Galaxyno Live Casino Rishikoni

Age Limit
Galaxyno
Galaxyno is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
Trustly
Trusted by
Malta Gaming Authority
Total score7.0
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2021
BonusetBonuset (3)
Bonus të mirëpriturBonusi VIPKodet e bonusit
GjuhëtGjuhët (7)
Angleze
Arabe
Finlandeze
Franceze
Gjermane
Portugeze
Spanjolle
LicencatLicencat (1)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (3)
Bisedë live
Email mbështetës
Mbështetje telefonike
LojëraLojëra (6)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (8)
AstroPay
Boleto
Flexepin
Interac
Jeton
MuchBetter
Neosurf
Trustly
MonedhatMonedhat (4)
Dollari Kanadez
Euro
Peso Kilean
Reali Brazilian
ShtetetShtetet (29)
Afrika e Jugut
Arabia Saudite
Argjentina
Brazili
Ekuador
Emiratet e Bashkuara Arabe
Filipinet
Finlanda
India
Indonezia
Irlanda
Islanda
Kanadaja
Kili
Kolumbia
Kroacia
Lihtenshtajni
Luksemburgu
Malajzia
Meksika
Norvegjia
Paraguaj
Peruja
Polonia
Serbia
Singapor
Tajlandë
Uruguai
Zelanda e Re
SoftwareSoftware (5)

Rreth Galaxyno

Bazuar në përvojën, numrin e lojërave të drejtpërdrejta të ofruara, mënyrat e depozitimit dhe më shumë, Galaxyno shënon një 7 prej 10 sipas lojtarëve. Ky Live Casino u krijua në 2021 dhe ka qenë me livekazinorank-al.com që nga 21/06/2022 .

Lojëra të drejtpërdrejta të ofruara në Galaxyno

Lojtarët në kërkim të lojërave argëtuese për të luajtur mund të drejtohen te Galaxyno . Ky Live Casino ofron bonuse emocionuese 1500 € Live Casino ​, dhe ato ofrojnë gjithashtu një shumëllojshmëri lojërash argëtuese si Jackpot Roulette, Baccarat, Blackjack, Ruletë , për të përmendur disa.

Krahas këtyre lojërave, Galaxyno ka gjithashtu një holl emocionues live ku mund të shijoni disa lojëra më të mira të tregtarëve drejtpërdrejt në treg.

Softueri i disponueshëm në Galaxyno

Me popullaritetin e lojërave live në vitet e fundit, zhvilluesit e softuerit luajnë një rol të madh kur zgjedhin një lojë. Ndoshta ju keni një lojë të preferuar të drejtpërdrejtë të krijuar nga një prodhues specifik i Live Casino , kështu që pse të mos provoni një lojë tjetër të tyre të ofruar nga ky Live Casino ​?

Galaxyno ofron lojëra nga zhvillues të njohur softuerësh si Pragmatic Play, Evolution Gaming, Microgaming , dhe shumë të tjera.

Metodat e depozitimit pranohen në Galaxyno

Ky Live Casino pranon metodat ndërkombëtare të pagesës të përdorura në shumicën e vendeve, të tilla si MuchBetter , së bashku me shumë të tjera. Sigurohuni që të hulumtoni çdo mënyrë të mundshme pagese që jeni të interesuar të përdorni.

Pse të luani në Galaxyno ?

Galaxyno është një Live Casino e pëlqyer që u ofron lojtarëve të saj përvoja të jashtëzakonshme të lojërave të drejtpërdrejta.

Në CasinoRank, ne e vlerësojmë sigurinë mbi çdo gjë tjetër, dhe kështu çdo Live Casino e listuar në livekazinorank-al.com shqyrtohet, është plotësisht e licencuar dhe e sigurt.

Për ata që dëshirojnë të lexojnë më shumë rreth lojërave të përgjegjshme ose kanë nevojë për ndihmë me varësinë, ju lutemi vizitoni këto faqe interneti më poshtë.

*[GamCare](https://www.gamcare.org.uk)

*[Kumar i vetëdijshëm](https://www.begambleaware.org/)

*[Kumarxhinj Anonimë](https://www.gamblersanonymous.org.uk)