Futocasi Live Casino Rishikoni

Age Limit
Futocasi
Futocasi is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaNeteller
Trusted by
Curacao
Total score8.0
Përfitimet
+ Depozita dhe pagesa të shpejta dhe të sigurta
+ Programet VIP dhe besnikërie të disponueshme

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2020
BonusetBonuset (7)
Bonus ndeshje
Bonus parash pa pagesë
Bonus rrotullime falas
Bonus të mirëpriturBonus të regjistrimitBonusi javor
Bonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (1)
Japoneze
LicencatLicencat (1)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (11)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (16)
MonedhatMonedhat (3)
Euro
Jeni Japonez
Shtetet e Bashkuara Dollar
ShtetetShtetet (1)
Japonia
SoftwareSoftware (20)
Authentic Gaming
Big Time Gaming
Evolution Gaming
Hacksaw Gaming
Kalamba Games
Max Win Gaming
NetEnt
Nolimit City
Plank Gaming
Play'n GOPush Gaming
Quickspin
Red Rake Gaming
Red Tiger Gaming
ReelPlay
Relax Gaming
Slingo
Spearhead
Sthlm Gaming
Yggdrasil Gaming

About

Në pronësi të Starfish Media NV, Futocasi u lançua në vitin 2020 dhe operon nën një licencë të lëshuar nga autoritetet e Curacao. Kjo kazino dixhitale synon lojtarët në Japoni dhe krenohet me një përzgjedhje të larmishme lojërash tradicionale dhe inovative. Ajo ka një tërheqëse Kazino live seksion i cili, si pjesa tjetër e faqes, është i përshtatshëm për përdoruesit dhe i lehtë për t'u naviguar.

Futocasi

Games

Lojtarët mund të zgjedhin nga një përzgjedhje e larmishme lojërash argëtuese dhe argëtuese me tregtarë të drejtpërdrejtë. Këto përfshijnë Live Roulette, Live Blackjack, 2 Hand Casino Hold 'Em, Royal Casino dhe Football Live Studio. Lojëra të tjera të njohura në Live Casino janë Caribbean Stud Poker, Craps Live, Mega Ball dhe Dragon Tiger Live.

Withdrawals

Futocasi mbështet një sërë metodash tërheqjeje, por në përgjithësi, mënyra e pagesës që përdor një lojtar është gjithashtu mënyra në të cilën ai ose ajo do të bëjë një tërheqje. Shumat minimale dhe maksimale të tërheqjes janë përkatësisht 1,200 jen dhe 2,500,000 jen. Kohët e përpunimit të pagesave mund të variojnë nga 24 orë deri në 7 ditë.

Monedhat

Përveç nga jen japonez (¥), Futocasi pranon disa monedha të tjera. Lojtarët mund të bëjnë pagesa në dollarë të Shteteve të Bashkuara ($), euro (€) dhe sterlina britanike (£) për të luajtur lojëra, përfshirë ato në Kazino Live. Megjithatë, vlen të përmendet se normat e valutës së huaj mund të luhaten sipas kushteve të tregut, gjë që mund të ndikojë edhe në normat e konvertimit.

Bonuses

Pas krijimit të një llogarie Futocasi, lojtarët mund të identifikohen dhe të përfitojnë nga bonuset dhe promovimet e shumta që ofron Kazino. Në Kazino Live, ekziston një normë kontributi prej 0% për marrjen e bonuseve. Futocasi gjithashtu ka bonuse të mirëseardhjes, rrotullime falas, kthim parash, një bonus dyqani besnikërie dhe aftësia për të fituar super pikë.

Languages

Nga faqja kryesore e faqes së internetit dhe menyja deri te kushtet e shërbimit dhe FAQ, gjithçka është e shkruar në japonisht. Kjo nuk është befasi pasi lojtarët në Japoni janë tregu i synuar i Futocasi. Lundrimi në faqe, luajtja e lojërave dhe marrja e mbështetjes është për rrjedhojë e lehtë, e përshtatshme dhe pa telashe pasi gjithçka është në gjuhën e tyre amtare.

Mobile

Përveç Kazinosë Live, Futocasi ofron gjithashtu lojëra të zakonshme tavoline të njohura midis lojtarëve. Kazino dhe lojërat e tij janë të pajtueshme me kompjuterët desktop. Ato janë gjithashtu miqësore për celularin dhe nuk kërkojnë shkarkim të asnjë aplikacioni - ato mund të luhen në ueb-in celular duke përdorur pajisjet Android, Apple dhe Windows.

Software

Futocasi's Live Casino është shtëpia e lojërave nga disa prej zhvilluesve më të mirë të programeve kompjuterike të kazinosë. Lojëra evolucionare, për shembull, ofron lojëra si Live Immersive Roulette dhe Monopoly Live. Nga LuckyStreak vijnë lojëra si Live Blackjack 7 dhe Oracle 360 Roulette. Gjithashtu në ofertë janë lojërat e krijuara nga Visionary iGaming dhe Authentic Gaming.

Support

Futocasi krenohet me fleksibilitetin, entuziazmin dhe përgjegjshmërinë e ekipit të saj të mbështetjes së klientit. Ata mund të arrihen me email në çdo kohë, 24 orë në ditë, 7 ditë në javë. Faqja gjithashtu përmban një Bisedë e drejtpërdrejtë pop-up, të cilin lojtarët mund ta përdorin për të kërkuar ndihmë ose për të dhënë komente. Është në dispozicion nga ora 16:00 deri në mesnatë, sipas kohës së Japonisë, nga e hëna në të dielë.

Deposits

Ka disa opsione pagese ose depozitimi në Futocasi për lehtësinë e lojtarëve. Kartat e kreditit si Visa, JCB, dhe Mastercard si dhe sistemet elektronike të pagesave duke përfshirë ecoPayz, Venus Point dhe MuchBetter janë metoda të mbështetura të depozitave. Po kështu, monedhat virtuale ose kriptovalutat si Bitcoin, Litecoin dhe Ethereum pranohen nga Kazino.