Lajme

September 18, 2021

Gunsbet ka shpallur një nga projektet më premtuese të bashkëpunimit në historinë e saj

Ardit Krasniqi
WriterArdit KrasniqiWriter
ResearcherRajesh NairResearcher

Gunsbet - një nga kazino online me vlerësim më të lartë platformat në tregun modern, së fundmi është nënshkruar për bashkëpunim me SoftSwiss – një platformë që posedon një nga librat sportiv më të avancuar në industri. 

Gunsbet ka shpallur një nga projektet më premtuese të bashkëpunimit në historinë e saj

Rreth SoftSwiss

SoftSwiss është një platformë relativisht e re e librave sportiv që është zhvilluar me shpejtësi gjatë vitit 2020 dhe tani është gati t'u ofrojë klientëve të Gunsbet akses të plotë në mbi 60 sporte që përfshijnë më shumë se 1200 miches. Përveç kësaj, Bestradar, një nga ofruesit më të avancuar dhe më të besueshëm të furnizimeve me shanse në tregun modern të lojërave të fatit, do të përfshihet në projektin e ardhshëm.

Pavarësisht moshës së tij relativisht të re, SoftSwiss duket të jetë një produkt tepër produktiv. Në vetëm pak më shumë se një vit, ajo tashmë ka shpallur dhe ekzekutuar me sukses 3 projekte të ngjashme me përfaqësuesit kryesorë të industrisë së kazinove online live. 

Komentet nga SoftSwiss mbi bashkëpunimin e ri

Pronari i produktit të Softswiss Sportsbook pranon se bashkëpunimi i ardhshëm me Gunsbet duket të jetë më premtuesi për markën pasi kazinoja në internet ka një reputacion veçanërisht të nivelit të lartë në mesin e të gjitha niveleve të lojtarëve dhe një status më të vlerësuar të ofruar nga vlerësime të shumta pozitive. .

 "Ne jemi të ngazëllyer që jemi partnerë me një ekip kaq të madh profesionistësh dhe i falënderojmë ata për besimin e tyre në produktet tona." – pohon Alexander Kamenetskyi, Pronari i Produkteve të SoftSwiss Sportsbook

Bashkëpunimi i ardhshëm përqendrohet kryesisht në mundësinë për t'u ofruar përdoruesve të kazinosë në internet një kalim pa probleme, thelbësore dhe pa probleme në një përvojë bastesh në internet. Ky opsion do të zgjerojë ndjeshëm mundësitë dhe opsionet si për platformat ashtu edhe për klientët e tyre.

Për më tepër, një qasje e tillë i lejon platformat të sinkronizojnë funksionimin e tyre dhe t'u ofrojnë lojtarëve një qasje më të përgjegjshme dhe miqësore për përdoruesit, e cila patjetër do të rrisë përvojën e tyre të përgjithshme dhe do të lejojë një prezantim pa probleme të produkteve dhe shërbimeve të reja. 

Cili do të jetë objektivi i bashkëpunimit?

Një nga qëllimet kryesore të bashkëpunimit të ardhshëm është një përpjekje për të ofruar një nivel të ri të përvojës gjithëpërfshirëse për lojtarët, për të ndërtuar një platformë shumë të përgjegjshme që do të formojë një ekosistem të fundit të lojërave.

Duke qenë një markë nga grupi i famshëm i Alpha Affiliates, Gernsback mbështetet nga më shumë se 800,000 bashkëpunëtorë të pavarur. Padyshim që ofron perspektiva të reja marketingu për SoftSwiss, duke i dhënë akses të drejtpërdrejtë në një nga auditorët më të avancuar që mund të gjesh në industrinë e kazinove në internet. Me fjalë të tjera, bashkëpunimi i ardhshëm do të kthehet patjetër në një partneritet me përfitim reciprok.

 "Për pesë vjet bashkëpunim, djemtë kanë dëshmuar besnikërinë e tyre ndaj partnerëve të tyre dhe kanë mësuar se si të zgjidhin probleme komplekse në çdo situatë" - shton Alexander Kamenetskiy, - "Ne jemi të sigurt se SoftSwiss Sportsbook do të ofrojë edhe më shumë mundësi për klientët SoftSwiss dhe do bëhet një vektor i fuqishëm për zhvillimin e kompanisë."

About the author
Ardit Krasniqi
Ardit Krasniqi
About

Ardit, një shqiptar i krenar, kombinon me mjeshtëri dashurinë e tij për lojrat e kazinos me aftësinë e tij gjuhësore. Si një lokalizues i udhëzimeve për kazino online, puna e tij është e pasur me nuancat kulturore.

Send email
More posts by Ardit Krasniqi
undefined is not available in your country. Please try:

Të rejat e fundit

Eksplorimi i emocioneve: Ruleta e vullkanit dhe Vikings Multifire
2024-04-17

Eksplorimi i emocioneve: Ruleta e vullkanit dhe Vikings Multifire

Lajme