GetSlots Live Casino Rishikoni - About

Age Limit
GetSlots
GetSlots is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaNetellerPaysafe Card
Trusted by
Curacao
Total score8.4
Përfitimet
+ 6000+ lojëra
+ Programet VIP
+ Kazinotë kripto
+ Struktura e bonusit të lartë

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2020
BonusetBonuset (1)
Bonusi high roller
GjuhëtGjuhët (5)
Angleze
Gjermane
Norvegjeze
Polake
Çeke
LicencatLicencat (1)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (15)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (21)
Bitcoin
Bitcoin Cash
Credit CardsCryptoDebit CardDogecoinEcoPayz
Ethereum
Instabet
Litecoin
MaestroMasterCardNetellerPaysafe Card
Prepaid Cards
QIWI
Skrill
Venus Point
Visa
Yandex Money
iDebit
MonedhatMonedhat (10)
Dollari Australian
Dollari Kanadez
Dollari i Zelandës së Re
Euro
Jeni Japonez
Krona Norvegjeze
Rubla ruse
Shtetet e Bashkuara Dollar
Tenge Kazakistanez
Zloty Polak
ShtetetShtetet (11)
Australia
Austria
Finlanda
Gjermania
Hungaria
Kanadaja
Norvegjia
Polonia
Republika Çeke
Shqipëria
Zelanda e Re
SoftwareSoftware (35)
Amatic Industries
Authentic Gaming
Belatra
Betsoft
Booming Games
Casino Technology
EGT Interactive
Elk Studios
Endorphina
Evolution Gaming
Evoplay Entertainment
Ezugi
Felix Gaming
GameArt
Habanero
IGT (WagerWorks)
IgrosoftLuckyStreakMicrogaming
Mr. Slotty
NetEnt
Nucleus Gaming
Platipus Gaming
Play'n GOPlaysonPlaytechPragmatic Play
Quickspin
Red Tiger Gaming
Relax Gaming
Spinomenal
Thunderkick
Wazdan
Yggdrasil Gaming
iSoftBet

About

GetSlots është një kazino që është krijuar nga një ekip, i cili ka grumbulluar një sasi të madhe të përvojës së lojërave të fatit dhe e di se çfarë u nevojitet lojtarëve. Lojtarët mund të gjejnë lojërat më të fundit që janë zhvilluar nga ekspertët më të mirë në industri.

Lojtarët që i bashkohen familjes së Kazinosë GetSlots mund të kapin shpërblimet bujare dhe kurdo që kanë nevojë për ndihmë, mund të kontaktojnë Mbështetjen e Klientit, e cila do t'i ndihmojë në çdo situatë. Të gjitha lojërat në kazino janë bërë nga disa prej zhvilluesve më të mirë të softuerit duke përfshirë Amatic, BetSoft, Endorphina, Ezugi, Microgaming dhe SoftSwiss, vetëm për të përmendur disa.

GetSlots Casino i lejon lojtarët të zhyten në atmosferën e një kazinoje të vërtetë pa lënë shtëpitë e tyre. Një përzgjedhje e madhe e lojërave Live Casino do të përmirësojë përvojën e lojtarëve dhe do t'i lejojë ata të ndihen sikur po luajnë në një tavolinë të vërtetë lojrash.

Licenca dhe Regjistrimi

GetSlots Casino është në pronësi dhe operuar nga Dama NV, një kompani e regjistruar dhe themeluar sipas ligjeve të Curaçao, me numër regjistrimi 152125 dhe adresë të regjistruar në Julianaplein 36, Willemstad, Curaçao, dhe filialin e saj tërësisht në pronësi, Friolion Limited, e regjistruar në Qipro me numri i regjistrimit HE 419102 dhe adresa e regjistruar Pavlou Nirvana & Aipeias, 4, ALPHA TOWER, Kati 1, Banesa 11, 3021, Limassol, Qipro. Dama NV është licencuar dhe rregulluar nga Antillephone NV (licenca nr. 8048/JAZ2020-013).

Vendndodhja e kazinosë dhe studiove

GetSlots Casino ka selinë e saj në adresën e mëposhtme, Pavlou Nirvana & Aipeias, 4, ALPHA TOWER, Kati 1, Flat 11, 3021, Limassol, Qipro.

Pronari

GetSlots Casino është në pronësi të Dama NV, një kompani e regjistruar dhe themeluar sipas ligjeve të Curacao.