Rishikimi i lojërave të tregtarëve të drejtpërdrejtë GratoWin - Games

GratoWinResponsible Gambling
CASINORANK
8.2/10
BonusBonus $3,000 + 50 rrotullime falas gjatë regjistrimit
E besuar
E verifikuar
E sigurt
GratoWin is not available in your country. Please try:
Games

Games

Gratowin ka një portofol të pasur që meriton vëmendjen e çdo lojtari. Të gjitha lojërat janë nga ofrues të mirënjohur softuerësh, që do të thotë se ato do të ofrojnë orë dhe orë argëtimi. Gratowin ka një seksion të mrekullueshëm të Kazinosë Live që do të lërë pa fjalë çdo lojtar. Disa nga lojërat më të njohura në kazino përfshijnë ato të mëposhtme:

 • Kërkimi në Perëndim
 • Spin piramidale
 • Thesaret e Aladdinit
 • Mbreti i gërvishtjeve
 • Jungle Jones
 • Gem-X
 • Magjistari Fortune
 • Ari Aztec
 • Rrota e fatit
 • Gërvishtja e goditur me fat

Video Slots

Lojërat online me video slot janë ndër më të njohurat në Gratowin Casino. Edhe pse këto konsiderohen si lojërat më të lehta që mund t'i gjeni në një kazino në internet, ne përsëri sugjerojmë që lojtarët të njihen me rregullat fillimisht. Mënyra më e mirë për të fituar është të përdorni një strategji, pavarësisht se çfarë është loja, dhe për ta bërë këtë, çdo lojtar duhet të jetë i njohur me rregullat. Hapi tjetër duhet të jetë të zgjedhësh gjithmonë një makinë me të cilën lojtari është i kënaqur, sepse arsyeja kryesore për të luajtur duhet të jetë argëtimi.

Sot disponohen slot të ndryshme, kështu që lojtarët nuk do të kenë kurrë mungesë zgjedhjeje. Slotet klasike ishin shumë të njohura në të kaluarën, por sot gjithnjë e më shumë lojëra komplekse po vijnë në skenë me karakteristika të ndryshme dhe bonuse marramendëse.

Disa nga lojërat më të njohura në internet me slot video që mund të gjenden në Gratowin Casino përfshijnë këto:

 • Rush ari
 • Kërkim në Perëndim
 • Kleopatra
 • Pasuritë e Trojës
 • Gem-X
 • Shpërthim yjor
 • Magjistari Fortune
 • dragonj
 • Mrekullitë e Pemës së Pasurisë
 • Beteja e Tre Mbretërive

Lojëra Jackpot

Lojtarët që janë në kërkim të adrenalinës duhet të konsiderojnë eksplorimin e seksionit Jackpot në Gratowin Casino. Me vetëm një rrotullim të bobinave, lojtarët mund të fitojnë një shumë që të ndryshojë jetën. Për më tepër, emocioni dhe ideja e fitimit të madh nuk mund të krahasohen me asgjë tjetër. Disa lojëra ofrojnë jackpote fikse dhe të tjera ofrojnë jackpote progresive. Lojtarët priren të tërhiqen shumë më tepër nga lojërat progresive jackpot sepse shuma që mund të fitohet është vazhdimisht në rritje.

Ne dëshirojmë të mund të themi se ka një strategji për të fituar kur luhen këto lojëra, por nuk ka. E vetmja gjë që lojtarët duhet të jenë të vetëdijshëm janë rregullat dhe kushtet e lojës së veçantë nëse duan të mbledhin fitimet e tyre.

Fitimi i një xhekpoti është ndoshta një nga ndjenjat më të mira që një lojtar i fatit mund të ketë, veçanërisht nëse është një çmim i parë progresiv.

Këtu është një listë e të gjitha lojërave jackpot që mund të gjenden në Gratowin Casino:

 • Leprechaun i egër
 • Mermaids Wild
 • Fruta ylli
 • Z. & Znj. Scratch
 • Sekretet e xhunglës
 • Kitty Fiton

Lojëra me gërvishtje

Ne te shkuaren, letra gërvishtëse mund të blihen në dyqanet lokale dhe supermarketet e mëdha, por sot ato janë të disponueshme në internet. Qëllimi i lojës është i njëjtë, edhe kur luani online. Ka disa mënyra për të fituar dhe llojet më të zakonshme janë:

 • Përputhja e 2 ose 3 simboleve identike
 • Përputhet 3 herë e njëjta shumë parash në kartë
 • Gjetja e një simboli bonusi që sjell një shumë të caktuar parash

Kartat gërvishtëse janë bërë gjithnjë e më të njohura kohët e fundit, kështu që nuk është çudi që shumica e ofruesve të programeve kompjuterike përpiqen gjithmonë të krijojnë lojëra të reja dhe inovative. Në Gratowin, lojtarët lejohen të luajnë letra me gërvishtje në modalitetin argëtues për të parë se për çfarë bëhet fjalë gjithë bujë. Ne sugjerojmë lojtarët të ndjekin këtë lidhje dhe të lexojnë për rregullat e lojës përpara se të vendosin të luajnë për para të vërteta.

Këtu është një listë e disa prej lojërave më të njohura Scratch në Gratowin Casino:

 • Pirates Scratch
 • Totem Masters Indian Totems
 • Shenjat e Majave të Masters Totem
 • Maska Tiki Masters Totem
 • Rrota e fatit
 • Ari Aztec
 • Mbreti i gërvishtjeve
 • Gërvishtja e goditur me fat
 • Rrota e fatit
 • Rezidenca e kungujve
Luaj lojërat tuaja të preferuara të kazinosë live në GratoWin për të marrë deri në 20% kthim parash
2023-10-17

Luaj lojërat tuaja të preferuara të kazinosë live në GratoWin për të marrë deri në 20% kthim parash

GratoWin është një nga kazinotë më të mira të tregtarëve të drejtpërdrejtë ku mund të bashkoheni. Këtu do të gjeni qindra lojëra kazinoje të drejtpërdrejta nga Pragmatic Play, Evolution dhe zhvillues të tjerë softuerësh për të luajtur me aq pak sa 0,01 €. Kjo kazino e di gjithashtu se humbjet janë të pashmangshme dhe të dhimbshme. Si i tillë, lojtarët mund të kërkojnë kthimin e parave javore deri në 20% promovim në humbjet e tyre neto. Pra, si funksionon ky bonus?