Limit
Fat Boss
Fat Boss is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaNeteller
Trusted by
Curacao

Fat Boss

FatBoss është një platformë relativisht më e re e lojërave të fatit në internet. Ai përmban një ndërfaqe të thjeshtë por moderne të përdoruesit që ofron një përvojë të qetë lojrash. Si kazinotë më të mira në internet 0f 2019, FatBoss fokusohet në krijimin e strehës së përsosur për të gjithë lojtarët. Lojtarët mund të gjejnë shumicën e veçorive në faqen kryesore të kazinosë. Kazinoja është e pajtueshme me pajisje të shumta dhe strehon lojëra të shumta me tregtarë të drejtpërdrejtë. Lojtarët mund të përdorin bonuset e ofruara nga kazino FatBoss për të eksploruar lojërat e drejtpërdrejta të tregtarëve.

Lojërat FatBoss vijnë me një RTP mesatare prej 95.5%, që është brenda intervalit të standardit të industrisë. Faqja ndjek politikat e KYC për të verifikuar identitetin dhe moshën e klientëve të saj. Lexoni për të zbuluar disa nga veçoritë unike të kazinosë live të Fat Boss.

Pse të luani Kazino Live në Fatboss?

Në botën moderne të lojërave të fatit, sa herë që një lojtar zgjedh një kazino të re në internet, ai duhet të marrë parasysh aspektin e përputhshmërisë. Lojtarët mund të kenë akses në të gjitha lojërat e drejtpërdrejta të tregtarëve të FatBoss nga kompjuterët, tabletët ose telefonat inteligjentë. Një aspekt tjetër kyç është siguria dhe drejtësia. Platforma FatBoss është e siguruar me sisteme firewall me shumë nivele si çelësat më të fundit të enkriptimit. Së fundi, të gjitha lojërat e seksionit të kazinosë live Fatboss testohen rregullisht dhe certifikohen për drejtësi.

About

Kazino Fat Boss u krijua në 2019 si një filial i kufizuar i Marketingut të Teknologjisë Mobile (MTM) në pronësi të plotë. Është ndër kazinotë më të reja të MTM dhe është e licencuar nga Autoriteti i Lojërave elektronike të Curacao. FatBoss strehon më shumë se 500 tituj nga disa prej studiove me reputacion të lojërave në industrinë e kazinove. Së fundi, ai mbështet kumarin e përgjegjshëm dhe u ofron lojtarëve disa mjete për t'i ndihmuar ata të praktikojnë kumarin e përgjegjshëm.

Games

Kazino FatBoss krenohet me një përzgjedhje lojërash prej mbi 500 titujsh, 70 prej tyre janë lojëra me tregtarë të drejtpërdrejtë. Ato përfshijnë blackjack live, ruletë live, baccarat live, shfaqje live dhe shumë më tepër. Të gjitha këto variante të drejtpërdrejta vijnë me madhësi fleksibël të basteve për të akomoduar fillestarët dhe rrotullat e larta. Le të eksplorojmë disa nga titujt e disponueshëm në hollin e drejtpërdrejtë të tregtarëve të FatBoss. 

Blackjack live

Faqja në internet Fat Boss u ofron entuziastëve të blackjack-it një përvojë të kazinosë me tulla dhe llaç përmes varianteve live të blackjack-ut. Falë zhvilluesve më të mirë të softuerit, lojërat transmetohen drejtpërdrejt tek ju. Disa nga tabelat e blackjack përfshijnë:

 • Silver Blackjack live 
 • Blackjack me shumë lojëra
 • Live Blackjack Fortune 
 • VIP live Blackjack Diamond
 • Speed Blackjack Live

 

Baccarat live

Baccarat është ndër lojërat më të njohura të kazinosë live sot. Rregullat janë të thjeshta dhe vijnë me disa animacione emocionuese. Ata mund të zgjedhin variantet e tyre të preferuara nga kjo kategori pasi ato vijnë në tituj unikë. Këtu janë disa nga titujt për të zgjedhur: 

 • Shtrydhja e Baccarat live e kontrolluar 
 • Baccarat live 2 
 • Baccarat AMG live 
 • Lobi Baccarat

Ruletë e drejtpërdrejtë

FatBoss është shtëpia e titujve të ndryshëm të ruletit, duke përfshirë ato live. Në varësi të strategjisë suaj të lojës, ju mund të zgjidhni titullin tuaj të preferuar nga seksioni i drejtpërdrejtë i kazinosë. Këtu janë disa nga lojërat e njohura të ruletit live në kazino FatBoss:

 • Studio Ruletë 24/7 
 • Auto Roulette Live Classic 1
 • Shpejtësia e drejtpërdrejtë e ruletës automatike 
 • Ruletë e drejtpërdrejtë në katin e kazinosë

Lojëra të tjera

Zgjedhja e tregtarëve të drejtpërdrejtë nuk është e kufizuar në zhanret e blackjack, baccarat dhe ruletë. Lojtarët që i duan lojërat e specializuara kanë diçka për të eksploruar. Këto variante vijnë me rregulla dhe lojëra unike. Disa nga këto variante të veçanta të tregtarit të drejtpërdrejtë përfshijnë:

 • Sweet Bonanza Candyland
 • Monopoly Live
 • Cash ose Crash
 • Koha e Çmendur
 • Megaball

Bonuses

FatBoss Casino ofron bonuse të rregullta të drejtpërdrejta të kazinosë. Ato janë subjekt i ndryshimeve dhe kushteve të ndryshme. Aktualisht, lojtarët mund të marrin pjesë në Drops and Wins Ditore kur luajnë lojëra drejtpërdrejt nga Pragmatic Play. Kazino Live nuk kontribuon në rishikimet e basteve të bonusit të mirëseardhjes në FatBoss Casino.

Payments

FatBoss pranon vetëm metoda konvencionale dhe dixhitale të pagesës. Vini re se ka kufij minimale dhe maksimale të tërheqjes në këtë sajt dhe koha e kthimit varet nga metoda juaj e preferuar. Disa nga opsionet e njohura bankare në këtë platformë përfshijnë:

 • Viza
 • Mastercard 
 • AstroPay 
 • Neteller 
 • Skrill

Monedhat

Disa opsione monedhe në një kazino i lejojnë lojtarët të zgjedhin ato të preferuarat e tyre. Ato gjithashtu minimizojnë nevojën për të kthyer fondet e basteve nga një monedhë në një tjetër. FatBoss gjithashtu strehon monedha të shumta pavarësisht se është një kazino e sapokrijuar. Ato përfshijnë, por nuk kufizohen në:

 • dollarë amerikanë 
 • euro 
 • Rubla ruse 
 • Dollar i Zelandës së Re 
 • Dollar Kanadez

Languages

Opsioni shumëgjuhësh është ndoshta tipari më i rëndësishëm midis kazinove në internet. Ai i lejon lojtarët të aksesojnë lehtësisht veçoritë e kazinosë duke përdorur gjuhën e preferuar për një përvojë të qetë kumari. Aktualisht, kazino FatBoss mbështet vetëm pesë gjuhë dominuese midis bazës së lojtarëve. Ato përfshijnë:

 • anglisht
 • frëngjisht 
 • rusisht 
 • japoneze  
 • gjermanisht

Software

Një zhvillues i besueshëm softuerësh është thelbësor për operacionet e një kazinoje të mirë live online. Për këtë arsye, FatBoss ka bashkëpunuar me disa nga ofruesit kryesorë të softuerëve për t'ju lejuar të përdorni një koleksion të gjerë të lojërave me tregtarë të drejtpërdrejtë. Fatkeqësisht, kazinosë i mungon një aplikacion celular i shkarkueshëm. Lojtarët mund të kenë akses në lojërat e tij vetëm në lëvizje dhe t'i luajnë ato drejtpërdrejt nga faqja në internet e FatBoss e zhvilluar duke përdorur HTML5. Disa nga ofruesit e softuerit të njohur në kazino live FatBoss përfshijnë:

 • Lojëra evolucionare 
 • Lojëra autentike 
 • Pragmatike Live 
 • Lojëra të mahnitshme 
 • LuckyStreak

Support

Mbështetja e besueshme e klientit është shumë e rëndësishme në të gjitha operacionet e kazinosë. Me disa opsione, lojtarët trajtojnë pyetjet e tyre dhe u përgjigjen brenda kohës më të shkurtër të mundshme. Fatkeqësisht, mbështetja e kazinosë FatBoss është e kufizuar në disa orë, ndryshe nga kolegët e saj që ofrojnë kujdes ndaj klientit 24/7. Funksioni i bisedës së drejtpërdrejtë është i disponueshëm nga e hëna në të premte nga ora 10:00 deri në 00:00 CET dhe nga e shtuna në të diel nga ora 10:00 deri në 23:00 CET. Përndryshe, lojtarët mund të kontaktojnë ekipin mbështetës të FatBoss përmes emailit ose telefonatës ose të vizitojnë seksionin e FAQ-ve për ndihmë. 

Pse ia vlen të luash Fat Boss Live Casino

Një nga arsyet kryesore pse kazinoja FatBoss është ideale për lojërat e fatit në internet është bonusi i mirëseardhjes i saj i mirë, i shpërndarë në 4 depozitat tuaja të para. Ai gjithashtu ka një licencë të fortë të lojërave nga Curacao e-Gaming Authority. Përveç kësaj, kazino ka partneritet me zhvilluesit më të mirë të softuerëve në treg. Lojërat janë optimizuar për t'u luajtur në pajisje të shumta. 

Për më tepër, FatBoss është një platformë shumëgjuhëshe dhe vjen me disa opsione pagese. Fatkeqësisht, kazino ka kohë të kufizuar në funksionin e tij të bisedës live. Nëse e trajton këtë sfidë, do të përmirësojë në mënyrë eksponenciale përvojën e lojërave dhe do të mirëpresë më shumë lojtarë. Si një avokat i lojërave të fatit të përgjegjshëm, ne inkurajojmë lojtarët që të përdorin mirë të gjitha mjetet e vetëkujdesit të ofruara nga FatBoss Live Casino.

Total score8.0
Përfitimet
+ Depozita dhe pagesa të shpejta dhe të sigurta
+ Oferta e programit VIP
+ Programi i besnikërisë në dispozicion

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2019
BonusetBonuset (2)
Bonus të mirëpriturBonusi i rimbushjes
GjuhëtGjuhët (5)
Angleze
Franceze
Gjermane
Japoneze
Ruse
LicencatLicencat (1)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (12)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (11)
MonedhatMonedhat (3)
Euro
Rubla ruse
Shtetet e Bashkuara Dollar
ShtetetShtetet (9)
Austria
Estonia
Franca
Japonia
Letonia
Lituania
Polonia
Republika Çeke
Zvicra
SoftwareSoftware (20)
Authentic Gaming
Big Time Gaming
Evolution Gaming
Hacksaw Gaming
Kalamba Games
Max Win Gaming
NetEnt
Nolimit City
Plank Gaming
Play'n GOPush Gaming
Quickspin
Red Rake Gaming
Red Tiger Gaming
ReelPlay
Relax Gaming
Slingo
Spearhead
Sthlm Gaming
Yggdrasil Gaming