Luaj Live Sic Bo Tokyo Gold Deluxe Sot - Fito para të vërteta

Luajtja e lojërave të kazinosë drejtpërdrejt ka ndryshuar mënyrën se si lojtarët e lojërave mund të kalojnë kohën në kazinotë në internet. Në vend që të mbështeten në teknologjinë e gjeneruesit të numrave të rastësishëm, lojtarët mund të shikojnë veprimin të shpaloset në kohë reale me kamerat e transmetimit me definicion të lartë. Së bashku me baccarat, Sic Bo është një lojë autentike kazino me rrënjë aziatike. Është një nga ato lojëra tavoline live të kazinosë që janë tepër të lehta për t'u luajtur. Formati i tij live i ekzekutuar mirë mund ta sjellë vërtet atë në jetë, duke i lejuar lojtarët të përjetojnë atmosferën e Vegasit nga komoditeti i shtëpive të tyre. Live Sic Bo Tokyo nga Gold Deluxe është një nga formatet live më emocionuese të Sic Bo.

Çfarë është Live Sic Bo Tokyo?Si të luani Live Sic Bo TokyoPagesat Live Sic Bo Tokyo
Ardit Krasniqi
WriterArdit KrasniqiWriter
ResearcherRajesh NairResearcher

Çfarë është Live Sic Bo Tokyo?

Siç u përmend më parë, Live Sic Bo Tokyo është një Lojë Sic Bo zhvilluar nga Gold Deluxe, një nga ofruesit më të mirë të softuerit të kazinosë live me bazë në Filipine. E themeluar në vitin 2011, kompania fokusohet kryesisht në ofrimin e produkteve në tregun aziatik. Megjithatë, me tituj si Live Sic Bo Tokyo, ofruesi po fillon të eksplorojë tregjet e kazinove në pjesë të tjera të botës, duke përfshirë Evropën.

Në qendër të krijimit të këtij titulli është qëllimi i zhvilluesit për të mbajtur të gjallë traditën Sic Bo dhe për t'ia kaluar atë brezit të ardhshëm të lojtarëve. Sigurisht, loja krenohet me kamerë dhe ndërfaqe me cilësi të lartë dhe mund të luhet në desktop ose celular, por lojtarët duhet të presin ndonjë ndryshim rrënjësor të paradigmës.

Si të luani Live Sic Bo Tokyo

Zarat janë tipari kryesor në çdo lojë Sic Bo, qoftë drejtpërdrejt apo të simuluar. Live Sic Bo Tokyo nuk është ndryshe. Po, gjithçka ka të bëjë me hedhjen e zareve, kështu që lojtarët nuk kanë asgjë për t'u shqetësuar kur bëhet fjalë për lojën. Kushdo që ka luajtur ndonjë Sic Bo më parë nuk do të ketë vështirësi të luajë variantin e Gold Deluxe. Loja përmban tre zare të mbajtura në një enë, e cila kontrollohet nga tregtari.

Rregullat e lojës

Një raund në Live Sic Bo Tokyo fillon me lojtarët që vendosin baste. Duhet mbajtur mend se Live Sic Bo Tokyo është një lojë me ritme të shpejta - lojtarët kanë 30 sekonda për të vënë baste në çdo raund, kështu që ata do të duhet të jenë në maksimumin e tyre për të kapur shpejtësinë. Megjithatë, për ata që tashmë janë mësuar me lojën, kjo periudhë bastesh është e mjaftueshme. Përveç kësaj, kjo Lojë online kazino me tregtar të drejtpërdrejtë ofron një raport statistikor që tregon rezultatet e raundeve të mëparshme. Lojtarët mund të përfitojnë nga ky raport dhe të bastojnë diku midis $1 dhe $5000.

Në fund të periudhës së basteve, tregtari i drejtpërdrejtë i kazinosë do të hedhë zarat brenda shakerit dhe rezultati i hedhjes do të shfaqet. Në këtë pikë do të paguhen të gjithë fituesit dhe do të fillojë raundi tjetër.

Bastet

Të tregohet e vërteta; kohëzgjatja e basteve prej 30 sekondash nuk është shumë kohë, veçanërisht për lojtarët e ngadaltë. Kjo është arsyeja pse lojtarët duhet të kuptojnë të gjitha mundësitë e paraqitura nga loja përpara se të fillojë kohëmatësi. Si çdo lojë tjetër Sic Bo, Sic Bo Tokyo u lejon lojtarëve të zgjedhin nga një gamë e gjerë opsionesh bastesh kur duke luajtur në kazino live. Bastet ndahen në baste Specifike Total dhe Kombinim. Bastet specifike totale përfshijnë sa vijon:

 • I vogël

 • I madh

 • 4 ose 17

 • 5 ose 16

 • 6 ose 15

 • 7 ose 14

 • 8 ose 13

 • 9/10/11 ose 12

  Nga ana tjetër, bastet e kombinuara përfshijnë;

 • Seti i numrave (një, dyfish dhe trefish)

 • Ndeshja par

 • Dyshe specifike

 • Çdo Triple

 • Treshe specifike

  Siç do ta shihte kushdo, Live Sic Bo Tokyo është një lojë e thjeshtë me zare pa rregulla komplekse. Ka ruajtur të gjitha bazat e Sic Bo, që do të thotë se edhe fillestarët mund të shijojnë aksionin në kazinotë më të mira të drejtpërdrejta pa ndjerë presion. Sidoqoftë, loja është unike në mënyrën e vet dhe lojtarët e kazinosë live e vlerësojnë këtë.

Pagesat Live Sic Bo Tokyo

Çdo bast mbart një pagesë të ndryshme, natyrisht, bazuar në shanset. Si zakonisht, bastet më të rrezikshme kanë pagesat më të mira dhe anasjelltas. Si i tillë, basti specifik i trefishtë paguan më shumë se çdo bast tjetër (180:1). Bastet e vogla dhe të mëdha, të cilat janë më të sigurtat, paguajnë më pak (1:1), që do të thotë se një aksion prej 10 dollarësh do të kthente të njëjtën shumë.

RTP

Live Sic Bo Tokyo u kthen lojtarëve deri në 96,7% të aksioneve. Kjo nuk do të thotë që lojtarët do ta marrin përsëri atë përqindje në bastet e tyre kur e luajnë këtë lojë në kazino të drejtpërdrejta. Një RTP mat se sa kazino paguan në fitime në afat të gjatë. Tani, 96.7% nuk është një RTP shumë e lartë, por çdo qen ka ditën e tij.

About the author
Ardit Krasniqi
Ardit Krasniqi
About

Ardit, një shqiptar i krenar, kombinon me mjeshtëri dashurinë e tij për lojrat e kazinos me aftësinë e tij gjuhësore. Si një lokalizues i udhëzimeve për kazino online, puna e tij është e pasur me nuancat kulturore.

Send email
More posts by Ardit Krasniqi