Gunsbet - Deposits

Age Limit
Gunsbet
Gunsbet is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
Curacao

Deposits

Lojtarët që duan të luajnë për para të vërteta në Gunsbet Casino duhet të bëjnë një depozitë në fillim. Kazinoja e ka bërë këtë proces shumë të thjeshtë dhe gjithçka që duhet të bëjnë lojtarët është të drejtohen te arkëtari dhe të klikojnë në seksionin Depozita. Ata mund të zgjedhin mënyrën e pagesës që duan të përdorin dhe të fusin shumën që dëshirojnë të depozitojnë. Pasi depozitimi të jetë i suksesshëm, fondet do të pasqyrohen menjëherë në llogarinë e tyre.

Gunsbet Casino ka shtuar shumë mënyra të ndryshme pagese për të përmbushur nevojat e të gjithë lojtarëve të tyre dhe një gamë të gjerë valutash duke përfshirë ato në vijim, USD, EUR, CAD, AUD, NZD, SEK, NOK, RUB, PLN, CZK, ZAR , BTC, ETH, LTC, BCH, DOG dhe USDT.

Për më tepër, depozitimi bëhet i lehtë, i shpejtë dhe i përshtatshëm, dhe shumica e transaksioneve janë falas, megjithëse kazinoja rezervon të drejtën të paguajë një tarifë të vogël për transfertat duke përdorur metoda të caktuara.

Depozita minimale që lojtarët mund të bëjnë është e kufizuar në 10 dollarë dhe shuma maksimale që lojtarët mund të depozitojnë është e kufizuar në 4,000 dollarë, megjithëse këto kufij mund të ndryshojnë në varësi të Metoda e pagesës.

 • Viza është një mënyrë pagese që lojtarët mund të përdorin për të bërë një depozitë pa tarifë. Shuma minimale që lojtarët mund të depozitojnë është e kufizuar në 20 dollarë dhe depozita maksimale është e kufizuar në 5,000 dollarë. Koha e përpunimit për depozitat është e menjëhershme.
 • MasterCard është një mënyrë pagese që lojtarët mund të përdorin për të bërë një depozitë pa tarifë. Shuma minimale që lojtarët mund të depozitojnë është e kufizuar në 20 dollarë dhe depozita maksimale është e kufizuar në 5,000 dollarë. Koha e përpunimit për depozitat është e menjëhershme.
 • Crypto Processing është një mënyrë pagese që lojtarët mund të përdorin për të bërë një depozitë pa tarifë. Shuma minimale që lojtarët mund të depozitojnë është e kufizuar në 0.0001 BTC dhe depozita maksimale nuk është e kufizuar. Koha e përpunimit për depozitat është e menjëhershme.
 • Skrill është një mënyrë pagese që lojtarët mund të përdorin për të bërë një depozitë pa tarifë. Shuma minimale që lojtarët mund të depozitojnë është e kufizuar në 20 dollarë dhe depozita maksimale është e kufizuar në 5,000 dollarë. Koha e përpunimit për depozitat është e menjëhershme.
 • Neteller është një mënyrë pagese që lojtarët mund të përdorin për të bërë një depozitë pa tarifë. Shuma minimale që lojtarët mund të depozitojnë është e kufizuar në 20 dollarë dhe depozita maksimale është e kufizuar në 5,000 dollarë. Koha e përpunimit për depozitat është e menjëhershme.
 • Zimpler është një mënyrë pagese që lojtarët mund të përdorin për të bërë një depozitë pa tarifë. Shuma minimale që lojtarët mund të depozitojnë është e kufizuar në 20 dollarë dhe depozita maksimale është e kufizuar në 5,000 dollarë. Koha e përpunimit për depozitat është e menjëhershme.
 • PaySafeCard është një mënyrë pagese që lojtarët mund të përdorin për të bërë një depozitë. Shuma minimale që lojtarët mund të depozitojnë është e kufizuar në 20 dollarë dhe depozita maksimale është e kufizuar në 5,000 dollarë. Koha e përpunimit për depozitim është e menjëhershme dhe përfshin një tarifë prej 2.5%.
 • iDebit është një mënyrë pagese që lojtarët mund të përdorin për të bërë një depozitë pa tarifë. Shuma minimale që lojtarët mund të depozitojnë është e kufizuar në 30CAD dhe depozita maksimale është e kufizuar në 6000CAD. Koha e përpunimit për depozitat është e menjëhershme.
 • WebMoney është një mënyrë pagese që lojtarët mund të përdorin për të bërë një depozitë. Shuma minimale që lojtarët mund të depozitojnë është e kufizuar në 20 dollarë dhe depozita maksimale është e kufizuar në 5,000 dollarë. Koha e përpunimit për depozitim është e menjëhershme dhe përfshin një tarifë prej 2.5%.
 • Neosurf është një mënyrë pagese që lojtarët mund të përdorin për të bërë një depozitë pa tarifë. Shuma minimale që lojtarët mund të depozitojnë është e kufizuar në 20 dollarë dhe depozita maksimale është e kufizuar në 5,000 dollarë. Koha e përpunimit për depozitat është e menjëhershme.
 • ecoPayz është një mënyrë pagese që lojtarët mund të përdorin për të bërë një depozitë. Shuma minimale që lojtarët mund të depozitojnë është e kufizuar në 20 dollarë dhe depozita maksimale është e kufizuar në 1000 dollarë. Koha e përpunimit për depozitim është e menjëhershme dhe përfshin një tarifë prej 2.5%.
 • Rapid nga Skrill është një mënyrë pagese që lojtarët mund të përdorin për të bërë një depozitë pa tarifë. Shuma minimale që lojtarët mund të depozitojnë është e kufizuar në 20 dollarë dhe depozita maksimale është e kufizuar në 1000 dollarë. Koha e përpunimit për depozitat është e menjëhershme.
 • Sticpay është një mënyrë pagese që lojtarët mund të përdorin për të bërë një depozitë pa tarifë. Shuma minimale që lojtarët mund të depozitojnë është e kufizuar në 20 dollarë dhe depozita maksimale është e kufizuar në 3,000 dollarë. Koha e përpunimit për depozitat është e menjëhershme.
 • Siru Mobile është një mënyrë pagese që lojtarët mund të përdorin për të bërë një depozitë pa tarifë. Shuma minimale që lojtarët mund të depozitojnë është e kufizuar në 5 dollarë dhe depozita maksimale është e kufizuar në 15 dollarë. Koha e përpunimit për depozitat është e menjëhershme.
 • Venus Point është një mënyrë pagese që lojtarët mund të përdorin për të bërë një depozitë pa tarifë. Shuma minimale që lojtarët mund të depozitojnë është e kufizuar në 20 dollarë dhe depozita maksimale është e kufizuar në 5,000 dollarë. Koha e përpunimit për depozitat është e menjëhershme.
 • AstroPay është një mënyrë pagese që lojtarët mund të përdorin për të bërë një depozitë. Shuma minimale që lojtarët mund të depozitojnë është e kufizuar në 20 dollarë dhe depozita maksimale është e kufizuar në 500 dollarë. Koha e përpunimit për depozitim është e menjëhershme dhe përfshin një tarifë prej 2.5%.
 • Karta AstroPay është një mënyrë pagese që lojtarët mund të përdorin për të bërë një depozitë. Shuma minimale që lojtarët mund të depozitojnë është e kufizuar në 20 dollarë dhe depozita maksimale është e kufizuar në 500 dollarë. Koha e përpunimit për depozitim është e menjëhershme dhe përfshin një tarifë prej 2.5%.
 • MuchBetter është një mënyrë pagese që lojtarët mund të përdorin për të bërë një depozitë pa tarifë. Shuma minimale që lojtarët mund të depozitojnë është e kufizuar në 20 dollarë dhe depozita maksimale është e kufizuar në 5,000 dollarë. Koha e përpunimit për depozitat është e menjëhershme.

Bonusi i depozitës

Lojtarët që regjistrohen për një llogari në Gunsbet Casino dhe bëjnë depozitën e tyre të parë kanë të drejtë për një bonus bujar i mirëseardhjes. Ky është një mundësi e shkëlqyer që nuk duhet humbur sepse lojtarët mund të dyfishojnë dhe madje trefishojnë balancën e tyre në këtë mënyrë.

Bonusi i mirëseardhjes vjen me kërkesat e basteve që duhet të plotësohen që lojtarët të jenë në gjendje të tërheqin fitimet e tyre. Kushdo që dëshiron të lexojë për bonusin e mirëseardhjes mund të ndjekë këtë lidhje.

Total score7.6
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2017
BonusetBonuset (7)
Bonus ndeshje
Bonus rrotullime falas
Bonus të mirëpriturBonus të regjistrimitBonusi i rimbushjes
Bonusi me depozitë
Kodet e bonusit
GjuhëtGjuhët (21)
Angleze
Bullgare
Estoneze
Finlandeze
Franceze
Gjermane
Greke
Hungareze
Japoneze
Kazake
Kineze
Koreane
Kroate
Norvegjeze
Polake
Portugeze
Ruse
Sllovake
Sllovene
Spanjolle
Tajlandeze
LicencatLicencat (1)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (49)
Baccarat
Badminton
Basketboll
Bejsbolli
Biatlon
Bingo
Blackjack
Boks
CS:GO
Call of Duty
Craps
Dota 2
Eurovizion
Formula 1
Futboll
Futboll Amerikan
Futbolli Australian
Futbolli galik
Futsalli
Golf
Hendboll
Hokej mbi akull
Hokej mbi dysheme
King of Glory
Kriketi
League of Legends
Live Playboy Baccarat
MMA
Motorsport
Pai GowPoker
Politika
Punto Banco
Rainbow Six Siege
Regbi
Ruletë
Shigjetat
Sic Bo
Skijimi
Skvosh
Slotat
Snooker
StarCraft 2
Tenis tavoline
Tenisi
Vaterpolo
Video Poker
Volejbolli
Çiklizëm
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (25)
Bitcoin
Bitcoin Cash
Credit CardsCryptoDogecoinEcoPayz
Ethereum
GiroPay
Litecoin
MasterCard
Neosurf
NetellerPaysafe Card
Prepaid Cards
QIWI
Rapida
Skrill
Sofortuberwaisung
Trustly
Visa
WebMoney
Yandex Money
Zimpler
iDEAL
instaDebit
MonedhatMonedhat (14)
Afrikës së Jugut Rand
Dollari Australian
Dollari Kanadez
Dollari i Zelandës së Re
Euro
Jeni Japonez
Koresë së Jugut Won
Koruna Çeke
Krona Norvegjeze
Reali Brazilian
Rubla ruse
Shtetet e Bashkuara Dollar
Tenge Kazakistanez
Zloty Polak
ShtetetShtetet (8)
Australia
Bullgaria
Estonia
Hungaria
Republika Çeke
Tajlandë
Zelanda e Re
Zvicra
SoftwareSoftware (55)
1x2Gaming
2 By 2 Gaming
Adoptit Publishing
Ainsworth Gaming Technology
Amatic Industries
August Gaming
BGAMING
Belatra
Betsoft
Big Time Gaming
BlaBlaBla Studios
Blueprint Gaming
Booming Games
Booongo Gaming
Casino Technology
EGT Interactive
Edict (Merkur Gaming)
Elk Studios
Endorphina
Evoplay Entertainment
Fantasma Games
Felix Gaming
Foxium
Fugaso
GameArt
Gamevy
Genesis Gaming
Iron Dog Studios
Just For The Win
Lightning Box
MicrogamingNetEnt
Nolimit City
Nucleus Gaming
Old Skool Studios
Platipus Gaming
PlaysonPlaytechPragmatic PlayPush GamingQuickfire
Quickspin
Rabcat
Realistic Games
Red Rake Gaming
Red Tiger Gaming
Relax Gaming
Skillzzgaming
SoftSwiss
Spinomenal
Thunderkick
True Lab
Wazdan
Yggdrasil Gaming
iSoftBet