GratoWin Live Casino Rishikoni - Deposits

Age Limit
GratoWin
GratoWin is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaNeteller
Trusted by
Curacao
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2019
BonusetBonuset (5)
Bonus pa depozitë
Bonus parash pa pagesë
Bonus rrotullime falas
Bonus të mirëpritur
Bonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (4)
Angleze
Franceze
Italiane
Spanjolle
LicencatLicencat (1)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (1)
Email mbështetës
LojëraLojëra (6)
Baccarat
Bileta gërvishtëse
BlackjackPokerRuletë
Slotat
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (10)
Coinspaid
MaestroMasterCard
MisterCash
Neosurf
NetellerSkrill
Sofort
Visa
iDEAL
MonedhatMonedhat (9)
Afrikës së Jugut Rand
Bahti Tailandez
Dollari Kanadez
Euro
Peruan Nuevo Sol
Peso Kilean
Peso meksikane
Reali Brazilian
Shtetet e Bashkuara Dollar
ShtetetShtetet (7)
Belgjika
Danimarka
Franca
Italia
Kaledonia e Re
Republika Çeke
Zvicra
SoftwareSoftware (3)

Deposits

Për të luajtur lojëra Live Casino në Gratowin, lojtarët duhet të bëjnë një depozitë në fillim. Hapi i parë do të ishte regjistrimi për një llogari. Pasi lojtarët të kenë mbaruar me këtë, ata mund të hyjnë në llogarinë e tyre dhe të shkojnë te Arkëtari dhe të zgjedhin seksionin Depozita. Këtu ata mund të gjejnë mënyra të ndryshme pagese në mënyrë që të zgjedhin atë që u përshtatet më së miri.

Për të bërë një depozitë, gjithçka që duhet të bëjnë lojtarët është të drejtohen te arkëtari dhe të zgjedhin seksionin e Depozitave. Ka plot mënyra të ndryshme pagese në dispozicion në mënyrë që lojtarët të mund të gjejnë atë që u përshtatet më së miri. Në këtë pikë, këto janë të gjitha mënyrat e pagesës që janë në dispozicion në Gratowin Casino:

  • Viza
  • Mastercard
  • Maestro
  • CASHlib
  • Neosurf

Për të parë shumën minimale dhe maksimale të lejuar për të depozituar, lojtarët duhet të drejtohen te arkëtari dhe pranë secilës mënyrë pagese do të gjejnë të gjithë informacionin e nevojshëm.

Bonusi i depozitës

Çdo lojtar që krijon një llogari në Gratowin Casino do të marrë menjëherë një bonus prej 7 dollarësh pa depozitë. Kjo është një mundësi e shkëlqyer për të filluar të luani në kazino pa pasur nevojë të shpenzoni fondet e tyre. Pasi të vënë bast bonusin pa depozitë dhe të bëjnë depozitën e tyre të parë, kazinoja do të përputhet me atë shumë deri në 200 dollarë. Bonusi i mirëseardhjes është një shans i shkëlqyeshëm për lojtarët që të fillojnë të eksplorojnë atë që ka për të ofruar kazino. Për më tepër, ata mund të zgjasin lojën e tyre dhe të provojnë më shumë lojëra falë fondeve të bonusit.

Pasi të kenë mbaruar bastimin e bonusit të depozitës së parë, ka shumë bonuse të tjera që mund të marrin në konsideratë. Disa nga ato bonuse jepen rregullisht, të tjerët janë shpërblime të rastësishme. Ne u sugjerojmë lojtarëve të shkojnë herë pas here në faqen e Promocioneve në mënyrë që të mos humbasin asgjë.

Monedha

Gratowin Casino është në dispozicion vetëm në disa vende dhe për këtë arsye, ato ofrojnë monedha që janë të përshtatshme për banorët në ato vende. Në këtë pikë, lojtarët mund të bëjnë një depozitë duke përdorur euro dhe dollarë.