Gunsbet - Affiliate Program

Age Limit
Gunsbet
Gunsbet is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
Curacao

Affiliate Program

Lojtarët mund të bashkohen me programin e filialeve dhe të fillojnë të fitojnë para duke ndihmuar në promovimin e lojërave të kazinosë. Ky është një proces i thjeshtë ku lojtarët duhet të regjistrohen për t'u bërë partner duke plotësuar një formular me të dhënat e tyre dhe duke pritur miratimin. Lajmi i mirë është se kazinoja i jep një shans kujtdo që dëshiron të promovojë kazinonë.

Alpha Affiliates është një program filial kazino me përvojë të madhe në industrinë e lojërave të fatit. Kompania është e pranishme që nga viti 2012 dhe përfaqëson një sërë kazinosh online. Alpha Affiliates është akredituar nga licencat MGA dhe mund të kryejë lojëra të fatit në internet bazuar në licencat e Curacao.

Gunsbet Affiliates është një program shoqërues që ia vlen të kontrollohet. Marka synohet në vendet evropiane si Suedia, Norvegjia dhe Finlanda. Filialet do të gëzojnë një komision bujar prej 40% të të ardhurave neto të lojërave.

Gunsbet Affiliates mbështet një gamë të gjerë metodash të tërheqjes që partnerët mund të përdorin, duke përfshirë Visa, MasterCard, Skrill, Neteller, Qiwi, Transfertë bankare, WebMoney, InstaDebit dhe madje edhe Bitcoin. Komisionet e fituara në një muaj do të llogariten dhe paguhen nga data 1 deri në 5 të muajit pasardhës.

Kazinoja ofron materiale promovuese dhe marketingu që partnerët mund t'i përdorin për të promovuar markën. Filialet mund t'i qasen këtyre materialeve promovuese sapo të hyjnë në llogarinë e tyre.

Total score7.6
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2017
BonusetBonuset (7)
Bonus ndeshje
Bonus rrotullime falas
Bonus të mirëpriturBonus të regjistrimitBonusi i rimbushjes
Bonusi me depozitë
Kodet e bonusit
GjuhëtGjuhët (21)
Angleze
Bullgare
Estoneze
Finlandeze
Franceze
Gjermane
Greke
Hungareze
Japoneze
Kazake
Kineze
Koreane
Kroate
Norvegjeze
Polake
Portugeze
Ruse
Sllovake
Sllovene
Spanjolle
Tajlandeze
LicencatLicencat (1)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (49)
Baccarat
Badminton
Basketboll
Bejsbolli
Biatlon
Bingo
Blackjack
Boks
CS:GO
Call of Duty
Craps
Dota 2
Eurovizion
Formula 1
Futboll
Futboll Amerikan
Futbolli Australian
Futbolli galik
Futsalli
Golf
Hendboll
Hokej mbi akull
Hokej mbi dysheme
King of Glory
Kriketi
League of Legends
Live Playboy Baccarat
MMA
Motorsport
Pai GowPoker
Politika
Punto Banco
Rainbow Six Siege
Regbi
Ruletë
Shigjetat
Sic Bo
Skijimi
Skvosh
Slotat
Snooker
StarCraft 2
Tenis tavoline
Tenisi
Vaterpolo
Video Poker
Volejbolli
Çiklizëm
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (25)
Bitcoin
Bitcoin Cash
Credit CardsCryptoDogecoinEcoPayz
Ethereum
GiroPay
Litecoin
MasterCard
Neosurf
NetellerPaysafe Card
Prepaid Cards
QIWI
Rapida
Skrill
Sofortuberwaisung
Trustly
Visa
WebMoney
Yandex Money
Zimpler
iDEAL
instaDebit
MonedhatMonedhat (14)
Afrikës së Jugut Rand
Dollari Australian
Dollari Kanadez
Dollari i Zelandës së Re
Euro
Jeni Japonez
Koresë së Jugut Won
Koruna Çeke
Krona Norvegjeze
Reali Brazilian
Rubla ruse
Shtetet e Bashkuara Dollar
Tenge Kazakistanez
Zloty Polak
ShtetetShtetet (8)
Australia
Bullgaria
Estonia
Hungaria
Republika Çeke
Tajlandë
Zelanda e Re
Zvicra
SoftwareSoftware (55)
1x2Gaming
2 By 2 Gaming
Adoptit Publishing
Ainsworth Gaming Technology
Amatic Industries
August Gaming
BGAMING
Belatra
Betsoft
Big Time Gaming
BlaBlaBla Studios
Blueprint Gaming
Booming Games
Booongo Gaming
Casino Technology
EGT Interactive
Edict (Merkur Gaming)
Elk Studios
Endorphina
Evoplay Entertainment
Fantasma Games
Felix Gaming
Foxium
Fugaso
GameArt
Gamevy
Genesis Gaming
Iron Dog Studios
Just For The Win
Lightning Box
MicrogamingNetEnt
Nolimit City
Nucleus Gaming
Old Skool Studios
Platipus Gaming
PlaysonPlaytechPragmatic PlayPush GamingQuickfire
Quickspin
Rabcat
Realistic Games
Red Rake Gaming
Red Tiger Gaming
Relax Gaming
Skillzzgaming
SoftSwiss
Spinomenal
Thunderkick
True Lab
Wazdan
Yggdrasil Gaming
iSoftBet