Rishikimi i lojërave të tregtarëve të drejtpërdrejtë GSlot

GSlotResponsible Gambling
CASINORANK
8.17/10
BonusBonus i mirëseardhjes deri në 200 dollarë + 200 rrotullime falas
Miqësore për celularin
6000+ lojëra
Kazino shumëgjuhëshe
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Miqësore për celularin
6000+ lojëra
Kazino shumëgjuhëshe
GSlot is not available in your country. Please try:
Fiona Gallagher
ReviewerFiona GallagherReviewer
Fact CheckerClara McKenzieFact Checker
Bonuses

Bonuses

Një ofertë bujare e mirëseardhjes është një barazim i madh në GSlot, veçanërisht kur shoqërohet me dy të njëpasnjëshme bonuset e depozitave. Lojtarët ekzistues gëzojnë promovime shtesë dhe një program progresiv VIP për të rritur përvojën e tyre të lojërave të fatit. Pastaj ka bonuse javore të lëshuara çdo të martë dhe të enjte. Kodet promocionale zbatohen kur përdorni promovime në depozitat e lojtarëve.

Bonusi me depozitëBonusi me depozitë
Games

Games

GSlot fton lojtarët në një aventurë emocionuese në një faqe të mbushur me më shumë se 5000 klasike lojëra elektronike, lojëra jackpot, lojëra tavoline, lojëra kazino live, poker dhe video poker. Seksioni i tregtarëve të vërtetë garanton të paktën 100 tituj nga ofruesit kryesorë nga epoka e njohur Age of the Gods, Megaways, makinat klasike të frutave, deri te lojëra elektronike sportive si Bicicleta.

+2
+0
Mbyll

Software

Pavarësisht se është një anëtar i ri në industrinë e kazinosë, GSlot ka arritur të blejë softuer lojrash më të mirë të menaxhuar nga zhvilluesit kryesorë. NetEnt ofron disa lojëra mega-xhekpot në kazino. Në të njëjtën kohë, "Pragmatic Play" siguron lojëra elektronike të paqëndrueshme si Werewolves me kohë drithëruese dhe shanse për të fituar. Ofruesit e tjerë të softuerit janë Evolution Gaming, Playtech dhe Authentic Gaming.

Payments

Payments

Për të siguruar një përvojë të rehatshme lojrash, GSlot ofron mënyra të besueshme dhe moderne pagese si për depozitat ashtu edhe për tërheqjet. Për t'u siguruar që lojtarët mund të financojnë llogaritë e tyre dhe të tërheqin fitimet e tyre në mënyrë të sigurt dhe të lehtë, ka opsione të njohura si PaysafeCard, MasterCard, Credit Cards, Visa, AstroPay , ndër të tjera. Nëse jeni duke kërkuar për një ofrues të besueshëm me një reputacion të fortë për mënyra të besueshme pagese, GSlot është zgjedhja juaj kryesore.

Deposits

Banka nuk mund të ishte më e lehtë në GSlot Casino falë listës së gjatë të kuletave elektronike, kuponëve të parapaguar, kartave të kreditit dhe debitit, opsioneve të lokalizuara dhe metodave bankare të menjëhershme. Depozitat janë të menjëhershme me Visa, MasterCard, Skrill, Interac, Maestro, Trustly, iDebit, Payvision, ecoPayz, Astropay, Rapid, RoyalPay, Wirecard, Neosurf, Pay' N'Play, Zimpler, Neteller, Giro Pay, Paysafe Card dhe të tjerë.

Withdrawals

Të gjitha metodat e depozitimit përveç Rapid, Paysafe Card, Giro Pay dhe Maestro përdoren gjithashtu për të tërhequr fitimet. Instadebit është gjithashtu i pranueshëm në arkëtimin. Tërheqjet kanë një kohë pezull nga disa orë deri në tre ditë pune. Ju lutemi vini re se shuma minimale për tërheqje është vendosur në 20 €, por për Instadebit dhe iDebit, është 30 €.

Disponueshmëria globale

Disponueshmëria globale

Shtetet

+169
+167
Mbyll

Languages

Ka shtatë opsione gjuhësore për lojtarët për të parë faqen e internetit: anglisht, frëngjisht, polonisht, finlandisht, japonisht, gjermanisht dhe norvegjez. Vlen të përmendet se përfaqësuesit e kujdesit ndaj klientit në GSlot komunikojnë në të gjitha gjuhët e mësipërme dhe rusisht dhe hungarisht. anglisht, japoneze, rusishtja dhe gjermanishtja janë opsionet kryesore për bisedën e drejtpërdrejtë.

GjermaneDE
+4
+2
Mbyll
Besimi dhe Siguria

Besimi dhe Siguria

Mbrojtja e lojtarit vjen së pari në GSlot . Për t'i mbajtur të sigurta dhe të sigurta informacionet dhe pagesat e përdoruesve, ofruesi përdor teknologjinë më moderne të sigurisë. Përveç kësaj, GSlot i përmbahet të gjitha rregulloreve dhe është i licencuar nga autoritete të respektuara për të ofruar një përvojë loje të drejtë dhe të besueshme.

Security

GSlot është një opsion i shkëlqyeshëm për lojtarët që vlerësojnë një përvojë të sigurt dhe të sigurt lojërash. Ky ofrues fokusohet në masat më të fundit të sigurisë dhe politikat e shkëlqyera të mbrojtjes nga mashtrimi. Dhe për të siguruar që informacionet dhe pagesat e përdoruesve të përpunohen në mënyrë korrekte, ofruesi përdor masat më të fundit të sigurisë.

Responsible Gaming

Ofruesi promovon lojërat e fatit të sigurt dhe ofron burime dhe mjete për të ndihmuar përdoruesit të mbajnë kontrollin mbi sjelljen e tyre të lojërave. Kjo përfshin zgjedhje për vetëpërjashtimin, kufizimin e depozitave dhe ndalimin gjatë lojës.

About

About

GSlot është një kazino e re në internet e mundësuar nga SoftSwiss dhe në pronësi të N1 Interactive Limited. Është themeluar në vitin 2020 dhe operon nën Autoritetin e Lojërave të Maltës. Përshtypja e parë është një platformë e mirëorganizuar me një ndërfaqe miqësore për përdoruesit, që mundëson navigim pa mundim në faqe dhe lojëra përmes skedave të shumta. GSlot përmban një ton të errët të shoqëruar nga grafika tërheqëse.

GSlot

Fakte të shpejta

Viti i themelimit: 2020

Account

Regjistrimi për një llogari me një GSlot hap një botë mundësish lojërash. Mund të përdorni të gjitha veçoritë e ofruesit, të tilla si një përzgjedhje e lojërave Kazino Drejtpërdrejt , mënyra të sigurta pagese dhe disa nga bonuset më të mira - thjesht duke krijuar një llogari. Regjistrohuni për të mësuar më shumë rreth asaj që ofron GSlot dhe hidhni hapin e parë drejt një eksperience emocionuese Kazino Drejtpërdrejt !

Support

Në GSlot, ekipi mbështetës është i disponueshëm 24 orë çdo ditë për t'iu përgjigjur çdo pyetjeje përmes emailit dhe bisedës së drejtpërdrejtë. Në një formë kontakti, lojtarët mund të plotësojnë problemet e tyre ose të përdorin butonin e komenteve për të dërguar mesazhe të menjëhershme dhe pamje nga ekrani. Së fundi, çdo ankesë mund t'i përcillet ofruesit të ADR në një formë tjetër.

Tips & Tricks

Ka disa këshilla dhe truke interesante që mund të përdoren me GSlot për t'ju ndihmuar kur luani lojëra me tregtarë të drejtpërdrejtë: * Përfitoni nga bonuset: Mos humbisni bonuset e kazinosë që u ofrohen lojtarëve të rinj dhe ekzistues . Kjo do t'ju ndihmojë të shikoni më shumë lojëra si rezultat. GSlot shpërndan shpesh promocione dhe shpërblime, prandaj sigurohuni që të vizitoni shpesh faqen e saj të internetit për ofertat më të fundit. * Eksploroni lojërat drejtpërdrejt: Lojërat drejtpërdrejt janë një mënyrë emocionuese dhe zhytëse për të shijuar lojërat tuaja të preferuara të kazinosë në internet. GSlot ofron një përzgjedhje lojërash tradicionale, si dhe lojëra më të pazakonta. Për të përmirësuar shanset tuaja për të fituar, merrni kohë për të kuptuar rregullat dhe strategjitë e secilës lojë. * Përdorni një ndërfaqe miqësore për celularin: Me përputhshmërinë celulare dhe një ndërfaqe miqësore për përdoruesit, mund të shijoni shërbimet e GSlot në lëvizje, pa u kufizuar në kompjuterin ose laptopin tuaj. Hyni në platformë nga çdo vend duke përdorur pajisjen tuaj celulare.

Promotions & Offers

Të sapoardhurit marrin 100% të parë bonus ndeshje plus 100 rrotullime në Book of Dead (deri në 100 €). Në depozitën e dytë, ata marrin një bonus ndeshjeje 50% plus 50 rrotullime në Doom of Egypt dhe Legacy of Dead (deri në 100 €). Depozita e tretë zhbllokon 25 rrotullime falas në çdo lojë - Pasuritë e Egjiptit dhe Egjipti i Lashtë.

Mobile

Mobile

Meqenëse GSlot përdor versionin më të fundit HTML5, lojtarët mund të identifikohen me çdo shfletues uebi nga Safari, Firefox dhe Chrome. Megjithatë, nuk ka nevojë të shkarkoni një aplikacion të veçantë sepse faqja është e optimizuar për shikimin në celular me pajisje që funksionojnë në Android ose iOS. Çdo lojë e shfaqur në versionin celular mbështetet nga transmetimi me cilësi të lartë.

About the author
Fiona Gallagher
Fiona Gallagher
About

Me sharmin irlandez dhe një aftësi për analiza kritike, Fiona Gallagher është bërë zëri i besuar i LiveCasinoRank për komente të paanshme. Duke tërhequr lojtarët me komentet e saj të sinqerta dhe tregimet magjepsëse, Fiona është fari që udhëheq lojtarët në detet e gjera të zgjedhjeve të drejtpërdrejta të kazinove.

Send email
More posts by Fiona Gallagher