Fun Casino Live Casino Rishikoni

Age Limit
Fun Casino
Fun Casino is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaNetellerPaysafe Card
Trusted by
Malta Gaming AuthorityUK Gambling CommissionSwedish Gambling Authority
Total score8.0
Përfitimet
+ Lojëra Slingo
+ Lojëra lotarie
+ Video poker në dispozicion

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2014
BonusetBonuset (4)
Bonus ndeshje
Bonus rrotullime falas
Bonus të mirëpritur
Bonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (4)
Angleze
Finlandeze
Norvegjeze
Suedeze
LicencatLicencat (3)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (13)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (11)
MonedhatMonedhat (3)
Euro
Krona Suedeze
Shtetet e Bashkuara Dollar
ShtetetShtetet (7)
Afrika e Jugut
Danimarka
India
Irlanda
Kanadaja
Mbretëria e Bashkuar
Suedia
SoftwareSoftware (17)
Amatic Industries
Bally
Barcrest Games
Big Time Gaming
Blueprint Gaming
Edict (Merkur Gaming)
Elk Studios
Evolution Gaming
IGT (WagerWorks)
Just For The Win
MicrogamingNetEnt
NextGen Gaming
Novomatic
SG GamingThunderkick
WMS (Williams Interactive)

About

Fun Casino është një nga kazinotë online në pronësi dhe operim të kompanisë L&L. Si e tillë, kazinoja është e licencuar nga MGA (Maltë) dhe Komisioni i Lojërave të Fatit në Mbretërinë e Bashkuar. Pjesa e kazinosë live e kazinosë operohet në platformën Grinder Ltd., e cila ka një licencë të klasës së katërt.

Games

Ka shumë lojëra argëtuese për t'u shijuar, si lojëra elektronike dhe lojëra tavoline, së bashku me një platformë të drejtpërdrejtë kazinoje. Ofruesi i softuerit për lojëra live është Evolution Gaming, i cili njihet mirë në industrinë e kazinove në internet. Lojërat live të ofruara përfshijnë versione të ndryshme të blackjack-ut, ruletit dhe baccarat-it.

Withdrawals

Shumë nga metodat e tërheqjes do të jenë të njëjta me ato të përdorura për depozitat. Këto përfshijnë transfertë bankare, MasterCard, Neteller, Paysafe, Skrill, Trustly dhe Visa. Nëse një metodë depozitimi e përdorur nuk pranon pagesa nga tërheqjet, atëherë lojtarët do të duhet të zgjedhin një metodë tjetër për qëllimet e tyre të tërheqjes. Kazinoja mund të ndihmojë me këtë.

Languages

Fun Casino dëshiron të sigurohet që çdo lojtar i pranuar mund të shijojë faqen në masën e tij të plotë. Për ta bërë këtë, faqja vihet në dispozicion për të vlerësuar atë që ka për të ofruar në anglisht, gjermanisht, norvegjisht, suedisht dhe finlandisht, që është një përzgjedhje e mirë e gjuhëve.

Promotions & Offers

Fun Casino është siguruar që të kënaqë klientët me bonusin e mirëseardhjes. Fillon me një ofertë prej 11 rrotullimesh falas pas regjistrimit për lojëra elektronike të caktuara. Pastaj, në bonusin e parë, ka një ndeshje prej 50% deri në 499 dollarë. Më pas, 100 rrotullime falas në lojëra elektronike të caktuara. Depozita e dytë ofron një përputhje 50% deri në 499 dollarë.

Live Casino

Fun Casino janë vënë në dispozicion të klientëve të tyre, për t'iu përgjigjur çdo pyetjeje në lidhje me kazinonë e tyre live, si dhe me pjesën tjetër të ofertave të tyre. Kjo mund të bëhet përmes bisedës live, emailit ose duke përdorur seksionin FAQ. Ndihma është gjithashtu e disponueshme në gjuhët që kazinoja mbështet.

Software

Ndërsa Fun Casino përdor softuerin Evolution për kazinonë e tyre të drejtpërdrejtë, ata gjithashtu mbështeten në ofrues të tjerë softuerësh me reputacion si IGT, Bally, Thunderkick, Barcrest, Elk Studios, Novomatic, NetEnt, Amatic, Big Time Gaming, NextGen, Blueprint dhe Games Scientific. Me këtë shumë ofrues, ai lejon një përzgjedhje të larmishme të lojërave brenda kategorive të tyre përkatëse.

Support

Shumë që luajnë në Fun Casino përdorin plotësisht platformën e kazinosë live të mbështetur prej saj. Opsione të tjera të shkëlqyera janë versioni celular i Fun Casino. Për ata që duan të shijojnë lojën e menjëhershme, ata mund të hyjnë në sajt përmes shfletuesit të tyre. Fun Casino e ka bërë lojën të këndshme në të gjitha ofertat e saj.

Deposits

Lojtarët nuk duhet të kenë ndonjë vështirësi në gjetjen e një metode depozitimi në Fun Casino. Metodat e disponueshme janë Paysafecard, Giropay, EcoPayz, Visa, Mastercard, Neteller, Skrill, iDebit, Instadebit, Klarna, Sofort, Trustly dhe Zimpler, së bashku me transfertë bankare dhe bitcoin. Kazinoja do të përpiqet gjithashtu të strehojë ata që nuk gjejnë një metodë depozitimi të zbatueshme për ta.