Rishikimi i lojërave të tregtarëve të drejtpërdrejtë GetSlots - Bonuses

GetSlotsResponsible Gambling
CASINORANK
8.38/10
BonusBonus 500$ + 100 rrotullime falas
6000+ lojëra
Programet VIP
Kazinotë kripto
Struktura e bonusit të lartë
E besuar
E verifikuar
E sigurt
6000+ lojëra
Programet VIP
Kazinotë kripto
Struktura e bonusit të lartë
GetSlots is not available in your country. Please try:
Bonuses

Bonuses

Kazino GetSlots është e mbushur me bonuse dhe promovime të ndryshme që do t'i kushtojnë pak kohë lojtarëve. Për të filluar gjërat në këmbën e duhur, GetSlots Casino ofron një bonus mirëseardhjeje shumë bujare për të gjithë lojtarët që regjistrohen për një llogari dhe bëjnë depozitën e tyre të parë.

Bonusi i depozitës së parë

Lojtarët që regjistrohen për një llogari dhe bëjnë depozitimin e tyre të parë në llogarinë e tyre GetSlots kanë të drejtë për një bonus bujar të depozitës së parë. Ky është një bonus depozitimi 100% i ndeshjes deri në 150 dollarë dhe 150 rrotullime shtesë falas mbi të. Rrotullimet falas mund të vihen në lojën e lojërave elektronike Sweet Bonanza dhe lojtarët do të marrin 50 rrotullime falas në momentin që depozitimi i tyre është i suksesshëm dhe 20 rrotullime falas çdo ditë gjatë 5 ditëve të ardhshme. Depozitat minimale që duhet të bëjnë lojtarët për t'u kualifikuar për bonusin e mirëseardhjes është i kufizuar në 20 dollarë dhe pasi depozitimi të jetë i suksesshëm, fondet e bonusit do të transferohen automatikisht në llogari.

Bonusi i depozitës së dytë

Lojtarët që bëjnë depozitën e tyre të dytë në GetSlots Casino do të marrin një bonus depozite prej 75% deri në 150 dollarë. E vetmja gjë që lojtarët duhet të bëjnë është të depozitojnë të paktën 20 dollarë dhe fondet e bonusit do të shtohen në llogarinë e tyre menjëherë.

Bonusi i tretë i depozitës

Argëtimi nuk ndalet me bonusin e parë dhe të dytë të mirëseardhjes, por GetSlots ka shtuar një bonus të tretë depozitimi për lojtarët e tyre. Çdo lojtar që bën depozitimin e tretë në llogarinë e tij do të marrë një bonus 100% të depozitës së ndeshjes deri në 200 dollarë. E vetmja gjë që lojtarët duhet të bëjnë është të bëjnë një depozitë të pranueshme prej të paktën 20 dollarësh dhe fondet e bonusit do t'i shtohen bilancit të tyre automatikisht.

Rrotullime falas të së martës

Çdo të martë, lojtarët mund të marrin deri në 100 rrotullime falas. E vetmja gjë që duhet të bëjnë është të bëjnë një depozitë dhe bonusi do të kreditohet automatikisht në llogarinë e tyre.

Rifresko fundjavën

Lojtarët që depozitojnë të premten, të shtunën ose të dielën do të marrin një bonus depozite prej 40% deri në 150 dollarë. Bonusi do të kreditohet automatikisht pasi depozita të jetë e suksesshme dhe lojtarët mund ta kërkojnë këtë ofertë vetëm një herë në fundjavë.

Bonus për Rollers Lartë

Rrotulluesit e lartë mund ta kërkojnë këtë bonus një herë në muaj dhe të rrisin bilancin e tyre deri në 500 dollarë. Ky është një bonus depozite prej 30% dhe minimumi i depozitave që duhet të bëjnë lojtarët për t'u kualifikuar për këtë ofertë është 300 dollarë.

Super Crush Lotto

Lojtarët mund të marrin deri në 4000 dollarë dhe 4000 rrotullime falas çdo javë. Ky promovim është i disponueshëm për 7 ditë dhe zgjat nga 31 janari, ora 00:01, dhe 6 shkurt, ora 23:59 UTC 2022. 50 lojtarë me fat mund të marrin një biletë për 20 dollarë, 10 bileta për 100 dollarë dhe 25 bileta për një depozitë prej 200 dollarësh .

Numri i biletave të lotarisë për lojtar është i pakufizuar dhe çdo biletë mund të jetë një biletë fituese. Të gjitha çmimet do të jepen automatikisht në fund të lotarisë çdo javë. Çmimet në para duhet të vihen x5, dhe çmimet e rrotullimeve falas duhet të vihen x10. Çmimet mund të vihen në lojëra elektronike Gates of Valhalla. Fatkeqësisht, ky promovim nuk mund të përdoret në Lojërat e Kazinosë Live. Këto janë të gjitha datat e lotarisë:

● 1: 31 janar, 00:01 (UTC) - 6 shkurt 23:59 (UTC) 2022

● 2: 7 shkurt 00:01 (UTC) - 13 shkurt 23:59 (UTC) 2022

● 3: 14 shkurt, 00:01 (UTC) - 20 shkurt, 23:59 (UTC) 2022

● 4: 21 shkurt 00:01 (UTC) - 27 shkurt 23:59 (UTC) 2022

Turneu i Gëzuar Shtatë

Çdo javë, 100 lojtarë mund të ndajnë një grup çmimesh prej 7,000 dollarësh thjesht duke luajtur lojëra me video slot dhe duke mbledhur shumëzues për të marrë pikë.

Lojtarët që kanë bërë të paktën një depozitë në kazino mund të marrin pjesë në turne. Dhe këto janë datat e turneut:

 • 1: 1 shkurt 00:01 (UTC) - 7 shkurt 23:59 (UTC) 2022
 • 2: 8 shkurt 00:01 (UTC) - 14 shkurt 23:59 (UTC) 2022
 • 3: 15 shkurt, 00:01 (UTC) - 21 shkurt 23:59 (UTC) 2022
 • 4: 22 shkurt, 00:01 (UTC) - 28 shkurt 23:59 (UTC) 2022

Çdo fitore do t'i shpërblejë lojtarët me një rezultat bazuar në shumëzuesin e fitoreve:

 • 1 pikë për një fitore me një shumëzues 1 me 9
 • 10 pikë për një fitore me një shumëzues midis 10 dhe 49
 • 75 pikë për një fitore me një shumëzues midis 50 dhe 99
 • 150 pikë për një fitore me një shumëzues midis 100 dhe 499
 • 750 pikë për një fitore me një shumëzues prej 500 ose më shumë

Turneu Spin Me

Lojtarët mund të hyjnë në këtë turne nga 1 shkurti 2022 deri më 14 shkurt 2022. Lojtarët duhet të luajnë lojërat e tyre të preferuara dhe të mbledhin pikë të turneut, dhe shuma totale e çmimeve është 120,000 dollarë. Këto janë lojërat në të cilat lojtarët mund të vënë baste:

 • Libri i Kristalit Magjistar
 • Ujku i Zi
 • Dielli i Egjiptit 2
 • Goditi Gold
 • Mollë Magjike
 • 15 Perlat e Dragoit
 • Dielli i Egjiptit
 • Perlat e Dragoit
 • Dielli Aztec
 • Jungle Tiger
 • Gold Express
 • 3 monedha
 • Nata e Ujkut
 • Tempulli Scarab
 • Saga e Ujkut

Turne Live

Lojtarët që kënaqen duke luajtur lojëra të Kazinosë Live mund të vlerësojnë Turneun Live që zgjat 7 ditë. Fondi i çmimeve është 2000 dollarë dhe lojtarët duhet të kenë të paktën një depozitë për të marrë pjesë në këtë ofertë. Vetëm bastet në Lojërat e Kazinosë Live do të merren parasysh dhe sa më shumë pikë të ketë një lojtar, aq më afër fitores është lojtari.

Turneu i mesjavës

Lojtarët mund t'i bashkohen turneut me 3000 dollarë dhe 3000 rrotullime falas në mesjavë duke luajtur lojërat e tyre të preferuara. Turneu zhvillohet për 4 ditë çdo javë nga e enjtja deri të dielën. 70 fitues me fat do të ndajnë grupin e çmimeve dhe lojtarët duhet të kenë të paktën një depozitë të suksesshme për të marrë pjesë në këtë turne. Vetëm bastet në lojëra elektronike do të llogariten dhe për fat të keq, lojtarët nuk mund të luajnë lojëra të drejtpërdrejta të kazinosë.

Rënie dhe fitime për Edicionin Dimëror të Kazinosë Live

GetSlots ka shtuar çmime për të gjitha Lojërat e Kazinosë Live, dhe për më tepër, grupi i çmimeve javore është 63,000 dollarë. Çdo turne zhvillohet për 7 ditë nga e mërkura deri të mërkurën me fitimet ditore të çmimeve të përfshira.

 • Basti minimal i kërkuar për Turnetë javore të Ruletës është 0,5 $.
 • Basti minimal i kërkuar për turneun javor të Blackjack është 10 dollarë.
 • Basti minimal i kërkuar për turneun javor Baccarat është 1$.

Çmimi Javor i Turneut të Ruletës është 22,000 dollarë në total dhe lojtarët duhet të luajnë për para të vërteta për të marrë pjesë. Lojtarët duhet të marrin një minimum prej 2 fitoresh të njëpasnjëshme kualifikuese dhe secila fitore duhet të jetë më e madhe se 2x e bastit total kualifikues. Aksionet e vendosura në bastet me koeficient 1:1 nuk do të llogariten në rezultatin e Turneut Javor të Ruletës.

Çmimi Javor i Turneut Blackjack është 20,000 dollarë dhe lojtarët duhet të luajnë për para të vërteta për të fituar. Një lojtar duhet të marrë një minimum prej 2 fitoresh radhazi ku çdo fitore radhazi kualifikuese është më e madhe se 1x. Të dy bastet kryesore dhe bastet pas do të merren parasysh për Turneun Javor të Blackjack Live.

Çmimi Javor i Turneut Baccarat është 20,000 dollarë, dhe lojtarët duhet të luajnë me një bast minimal prej 1 dollarësh gjatë periudhës së promovimit për të marrë pjesë. Ata duhet të marrin një minimum prej 2 fitoresh radhazi kualifikuese ku çdo fitore është më e madhe se 1x.

Drops & Wins Slots

Pragmatic Play ka zhvilluar turnet më interesantë për lojëra elektronike dhe lojëra kazino live në GetSlots Casino, dhe këtë herë ata kanë përgatitur një grup çmimesh prej 1.000.000 $. Promovimi zhvillohet çdo javë ndërmjet:

 • Java 9: 12 janar, 17:59 (UTC) 2022 - 19 janar, 17:59 (UTC) 2022
 • Java 10: 19 janar, 17:59 (UTC) 2022 - 26 janar, 17:59 (UTC) 2022
 • Java 11: 26 janar, 17:59 (UTC) 2022 - 2 shkurt, 17:59 (UTC) 2022
 • Java 12: 2 shkurt, 17:59 (UTC) 2022 - 9 shkurt, 17:59 (UTC) 2022

Lojtarët do të kenë gjithashtu një mundësi për të fituar çmime të holla në Daily Prize Drops me një grup çmimesh javore prej $105,000 dhe një grup çmimesh ditore prej $15,000 në 800 çmime të holla.

Ajo që lojtarët duhet të bëjnë është të zgjedhin të luajnë me para të vërteta në ndonjë nga lojërat pjesëmarrëse me një bast minimal prej 0,5$. Këto janë lojërat në të cilat lojtarët mund të bastojnë: Wolf Gold, Mustang Gold™, Sweet Bonanza™, John Hunter and the Tomb of the Scarab Queen™, Great Rhino Megaways™, John Hunter and the Book of Tut™, The Dog House™ , The Dog House Megaways™, Chilli Heat™, Fruit Party™, Big Bass Bonanza™, Madame Destiny Megaways™, Gems Bonanza™, Wild Wild Riches™, Wild West Gold™, Gates of Olympus™, Power of Thor Megaways™, Floating Dragon Hold&Spin™, The Hand of Midas™, Buffalo King Megaways™, Fruit Party 2™, Juicy Fruits™, Bigger Bass Bonanza™, Cash Bonanza™, Starlight Princess™, Treasure Wild™, Joker's Jewels™, John Hunter dhe Quest for Bermuda Riches™, Sweet Bonanza Christmas, Big Bass Bonanza Megaways™, Super X™, Book of Fallen™, Rise of Giza PowerNudge™, Chilli Heat Megaways™, Smugglers Cove™, Crystal Caverns Megaways™, 5 Lions Megaways™, Buffalo King™, Secrets Magician's™, Wild Depths™.

Termat dhe Kushtet e Bonusit

Të gjitha ofertat e bonusit në GetSlots Casino janë të kufizuara në një për person dhe familjen e tyre, adresën e shtëpisë, adresën e emailit, adresën IP, numrin e telefonit, numrin e llogarisë, numrin e kartës së kreditit ose të debitit, numrin e portofolit elektronik, llogarinë e sistemit të pagesave (Neteller, Skrill , etj.), një pajisje elektronike (kompjuter, telefon celular, tablet, etj.).

Bonuset janë të disponueshme për të gjithë lojtarët, përveç nëse bonusi ka kufizime të vendit. Lojtarët nga Suedia nuk lejohen të marrin asnjë bonus si dhe të marrin pjesë në asnjë lloj programi promovues.

Lojtarët nuk lejohen të abuzojnë me ofertat e bonusit dhe në rast abuzimi, kazinoja ka të drejtë të ndalojë lojtarin të marrë ndonjë bonus dhe të anulojë çdo fitim të marrë duke përdorur bonusin.

Lojtarët nuk lejohen të përdorin asnjë strategji kur luajnë me një bonus aktiv për të përmbushur kërkesat për të vënë bast fondet e bonusit. Nëse kazino dyshon se një lojtar përdor strategji për të marrë përfitime financiare, ata rezervojnë të drejtën të anulojnë një bonus të tillë.

Kur luani me fonde bonus, lojtarët lejohen të vënë një bast maksimal prej 5 dollarësh për çdo lojë, ndërsa kufiri maksimal për Lojërat Live është i kufizuar në 10 dollarë.

Lojtarët mund të tërheqin fitimet e tyre vetëm pasi të kenë plotësuar kërkesat e bastit. Bonusi i mirëseardhjes vjen me kërkesat e bastit 40 herë. Për bonuse të tjera, ne sugjerojmë lojtarët të kontrollojnë Termat dhe Kushtet përpara se të pranojnë një bonus specifik.

Çdo bonus është i vlefshëm për 14 ditë përveç nëse specifikohet ndryshe. Lojtarët do të fillojnë të luajnë fillimisht me para të vërteta dhe më pas me paratë e bonusit.

Lojtarët mund të kërkojnë një tërheqje përpara se të plotësojnë kërkesat e bastit, por nëse e bëjnë këtë, ata do të humbasin fitimet e marra me bonus.

Lojtarët mund të anulojnë çdo bonus pa vazhduar me bastet e tyre.

Lojtarët mund të kenë vetëm një bonus aktiv dhe ata nuk mund të kombinojnë bonuset e depozitave.

Kur luani përmes një bonusi, lojtarët duhet të kenë parasysh se jo të gjitha lojërat do të llogariten në të njëjtën mënyrë në kërkesat e basteve. Lojërat video slot do të kontribuojnë 100% në përmbushjen e kërkesave të basteve, ndërsa lojërat e tavolinës dhe lojërat e kazinosë live do të kontribuojnë me një përqindje më të vogël.

Kazinoja do t'i kërkojë çdo përdoruesi të verifikojë identitetin e tij përpara se të mund të bëjë një tërheqje. Kazinoja rezervon të drejtën të revokojë çdo bonus dhe fitim nëse është marrë në mënyrë të pandershme ose janë shkelur termat dhe kushtet e bonusit.

Paketa e mirëseardhjes

Për të kërkuar bonusin e mirëseardhjes, lojtarët duhet të bëjnë një depozitë minimale prej të paktën 20 $ për t'u kualifikuar. Kohëzgjatja e aktivizimit të rrotullimeve falas është 3 ditë dhe pasi të aktivizohen, rrotullimet falas duhet të luhen për 7 ditë. Si fondet e bonusit ashtu edhe rrotullimet falas vijnë me kërkesa për bast 40 herë.

Rifresko fundjavën

Për të kërkuar rifreskimin e fundjavës, lojtarët duhet të depozitojnë të paktën 20 dollarë. Shuma maksimale që lojtarët mund të marrin në fondet e bonusit është e kufizuar në 150 dollarë. Kërkesat e bastit të bonusit janë 40 herë, dhe lojtarët mund të kërkojnë bonusin vetëm një herë, të premten, të shtunën ose të dielën.

Bonusi me rul të lartë

Lojtarët që bëjnë të paktën një depozitë prej $300 kanë të drejtë për një bonus të lartë rul. Shuma maksimale që ata mund të marrin në fondet e bonusit është e kufizuar në 500 dollarë dhe vjen me kërkesat e bastit 40 herë.

Ky bonus është i disponueshëm çdo 30 ditë, për lojtarët që kanë përdorur të gjitha paketat e mirëseardhjes.

Sezoni VIP

Programi i besnikërisë në GetSlots Casino funksionon çdo muaj. Lojtarët do të marrin pikë për të luajtur lojëra kazino për para të vërteta, dhe për çdo 30 dollarë që ata vënë bast do të marrin 1 pikë komp.

Kërkesat e bastit për çmimet e parave janë 10 herë, dhe për rrotullimet falas, kërkesat për bast janë 5 herë. Shuma maksimale që lojtarët mund të fitojnë nga Rrotullime Falas të Programit të Besnikërisë është 150 dollarë.

Nuk mund të thuhet se sa më shumë të luajë, aq më i lartë do të jetë niveli i tij VIP.

 • Scout - ky është niveli fillestar dhe u caktohet lojtarëve sapo të fillojnë të luajnë për para të vërteta.
 • Kërkuesi – për të arritur këtë nivel, lojtarëve u duhen 25 CP, dhe niveli i dytë do të sjellë 15 rrotullime falas për lojën video slot Relic Seekers.
 • Awakened - për të arritur këtë nivel, lojtarëve u duhen 75 CP, dhe niveli i dytë do të sjellë 50 rrotullime falas për lojën video slot të Dragon's Awakening.
 • Knight - për të arritur këtë nivel, lojtarëve u nevojiten 250 CP, dhe niveli i dytë do të sjellë 100 rrotullime falas për lojën slot video Once Upon a Time.
 • Pushtuesi - për të arritur këtë nivel, lojtarëve u duhen 750 CP, dhe niveli i dytë do të sjellë një çmim prej 20 dollarësh në para me 10 herë kërkesat e basteve.
 • Fisniku - për të arritur këtë nivel, lojtarëve u duhen 4.000 CP dhe niveli i dytë do të sjellë një çmim prej 50 dollarësh në para me 10 herë kërkesa për bast.
 • The Hallowed - për të arritur këtë nivel, lojtarëve u nevojiten 15.000 CP, dhe niveli i dytë do të sjellë një çmim prej 200 dollarësh me para me 10 herë kërkesa për baste dhe 50 rrotullime falas në Pasuri Hyjnore.
 • Centurion - për të arritur këtë nivel, lojtarëve u nevojiten 200,000 CP, dhe niveli i dytë do të sjellë një çmim prej 1,000 dollarësh në para me 10x kërkesa për bast.
 • Highlord - për të arritur këtë nivel, lojtarëve u nevojiten 750,000 CP, dhe niveli i dytë do të sjellë një çmim prej 5,000 dollarësh në para me 10x kërkesa për bast.
 • Immortali - për të arritur këtë nivel, lojtarëve u nevojiten 5.000.000 CP, dhe niveli i dytë do të sjellë një çmim prej 50.000 dollarësh në para me 10x kërkesa për bast.