Gunsbet Live Casino Rishikoni - About

Age Limit
Gunsbet
Gunsbet is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
Curacao

About

Gunsbet është një kazino e nivelit të lartë dhe e besueshme që mundësohet nga një platformë e avancuar lojërash e zhvilluar nga profesionistë të kësaj industrie. Ekipi i tyre i ka kushtuar kohën dhe energjinë e tij krijimit të një platforme që lojtarët mund ta gjejnë të thjeshtë dhe të lehtë për t'u përdorur. 

Gunsbet ofron shërbimin e cilësisë më të lartë për lojtarët e saj, sepse udhëhiqet nga një ekip lojtarësh me përvojë të kazinosë, të cilët dinë se çfarë kanë nevojë dhe çfarë duan në një kazino online.

Gunsbet

Gunsbet është një nga 3 fituesit më të mirë të çmimit 2019 AskGamblers Player's Choice, i cili flet shumë për kazinonë.

Lojtarët mund të kalojnë një kohë të mirë kudo dhe në çdo pajisje, ata hyjnë në kazino dhe këtu ata mund të gjejnë lojëra nga disa prej ofruesve më të mirë të softuerit si SoftSwiss, Amatic, BetSoft, Netent, Microgaming, Bgaming dhe Evolution Gaming, thjesht për të përmendur disa.

Liçensë

Gunsbet lejohet ligjërisht të kryejë lojëra të fatit në internet sipas licencës ndërkombëtare. Kazinoja Online operohet nga Direx NV, një kompani e themeluar dhe e regjistruar sipas ligjeve të Curacao dhe filialit të saj tërësisht në pronësi, Direx Limited, adresa e regjistruar Stasinou 1, MITSI Building 1, Kati 1, Flat/Zyra 4, Plateia Eleftherias, Nicosia , Qipro. Direx NV është licencuar dhe rregulluar nga Antillephone NV Numri i regjistrimit të Direx NV është 131879 dhe adresa e tij e regjistruar është Heelsumstraat 51 E-Commerce Park, Curacao.

Vendndodhja e kazinosë dhe studiove

Kazino Gunsbet ka selinë e tij në adresën e mëposhtme Stasinou 1, Ndërtesa MITSI 1, Kati 1, Banesa/Zyra 4, Plateia Eleftherias, Nikosia, Qipro.

Pronari dhe CEO

Gunsbet Casino është në pronësi të Direx NV

Total score7.6
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2017
BonusetBonuset (7)
Bonus ndeshje
Bonus rrotullime falas
Bonus të mirëpriturBonus të regjistrimitBonusi i rimbushjes
Bonusi me depozitë
Kodet e bonusit
GjuhëtGjuhët (21)
Angleze
Bullgare
Estoneze
Finlandeze
Franceze
Gjermane
Greke
Hungareze
Japoneze
Kazake
Kineze
Koreane
Kroate
Norvegjeze
Polake
Portugeze
Ruse
Sllovake
Sllovene
Spanjolle
Tajlandeze
LicencatLicencat (1)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (49)
Baccarat
Badminton
Basketboll
Bejsbolli
Biatlon
Bingo
Blackjack
Boks
CS:GO
Call of Duty
Craps
Dota 2
Eurovizion
Formula 1
Futboll
Futboll Amerikan
Futbolli Australian
Futbolli galik
Futsalli
Golf
Hendboll
Hokej mbi akull
Hokej mbi dysheme
King of Glory
Kriketi
League of Legends
Live Playboy Baccarat
MMA
Motorsport
Pai GowPoker
Politika
Punto Banco
Rainbow Six Siege
Regbi
Ruletë
Shigjetat
Sic Bo
Skijimi
Skvosh
Slotat
Snooker
StarCraft 2
Tenis tavoline
Tenisi
Vaterpolo
Video Poker
Volejbolli
Çiklizëm
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (25)
Bitcoin
Bitcoin Cash
Credit CardsCryptoDogecoinEcoPayz
Ethereum
GiroPay
Litecoin
MasterCard
Neosurf
NetellerPaysafe Card
Prepaid Cards
QIWI
Rapida
Skrill
Sofortuberwaisung
Trustly
Visa
WebMoney
Yandex Money
Zimpler
iDEAL
instaDebit
MonedhatMonedhat (14)
Afrikës së Jugut Rand
Dollari Australian
Dollari Kanadez
Dollari i Zelandës së Re
Euro
Jeni Japonez
Koresë së Jugut Won
Koruna Çeke
Krona Norvegjeze
Reali Brazilian
Rubla ruse
Shtetet e Bashkuara Dollar
Tenge Kazakistanez
Zloty Polak
ShtetetShtetet (8)
Australia
Bullgaria
Estonia
Hungaria
Republika Çeke
Tajlandë
Zelanda e Re
Zvicra
SoftwareSoftware (55)
1x2Gaming
2 By 2 Gaming
Adoptit Publishing
Ainsworth Gaming Technology
Amatic Industries
August Gaming
BGAMING
Belatra
Betsoft
Big Time Gaming
BlaBlaBla Studios
Blueprint Gaming
Booming Games
Booongo Gaming
Casino Technology
EGT Interactive
Edict (Merkur Gaming)
Elk Studios
Endorphina
Evoplay Entertainment
Fantasma Games
Felix Gaming
Foxium
Fugaso
GameArt
Gamevy
Genesis Gaming
Iron Dog Studios
Just For The Win
Lightning Box
MicrogamingNetEnt
Nolimit City
Nucleus Gaming
Old Skool Studios
Platipus Gaming
PlaysonPlaytechPragmatic PlayPush GamingQuickfire
Quickspin
Rabcat
Realistic Games
Red Rake Gaming
Red Tiger Gaming
Relax Gaming
Skillzzgaming
SoftSwiss
Spinomenal
Thunderkick
True Lab
Wazdan
Yggdrasil Gaming
iSoftBet