Gunsbet Live Casino Rishikoni - Games

Age Limit
Gunsbet
Gunsbet is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
Curacao
Total score7.6
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2017
BonusetBonuset (8)
"Sport-Specific" Bonuses
Bonus ndeshje
Bonus rrotullime falas
Bonus të mirëpriturBonus të regjistrimitBonusi i rimbushjes
Bonusi me depozitë
Kodet e bonusit
GjuhëtGjuhët (21)
Angleze
Bullgare
Estoneze
Finlandeze
Franceze
Gjermane
Greke
Hungareze
Japoneze
Kazake
Kineze
Koreane
Kroate
Norvegjeze
Polake
Portugeze
Ruse
Sllovake
Sllovene
Spanjolle
Tajlandeze
LicencatLicencat (1)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (49)
Baccarat
Badminton
Basketboll
Bejsbolli
Biatlon
Bingo
Blackjack
Boks
CS:GO
Call of Duty
Craps
Dota 2
Eurovizion
Formula 1
Futboll
Futboll Amerikan
Futbolli Australian
Futbolli galik
Futsalli
Golf
Hendboll
Hokej mbi akull
Hokej mbi dysheme
King of Glory
Kriketi
League of Legends
Live Playboy Baccarat
MMA
Motorsport
Pai GowPoker
Politika
Punto Banco
Rainbow Six Siege
Regbi
Ruletë
Shigjetat
Sic Bo
Skijimi
Skvosh
Slotat
Snooker
StarCraft 2
Tenis tavoline
Tenisi
Vaterpolo
Video Poker
Volejbolli
Çiklizëm
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (25)
Bitcoin
Bitcoin Cash
Credit CardsCryptoDogecoinEcoPayz
Ethereum
GiroPay
Litecoin
MasterCard
Neosurf
NetellerPaysafe Card
Prepaid Cards
QIWI
Rapida
Skrill
Sofortuberwaisung
Trustly
Visa
WebMoney
Yandex Money
Zimpler
iDEAL
instaDebit
MonedhatMonedhat (14)
Afrikës së Jugut Rand
Dollari Australian
Dollari Kanadez
Dollari i Zelandës së Re
Euro
Jeni Japonez
Koresë së Jugut Won
Koruna Çeke
Krona Norvegjeze
Reali Brazilian
Rubla ruse
Shtetet e Bashkuara Dollar
Tenge Kazakistanez
Zloty Polak
ShtetetShtetet (8)
Australia
Bullgaria
Estonia
Hungaria
Republika Çeke
Tajlandë
Zelanda e Re
Zvicra
SoftwareSoftware (55)
1x2Gaming
2 By 2 Gaming
Adoptit Publishing
Ainsworth Gaming Technology
Amatic Industries
August Gaming
BGAMING
Belatra
Betsoft
Big Time Gaming
BlaBlaBla Studios
Blueprint Gaming
Booming Games
Booongo Gaming
Casino Technology
EGT Interactive
Edict (Merkur Gaming)
Elk Studios
Endorphina
Evoplay Entertainment
Fantasma Games
Felix Gaming
Foxium
Fugaso
GameArt
Gamevy
Genesis Gaming
Iron Dog Studios
Just For The Win
Lightning Box
MicrogamingNetEnt
Nolimit City
Nucleus Gaming
Old Skool Studios
Platipus Gaming
PlaysonPlaytechPragmatic PlayPush GamingQuickfire
Quickspin
Rabcat
Realistic Games
Red Rake Gaming
Red Tiger Gaming
Relax Gaming
Skillzzgaming
SoftSwiss
Spinomenal
Thunderkick
True Lab
Wazdan
Yggdrasil Gaming
iSoftBet

Games

Live Casino është trendi më i fundit në industrinë e kazinove online. Lojtarëve u pëlqen të shohin krupierë të vërtetë që përziejnë letrat përpara tyre dhe rrotullojnë rrotën e ruletës. Kjo shton një element më social në të gjithë përvojën dhe kjo është një nga veçoritë më të mira të lojërave të kazinosë live.

Blackjack live

Blackjack është një lojë popullore që lojtarët mund të gjejnë në seksionin Live Casino në Gunsbet Casino. Kjo është një lojë e thjeshtë për t'u luajtur dhe lojtarët kanë disa opsione të ndryshme për të fituar. Ideja e lojës është të marrësh një dorë që është më afër 21, më e lartë se tregtarët pa u dëmtuar. Lojtari është i pari që përfundon raundin e tij dhe ata kanë disa opsione për të përmirësuar dorën e tyre. Nga ana tjetër, tregtari mund të përdorë vetëm dy veprime, për të goditur dhe për të qëndruar në këmbë.

Dhe për më tepër, ata do të duhet të ndjekin disa rregulla edhe pse kanë një dorë të favorshme. Ne sugjerojmë lojtarët të mësojnë rregullat bazë përpara se të vendosin të luajnë për para të vërteta. Për të lexuar rregullat për të luajtur Blackjack, lojtarët mund të ndjekin këtë lidhje.

Këtu është një listë e të gjitha lojërave Live Blackjack në Gunsbet Casino:

 • Një Blackjack
 • Partia Blackjack
 • Blackjack K
 • Blackjack A
 • Punto Banco
 • VIP Platinum
 • VIP i madh
 • Blackjack A
 • Blackjack B
 • Blackjack C
 • Blackjack D
 • Blackjack E
 • Blackjack X
 • Blackjack G
 • Blackjack H
 • Blackjack I
 • Blackjack J
 • Blackjack F
 • Blackjack U
 • Blackjack B
 • Blackjack C
 • Blackjack D
 • Blackjack E
 • Blackjack G
 • Blackjack H
 • Blackjack I
 • Blackjack J
 • Blackjack K
 • Blackjack VIP L
 • Blackjack O
 • Blackjack P
 • Blackjack R
 • Blackjack Q
 • Blackjack Z
 • Blackjack L
 • Blackjack M
 • Blackjack B
 • Blackjack C
 • Blackjack D
 • Blackjack E
 • Blackjack F
 • Blackjack G
 • Blackjack 1
 • Blackjack 2
 • Blackjack 3
 • Blackjack 4
 • Blackjack 7
 • Blackjack Classic 8
 • Blackjack Classic 9
 • Blackjack 12
 • Blackjack 10
 • Blackjack 11
 • Blackjack 13
 • Blackjack 14
 • Blackjack 15
 • Blackjack 16
 • Blackjack 17
 • Blackjack 18
 • Speed Blackjack 19
 • Blackjack 20
 • Blackjack 21
 • Blackjack 22
 • Blackjack 23
 • Blackjack 24
 • Blackjack 25
 • Blackjack Classic 26
 • Blackjack Classic 27
 • Blackjack Classic 28
 • Blackjack Classic 29
 • Blackjack Classic 30
 • Blackjack Classic 31
 • Blackjack Classic 32
 • Speed Blackjack 33
 • Speed Blackjack 24
 • Blackjack Classic 35
 • Blackjack Classic 36
 • Blackjack Classic 37
 • Blackjack Classic 38
 • Blackjack Classic 39
 • Speed Blackjack Classic 32
 • Blackjack Classic 40
 • Blackjack Classic 42
 • Blackjack Classic 4
 • Blackjack Classic 44
 • Blackjack Classic 45
 • Blackjack Classic 46
 • Blackjack Classic 47
 • Blackjack Classic 48
 • Blackjack Classic 49
 • Blackjack Classic 50
 • Blackjack Classic 51
 • Blackjack Classic 52
 • Blackjack Classic 53
 • Blackjack Classic 54
 • Blackjack Classic 55
 • Blackjack Classic 56
 • Blackjack Classic 57
 • Blackjack Classic 58
 • Blackjack Classic 59
 • Blackjack Classic 60
 • Blackjack Classic 61
 • Blackjack Classic 62
 • Blackjack Classic 63
 • Blackjack Classic 64
 • Blackjack Classic 65
 • Blackjack Classic 66
 • Blackjack Classic 67
 • Blackjack Classic 68
 • Blackjack Classic 69
 • Blackjack Classic 70
 • Blackjack Classic 71
 • Speed Blackjack VIP A
 • Speed Blackjack VI B
 • Speed Blackjack VIP D
 • Blackjack 11
 • Blackjack 12
 • Blackjack 14
 • Blackjack 15
 • Blackjack 16
 • Blackjack Live
 • Ndarje automatike e pakufizuar Blackjack
 • Të gjitha Bet Blackjack
 • Italiano Blackjack 1
 • Italiano Blackjack 2
 • Italiano Blackjack VIP
 • Royale Blackjack
 • Blackjack me shpejtësi
 • Speed Blackjack 20
 • Speed Blackjack 21
 • Speed Blackjack 23
 • Speed Blackjack 25
 • Speed Blackjack 26
 • Speed Blackjack 27
 • Speed Blackjack 28
 • Speed Blackjack 29
 • Speed Blackjack 3
 • Speed Blackjack 34
 • Speed Blackjack 9
 • Soire Blackjack 1
 • Soire Blackjack VIP
 • Blackjack Alfa
 • Blackjack Beta
 • Azure Blackjack 6
 • Azure Blackjack 7
 • Blackjack Azure 4
 • Azure Blackjack 10
 • Azure Blackjack 5
 • Azure Blackjack 3
 • Azure Blackjack 9
 • Azure Blackjack 2
 • Azure Blackjack 8

Nëse dikush është adhurues i të luajturit Blackjack live në kazino Gunsbet, mund të pëlqejë një tjetër emocionuese kazino live si 22Bet.

Ruletë e drejtpërdrejtë

Ruleta është një nga lojërat më emocionuese lojtarët mund të gjejnë në seksionin e Kazinosë Live. Të luash ruletë me një tregtar të drejtpërdrejtë sjell një përvojë që është shumë më e mirë sesa të luash vetëm me një kompjuter. Lojtarët mund të bisedojnë me tregtarin dhe me lojtarët e tjerë ndërsa presin që topi i bardhë të zbresë në një numër.

Ruleta mund të duket si një lojë e komplikuar, por është shumë e thjeshtë pasi lojtarët të dallojnë rregullat. Është mirë të dihen llojet e ndryshme të basteve që lojtarët mund të vendosin dhe shanset e këtyre basteve. Kushdo që dëshiron të lexojë për rregullat e ruletit mund të ndjekë këtë lidhje.

Këtu është një listë e të gjitha lojërave Live Roulette në Gunsbet Casino:

 • Ruletë
 • Ruletë Azure
 • Ruletë Rrufeja
 • Mega Roulette
 • Ruletë VIP
 • Ruletka Live
 • Ruletë me top të dyfishtë
 • Ruletë zhytëse
 • Ruletë e shpejtësisë
 • Auto Ruletë
 • Ruletë Personi i Parë
 • Auto La Partage
 • Ruletë Arabe
 • Deutsches Roulette
 • Ruletë e Londrës
 • Ruletë Norsk
 • Ruletë Frankofone
 • Ruleta en Vivo
 • Suomalainen Ruletti
 • Ruletë turke
 • Ruletë 24/7
 • Auto Roulette Classic 1
 • Auto Roulette Classic 2
 • Shpejtësia automatike e ruletës
 • Shpejtësia automatike e ruletës 2
 • Roulette Blaze
 • Auto Roulette VIP
 • Ruletë autentike
 • Auto Roulette Duo
 • Ruletë në dysheme të kazinosë
 • Roulette Lobi
 • Ruleta e Madhe
 • Roulette autentike Royal Casino
 • Ruletë e jashtme
 • Auto Ruletë
 • Ruletë Portomaso
 • Ruletë Swintt
 • Live – Ruleta A
 • Ruletë e shpejtësisë
 • Deutsche Roulette
 • Ruletë Makao
 • Roulette Russian
 • Ruletë Live
 • Oracle Casino Roulette
 • Ruletë e kazinosë Portomaso
 • Prestige Auto Roulette
 • Ruletë Live
 • Ruletë e drejtpërdrejtë
 • E zeza absolute
 • Kafe absolute
 • Oracle Blaze
 • Portomaso VIP
 • Ruletë e kazinosë Portomaso 24/7
 • Ruletë Amerikane
 • Brussels Roulette Live
 • Ruletë Live
 • Ruletë Italiana Live
 • Ruletë futbolli
 • Ruletë indiane
 • Roleta Brasileira
 • Ruletë Bingo Evropiane
 • Ruletë Bingo Amerikane
 • Bardha absolute

Baccarat live

Baccarat është një lojë letrash që lojtarët mund të gjejnë në seksionin Live Casino. Kjo është një lojë e thjeshtë për t'u luajtur dhe është një nga lojërat ku lojtarët nuk duhet të marrin shumë vendime për të luajtur. Raundi zhvillohet nga tregtari i drejtpërdrejtë dhe i vetmi vendim që lojtarët mund të marrin është madhësia e bastit të tyre dhe kush do të bastojnë. Ideja e lojës është të marrësh një dorë që arrin gjithsej 8 ose 9, dhe ka tre baste gjithsej, një bast për lojtarin, një bast për bankierin ose një bast për një barazim.

Në këtë pikë, Gunsbet ka vetëm një variant të Baccarat dhe ai është:

 • Swintt Tiger Bonus Baccarat

Live Sic Bo

Sic Bo është një tjetër lojë interesante lojtarët mund të gjejnë në seksionin e Kazinosë Live në Kazino Gunsbet. Kjo është gjithashtu një lojë e thjeshtë ku lojtarët duhet të parashikojnë rezultatin e zareve. Ka rezultate të ndryshme të zareve dhe baste të ndryshme që lojtarët mund të vendosin. Pra, ne sugjerojmë lojtarët të mësojnë të paktën rregullat bazë përpara se të vendosin të luajnë për para të vërteta. Kushdo që dëshiron të lexojë rregullat se si të luajë Live Sic Bo mund të ndjekë këtë lidhje.

Këtu është një listë e të gjitha lojërave Live Sic Bo në Gunsbet Casino:

 • Mega Sic Bo
 • Sic Bo
 • Sic Bo Deluxe
 • Sic Bo Dragons
 • Sic Bo Macau
 • Super Sic Bo

Poker Live

Pokeri është një lojë mjaft e njohur në mesin e lojtarëve, dhe kushdo që e pëlqen këtë lojë mund të gjejë variante të ndryshme të së njëjtës në seksionin Live Casino në Gunsbet Casino. Pokeri është një lojë kjo është sfiduese për disa lojtarë dhe kjo është një nga arsyet e popullaritetit të saj të madh. Lojtarët duhet të mësojnë rregullat e lojës, veçanërisht nëse duan të luajnë për para të vërteta. Kushdo që dëshiron të lexojë për rregullat se si të luajë Live Poker mund të ndjekë këtë lidhje.

Këtu është një listë e plotë e të gjitha lojërave Live Poker në Gunsbet Casino:

 • Poker Karaibe
 • Oasis Poker
 • Trey Poker
 • Bast në Poker
 • Pokeri i Karaibeve
 • Kazino Stud Poker
 • Hold'em Poker
 • Hold'em Poker 3
 • Joker Poker
Gunsbet ka shpallur një nga projektet më premtuese të bashkëpunimit në historinë e saj
2021-09-18

Gunsbet ka shpallur një nga projektet më premtuese të bashkëpunimit në historinë e saj

Gunsbet - një nga kazino online me vlerësim më të lartë platformat në tregun modern, së fundmi është nënshkruar për bashkëpunim me SoftSwiss – një platformë që posedon një nga librat sportiv më të avancuar në industri. 

Njoftimi i Platformës së Librave Sportive të Filialeve Alpha në Kazino Gunsbet
2021-08-13

Njoftimi i Platformës së Librave Sportive të Filialeve Alpha në Kazino Gunsbet

Filialet Alpha janë padyshim një nga programet më të mëdha të filialeve të Kazinosë që funksionojnë vetëm me kazinotë e rangut më të lartë. Ata e nisën udhëtimin e tyre që nga fillimi i vitit 2021. Dhe sot e kësaj dite, kompania dihet se përfaqëson disa nga kazinotë më të mira në internet atje.