Gunsbet Live Casino Rishikoni - FAQ

Age Limit
Gunsbet
Gunsbet is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
Curacao
Total score7.6
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2017
BonusetBonuset (8)
"Sport-Specific" Bonuses
Bonus ndeshje
Bonus rrotullime falas
Bonus të mirëpriturBonus të regjistrimitBonusi i rimbushjes
Bonusi me depozitë
Kodet e bonusit
GjuhëtGjuhët (21)
Angleze
Bullgare
Estoneze
Finlandeze
Franceze
Gjermane
Greke
Hungareze
Japoneze
Kazake
Kineze
Koreane
Kroate
Norvegjeze
Polake
Portugeze
Ruse
Sllovake
Sllovene
Spanjolle
Tajlandeze
LicencatLicencat (1)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (49)
Baccarat
Badminton
Basketboll
Bejsbolli
Biatlon
Bingo
Blackjack
Boks
CS:GO
Call of Duty
Craps
Dota 2
Eurovizion
Formula 1
Futboll
Futboll Amerikan
Futbolli Australian
Futbolli galik
Futsalli
Golf
Hendboll
Hokej mbi akull
Hokej mbi dysheme
King of Glory
Kriketi
League of Legends
Live Playboy Baccarat
MMA
Motorsport
Pai GowPoker
Politika
Punto Banco
Rainbow Six Siege
Regbi
Ruletë
Shigjetat
Sic Bo
Skijimi
Skvosh
Slotat
Snooker
StarCraft 2
Tenis tavoline
Tenisi
Vaterpolo
Video Poker
Volejbolli
Çiklizëm
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (25)
Bitcoin
Bitcoin Cash
Credit CardsCryptoDogecoinEcoPayz
Ethereum
GiroPay
Litecoin
MasterCard
Neosurf
NetellerPaysafe Card
Prepaid Cards
QIWI
Rapida
Skrill
Sofortuberwaisung
Trustly
Visa
WebMoney
Yandex Money
Zimpler
iDEAL
instaDebit
MonedhatMonedhat (14)
Afrikës së Jugut Rand
Dollari Australian
Dollari Kanadez
Dollari i Zelandës së Re
Euro
Jeni Japonez
Koresë së Jugut Won
Koruna Çeke
Krona Norvegjeze
Reali Brazilian
Rubla ruse
Shtetet e Bashkuara Dollar
Tenge Kazakistanez
Zloty Polak
ShtetetShtetet (8)
Australia
Bullgaria
Estonia
Hungaria
Republika Çeke
Tajlandë
Zelanda e Re
Zvicra
SoftwareSoftware (55)
1x2Gaming
2 By 2 Gaming
Adoptit Publishing
Ainsworth Gaming Technology
Amatic Industries
August Gaming
BGAMING
Belatra
Betsoft
Big Time Gaming
BlaBlaBla Studios
Blueprint Gaming
Booming Games
Booongo Gaming
Casino Technology
EGT Interactive
Edict (Merkur Gaming)
Elk Studios
Endorphina
Evoplay Entertainment
Fantasma Games
Felix Gaming
Foxium
Fugaso
GameArt
Gamevy
Genesis Gaming
Iron Dog Studios
Just For The Win
Lightning Box
MicrogamingNetEnt
Nolimit City
Nucleus Gaming
Old Skool Studios
Platipus Gaming
PlaysonPlaytechPragmatic PlayPush GamingQuickfire
Quickspin
Rabcat
Realistic Games
Red Rake Gaming
Red Tiger Gaming
Relax Gaming
Skillzzgaming
SoftSwiss
Spinomenal
Thunderkick
True Lab
Wazdan
Yggdrasil Gaming
iSoftBet

FAQ

Nëse dëshironi të dini pyetjet më të shpeshta rreth Gunsbet Casino, mund të gjeni përgjigje të dobishme këtu.

Si të regjistroheni?

Lojtarët që duan të luajnë lojëra për para të vërteta duhet të regjistrohen për një llogari fillimisht. Ky është një proces i thjeshtë dhe lojtarët do të realizohen shumë shpejt. Ajo që duhet të bëjnë është të drejtohen në faqen zyrtare të kazinosë dhe të klikojnë në butonin Regjistrohu, të fusin të dhënat personale dhe të dorëzojnë formularin.

Ajo që lojtarët duhet të sigurohen është që të fusin të dhënat e sakta sepse më vonë do të duhet të kalojnë procedurën e verifikimit. Lojtarët që bëjnë depozitën e tyre të parë kanë të drejtë për një bonus shumë bujar mirëseardhjeje, i cili është diçka që nuk duhet humbur.

A duhet të konfirmoj identitetin për të depozituar ose tërhequr fonde?

Lojtarët lejohen të bëjnë një depozitë dhe të eksplorojnë kazinonë pa pasur nevojë të verifikojnë identitetin e tyre. Gjithsesi, përpara se të bëjnë një tërheqje, lojtarët duhet të kalojnë procedurën e verifikimit ku duhet të dërgojnë kopje të dokumenteve ligjore.

Sa kohë duhet për të konfirmuar identitetin?

Lojtarëve u kërkohet të dërgojnë kopje të dokumenteve ligjore për të konfirmuar identitetin e tyre. Është shumë e rëndësishme të dërgohen të gjitha dokumentet e nevojshme dhe të bëhen kopje të qarta të të njëjtave. Pasi kazinoja të marrë të gjitha dokumentet e nevojshme, do t'i duhet t'i shqyrtojë dhe lajmi i mirë është se pasi të përfundojë procesi i verifikimit, lojtarët nuk duhet ta kalojnë atë përsëri.

Gjithsesi, lojtarët duhet të kenë parasysh se kazinoja rezervon të drejtën të kërkojë dokumente shtesë në çdo kohë që ata mendojnë se është e nevojshme.

Sa llogari mund të krijoj në Gunsbet Casino?

Lojtarët lejohen të krijojnë vetëm një llogari në Gunsbet Casino që mund ta përdorin për të luajtur lojëra të drejtpërdrejta të kazinosë ose ndonjë lojë që ata preferojnë. Është e paligjshme të kesh më shumë se një llogari dhe lojtarët që krijojnë shumë llogari për të përfituar nga bonuset dhe promovimet rrezikojnë t'u pezullohen të gjitha llogaritë e tyre.

Si të shmangni humbjet e mëdha gjatë lojërave të fatit?

Lojtarët që besojnë se nuk mund të kontrollojnë dëshirën e tyre për kumar, mund të përfitojnë nga një nga shumë veçoritë që kazinoja ofron. Më e zakonshme është vendosja e një kufiri depozite dhe pasi një lojtar të arrijë kufirin, ai nuk do të jetë në gjendje të bëjë një depozitë.

Gunsbet ka shpallur një nga projektet më premtuese të bashkëpunimit në historinë e saj
2021-09-18

Gunsbet ka shpallur një nga projektet më premtuese të bashkëpunimit në historinë e saj

Gunsbet - një nga kazino online me vlerësim më të lartë platformat në tregun modern, së fundmi është nënshkruar për bashkëpunim me SoftSwiss – një platformë që posedon një nga librat sportiv më të avancuar në industri. 

Njoftimi i Platformës së Librave Sportive të Filialeve Alpha në Kazino Gunsbet
2021-08-13

Njoftimi i Platformës së Librave Sportive të Filialeve Alpha në Kazino Gunsbet

Filialet Alpha janë padyshim një nga programet më të mëdha të filialeve të Kazinosë që funksionojnë vetëm me kazinotë e rangut më të lartë. Ata e nisën udhëtimin e tyre që nga fillimi i vitit 2021. Dhe sot e kësaj dite, kompania dihet se përfaqëson disa nga kazinotë më të mira në internet atje.