Rishikimi i lojërave të tregtarëve të drejtpërdrejtë Gunsbet - Support

GunsbetResponsible Gambling
CASINORANK
7.6/10
BonusBonus $300 +100 Rrotullime Falas
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Gunsbet is not available in your country. Please try:
Support

Support

Një nga aspektet më të rëndësishme të kazinove në internet është mbështetja e tyre ndaj klientit. Të qenit gjithmonë në dispozicion për klientët e tyre është përparësia kryesore e Gunsbet Casino. Sa herë që një lojtar ndeshet me një problem me llogarinë e tij, ai mund të kontaktojë Mbështetjen e Klientit dhe një agjent do të bëjë gjithçka në fuqinë e tij për të zgjidhur problemin.

Lojtarët mund të kontaktojnë mbështetjen e klientit në çdo kohë që u nevojitet. Mënyra më e përshtatshme është nëpërmjet funksionit Live Chat që është i disponueshëm 24/7, ose ata mund të dërgojnë një email në support@gunsbet.com.

Për më tepër, kazino ofron gjithashtu shumë informacione në disa faqe të ndryshme që do të jenë të dobishme për lojtarët si Termat dhe Kushtet, Politika e Privatësisë, Faqja e Ankesave dhe faqja e Kumarit të Përgjegjshëm. Lojtarët mund të kontrollojnë gjithashtu faqen FAQ, Pyetjet e bëra më shpesh ku mund të gjejnë problemet më të zakonshme me të cilat hasin lojtarët.

Kur kontaktoni Mbështetjen e Klientit nëpërmjet funksionit Live Chat, lojtarët duhet të zgjedhin një nga kategoritë e mëposhtme:

  • Informacion bonus
  • Operacionet financiare
  • Verifikimi
  • Llogaria e klientit
  • Pyetje të përgjithshme
  • Probleme teknike
  • Filialet
  • Kontaktoni operatorin
Gunsbet ka shpallur një nga projektet më premtuese të bashkëpunimit në historinë e saj
2021-09-18

Gunsbet ka shpallur një nga projektet më premtuese të bashkëpunimit në historinë e saj

Gunsbet - një nga kazino online me vlerësim më të lartë platformat në tregun modern, së fundmi është nënshkruar për bashkëpunim me SoftSwiss – një platformë që posedon një nga librat sportiv më të avancuar në industri. 

Njoftimi i Platformës së Librave Sportive të Filialeve Alpha në Kazino Gunsbet
2021-08-13

Njoftimi i Platformës së Librave Sportive të Filialeve Alpha në Kazino Gunsbet

Filialet Alpha janë padyshim një nga programet më të mëdha të filialeve të Kazinosë që funksionojnë vetëm me kazinotë e rangut më të lartë. Ata e nisën udhëtimin e tyre që nga fillimi i vitit 2021. Dhe sot e kësaj dite, kompania dihet se përfaqëson disa nga kazinotë më të mira në internet atje.