GetSlots Live Casino Rishikoni - Countries

Age Limit
GetSlots
GetSlots is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaNetellerPaysafe Card
Trusted by
Curacao

Countries

Lojtarët nga vende të caktuara nuk do të mund të regjistrohen për një llogari dhe të luajnë për para të vërteta në GetSlots Casino. Kushdo që dëshiron të shohë nëse mund të krijojë një llogari apo jo, mund të kontrollojë listën e mëposhtme të vendeve të kufizuara:

 • Bjellorusia
 • Curacao
 • Perëndimi holandez
 • Inditë
 • Izraeli
 • Franca dhe territoret e saj jashtë shtetit (Guadeloupe, Martinique, Guiana Franceze, Réunion, Mayotte, St. Martin, Polinezia Franceze, Wallis dhe Futuna, Kaledonia e Re)
 • Gjeorgjia
 • Gjibraltarit
 • Greqia
 • Xhersi
 • Kazakistani
 • Kirgistani
 • Republika Popullore Demokratike e Laos
 • Lituania
 • Moldavia
 • Mongolia
 • Holanda
 • Rusia
 • Spanja
 • Taxhikistani
 • Ukrainë
 • Mbretëria e Bashkuar
 • Shtetet e Bashkuara të Amerikës
 • Uzbekistani

Kazino nuk mund të garantojë përpunim të suksesshëm të tërheqjeve ose rimbursimeve nëse një lojtar shkel këtë politikë të vendeve të kufizuara.

Total score8.4
Përfitimet
+ 6000+ lojëra
+ Programet VIP
+ Kazinotë kripto
+ Struktura e bonusit të lartë

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2020
BonusetBonuset (1)
Bonusi high roller
GjuhëtGjuhët (5)
Angleze
Gjermane
Norvegjeze
Polake
Çeke
LicencatLicencat (1)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (15)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (21)
Bitcoin
Bitcoin Cash
Credit CardsCryptoDebit CardDogecoinEcoPayz
Ethereum
Instabet
Litecoin
MaestroMasterCardNetellerPaysafe Card
Prepaid Cards
QIWI
Skrill
Venus Point
Visa
Yandex Money
iDebit
MonedhatMonedhat (10)
Dollari Australian
Dollari Kanadez
Dollari i Zelandës së Re
Euro
Jeni Japonez
Krona Norvegjeze
Rubla ruse
Shtetet e Bashkuara Dollar
Tenge Kazakistanez
Zloty Polak
ShtetetShtetet (11)
Australia
Austria
Finlanda
Gjermania
Hungaria
Kanadaja
Norvegjia
Polonia
Republika Çeke
Shqipëria
Zelanda e Re
SoftwareSoftware (35)
Amatic Industries
Authentic Gaming
Belatra
Betsoft
Booming Games
Casino Technology
EGT Interactive
Elk Studios
Endorphina
Evolution Gaming
Evoplay Entertainment
Ezugi
Felix Gaming
GameArt
Habanero
IGT (WagerWorks)
IgrosoftLuckyStreakMicrogaming
Mr. Slotty
NetEnt
Nucleus Gaming
Platipus Gaming
Play'n GOPlaysonPlaytechPragmatic Play
Quickspin
Red Tiger Gaming
Relax Gaming
Spinomenal
Thunderkick
Wazdan
Yggdrasil Gaming
iSoftBet