Rishikimi i lojërave të tregtarëve të drejtpërdrejtë GetSlots - Affiliate Program

GetSlotsResponsible Gambling
CASINORANK
8.38/10
BonusBonus 500$ + 100 rrotullime falas
6000+ lojëra
Programet VIP
Kazinotë kripto
Struktura e bonusit të lartë
E besuar
E verifikuar
E sigurt
6000+ lojëra
Programet VIP
Kazinotë kripto
Struktura e bonusit të lartë
GetSlots is not available in your country. Please try:
Affiliate Program

Affiliate Program

Chilli Partners është një kompani që ofron një program filial për GetSlots Casino. Gjithçka që duhet të bëjnë partnerët për t'u bashkuar me programin e filialeve është të regjistrohen për një llogari. Ata duhet të plotësojnë të gjitha informacionet e nevojshme dhe të presin miratimin.

Chilli Partners ofron plane komisioni fleksibël me përqindjen më të lartë të ofruar prej 50%. Nuk ka bartje negative, kështu që partnerët do të fillojnë çdo muaj me një bilanc pozitiv. Për më tepër, lojtarët lejohen të arkëtojnë fitimet e tyre një herë në javë.

Programi i filialeve funksionon në CPA dhe RevShare dhe pranon të gjitha burimet e trafikut. Dhe disa nga veçoritë kryesore të programit të filialeve përfshijnë ato në vijim:

  • Oferta ekskluzive nga reklamuesi
  • Pagesat javore
  • Asnjë bartje negative
  • Mbështetje 24/7
  • Ekspertizë dhe udhëzime
  • Plane komisioni fleksibël