Rishikimi i lojërave të tregtarëve të drejtpërdrejtë GetSlots - Countries

GetSlotsResponsible Gambling
CASINORANK
8.38/10
BonusBonus 500$ + 100 rrotullime falas
6000+ lojëra
Programet VIP
Kazinotë kripto
Struktura e bonusit të lartë
E besuar
E verifikuar
E sigurt
6000+ lojëra
Programet VIP
Kazinotë kripto
Struktura e bonusit të lartë
GetSlots is not available in your country. Please try:
Countries

Countries

Lojtarët nga vende të caktuara nuk do të mund të regjistrohen për një llogari dhe të luajnë për para të vërteta në GetSlots Casino. Kushdo që dëshiron të shohë nëse mund të krijojë një llogari apo jo, mund të kontrollojë listën e mëposhtme të vendeve të kufizuara:

 • Bjellorusia
 • Curacao
 • Perëndimi holandez
 • Inditë
 • Izraeli
 • Franca dhe territoret e saj jashtë shtetit (Guadeloupe, Martinique, Guiana Franceze, Réunion, Mayotte, St. Martin, Polinezia Franceze, Wallis dhe Futuna, Kaledonia e Re)
 • Gjeorgjia
 • Gjibraltarit
 • Greqia
 • Xhersi
 • Kazakistani
 • Kirgistani
 • Republika Popullore Demokratike e Laos
 • Lituania
 • Moldavia
 • Mongolia
 • Holanda
 • Rusia
 • Spanja
 • Taxhikistani
 • Ukrainë
 • Mbretëria e Bashkuar
 • Shtetet e Bashkuara të Amerikës
 • Uzbekistani

Kazino nuk mund të garantojë përpunim të suksesshëm të tërheqjeve ose rimbursimeve nëse një lojtar shkel këtë politikë të vendeve të kufizuara.