GratoWin - Bonuses

Age Limit
GratoWin
GratoWin is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaNeteller
Trusted by
Curacao

Bonuses

Gratowin është i vetëdijshëm se mënyra më e mirë për të tërhequr lojtarë të rinj është të ofrojë një bonus bujar i mirëseardhjes. Dhe, duhet të themi se ata e bënë mirë punën e tyre. Ata ofrojnë një bonus mirëseardhjeje që do të rrisë bilancin e lojtarit dhe mbi të, ata ofrojnë një bonus pa depozitë që do t'i lejojë lojtarët të eksplorojnë kazinonë pa depozituar asnjë fond.

Çdo lojtar që krijon një llogari në Gratowin Casino do të marrë menjëherë një bonus prej 7 dollarësh pa depozitë. Kjo është një mundësi e shkëlqyer për të filluar të luani në kazino pa pasur nevojë të shpenzoni fondet e tyre. Sapo të vënë bast bonusin pa depozitë dhe të bëjnë depozitën e tyre të parë, kazinoja do ta përputhet me atë shumë deri në 200 dollarë. Bonusi i mirëseardhjes është një shans i shkëlqyeshëm për lojtarët që të fillojnë të eksplorojnë atë që ka për të ofruar kazino. Për më tepër, ata mund të zgjasin lojën e tyre dhe të provojnë më shumë lojëra falë fondeve të bonusit.

Pasi të kenë mbaruar bastimin e bonusit të depozitës së parë, ka shumë bonuse të tjera që mund të marrin në konsideratë. Disa nga ato bonuse jepen rregullisht, të tjerët janë shpërblime të rastësishme. Ne sugjerojmë lojtarët të shkojnë herë pas here në faqen e Promocioneve në mënyrë që të mos humbasin asgjë.

Të hënën Cashback deri në 20% - çdo të hënë, lojtarët mund të kërkojnë një bonus kthimi parash deri në 20%. Për t'u kualifikuar për këtë ofertë ata duhet të bëjnë të paktën një depozitë të suksesshme gjatë periudhës promocionale. Bonusi i kthimit të parave llogaritet si përqindje e shumës totale të depozituar gjatë periudhës promocionale. Bastet e bëra me raunde falas nuk llogariten në totalin e basteve dhe bonusi do të ndryshojë në varësi të nivelit VIP të lojtarit. Shuma minimale e kthimit të parave të gatshme është 1 dollarë dhe bonusi i kthimit të parave llogaritet për çdo nivel VIP si më poshtë:

 • Lojtarët e nivelit të bronzit do të marrin 5% kthim parash.
 • Lojtarët e nivelit të argjendit do të marrin 8% kthim parash.
 • Lojtarët e nivelit të artë do të marrin 12% kthim parash.
 • Lojtarët e nivelit Platinum do të marrin 15% kthim parash.
 • Lojtarët e nivelit të diamantit do të marrin 20% kthim parash.

Argëtim i së Premtes deri në $50 – Ky promovim është i disponueshëm çdo javë nga e diela 00:01 AM (UTC) dhe të Enjten 23:59 (UTC), dhe -onus kreditohet çdo të premte pas përfundimit të çdo periudhe promocionale. Bonusi do të ndryshojë, në varësi të nivelit VIP të lojtarit në mënyrën e mëposhtme:

 • Lojtarët e nivelit të bronzit do të duhet të bëjnë një depozitë minimale prej 100 dollarësh dhe duhet të kenë 10 dollarë në bilancin e tyre real për të marrë një bonus prej 10 dollarësh.
 • Lojtarët e nivelit të argjendit do të duhet të bëjnë një depozitë minimale prej 150 dollarësh dhe duhet të kenë 20 dollarë në bilancin e tyre real për të marrë një bonus prej 20 dollarësh.
 • Lojtarët e nivelit të artë do të duhet të bëjnë një depozitë minimale prej 200 dollarësh dhe duhet të kenë 30 dollarë në bilancin e tyre real për të marrë një bonus prej 30 dollarësh.
 • Lojtarët e nivelit Platinum do të duhet të bëjnë një depozitë minimale prej 250 dollarësh dhe duhet të kenë 40 dollarë në bilancin e tyre real për të marrë një bonus prej 40 dollarësh.
 • Lojtarët e nivelit të diamantit do të duhet të bëjnë një depozitë minimale prej 300 dollarësh dhe duhet të kenë 50 dollarë në bilancin e tyre real për të marrë një bonus prej 50 dollarësh.

Termat dhe Kushtet e Pikave VIP

Në momentin që një lojtar i bashkohet familjes Gratowin, ai do të fillojë të fitojë pikë VIP me çdo bast me para të vërteta që bëjnë.

Me kalimin e kohës, lojtarët do të grumbullojnë pikë dhe lajmi i mirë është se nuk ka kufi për numrin e pikëve që do të marrin. Pasi të kenë mjaftueshëm, ata mund t'i shpengojnë nga seksioni i arkëtarit dhe t'i përdorin ato fonde për të vënë bast në çdo lojë që dëshirojnë. Për çdo lojtar prej $10 që do të bastojë, ata do të marrin 1 pikë VIP.

Termat dhe Kushtet e Bonusit

Lojtarët duhet të vënë bast bonuset dhe fitimet përpara se të jenë në gjendje të bëjnë një tërheqje. Çdo bonus vjen me terma dhe kushte të ndryshme, kështu që lojtarët këshillohen të lexojnë me kujdes përpara se të pretendojnë një ofertë.

Bonusi i mirëseardhjes në Gratowin Casino vjen me 50 herë më shumë se kërkesat e basteve. Për shembull, nëse një lojtar merr një bonus prej 10 dollarësh, me kërkesat e bastit 50 herë, ai do të duhet të vendosë bonusin prej 500 dollarësh përpara se të mund të bëjë një tërheqje.

Një tjetër gjë e rëndësishme është se pothuajse të gjitha bonuset vijnë me një datë skadimi. Lojtarët duhet të plotësojnë kërkesat e basteve gjatë asaj periudhe kohore ose përndryshe, fondet e tyre do të anulohen.

Lojtarët mund të kërkojnë çdo bonus një herë nëse nuk është një promovim i vazhdueshëm. Gjendja e parave të gatshme vihet fillimisht dhe pasi ato fonde të mbarojnë, lojtarët do të luajnë me bilancin e tyre të bonusit. Lojtarët do të fitojnë pikë vetëm kur luajnë me bilancin e tyre të parave.

Për lojtarët që pretendojnë bonusin pa depozitë prej 7 dollarësh, bonusi i depozitës së parë është e detyrueshme për ta. Shuma maksimale që ata mund të tërheqin nga bonusi pa depozite është i kufizuar në 200 dollarë.

Gratowin rezervon të drejtën të ndryshojë ose pezullojë çdo promovim në çdo kohë të caktuar. Nuk mund të thuhet se lojtarët duhet të përdorin informacion të vlefshëm kur krijojnë një llogari në Gratowin Casino sepse do të duhet të kalojnë një procedurë verifikimi përpara se të jenë në gjendje të bëjnë një tërheqje të fitimeve të tyre.

Programi i Besnikërisë

Në momentin që një lojtar i bashkohet kazinosë Gratowin, ai do të regjistrohet automatikisht në Programin e Besnikërisë. Për çdo lojtar prej $10 që do të bastojë, ata do të marrin 1 pikë VIP. Është e qartë se sa më shumë një lojtar të vë baste, aq më shumë pikë do të marrë dhe do të ngjitet në shkallët VIP. Lajmi i mirë është se vlera e pikëve VIP do të rritet sipas nivelit VIP.

Pas grumbullimit të një sasie të mjaftueshme pikësh, secili lojtar do të kontaktohet nga Menaxheri i Llogarisë së tij, i cili do t'i ftojë ata të bashkohen me Klubin VIP përkatës. Lojtarët mund të përdorin pikët e tyre VIP të disponueshme në këmbim të parave të bonusit vazhdimisht.

 • Niveli i parë VIP quhet Hyrja dhe lojtarët duhet të grumbullojnë 100 pikë VIP për të qëndruar në këtë nivel dhe ata do të marrin një çmim prej 2 dollarësh.
 • Niveli i dytë VIP quhet Bronze, dhe lojtarët duhet të grumbullojnë 400 pikë VIP për të qëndruar në këtë nivel dhe ata do të marrin një çmim prej $10.
 • Niveli i tretë VIP quhet Silver, dhe lojtarët duhet të grumbullojnë 1500 pikë VIP për të qëndruar në këtë nivel dhe ata do të marrin një çmim prej 50 dollarësh.
 • Niveli i katërt VIP quhet Gold, dhe lojtarët duhet të grumbullojnë 4000 pikë VIP për të qëndruar në këtë nivel dhe ata do të marrin një çmim prej $200.
 • Niveli i pestë VIP quhet Platinum dhe lojtarët duhet të grumbullojnë 9000 pikë VIP për të qëndruar në këtë nivel dhe ata do të marrin një çmim prej 600 dollarësh.
 • Niveli i gjashtë VIP quhet Diamonds, dhe lojtarët duhet të grumbullojnë 20000 pikë VIP për të qëndruar në këtë nivel, dhe ata do të marrin një çmim prej $2,500.

Çdo nivel sjell përfitime të reja për lojtarët, kështu që ata do të ndihen të shqetësuar për të ngjitur shkallët VIP sa më shpejt të jetë e mundur, dhe ato përfshijnë këto:

 • Lojtarët regjistrohen automatikisht në Nivelin e hyrjes dhe mund të marrin 100 pikë për 2 dollarë.
 • Lojtarët duhet të mbledhin 400 pikë për nivelin e bronzit, dhe ata mund të blejnë 1.500 pikë për 50 dollarë. Në këtë nivel, lojtarët do të marrin 25% më shumë për pikët e tyre sesa lojtarët e rinj. Për bonusin e kthimit të parave të së hënës, lojtarët e nivelit Bronze do të marrin 5%. Për Bonusin e Rifreskimit të së Premtes, ata do të marrin një bonus prej 10 dollarësh pa pagesë nëse bëjnë një depozitë minimale prej të paktën 100 dollarësh midis të dielës dhe të enjtes.
 • Lojtarët duhet të mbledhin 2.000 pikë për Nivelin e Argjendtë dhe ata mund të blejnë 1.500 pikë për 50 dollarë. Në këtë nivel, lojtarët do të marrin 33% më shumë për pikët e tyre sesa lojtarët e Bronztë. Lojtarët do të marrin një menaxher të dedikuar llogarie në këtë nivel. Për bonusin e kthimit të parave të së hënës, lojtarët e nivelit Silver do të marrin 8%. Për Bonusin e Rifreskimit të së Premtes, ata do të marrin një bonus prej $20 falas për kthimin e parave nëse bëjnë një depozitë minimale prej të paktën $150 ndërmjet të dielës dhe të enjtes.
 • Lojtarët duhet të mbledhin 7.500 pikë për Nivelin e Artë dhe ata mund të blejnë 4.000 pikë për 200 dollarë. Në këtë nivel, lojtarët do të marrin 50% më shumë për pikët e tyre sesa lojtarët e Argjendtë. Lojtarët do të marrin një menaxher të dedikuar llogarie në këtë nivel. Për bonusin e kthimit të parave të së hënës, lojtarët e nivelit të artë do të marrin 12%. Për Bonusin e Rifreskimit të së Premtes, ata do të marrin një bonus prej $30 falas për kthimin e parave nëse bëjnë një depozitë minimale prej të paktën $200 midis të dielës dhe të enjtes.
 • Lojtarët duhet të mbledhin 20,000 pikë për nivelin e Platinumit, dhe ata mund të blejnë 9,000 pikë për 600 dollarë. Në këtë nivel, lojtarët do të marrin 33% më shumë për pikët e tyre sesa lojtarët Gold. Lojtarët do të marrin një menaxher të dedikuar llogarie në këtë nivel. Për bonusin e kthimit të parave të së hënës, lojtarët e nivelit Platinum do të marrin 15%. Për Bonusin e Rifreskimit të së Premtes, ata do të marrin një bonus prej $40 falas për kthimin e parave nëse bëjnë një depozitë minimale prej të paktën $250 midis të dielës dhe të enjtes.
 • Lojtarët duhet të mbledhin 50,000 pikë për Nivelin e Diamantit, dhe ata mund të blejnë 20,000 pikë për 2,500 dollarë. Në këtë nivel, lojtarët do të marrin 87% më shumë për pikët e tyre sesa lojtarët Platinum. Lojtarët do të marrin një menaxher të dedikuar llogarie në këtë nivel. Për bonusin e kthimit të parave të së hënës, lojtarët e nivelit Diamond do të marrin 20%. Për Bonusin e Rifreskimit të së Premtes, ata do të marrin një bonus prej 50 dollarësh pa pagesë nëse bëjnë një depozitë minimale prej të paktën 300 dollarë midis të dielës dhe të enjtes.
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2019
BonusetBonuset (5)
Bonus pa depozitë
Bonus parash pa pagesë
Bonus rrotullime falas
Bonus të mirëpritur
Bonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (4)
Angleze
Franceze
Italiane
Spanjolle
LicencatLicencat (1)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (1)
Email mbështetës
LojëraLojëra (6)
Baccarat
Bileta gërvishtëse
BlackjackPokerRuletë
Slotat
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (10)
Coinspaid
MaestroMasterCard
MisterCash
Neosurf
NetellerSkrill
Sofort
Visa
iDEAL
MonedhatMonedhat (9)
Afrikës së Jugut Rand
Bahti Tailandez
Dollari Kanadez
Euro
Peruan Nuevo Sol
Peso Kilean
Peso meksikane
Reali Brazilian
Shtetet e Bashkuara Dollar
ShtetetShtetet (7)
Belgjika
Danimarka
Franca
Italia
Kaledonia e Re
Republika Çeke
Zvicra
SoftwareSoftware (3)