GratoWin - Live Casino

Age Limit
GratoWin
GratoWin is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaNeteller
Trusted by
Curacao

Live Casino

Të luash në një kazino të drejtpërdrejtë është përvoja më e mirë që lojtarët mund të kenë në kazinonë Gratowin. Të gjitha lojërat e tyre me tregtarë të drejtpërdrejtë ofrohen nga Evolution Gaming, një nga liderët kur bëhet fjalë për shpërndarjen e lojërave Live Casino.

Lojërat e Kazinosë Live janë tendenca më e fundit në botën e lojërave të fatit në internet dhe ka shumë përfitime nga të luash lojëra me tregtarë të drejtpërdrejtë. Këto lojëra janë ndër alternativat më të shtrenjta dhe vetëm kazinotë e licencuara dhe të nivelit të lartë mund t'i ofrojnë ato. Secila prej lojërave të drejtpërdrejta të kazinosë kërkon një tregtar i cili duhet të përfundojë trajnimin profesional për të qenë në gjendje të drejtojë lojën. Gjithashtu, është shumë e rëndësishme të përmendet se të gjitha këto lojëra luhen në një studio të nivelit të lartë dhe të pajisur mirë për të ofruar një platformë të mirëfilltë bixhozi.

Lojtarët mund të ndërveprojnë me tregtarin e drejtpërdrejtë duke përdorur veçorinë e bisedës dhe gjithashtu me lojtarët e tjerë. Lojërat sillen në pajisjen e lojtarit me ndihmën e kamerave video.

Siç e përmendëm më parë, ka shumë përfitime të të luajturit në një kazino live dhe ato përfshijnë ato të mëposhtmet:

Përvoja e lojërave të fatit në kohë reale – fakti që loja zhvillohet në kohë reale dhe një person real po e drejton lojën, sjell një nivel të ri emocioni në të gjithë përvojën.

Tregtarët e jetës reale – Lojtarët, të cilët janë mësuar të shkojnë në kazino me tulla dhe llaç, thonë se përvoja dhe ndërveprimi në një institucion të tillë është tipari më tërheqës. Tregtarët profesionistë të cilët janë kompetentë dhe miqësorë do ta bëjnë vërtet të këndshëm çdo seancë lojrash.

Komunikimi në kohë reale – Lojtarët i shohin lojërat më interesante kur mund të komunikojnë me dikë. Për këtë arsye, një kazino live është një vend i përsosur për lojtarët që nuk janë në gjendje të vizitojnë një kazino me bazë tokësore.

Funksionaliteti – duhet të pranojmë se kazinotë live ofrojnë një gamë më të gjerë bastesh dhe zonash të bazuara në statistika në krahasim me kazinotë me bazë tokësore. Në Gratowin Casino, lojtarët mund të bastojnë për rezultatet e njerëzve të tjerë kur luajnë Baccarat live. Ose, lojtarët mund të mbajnë bastet e tyre të preferuara në mënyrë që të mos kenë nevojë të humbasin kohë duke vendosur patate të skuqura çdo herë.

Disponueshmëria – Lojërat e Kazinosë Live janë të disponueshme në çdo kohë dhe lojtarët mund të hyjnë në llogarinë e tyre kurdo që të duan, pa marrë parasysh kohën dhe vendin.

Loja Tregon

Kazinotë Live kanë bërë një rrugë të gjatë nga disa lojëra tavoline në një mori opsionesh dhe lojërash të ndryshme që mund të luajmë. Shfaqje të drejtpërdrejta lojërash në kazino janë shtesa përfundimtare në seksionin Gratowin Live Casino. Lojërat nuk kërkojnë aftësi dhe ata që kërkojnë një përvojë argëtuese të lojrave. Evolution Gaming lançoi shfaqjen e saj të parë të lojërave të kazinosë live në vitin 2017. Ishte një lojë që bazohej në rrotën e parave dhe ofronte lojë të drejtpërdrejtë dhe emocionuese. Loja quhet Dream Catcher, dhe që nga momenti i lançimit ajo fitoi popullaritet të madh. Shfaqjet e lojërave të kazinove të drejtpërdrejta bazohen në fat, nuk ka asnjë strategji që lojtarët mund të përdorin për të fituar raundin. Ata thjesht mund të pushojnë dhe të shijojnë lojën.

Dream Catcher është deri tani loja më e njohur. Ai përmban një rrotë parash të operuar nga një tregtar i drejtpërdrejtë dhe qëllimi është të vendosni një bast në numrin që lojtarët besojnë se rrota do të ndalojë. Rrota përmban gjithashtu shumëzues që mund të rrisin fitimin.

Monopoly Live është një tjetër lojë shumë e njohur, dhe kjo bazohet gjithashtu në rrotën e parave. Qëllimi kryesor i lojës është i njëjtë si në Dream Catcher, por këtu lojtarët mund të fitojnë edhe çmime të menjëhershme. Monopoly Live ofron gjithashtu një lojë bonus, e cila është tërheqja e saj më e madhe. Kjo veçori u mundëson lojtarëve të bashkohen me z. Monopoly dhe të ecin nëpër tabelë për të mbledhur më shumë çmime.

Mega Ball është një tjetër shfaqje lojërash nga Evolution Gaming që bazohet në një lojë shumë të njohur, Bingo. Ai përmban një makinë për të tërhequr topin me 51 topa të numëruar dhe lojtarët mund të marrin një shumëzues deri në 1.000.000x bast.

Crazy Time është një tjetër shfaqje loje që vlen të përmendet. Loja përmban një rrotë parash dhe 4 lojëra bonus emocionuese. Një nga shpërblimet quhet Crazy Time, ashtu si loja dhe mund të japë një shumëzues prej 20.000x.

Këtu janë disa nga shfaqjet më të njohura të lojërave të kazinove të drejtpërdrejta që mund të gjenden në Gratowin Casino:

 • Koha e Çmendur
 • Mega Ball
 • Gjuetia e thesarit të Gonzo-s
 • Zare rrufeje
 • Monopoly Live
 • Marrëveshje ose pa marrëveshje
 • Studio futbolli
 • Ëndrra tërheqëse

Ruletë e drejtpërdrejtë

Kur lojtarët shkojnë në lojërat Live Roulette në Gratowin Casino, ata mund të jenë të sigurt se do të kenë një përvojë lojërash live të klasit botëror. Me ndihmën e pamjes zhytëse me shumë kamera, lojtarët do të kenë një vështrim më të afërt të veprimit dhe do të shohin çdo rrotullim të timonit dhe lëvizjen e topit. Ruleta është një lojë shumë e popullarizuar në mesin e lojtarëve, kështu që nuk është për t'u habitur që ka shumë variacione të së njëjtës. Gjithsesi, pavarësisht se cilët lojtarë të tavolinës live do të zgjedhin, ata do të përjetojnë emocionin e të luajturit përkrah lojtarëve të tjerë.

Këtu është një listë e disa prej lojërave më të njohura Live Roulette në Gratowin Casino:

 • Ruletë e shpejtësisë
 • Ruletë XXXtreme Lightning
 • Ruletë Rrufeja
 • Ruletë Amerikane
 • Roulette VIP Live
 • Ruletë Live
 • Ruletë VIP
 • Salon Prive Roulette Live
 • Auto Roulette Live

Blackjack live

Blackjack është një tjetër lojë e njohur që lojtarët mund të luajnë në seksionin e Kazinosë Live në Gratowin. Blackjack ka rregulla të thjeshta, por është një lojë zbavitëse. Ideja e Blackjack është që lojtari të marrë një dorë që arrin në 21, më e lartë se dora e tregtarit pa kaluar. Lojtarët kanë shumë opsione në dispozicion që do t'i ndihmojnë ata të përmirësojnë duart e tyre, ndërsa tregtari duhet të ndjekë disa rregulla strikte për të përfunduar raundin. Edhe pse kjo është një lojë e thjeshtë, ne sugjerojmë lojtarët të mësojnë rregullat bazë të lojës përpara se të vendosin të luajnë në një kazino. Të gjitha rregullat mund t'i gjejnë këtu në linkun e mëposhtëm.

Këtu janë disa nga lojërat më të njohura Live Blackjack në Gratowin Casino:

 • VIP Blackjack Live
 • Speed Blackjack Live
 • Partia Blackjack
 • Fuqia Blackjack
 • Blackjack Platinum VIP
 • Blackjack Fortune VIP
 • Diamond Blackjack Live

Baccarat live

Evolution Gaming ofron një Baccarat të ri dhe të përmirësuar Live që do të sjellë një emocion për çdo lloj lojtari, nga të rinjtë tek ata më me përvojë. Shtesa më e fundit është statistikat e basteve live që do t'i lejojnë lojtarët të qëndrojnë në krye të lojës së tyre. Pavarësisht se cilën lojë do të zgjedhë një lojtar, ato janë të gjitha të optimizuara për të gjitha pajisjet. Ka shumë variante të ndryshme të lojës, dhe secila prej tyre ofron një veçori të veçantë që i dallon nga lojërat e tjera. Disa nga të preferuarat e lojtarit përfshijnë ato të mëposhtme:

 • Bastet anësore të çifteve – ky është një bast anësor i paracaktuar që ofron dy opsione shtesë bastesh: Çifti i lojtarëve dhe Çifti i Bankierëve. Ky bast ofron një pagesë shumë tërheqëse prej 1:1, dhe basti është në fakt që dy letrat e para të lojtarit ose të bankierit janë një palë.
 • Baste të tjera opsionale anësore – ka disa baste të tjera që lojtari mund t'i aktivizojë cilësimet në lojë si Bonusi i Lojtarit, Bonusi i Bankierit, Cilido çift dhe Çifti i përsosur. Lojtarët mund të presin shanse deri në 200 me 1 për Perfect Pairs, gjë që shton një nivel tjetër emocioni.

Ne sugjerojmë lojtarët të kalojnë pak kohë duke lexuar rregullat e Live Baccarat përpara se të vendosin të luajnë. Të gjitha rregullat i gjeni në këtë link.

Këtu janë disa nga lojërat më të njohura Live Baccarat në Gratowin Casino:

 • Salon Prive Baccarat
 • Baccarat me shpejtësi
 • Baccarat Live
 • Baccarat Pa komision Live
 • Shtrydhja e kontrollit të Baccarat
 • Bakarat rrufeje

Poker Live

Live Poker është një lojë intriguese që mund të gjendet në Gratowin Casino. Për më tepër, ka shumë variante të ndryshme të lojës, kështu që lojtarët nuk do të kenë kurrë mungesë zgjedhjeje. Dhe pa marrë parasysh nëse lojtari është një fillestar absolut ose një adhurues i madh i pokerit me përvojë në lojën e lojës, është gjithmonë një ide e mirë që të zbatoni rregullat. Lojtarët mund të gjejnë të gjitha rregullat dhe strategjitë e përfshira në lojën e pokerit në lidhjen e mëposhtme. Çdo variant i lojës ka rregullat e veta specifike, por rregullat bazë për të gjitha janë të njëjta. Ka shumë aspekte të pokerit që lojtarët duhet t'i kushtojnë vëmendje, dhe ata që nuk janë në gjendje të përballojnë sfidën duhet të provojnë lojëra të tjera më të thjeshta. Mund të marrë kohë për të mësuar të gjitha rregullat e ndryshme të lojës, por përvoja e të luajturit është shumë shpërblyese.

Këtu janë disa nga lojërat më të njohura të Pokerit Live në Gratowin Casino:

 • Extreme Texas Hold'em
 • Ultimate Texas Hold'em
 • Pokeri i Karaibeve
 • 2 Hand Casino Hold'em
 • Kazino Hold'em
 • Poker me tre letra
 • Bonus Texas Hold'em
 • Poker Triple Card
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2019
BonusetBonuset (5)
Bonus pa depozitë
Bonus parash pa pagesë
Bonus rrotullime falas
Bonus të mirëpritur
Bonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (4)
Angleze
Franceze
Italiane
Spanjolle
LicencatLicencat (1)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (1)
Email mbështetës
LojëraLojëra (6)
Baccarat
Bileta gërvishtëse
BlackjackPokerRuletë
Slotat
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (10)
Coinspaid
MaestroMasterCard
MisterCash
Neosurf
NetellerSkrill
Sofort
Visa
iDEAL
MonedhatMonedhat (9)
Afrikës së Jugut Rand
Bahti Tailandez
Dollari Kanadez
Euro
Peruan Nuevo Sol
Peso Kilean
Peso meksikane
Reali Brazilian
Shtetet e Bashkuara Dollar
ShtetetShtetet (7)
Belgjika
Danimarka
Franca
Italia
Kaledonia e Re
Republika Çeke
Zvicra
SoftwareSoftware (3)