Rishikimi i lojërave të tregtarëve të drejtpërdrejtë GetSlots - Games

GetSlotsResponsible Gambling
CASINORANK
8.38/10
BonusBonus 500$ + 100 rrotullime falas
6000+ lojëra
Programet VIP
Kazinotë kripto
Struktura e bonusit të lartë
E besuar
E verifikuar
E sigurt
6000+ lojëra
Programet VIP
Kazinotë kripto
Struktura e bonusit të lartë
GetSlots is not available in your country. Please try:
Games

Games

GetSlots Casino ka një seksion të Kazinosë Live që krenohet me lojëra të ndryshme që ia vlen t'i shikoni. Lojërat e kazinosë live janë diçka ndërmjet lojërave të kazinosë në internet dhe lojërave tradicionale dhe për këtë arsye, ato po bëhen gjithnjë e më të njohura.

Disa nga lojërat më të njohura në seksionin Live Casino përfshijnë ato në vijim:

 • Live Baccarat VIP
 • Blackjack live 11
 • Ruletë live 24/7
 • Live Sweet Bonanza Candyland
 • Mega Rrota Live

Ruletë e drejtpërdrejtë

Ruleta është një lojë emocionuese që lojtarët mund ta gjejnë në seksionin Live Casino në kazino GetSlots. Për më tepër, pjesa më e madhe e lojërave live i përket ruletës. Rregullat e lojës janë mjaft të thjeshta, dhe lojtarët do t'i kalojnë ato në asnjë kohë. Është thelbësore të dini se si të luani ruletë dhe lojtarët që duan të mësojnë rregullat mund të lexojnë më shumë në lidhjen e mëposhtme.

Këtu është një listë e të gjitha lojërave Live Roulette në GetSlots Casino:

 • Ruletë live 24/7
 • Ruletë LIVE
 • Ruleta e Madhe
 • Ruletë VIP
 • Ruletë 2
 • Auto Roulette Classic 2
 • Ruletë me diamant
 • Shpejtësia automatike e ruletës 1
 • Ruletë automatike me shpejtësi
 • Roulette Blaze
 • Ruletë autentike
 • Ruletë automatike
 • Shpejtësia automatike e ruletës 2
 • Auto-Rulette La Partage
 • Ruletë Amerikane
 • Ruleta En Vivo
 • Ruletë Arabe
 • Ruletë Gold
 • Auto- Roulette VIP
 • Ruletë turke
 • Prestige Auto Roulette
 • Ruletë me shpejtësi të drejtpërdrejtë
 • Turkce Rulet
 • Ruletë Norsk
 • Auto Roulette Classic 1
 • Auto Roulette VIP
 • DUO Auto Roulette
 • Ruletë autentike të kazinosë mbretërore

Baccarat live

Baccarat është ndoshta një nga lojërat më të thjeshta që lojtarët mund të luajnë drejtpërdrejt në GetSlots Casino. Ideja e lojës është të marrësh një dorë që arrin 8 ose 9 për të fituar raundin. Lojtarët duhet të marrin vetëm dy vendime, shumën që duan të vënë bast dhe kush duan të bastojnë. Ka tre baste në dispozicion, një bast për lojtarin, një bast për bankierin dhe një bast për një barazim. Për të lexuar më shumë rreth rregullave të Baccarat, lojtarët mund të ndjekin këtë lidhje.

Këtu është një listë e të gjitha lojërave Live Baccarat në GetSlots Casino:

 • Bakarat VIP
 • Speed Baccarat B
 • Bakara e artë
 • Bakarat A
 • Bakarat B
 • Speed Baccarat D
 • Shtrydhje e kontrolluar e Baccarat
 • Baccarat me shpejtësi A
 • Speed Baccarat G
 • Speed Baccarat H
 • Bakarat 11
 • Bakarat 12
 • Baccarat me shpejtësi 11
 • Baccarat me shpejtësi 12

Blackjack live

Blackjack është një tjetër lojë shumë interesante që lojtarët mund ta gjejnë në seksionin Live Casino në kazino. Ideja e lojës është që të marrësh një dorë që arrin gjithsej më afër 21, më e lartë se dora e tregtarit pa u dëmtuar. Lojtarët do të marrin dy letra fillimisht dhe ata kanë mundësi të ndryshme për të përmirësuar duart e tyre. Nga ana tjetër, tregtari duhet të respektojë rregulla strikte edhe në rastet kur ata kanë një dorë të favorshme. Ne sugjerojmë lojtarët të mësojnë rregullat e lojës përpara se të vendosin të luajnë për para të vërteta. Kushdo që dëshiron të lexojë rreth rregullave të Blackjack duhet të ndjekë këtë lidhje.

Këtu është një listë e të gjitha lojërave Live Blackjack në GetSlots Casino:

 • Blackjack 11
 • Fuqia Blackjack
 • Blackjack 16
 • Blackjack 14
 • Blackjack 1
 • Blackjack VIP A
 • Blackjack VIP F
 • Speed VIP Blackjack B
 • Blackjack Classic 9
 • Speed Blackjack G
 • Salon Prive Blackjack B
 • Blackjack VIP L
 • Blackjack VIP J
 • Speed VIP Blackjack D
 • Speed VIP Blackjack A
 • Blackjack Gold 5
 • Blackjack VIP
 • Blackjack VIP U
 • Blackjack Silver E
 • Blackjack Grand VIP
 • Blackjack 15
 • Blackjack Fortune VIP
 • Blackjack VIP K
 • Blackjack 3
 • Blackjack Classic 41
 • Blackjack Classic 3
 • Blackjack klasik me shpejtësi 1
 • Blackjack VIP S
 • Blackjack VIP C
 • Blackjack Gold 4
 • Blackjack VIP O
 • Blackjack VIP H
 • Speed Blackjack J
 • Blackjack Platinum VIP
 • Speed Blackjack I
 • Blackjack VIP G
 • Blackjack VIP D
 • Speed Blackjack E
 • Blackjack VIP X
 • Blackjack VIP E
 • Blackjack turk
 • Blackjack VIP me dorëzim
 • Blackjack VIP I
 • Speed Blackjack D
 • Blackjack VIP B
 • Blackjack Classic 8