GetSlots Live Casino Rishikoni - FAQ

Age Limit
GetSlots
GetSlots is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaNetellerPaysafe Card
Trusted by
Curacao
Total score8.4
Përfitimet
+ 6000+ lojëra
+ Programet VIP
+ Kazinotë kripto
+ Struktura e bonusit të lartë

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2020
BonusetBonuset (1)
Bonusi high roller
GjuhëtGjuhët (5)
Angleze
Gjermane
Norvegjeze
Polake
Çeke
LicencatLicencat (1)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (15)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (21)
Bitcoin
Bitcoin Cash
Credit CardsCryptoDebit CardDogecoinEcoPayz
Ethereum
Instabet
Litecoin
MaestroMasterCardNetellerPaysafe Card
Prepaid Cards
QIWI
Skrill
Venus Point
Visa
Yandex Money
iDebit
MonedhatMonedhat (10)
Dollari Australian
Dollari Kanadez
Dollari i Zelandës së Re
Euro
Jeni Japonez
Krona Norvegjeze
Rubla ruse
Shtetet e Bashkuara Dollar
Tenge Kazakistanez
Zloty Polak
ShtetetShtetet (11)
Australia
Austria
Finlanda
Gjermania
Hungaria
Kanadaja
Norvegjia
Polonia
Republika Çeke
Shqipëria
Zelanda e Re
SoftwareSoftware (35)
Amatic Industries
Authentic Gaming
Belatra
Betsoft
Booming Games
Casino Technology
EGT Interactive
Elk Studios
Endorphina
Evolution Gaming
Evoplay Entertainment
Ezugi
Felix Gaming
GameArt
Habanero
IGT (WagerWorks)
IgrosoftLuckyStreakMicrogaming
Mr. Slotty
NetEnt
Nucleus Gaming
Platipus Gaming
Play'n GOPlaysonPlaytechPragmatic Play
Quickspin
Red Tiger Gaming
Relax Gaming
Spinomenal
Thunderkick
Wazdan
Yggdrasil Gaming
iSoftBet

FAQ

Nëse keni një problem ose ngecni gjatë lojës në GetSlots, lexoni FAQ-të tona për t'ju ndihmuar.

A është GetSlots një kazino legjitime?

GetSlots ka një licencë nga qeveria e Curacao, që do të thotë se kazinoja duhet të ndjekë disa rregulla strikte për të funksionuar.

A ofron kazino një bonus pa depozitë?

Në këtë pikë, GetSlots Casino nuk ofron një bonus pa depozitë. Nëse kjo ndryshon në të ardhmen, lojtarët do të njoftohen.

A mund të luaj lojëra loto?

Po, lojtarët mund të blejnë një biletë loto në kazino GetSlots dhe të provojnë fatin e tyre.

Sa kohë duhet për të përpunuar një tërheqje?

GetSlots Casino përpiqet të përpunojë tërheqjet në çast, por në disa raste, mund të duhen deri në disa ditë që një tërheqje të lëshohet.

A mund të bëj një depozitë duke përdorur një kriptomonedhë?

GetSlots ka shtuar disa kriptomonedha të ndryshme që lojtarët mund të përdorin për të bërë depozita dhe tërheqje, duke përfshirë Bitcoin, Bitcoin Cash, Litecoin, Ethereum dhe Dogecoin.

A ka ndonjë lojë jackpot të disponueshme në kazino?

Ka shumë lojëra të ndryshme jackpot të disponueshme në GetSlots Casino dhe më të njohurat përfshijnë Dragon Chase, Sun of Egypt dhe The Big Journey, vetëm për të përmendur disa.