Lajme

August 13, 2021

Njoftimi i Platformës së Librave Sportive të Filialeve Alpha në Kazino Gunsbet

Ardit Krasniqi
WriterArdit KrasniqiWriter
ResearcherRajesh NairResearcher

Filialet Alpha janë padyshim një nga programet më të mëdha të filialeve të Kazinosë që funksionojnë vetëm me kazinotë e rangut më të lartë. Ata e nisën udhëtimin e tyre që nga fillimi i vitit 2021. Dhe sot e kësaj dite, kompania dihet se përfaqëson disa nga kazinotë më të mira në internet atje.

Njoftimi i Platformës së Librave Sportive të Filialeve Alpha në Kazino Gunsbet

Dhe në mes të majit, ata hapën platformën e librave sportiv për herë të parë në Kazino Gunsbet. Lansimi i librit sportiv ishte një vendim i madh për kompaninë, por një vendim i frytshëm.

Menaxherja e filialit të kompanisë, Valeria Mukhina ka shpjeguar se të gjithë duan të mbajnë të gjitha opsionet dhe përfitimet nën një çati. Dhe kjo i bëri ata të ecin përpara me planin dhe të krijojnë martesën perfekte midis sporteve dhe kazinosë këtu në Gunsbet.

Pas inspektimit të mëtejshëm, është e qartë se filialet e Alpha planifikojnë të lançojnë markat e reja shumë shpejt, përveç markës, Roku, Savarona dhe Evospin të lëshuar në 2021.

Kazinotë Gunsbet funksiononin në platformën e famshme të kazinove në internet me emrin Softswiss. Reacher në Softswiss tregon se përdoruesit duhej të kalonin midis kazinove në internet dhe basteve sportive herë pas here. Kjo e bëri situatën të komplikuar dhe plot telashe për lojtarët. Dhe me lançimin e platformës së librave sportiv, lojtari tani mund të shijojë kalimin e pandërprerë midis basteve sportive dhe lojërave të kazinosë në internet.

Për ta bërë përvojën më të qetë për lojtarët, ata tani mund të përdorin vetëm një llogari për të menaxhuar të gjitha financat e lojërave elektronike të kazinosë, ngjarjeve sportive dhe lojërave live në të gjitha platformat e OS si IOS, Android dhe Windows.

Ata ngadalë po kalojnë të gjitha reagimet që po marrin nga klientët. Dhe me kërkesë, ata gjithashtu planifikojnë të zgjerojnë zgjidhjen e librave sportiv dhe ta shtojnë atë në markat e tjera ekzistuese ose të reja në të ardhmen.


E ardhmja në rajone të tjera

Si kazinotë online janë shumë të njohura në të gjithë botën, partnerët e filialit synojnë të ofrojnë më shumë faqe në pjesë të ndryshme të botës me gjuhë amtare. Valeria Mukhina deklaroi gjithashtu se objektivi kryesor për momentin janë rajonet spanjolle dhe portugalishtfolëse. Ata gjithashtu kanë një interes të madh në Indi.

Edhe pse pandemia parandalon shumë ngjarje live për momentin, ata planifikojnë t'u ofrojnë lojtarëve ngjarje unike dhe zgjidhje bastesh.

Dhe me opsionin e basteve për mbi 60 sporte unike dhe më shumë se 1200 tregtarë, ata me siguri do të shohin zhvillim masiv në të ardhmen e afërt.

About the author
Ardit Krasniqi
Ardit Krasniqi
About

Ardit, një shqiptar i krenar, kombinon me mjeshtëri dashurinë e tij për lojrat e kazinos me aftësinë e tij gjuhësore. Si një lokalizues i udhëzimeve për kazino online, puna e tij është e pasur me nuancat kulturore.

Send email
More posts by Ardit Krasniqi
undefined is not available in your country. Please try:

Të rejat e fundit

Eksplorimi i emocioneve: Ruleta e vullkanit dhe Vikings Multifire
2024-04-17

Eksplorimi i emocioneve: Ruleta e vullkanit dhe Vikings Multifire

Lajme