Rishikimi i lojërave të tregtarëve të drejtpërdrejtë Gunsbet - Withdrawals

GunsbetResponsible Gambling
CASINORANK
7.6/10
BonusBonus $300 +100 Rrotullime Falas
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Gunsbet is not available in your country. Please try:
Withdrawals

Withdrawals

Tërheqja nga llogaria e dikujt është ndoshta po aq emocionuese sa të luash lojëra. Për këtë arsye, Gunsbet e ka thjeshtuar këtë proces në mënyrë që lojtarët të mund t'i pasqyrojnë fitimet në llogaritë e tyre sa më shpejt të jetë e mundur.

Për të bërë një tërheqje, gjithçka që duhet të bëjnë lojtarët është të drejtohen te arkëtari dhe të klikojnë seksionin Tërheqje, të zgjedhin mënyrën e pagesës që duan të përdorin dhe të fusin shumën që dëshirojnë të tërheqin. Ajo që lojtarët duhet të kenë parasysh këtu është se ata duhet të përdorin të njëjtën mënyrë pagese për tërheqje si ajo që përdorën për të depozituar në radhë të parë.

Për t'i bërë gjërat më të lehta për lojtarët, Gunsbet Casino ka shtuar shumë mënyra të ndryshme pagese lojtarët mund të përdorin për të bërë një tërheqje.

 • Viza është një mënyrë pagese që lojtarët mund të përdorin për të tërhequr fitimet e tyre. Shuma minimale që ata mund të tërheqin është e kufizuar në $30, dhe shuma maksimale është e kufizuar në $5,000. Nuk ka tarifa për tërheqjet dhe koha e përpunimit është midis 1 dhe 3 ditë.
 • MasterCard është një mënyrë pagese që lojtarët mund të përdorin për të tërhequr fitimet e tyre. Shuma minimale që ata mund të tërheqin është e kufizuar në $30, dhe shuma maksimale është e kufizuar në $5,000. Nuk ka tarifa për tërheqjet dhe koha e përpunimit është midis 1 dhe 3 ditë.
 • Crypto Processing është një mënyrë pagese që lojtarët mund të përdorin për të tërhequr fitimet e tyre. Shuma minimale që ata mund të tërheqin është e kufizuar në 0.0005BTC, dhe shuma maksimale është e pakufizuar. Nuk ka asnjë tarifë për tërheqjet dhe koha e përpunimit është e menjëhershme.
 • Skrill është një mënyrë pagese që lojtarët mund të përdorin për të tërhequr fitimet e tyre. Shuma minimale që ata mund të tërheqin është e kufizuar në $30, dhe shuma maksimale është e kufizuar në $5,000. Nuk ka asnjë tarifë për tërheqjet dhe koha e përpunimit është e menjëhershme.
 • Neteller është një mënyrë pagese që lojtarët mund të përdorin për të tërhequr fitimet e tyre. Shuma minimale që ata mund të tërheqin është e kufizuar në $30, dhe shuma maksimale është e kufizuar në $5,000. Nuk ka asnjë tarifë për tërheqjet dhe koha e përpunimit është e menjëhershme.
 • Transferta bankare është një mënyrë pagese që lojtarët mund të përdorin për të tërhequr fitimet e tyre. Shuma minimale që ata mund të tërheqin është e kufizuar në $500, dhe shuma maksimale është e kufizuar në $20,000. Ka një tarifë prej 25 dollarësh për tërheqjet dhe koha e përpunimit është midis 1 dhe 3 ditë.
 • iDebit është një mënyrë pagese që lojtarët mund të përdorin për të tërhequr fitimet e tyre. Shuma minimale që ata mund të tërheqin është e kufizuar në 45 CAD, dhe shuma maksimale është e kufizuar në 5.000 CAD. Nuk ka asnjë tarifë për tërheqjet dhe koha e përpunimit është e menjëhershme.
 • Instadebit është një mënyrë pagese që lojtarët mund të përdorin për të tërhequr fitimet e tyre. Shuma minimale që ata mund të tërheqin është e kufizuar në 45 CAD, dhe shuma maksimale është e kufizuar në 5.000 CAD. Nuk ka asnjë tarifë për tërheqjet dhe koha e përpunimit është e menjëhershme.
 • WebMoney është një mënyrë pagese që lojtarët mund të përdorin për të tërhequr fitimet e tyre. Shuma minimale që ata mund të tërheqin është e kufizuar në $30, dhe shuma maksimale është e kufizuar në $5,000. Nuk ka asnjë tarifë për tërheqjet dhe koha e përpunimit është e menjëhershme.
 • ecoPayz është një mënyrë pagese që lojtarët mund të përdorin për të tërhequr fitimet e tyre. Shuma minimale që ata mund të tërheqin është e kufizuar në $30, dhe shuma maksimale është e kufizuar në $1,000. Nuk ka asnjë tarifë për tërheqjet dhe koha e përpunimit është e menjëhershme.
 • Rapid nga Skrill është një mënyrë pagese që lojtarët mund të përdorin për të tërhequr fitimet e tyre. Shuma minimale që ata mund të tërheqin është e kufizuar në $30, dhe shuma maksimale është e kufizuar në $5,000. Nuk ka asnjë tarifë për tërheqjet dhe koha e përpunimit është e menjëhershme.
 • Sticpay është një mënyrë pagese që lojtarët mund të përdorin për të tërhequr fitimet e tyre. Shuma minimale që ata mund të tërheqin është e kufizuar në $30, dhe shuma maksimale është e kufizuar në $3,000. Nuk ka asnjë tarifë për tërheqjet dhe koha e përpunimit është e menjëhershme.
 • Neosurf është një mënyrë pagese që lojtarët mund të përdorin për të tërhequr fitimet e tyre. Shuma minimale që ata mund të tërheqin është e kufizuar në $30, dhe shuma maksimale është e kufizuar në $5,000. Nuk ka asnjë tarifë për tërheqjet dhe koha e përpunimit është e menjëhershme.
 • Venus Point është një mënyrë pagese që lojtarët mund të përdorin për të tërhequr fitimet e tyre. Shuma minimale që ata mund të tërheqin është e kufizuar në $30, dhe shuma maksimale është e kufizuar në $5,000. Nuk ka asnjë tarifë për tërheqjet dhe koha e përpunimit është e menjëhershme.
 • AstroPay është një mënyrë pagese që lojtarët mund të përdorin për të tërhequr fitimet e tyre. Shuma minimale që ata mund të tërheqin është e kufizuar në 30 dollarë dhe shuma maksimale është e kufizuar në 500 dollarë. Nuk ka asnjë tarifë për tërheqjet dhe koha e përpunimit është e menjëhershme.
 • UPayCard është një mënyrë pagese që lojtarët mund të përdorin për të tërhequr fitimet e tyre. Shuma minimale që ata mund të tërheqin është e kufizuar në $30, dhe shuma maksimale është e kufizuar në $5,000. Nuk ka asnjë tarifë për tërheqjet dhe koha e përpunimit është e menjëhershme.
 • PaySafeCard është një mënyrë pagese që lojtarët mund të përdorin për të tërhequr fitimet e tyre. Shuma minimale që ata mund të tërheqin është e kufizuar në 30 dollarë dhe shuma maksimale është e kufizuar në 250 dollarë. Nuk ka asnjë tarifë për tërheqjet dhe koha e përpunimit është e menjëhershme.
 • MuchBetter është një mënyrë pagese që lojtarët mund të përdorin për të tërhequr fitimet e tyre. Shuma minimale që ata mund të tërheqin është e kufizuar në $30, dhe shuma maksimale është e kufizuar në $5,000. Nuk ka asnjë tarifë për tërheqjet dhe koha e përpunimit është e menjëhershme.
Gunsbet ka shpallur një nga projektet më premtuese të bashkëpunimit në historinë e saj
2021-09-18

Gunsbet ka shpallur një nga projektet më premtuese të bashkëpunimit në historinë e saj

Gunsbet - një nga kazino online me vlerësim më të lartë platformat në tregun modern, së fundmi është nënshkruar për bashkëpunim me SoftSwiss – një platformë që posedon një nga librat sportiv më të avancuar në industri. 

Njoftimi i Platformës së Librave Sportive të Filialeve Alpha në Kazino Gunsbet
2021-08-13

Njoftimi i Platformës së Librave Sportive të Filialeve Alpha në Kazino Gunsbet

Filialet Alpha janë padyshim një nga programet më të mëdha të filialeve të Kazinosë që funksionojnë vetëm me kazinotë e rangut më të lartë. Ata e nisën udhëtimin e tyre që nga fillimi i vitit 2021. Dhe sot e kësaj dite, kompania dihet se përfaqëson disa nga kazinotë më të mira në internet atje.