Gunsbet Live Casino Rishikoni - Bonuses

Age Limit
Gunsbet
Gunsbet is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
Curacao
Total score7.6
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2017
BonusetBonuset (8)
"Sport-Specific" Bonuses
Bonus ndeshje
Bonus rrotullime falas
Bonus të mirëpriturBonus të regjistrimitBonusi i rimbushjes
Bonusi me depozitë
Kodet e bonusit
GjuhëtGjuhët (21)
Angleze
Bullgare
Estoneze
Finlandeze
Franceze
Gjermane
Greke
Hungareze
Japoneze
Kazake
Kineze
Koreane
Kroate
Norvegjeze
Polake
Portugeze
Ruse
Sllovake
Sllovene
Spanjolle
Tajlandeze
LicencatLicencat (1)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (49)
Baccarat
Badminton
Basketboll
Bejsbolli
Biatlon
Bingo
Blackjack
Boks
CS:GO
Call of Duty
Craps
Dota 2
Eurovizion
Formula 1
Futboll
Futboll Amerikan
Futbolli Australian
Futbolli galik
Futsalli
Golf
Hendboll
Hokej mbi akull
Hokej mbi dysheme
King of Glory
Kriketi
League of Legends
Live Playboy Baccarat
MMA
Motorsport
Pai GowPoker
Politika
Punto Banco
Rainbow Six Siege
Regbi
Ruletë
Shigjetat
Sic Bo
Skijimi
Skvosh
Slotat
Snooker
StarCraft 2
Tenis tavoline
Tenisi
Vaterpolo
Video Poker
Volejbolli
Çiklizëm
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (25)
Bitcoin
Bitcoin Cash
Credit CardsCryptoDogecoinEcoPayz
Ethereum
GiroPay
Litecoin
MasterCard
Neosurf
NetellerPaysafe Card
Prepaid Cards
QIWI
Rapida
Skrill
Sofortuberwaisung
Trustly
Visa
WebMoney
Yandex Money
Zimpler
iDEAL
instaDebit
MonedhatMonedhat (14)
Afrikës së Jugut Rand
Dollari Australian
Dollari Kanadez
Dollari i Zelandës së Re
Euro
Jeni Japonez
Koresë së Jugut Won
Koruna Çeke
Krona Norvegjeze
Reali Brazilian
Rubla ruse
Shtetet e Bashkuara Dollar
Tenge Kazakistanez
Zloty Polak
ShtetetShtetet (8)
Australia
Bullgaria
Estonia
Hungaria
Republika Çeke
Tajlandë
Zelanda e Re
Zvicra
SoftwareSoftware (55)
1x2Gaming
2 By 2 Gaming
Adoptit Publishing
Ainsworth Gaming Technology
Amatic Industries
August Gaming
BGAMING
Belatra
Betsoft
Big Time Gaming
BlaBlaBla Studios
Blueprint Gaming
Booming Games
Booongo Gaming
Casino Technology
EGT Interactive
Edict (Merkur Gaming)
Elk Studios
Endorphina
Evoplay Entertainment
Fantasma Games
Felix Gaming
Foxium
Fugaso
GameArt
Gamevy
Genesis Gaming
Iron Dog Studios
Just For The Win
Lightning Box
MicrogamingNetEnt
Nolimit City
Nucleus Gaming
Old Skool Studios
Platipus Gaming
PlaysonPlaytechPragmatic PlayPush GamingQuickfire
Quickspin
Rabcat
Realistic Games
Red Rake Gaming
Red Tiger Gaming
Relax Gaming
Skillzzgaming
SoftSwiss
Spinomenal
Thunderkick
True Lab
Wazdan
Yggdrasil Gaming
iSoftBet

Bonuses

Të gjithëve u pëlqen një bonus i shkëlqyeshëm dhe Gunsbet Casino e di mirë këtë. Ata ofrojnë shumë promovime të ndryshme për lojtarët e rinj dhe ekzistues. Kjo është një situatë fituese si për lojtarët ashtu edhe për kazinonë. Lojtarët mund të kërkojnë bonuse të ndryshme dhe të zgjasin lojën e tyre ndërsa kazinotë do të tërheqin klientë të rinj me promovimet e tyre tërheqëse.

Një bonus i njohur i kazinosë Gunsbet është shumë bujar bonus mirëseardhjeje për lojtarët që regjistrohen për një llogari dhe bëjnë depozitën e tyre të parë. Lojtarët do të marrin një bonus depozite ndeshjeje 100% deri në 300 dollarë. Lojëra të ndryshme do të kontribuojnë në përqindje të ndryshme në përmbushjen e kërkesave të basteve. Ajo që lojtarët duhet të kenë parasysh është se luajtja e lojërave të kazinosë live nuk do të kontribuojë në bonus.

Për të kërkuar bonusin, lojtarët duhet të fusin kodin e bonusit BONUS100 kur bëjnë depozitën e tyre. Shuma minimale që duhet të depozitojnë për t'u kualifikuar për ofertën është e kufizuar në 20 dollarë.

Kërkesat e basteve për bonusin e mirëseardhjes janë 40 herë dhe lojtarët duhet t'i plotësojnë ato përpara se të mund të kërkojnë një tërheqje.

Si pjesë e bonusit të mirëseardhjes, lojtarët do të marrin gjithashtu 100 rrotullime falas. Ata do të marrin rrotullimet falas brenda 5 ditëve, 20 rrotullime falas në ditë nga momenti kur aktivizojnë bonusin.

Shuma maksimale që lojtarët mund të bastojnë ndërsa luajnë me fondet e bonusit është e kufizuar në 1$.

Çdo fitore e marrë nga bonus rrotullime falas duhet të vihet bast vetëm në lojëra elektronike Bgaming dhe shuma maksimale që lojtarët mund të tërheqin nga bonusi i rrotullimeve falas është e kufizuar në 50 dollarë.

Çdo lojtar mund të kërkojë bonusin e mirëseardhjes, përveç rasteve kur ka kufizime të vendit. Lojtarët nga Suedia nuk kanë të drejtë të marrin ndonjë bonus.

Kur vendosni bast bonusin e mirëseardhjes, ajo që lojtarët duhet të mbajnë mend është se jo të gjitha lojërat do të kontribuojnë në përmbushjen e kërkesave të basteve në të njëjtën mënyrë. Video lojërat elektronike në internet do të kontribuojnë 100% për qind, ndërsa lojërat e drejtpërdrejta të kazinosë dhe lojërat e tavolinës do të kontribuojnë me një përqindje më të vogël.

Një tjetër gjë shumë e rëndësishme për t'u mbajtur parasysh është se ka lojëra me video slot në internet që janë të përjashtuara nga promovimi dhe përfshijnë titujt e mëposhtëm: 300 Shields, Adventure Palace, Aliens, Avalon, Avalon II, Beautiful Bones, Big Bang, Bloodsuckers, Book of Dead, Castle Builder, Castle Builder II, Champion of the Track, Cool Buck, Dead or Alive, Devil's Delight, Dr. Jekyll & Mr. Legjenda, Guns N' Roses, Gëzuar Halloween, Shoqëria e Lartë, Sezoni i Pushimeve, Boja e nxehtë, Hugo 2, Romance e pavdekshme, Jack Hammer, Jack Hammer 2, Jackpot 6000, Jimi Hendrix, Kings of Chicago, Loaded, Lucky Angler, Medusa, Medusa II, Mega Joker, Moon Princess, Multifruit 81, Ninja, Ozwin's Jackpots, Peek-a-Boo, Pimped, Pinocchio, Playboy, Pocket Dice, Queen of Gold, Ragnarok, Reactoonz, Riches of RA, Robin Hood: Shifting Riches, Royal Maskaradë, Thesari Scarab, Scrooge, Gjuetari i Detit, Sekreti i Gurëve, Simsalabim, spektakolare Wheel of Wealth, Stardust, Super Nudge 6000, Terminator 2, The Dark Knight, The Dark Knight Rises, The Reel Steal, The Wish Master, Thunderstruck, Thunderstruck II, Tomb Raider, Tomb Raider Secret of the Sword, Tower Quest, Bengal i pazbutur Tiger, Shqiponja e kurorëzuar e pazbutur, gjiganti i pazbutur, panda, grupi i ujqërve të pazbutur, Vikings Go Berzerk, Rrota e pasurisë, Rrota e pasurisë, Edicion special, Who SpunIt Plus, Zombies, të gjitha lojërat e Jackpot-it, të gjitha lojërat elektronike EGT.

55% bonus depozite të premteve

Lojtarët mund të marrin një bonus ringarkimi në fundjavë falë bonusit të ringarkimit të së premtes. Kjo është një mundësi e shkëlqyer për lojtarët që kanë luajtur përmes ofertës së mirëseardhjes dhe po kërkojnë të përmirësojnë balancën e tyre të lojërave.

Për të kërkuar këtë ofertë lojtarët duhet të bëjnë një depozitë nga e premtja deri të dielën dhe të përdorin kodin e bonusit LUCKNLOAD kur bëjnë depozitën e tyre. Ky është një bonus depozite prej 55% deri në 300 dollarë dhe minimumi i depozitave që duhet të bëjnë lojtarët për t'u kualifikuar për ofertën është të paktën 20 dollarë.

Kërkesat e basteve për këtë ofertë janë 40 herë dhe lojtarët duhet të luajnë me fondet e bonusit përpara se të mund të kërkojnë një tërheqje. Maksimumi i bastit që lojtarët mund të vënë bast ndërsa luajnë me fonde bonus është i kufizuar në 5 dollarë.

Bonusi i rifreskimit të së premtes është i disponueshëm për lojtarët që bëjnë të paktën një depozitë në javë nga e premtja 00:00 deri të dielën 23:59 (UTC).

Programi VIP

Ofertat e Gunsbet Casino Program VIP për lojtarë besnikë që bëjnë baste rregullisht. Lojtarët marrin pikë kompliment për të luajtur lojëra dhe numri i atyre pikëve do të përcaktojë statusin e besnikërisë. Arritja e një niveli të ri do të thotë promovime dhe bonuse të reja ekskluzive. Lojtarët duhet të mbajnë mend se paratë e vërteta të shkëmbyera nga pikët kompliment janë një bonus, që do të thotë se zbatohen kushtet dhe rregullat e bonusit.

Gunsbet Casino ofron 7 statuse me bonuse të shkëlqyera dhe ato janë si më poshtë:

 • Niveli 1 - Lasso
 • Niveli 2 - Revolver
 • Niveli 3 - Pushka
 • Niveli 4 - Mitralozë
 • Niveli 5 - Dinamit
 • Bazuka e nivelit 6
 • Niveli 7 - Top luftarak

Lojtarët do të marrin 1 pikë kompliment për çdo 100 dollarë që ata vënë bast. Pasi lojtari të marrë numrin e kërkuar të pikëve, atij do t'i caktohet një nga shtatë statuset. Kur pikët kompliment shkëmbehen me para të vërteta, ato vijnë me kërkesa të detyrueshme bastesh prej 3 herë. Maksimumi i bastit që lojtarët mund të vënë bast ndërsa luajnë me fonde bonus është i kufizuar në 5 dollarë.

 • Për të arritur nivelin Lasso, lojtarët duhet të grumbullojnë nga 0 deri në 149 pikë kompliment dhe për çdo 15 dollarë që ata vënë bast do të marrin 1 CP.
 • Për të arritur nivelin e Revolverit, lojtarët duhet të grumbullojnë nga 150 deri në 999 pikë. Ata do të marrin 100 rrotullime falas kur të arrijnë nivelin dhe për çdo 14 dollarë që vënë bast do të marrin 1 CP.
 • Për të arritur nivelin e pushkës, lojtarët duhet të grumbullojnë midis 1.000 dhe 4.999 pikë kompliment. Ata do të marrin 200 rrotullime falas kur të arrijnë nivelin dhe për çdo 13 dollarë që vënë bast do të marrin 1 CP.
 • Për të arritur nivelin e Machinegun, lojtarët duhet të grumbullojnë midis 5.000 dhe 14.999 pikë kompliment. Ata do të marrin 100 dollarë në fonde bonus dhe 200 rrotullime falas kur të arrijnë nivelin dhe për çdo 12 dollarë që vënë bast do të marrin 1 CP.
 • Për të arritur nivelin e Dynamite, lojtarët duhet të grumbullojnë nga 15.000 deri në 29.999 pikë. Ata do të marrin 300 dollarë fonde bonus dhe 200 rrotullime falas kur të arrijnë nivelin dhe për çdo 11 dollarë që vënë bast do të marrin 1 CP.
 • Për të arritur nivelin Bazooka, lojtarët duhet të grumbullojnë midis 30.000 dhe 99.999 pikë kompliment. Ata do të marrin 500 dollarë fonde bonus dhe 200 rrotullime falas kur të arrijnë nivelin dhe për çdo 10 dollarë që vënë bast do të marrin 1 CP.
 • Për të arritur nivelin e War Canon, lojtarët duhet të grumbullojnë më shumë se 100.000 pikë shtesë. Ata do të marrin 2000 dollarë në fonde bonus dhe 200 rrotullime falas kur të arrijnë nivelin dhe për çdo 9 dollarë që vënë bast do të marrin 1 CP.

Kushtet e bastit të bonusit

Kur lojtarët pranojnë një bonus, ata duhet të kujtojnë se çdo bonus vjen me Kushte dhe Kushte të veçanta të cilat duhet t'i kuptojnë plotësisht edhe para se ta pretendojnë atë. Këtu do të shqyrtojmë disa nga rregullat më të zakonshme:

Jo të gjitha lojërat do të kontribuojnë në përmbushjen e kërkesave të basteve në të njëjtën mënyrë. Lojtarët që kënaqen duke luajtur lojëra me video slot do të jenë të lumtur të dinë se këto lojëra do të kontribuojnë 100% në përmbushjen e kërkesave të basteve. Lojërat tavoline si Baccarat, blackjack dhe Hi-Lo do të kontribuojnë 5% në përmbushjen e kërkesave të basteve, përveç lojërave të kazinosë live.

Video poker do të kontribuojë me 5% në përmbushjen e kërkesave të basteve. Ruleta dhe Pokeri do të kontribuojnë me 5% në përmbushjen e kërkesave të basteve. Lojërat e drejtpërdrejta të kazinosë do të kontribuojnë 0% në përmbushjen e kërkesave të basteve.

Një tjetër gjë shumë e rëndësishme është që disa lojëra janë të përjashtuara nga promovimi, kështu që lojtarët nuk do të mund t'i luajnë ato lojëra me një bonus aktiv.

Sa bonuse dhe promovime janë të disponueshme në Gunsbet Casino?Bonusi i kazinosë gunsbet

Është e vështirë të jepet një numër i saktë se sa bonuset që ka për të ofruar një kazino. Kjo është kryesisht për shkak se Gunsbet Casino vjen gjithmonë me diçka të re për të tërhequr klientë të rinj.

Gunsbet ka shpallur një nga projektet më premtuese të bashkëpunimit në historinë e saj
2021-09-18

Gunsbet ka shpallur një nga projektet më premtuese të bashkëpunimit në historinë e saj

Gunsbet - një nga kazino online me vlerësim më të lartë platformat në tregun modern, së fundmi është nënshkruar për bashkëpunim me SoftSwiss – një platformë që posedon një nga librat sportiv më të avancuar në industri. 

Njoftimi i Platformës së Librave Sportive të Filialeve Alpha në Kazino Gunsbet
2021-08-13

Njoftimi i Platformës së Librave Sportive të Filialeve Alpha në Kazino Gunsbet

Filialet Alpha janë padyshim një nga programet më të mëdha të filialeve të Kazinosë që funksionojnë vetëm me kazinotë e rangut më të lartë. Ata e nisën udhëtimin e tyre që nga fillimi i vitit 2021. Dhe sot e kësaj dite, kompania dihet se përfaqëson disa nga kazinotë më të mira në internet atje.