Gunsbet - Software

Age Limit
Gunsbet
Gunsbet is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
Curacao

Software

Gunsbet ka bashkëpunuar me disa nga zhvilluesit më të mirë të softuerit për të ofruar një ndërfaqe të qetë dhe miqësore për përdoruesit dhe një platformë të mrekullueshme për lojëra në çast. Të gjitha lojërat përmbajnë grafikë të bukur, me cilësi të lartë dhe animacione 3D, dhe sa herë që një lojtar viziton kazinonë mund të presë një përvojë të patëmetë.

Siç thamë më parë, Gunsbet Casino ka partnerizuar me disa prej tyre ofruesit më të mirë të softuerit për të sjellë përvojën më të mirë të mundshme. Një prej tyre është NetEnt, një studio lojrash me bazë suedeze që njihet për lojërat e saj me cilësi të lartë. Lojërat e tyre mburren me grafikë të qartë dhe tema tërheqëse. Lojtarët që kërkojnë diçka të ndryshme mund të kontrollojnë lojërat e tyre dhe të presin veçori jokonvencionale si struktura e rrotullave, rrotullimet falas dhe lojërat bonus me shumë nivele, vetëm për të përmendur disa.

Yggdrasil është një kompani tjetër që vjen nga Suedia që krijon lojëra argëtuese, moderne dhe shpërblyese. Shumë kompani vijnë nga Suedia që punojnë me Gunsbet Casino si Play'n Go, Quickspin dhe Elk Studio.

Nuk mund të flasim për zhvillues softuerësh pa përmendur pionierin, Microgaming. Kjo kompani ka portofolet më të mëdha dhe më të larmishme të lojërave me më shumë se 500 tituj.

Këtu është një listë e të gjithë ofruesve të softuerit nga të cilët lojtarët mund të gjejnë lojëra në Gunsbet Casino:

 • NetEnt
 • Microgaming
 • Luaj'n GO
 • Quickspin
 • EGT
 • Amatic Industries
 • Betsoft
 • Lojë pragmatike
 • Yggdrasil
 • Spinomenale
 • Endorfina
 • Thunderkick
 • B Lojëra
 • Arti i lojës
 • Lojëra evolucionare
 • Elk Studios
 • NYX
 • Belatra
 • Rabcat
 • 1X2 lojëra
 • Vetëm për fitore
 • Platipus
 • Kuti rrufeje
Total score7.6
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2017
BonusetBonuset (7)
Bonus ndeshje
Bonus rrotullime falas
Bonus të mirëpriturBonus të regjistrimitBonusi i rimbushjes
Bonusi me depozitë
Kodet e bonusit
GjuhëtGjuhët (21)
Angleze
Bullgare
Estoneze
Finlandeze
Franceze
Gjermane
Greke
Hungareze
Japoneze
Kazake
Kineze
Koreane
Kroate
Norvegjeze
Polake
Portugeze
Ruse
Sllovake
Sllovene
Spanjolle
Tajlandeze
LicencatLicencat (1)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (49)
Baccarat
Badminton
Basketboll
Bejsbolli
Biatlon
Bingo
Blackjack
Boks
CS:GO
Call of Duty
Craps
Dota 2
Eurovizion
Formula 1
Futboll
Futboll Amerikan
Futbolli Australian
Futbolli galik
Futsalli
Golf
Hendboll
Hokej mbi akull
Hokej mbi dysheme
King of Glory
Kriketi
League of Legends
Live Playboy Baccarat
MMA
Motorsport
Pai GowPoker
Politika
Punto Banco
Rainbow Six Siege
Regbi
Ruletë
Shigjetat
Sic Bo
Skijimi
Skvosh
Slotat
Snooker
StarCraft 2
Tenis tavoline
Tenisi
Vaterpolo
Video Poker
Volejbolli
Çiklizëm
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (25)
Bitcoin
Bitcoin Cash
Credit CardsCryptoDogecoinEcoPayz
Ethereum
GiroPay
Litecoin
MasterCard
Neosurf
NetellerPaysafe Card
Prepaid Cards
QIWI
Rapida
Skrill
Sofortuberwaisung
Trustly
Visa
WebMoney
Yandex Money
Zimpler
iDEAL
instaDebit
MonedhatMonedhat (14)
Afrikës së Jugut Rand
Dollari Australian
Dollari Kanadez
Dollari i Zelandës së Re
Euro
Jeni Japonez
Koresë së Jugut Won
Koruna Çeke
Krona Norvegjeze
Reali Brazilian
Rubla ruse
Shtetet e Bashkuara Dollar
Tenge Kazakistanez
Zloty Polak
ShtetetShtetet (8)
Australia
Bullgaria
Estonia
Hungaria
Republika Çeke
Tajlandë
Zelanda e Re
Zvicra
SoftwareSoftware (55)
1x2Gaming
2 By 2 Gaming
Adoptit Publishing
Ainsworth Gaming Technology
Amatic Industries
August Gaming
BGAMING
Belatra
Betsoft
Big Time Gaming
BlaBlaBla Studios
Blueprint Gaming
Booming Games
Booongo Gaming
Casino Technology
EGT Interactive
Edict (Merkur Gaming)
Elk Studios
Endorphina
Evoplay Entertainment
Fantasma Games
Felix Gaming
Foxium
Fugaso
GameArt
Gamevy
Genesis Gaming
Iron Dog Studios
Just For The Win
Lightning Box
MicrogamingNetEnt
Nolimit City
Nucleus Gaming
Old Skool Studios
Platipus Gaming
PlaysonPlaytechPragmatic PlayPush GamingQuickfire
Quickspin
Rabcat
Realistic Games
Red Rake Gaming
Red Tiger Gaming
Relax Gaming
Skillzzgaming
SoftSwiss
Spinomenal
Thunderkick
True Lab
Wazdan
Yggdrasil Gaming
iSoftBet