GetSlots Live Casino Rishikoni - Tips & Tricks

Age Limit
GetSlots
GetSlots is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaNetellerPaysafe Card
Trusted by
Curacao

Tips & Tricks

Lojërat e Kazinosë Live janë goditja më e mirë në çdo kazino në internet. Falë nivelit të tyre të ndërveprimit dhe lojës, ato ofrojnë kënaqësi që mund të krahasohet me të luajturit në një kazino të vërtetë. Lojtarët mund të përdorin të gjitha llojet e strategjive dhe lojërave dhe të përmirësojnë shanset e tyre për të fituar.

Lojtarët duhet të praktikojnë strategji të ndryshme përpara se të vendosin të luajnë për para të vërteta. Kazinosë live i mungon modaliteti demo, por lojtarët ende mund t'i praktikojnë lojërat pasi ato janë pothuajse të gjitha të disponueshme në kazinonë online.

Lojtarët në të kaluarën kanë përdorur të gjitha llojet e llogaritjeve matematikore për të zhvilluar strategji të suksesshme bastesh. Më të njohurat përfshijnë Martingale dhe Reverse Martingale, Fibonacci dhe Labouchere, vetëm për të përmendur disa. Secila prej këtyre strategjive tenton të sigurojë një model specifik që dikton madhësinë e bastit të secilës dorë. Rregullat për secilën strategji nuk janë aq të komplikuara, por lojtarët kanë nevojë për shumë praktikë përpara se të vendosin të luajnë me një tregtar të drejtpërdrejtë.

Përfitoni nga bonuset e kazinosë

Lojërat Live Dealer kanë qenë të pranishme për një kohë të gjatë tani dhe kazinotë gjithmonë përpiqen të gjejnë një mënyrë për t'i bërë ato më të njohura në mesin e lojtarëve. Një nga mënyrat më të njohura është duke ofruar bonuse të dedikuara për lojërat e kazinosë live. Një bonus është një mënyrë e shkëlqyer për të përmirësuar ekuilibrin e dikujt dhe për të zgjatur lojën.

Kufijtë e Kazinosë Live

Lojërat e drejtpërdrejta të kazinosë mund të jenë kaq argëtuese dhe nuk është befasi që lojtarët mund të humbasin lehtësisht ndjenjën e kohës. Për këtë arsye, është një ide e mirë të vendosni një orar ose një alarm për të mbajtur gjurmët e kohës që kalojnë duke luajtur lojëra në kazino live. Një tjetër mundësi është të vendosni kufij për fitoret dhe humbjet. Lojtarët duhet të vendosin se sa janë të gatshëm të humbin, të vendosin një buxhet dhe t'i përmbahen atij.

Njihni lojërat

Është mirë të njihni rregullat e lojës përpara se të luani. Lojërat e Kazinosë Live nuk ofrohen në modalitetin argëtues, kështu që lojtarët duhet të depozitojnë përpara se të vendosin të luajnë. Pra, të luash pa i ditur rregullat mund të jetë një katastrofë totale dhe lojtarët mund dhe ndoshta do të humbasin fondet e tyre shumë shpejt. Njohja e rregullave të lojës nuk është e mjaftueshme, por lojtarët do të duhet të njohin mekanikën e lojës, dhe gjithashtu ata mund të përdorin një strategji në lojë.

Njihni të drejtat tuaja

Çdo lojë me tregtarë të drejtpërdrejtë ka një Pit Boss. Ky është një person që është përgjegjës për t'u siguruar që të gjithë po ndjekin rregullat. Në rast se një lojtar e kupton se tregtari bën një gabim, ai mund t'i kërkojë Shefit të Pit të kontrollojë nëse është bërë një gabim.

Total score8.4
Përfitimet
+ 6000+ lojëra
+ Programet VIP
+ Kazinotë kripto
+ Struktura e bonusit të lartë

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2020
BonusetBonuset (1)
Bonusi high roller
GjuhëtGjuhët (5)
Angleze
Gjermane
Norvegjeze
Polake
Çeke
LicencatLicencat (1)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (15)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (21)
Bitcoin
Bitcoin Cash
Credit CardsCryptoDebit CardDogecoinEcoPayz
Ethereum
Instabet
Litecoin
MaestroMasterCardNetellerPaysafe Card
Prepaid Cards
QIWI
Skrill
Venus Point
Visa
Yandex Money
iDebit
MonedhatMonedhat (10)
Dollari Australian
Dollari Kanadez
Dollari i Zelandës së Re
Euro
Jeni Japonez
Krona Norvegjeze
Rubla ruse
Shtetet e Bashkuara Dollar
Tenge Kazakistanez
Zloty Polak
ShtetetShtetet (11)
Australia
Austria
Finlanda
Gjermania
Hungaria
Kanadaja
Norvegjia
Polonia
Republika Çeke
Shqipëria
Zelanda e Re
SoftwareSoftware (35)
Amatic Industries
Authentic Gaming
Belatra
Betsoft
Booming Games
Casino Technology
EGT Interactive
Elk Studios
Endorphina
Evolution Gaming
Evoplay Entertainment
Ezugi
Felix Gaming
GameArt
Habanero
IGT (WagerWorks)
IgrosoftLuckyStreakMicrogaming
Mr. Slotty
NetEnt
Nucleus Gaming
Platipus Gaming
Play'n GOPlaysonPlaytechPragmatic Play
Quickspin
Red Tiger Gaming
Relax Gaming
Spinomenal
Thunderkick
Wazdan
Yggdrasil Gaming
iSoftBet