GetSlots - Withdrawals

Age Limit
GetSlots
GetSlots is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaNetellerPaysafe Card
Trusted by
Curacao

Withdrawals

Lojtarët mund të bëjnë një tërheqje të fitimeve të tyre në disa hapa të thjeshtë. Gjithçka që duhet të bëjnë është të drejtohen te arkëtari dhe të zgjedhin seksionin Tërheqje. Nga atje, ata mund të zgjedhin mënyrën e pagesës që duan të përdorin dhe të fusin shumën që dëshirojnë të tërheqin. Është shumë e rëndësishme të kihet parasysh se lojtarët duhet të përdorin të njëjtën mënyrë pagese për tërheqje si ajo që përdorën për të depozituar në radhë të parë.

Visa është një mënyrë pagese që lojtarët mund të përdorin për të tërhequr fonde nga llogaritë e tyre. Shuma minimale që ata mund të depozitojnë është e kufizuar në 20 dollarë dhe shuma maksimale është e kufizuar në 4,000 dollarë. Koha e përpunimit është e menjëhershme dhe nuk ka tarifa të përfshira.

Interac është një mënyrë pagese që lojtarët mund të përdorin për të tërhequr fonde nga llogaritë e tyre. Shuma minimale që ata mund të depozitojnë është e kufizuar në 20 dollarë dhe shuma maksimale është e kufizuar në 4,000 dollarë. Koha e përpunimit është e menjëhershme dhe nuk ka tarifa të përfshira.

MasterCard është një mënyrë pagese që lojtarët mund të përdorin për të tërhequr fonde nga llogaritë e tyre. Shuma minimale që ata mund të depozitojnë është e kufizuar në 20 dollarë dhe shuma maksimale është e kufizuar në 4,000 dollarë. Koha e përpunimit është e menjëhershme dhe nuk ka tarifa të përfshira.

Maestro është një mënyrë pagese që lojtarët mund të përdorin për të tërhequr fonde nga llogaritë e tyre. Shuma minimale që ata mund të depozitojnë është e kufizuar në 20 dollarë dhe shuma maksimale është e kufizuar në 4,000 dollarë. Koha e përpunimit është e menjëhershme dhe nuk ka tarifa të përfshira.

ecoPayz është një mënyrë pagese që lojtarët mund të përdorin për të tërhequr fonde nga llogaritë e tyre. Shuma minimale që ata mund të depozitojnë është e kufizuar në 20 dollarë dhe shuma maksimale është e kufizuar në 4,000 dollarë. Koha e përpunimit është e menjëhershme dhe nuk ka tarifa të përfshira.

Bitcoin është një mënyrë pagese që lojtarët mund të përdorin për të tërhequr fonde nga llogaritë e tyre. Shuma minimale që ata mund të depozitojnë është e kufizuar në BTC0.0002 dhe shuma maksimale është e kufizuar në BTC1. Koha e përpunimit është e menjëhershme dhe nuk ka tarifa të përfshira.

Bitcoin Cash është një mënyrë pagese që lojtarët mund të përdorin për të tërhequr fonde nga llogaritë e tyre. Shuma minimale që ata mund të depozitojnë është e kufizuar në 0,001 BCH dhe shuma maksimale është e kufizuar në 10 BCH. Koha e përpunimit është e menjëhershme dhe nuk ka tarifa të përfshira.

Ethereum është një mënyrë pagese që lojtarët mund të përdorin për të tërhequr fonde nga llogaritë e tyre. Shuma minimale që ata mund të depozitojnë është e kufizuar në 0,01 ETH dhe shuma maksimale është e kufizuar në 10 ETH. Koha e përpunimit është e menjëhershme dhe nuk ka tarifa të përfshira.

Litecoin është një mënyrë pagese që lojtarët mund të përdorin për të tërhequr fonde nga llogaritë e tyre. Shuma minimale që ata mund të depozitojnë është e kufizuar në LTC0.01 dhe shuma maksimale është e kufizuar në LTC100. Koha e përpunimit është e menjëhershme dhe nuk ka tarifa të përfshira.

Tether është një mënyrë pagese që lojtarët mund të përdorin për të tërhequr fonde nga llogaritë e tyre. Shuma minimale që ata mund të depozitojnë është e kufizuar në 0,0001 USDT dhe shuma maksimale është e kufizuar në 4,000 USD. Koha e përpunimit është e menjëhershme dhe nuk ka tarifa të përfshira.

Doge Coin është një mënyrë pagese që lojtarët mund të përdorin për të tërhequr fonde nga llogaritë e tyre. Shuma minimale që ata mund të depozitojnë është e kufizuar në DOG1 dhe shuma maksimale është e kufizuar në 2.500.000 DOG. Koha e përpunimit është e menjëhershme dhe nuk ka tarifa të përfshira.

Instadebit është një mënyrë pagese që lojtarët mund të përdorin për të tërhequr fonde nga llogaritë e tyre. Shuma minimale që ata mund të depozitojnë është e kufizuar në 20 dollarë dhe shuma maksimale është e kufizuar në 4,000 dollarë. Koha e përpunimit është e menjëhershme dhe nuk ka tarifa të përfshira.

iDebit është një mënyrë pagese që lojtarët mund të përdorin për të tërhequr fonde nga llogaritë e tyre. Shuma minimale që ata mund të depozitojnë është e kufizuar në 20 dollarë dhe shuma maksimale është e kufizuar në 4,000 dollarë. Koha e përpunimit është e menjëhershme dhe nuk ka tarifa të përfshira.

Skrill është një mënyrë pagese që lojtarët mund të përdorin për të tërhequr fonde nga llogaritë e tyre. Shuma minimale që ata mund të depozitojnë është e kufizuar në 20 dollarë dhe shuma maksimale është e kufizuar në 4,000 dollarë. Koha e përpunimit është e menjëhershme dhe nuk ka tarifa të përfshira.

Neteller është një mënyrë pagese që lojtarët mund të përdorin për të tërhequr fonde nga llogaritë e tyre. Shuma minimale që ata mund të depozitojnë është e kufizuar në 20 dollarë dhe shuma maksimale është e kufizuar në 4,000 dollarë. Koha e përpunimit është e menjëhershme dhe nuk ka tarifa të përfshira.

MasterCard nuk disponohet në çdo vend dhe vetëm lojtarët që banojnë në këto vende mund të përdorin MasterCard si një mënyrë pagese për depozitat dhe tërheqjet: Andorra, Austri, Belgjikë, Qipro, Republika Çeke, Danimarkë, Estoni, Francë, Gjermani, Gjibraltar, Greqi. , Hungaria, Islanda, Irlanda, Italia, Luksemburgu, Malta, Monako, Holanda, Norvegjia, San Marino, Sllovakia, Sllovenia, Spanja, Suedia, Zvicra, Turqia dhe MB.

Total score8.4
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2020
BonusetBonuset (1)
Bonusi high roller
GjuhëtGjuhët (5)
Angleze
Gjermane
Norvegjeze
Polake
Çeke
LicencatLicencat (1)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (15)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (21)
Bitcoin
Bitcoin Cash
Credit CardsCryptoDebit CardDogecoinEcoPayz
Ethereum
Instabet
Litecoin
MaestroMasterCardNetellerPaysafe Card
Prepaid Cards
QIWI
Skrill
Venus Point
Visa
Yandex Money
iDebit
MonedhatMonedhat (10)
Dollari Australian
Dollari Kanadez
Dollari i Zelandës së Re
Euro
Jeni Japonez
Krona Norvegjeze
Rubla ruse
Shtetet e Bashkuara Dollar
Tenge Kazakistanez
Zloty Polak
ShtetetShtetet (11)
Australia
Austria
Finlanda
Gjermania
Hungaria
Kanadaja
Norvegjia
Polonia
Republika Çeke
Shqipëria
Zelanda e Re
SoftwareSoftware (35)
Amatic Industries
Authentic Gaming
Belatra
Betsoft
Booming Games
Casino Technology
EGT Interactive
Elk Studios
Endorphina
Evolution Gaming
Evoplay Entertainment
Ezugi
Felix Gaming
GameArt
Habanero
IGT (WagerWorks)
IgrosoftLuckyStreakMicrogaming
Mr. Slotty
NetEnt
Nucleus Gaming
Platipus Gaming
Play'n GOPlaysonPlaytechPragmatic Play
Quickspin
Red Tiger Gaming
Relax Gaming
Spinomenal
Thunderkick
Wazdan
Yggdrasil Gaming
iSoftBet