GetSlots Live Casino Rishikoni - Affiliate Program

Age Limit
GetSlots
GetSlots is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaNetellerPaysafe Card
Trusted by
Curacao
Total score8.4
Përfitimet
+ 6000+ lojëra
+ Programet VIP
+ Kazinotë kripto
+ Struktura e bonusit të lartë

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2020
BonusetBonuset (1)
Bonusi high roller
GjuhëtGjuhët (5)
Angleze
Gjermane
Norvegjeze
Polake
Çeke
LicencatLicencat (1)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (15)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (21)
Bitcoin
Bitcoin Cash
Credit CardsCryptoDebit CardDogecoinEcoPayz
Ethereum
Instabet
Litecoin
MaestroMasterCardNetellerPaysafe Card
Prepaid Cards
QIWI
Skrill
Venus Point
Visa
Yandex Money
iDebit
MonedhatMonedhat (10)
Dollari Australian
Dollari Kanadez
Dollari i Zelandës së Re
Euro
Jeni Japonez
Krona Norvegjeze
Rubla ruse
Shtetet e Bashkuara Dollar
Tenge Kazakistanez
Zloty Polak
ShtetetShtetet (11)
Australia
Austria
Finlanda
Gjermania
Hungaria
Kanadaja
Norvegjia
Polonia
Republika Çeke
Shqipëria
Zelanda e Re
SoftwareSoftware (35)
Amatic Industries
Authentic Gaming
Belatra
Betsoft
Booming Games
Casino Technology
EGT Interactive
Elk Studios
Endorphina
Evolution Gaming
Evoplay Entertainment
Ezugi
Felix Gaming
GameArt
Habanero
IGT (WagerWorks)
IgrosoftLuckyStreakMicrogaming
Mr. Slotty
NetEnt
Nucleus Gaming
Platipus Gaming
Play'n GOPlaysonPlaytechPragmatic Play
Quickspin
Red Tiger Gaming
Relax Gaming
Spinomenal
Thunderkick
Wazdan
Yggdrasil Gaming
iSoftBet

Affiliate Program

Chilli Partners është një kompani që ofron një program filial për GetSlots Casino. Gjithçka që duhet të bëjnë partnerët për t'u bashkuar me programin e filialeve është të regjistrohen për një llogari. Ata duhet të plotësojnë të gjitha informacionet e nevojshme dhe të presin miratimin.

Chilli Partners ofron plane komisioni fleksibël me përqindjen më të lartë të ofruar prej 50%. Nuk ka bartje negative, kështu që partnerët do të fillojnë çdo muaj me një bilanc pozitiv. Për më tepër, lojtarët lejohen të arkëtojnë fitimet e tyre një herë në javë.

Programi i filialeve funksionon në CPA dhe RevShare dhe pranon të gjitha burimet e trafikut. Dhe disa nga veçoritë kryesore të programit të filialeve përfshijnë ato në vijim:

  • Oferta ekskluzive nga reklamuesi
  • Pagesat javore
  • Asnjë bartje negative
  • Mbështetje 24/7
  • Ekspertizë dhe udhëzime
  • Plane komisioni fleksibël