Hachislot Live Casino Rishikoni

Age Limit
Hachislot
Hachislot is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
MasterCardVisa
Trusted by
Curacao
Total score8.0
Përfitimet
+ Paketa e mirëseardhjes
+ Kthim parash javor
+ Mbështetje për klientët 24/7

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2022
BonusetBonuset (8)
Bonus cashback
Bonus rrotullime falas
Bonus të mirëpriturBonusi VIP
Bonusi i besnikërisë
Bonusi i ditëlindjesBonusi javor
Bonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (2)
Angleze
Japoneze
LicencatLicencat (1)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (109)
Ancient Fortunes: Zeus
Andar BaharAuto Live Roulette
Auto Live Roulette
Azuree BlackjackBaccaratBaccarat AGQ VegasBaccarat Dragon BonusBaccarat MultiplayBaccarat Speed ShanghaiBet on Teen Patti
Big Bass Bonanza
Big Bass Splash
Bileta gërvishtëse
Bingo
BlackjackBlackjack Bet BehindBlackjack Party
Book of Dead
Caribbean StudCasino WarClassic Roulette Live
Cosmic Cash
CrapsCrazy TimeDeal or No Deal LiveDragon TigerDream CatcherEuropean RouletteExclusive BlackjackEzugi No Commission BaccaratFirst Person BaccaratFirst Person BlackjackFirst Person Dragon TigerFrench Roulette Gold
Gates of Olympus
God of Fortune
Golden Wealth BaccaratGonzo's Treasure HuntInfinite BlackjackJackpot Roulette
Jackpots
Jungle Jim and the Lost Sphinx
Kazino HoldemKenoLightning DiceLightning RouletteLive American BlackjackLive Baccarat Lounge No CommissionLive Blackjack Early PayoutLive Blackjack Salon PriveLive Blackjack VIPLive Casino Hold'em Jumbo 7Live Cow Cow BaccaratLive Diamond VIP Blackjack EvolutionLive Dragon Tiger AGQ Vegas Asia GamingLive Dragon Tiger Shanghai SA GamingLive Football StudioLive Fortune VIPLive Genie BlackjackLive Hybrid BlackjackLive Immersive RouletteLive Lightning BaccaratLive Mega BallLive Mega Sic Bo Pragmatic PlayLive Mega Wheel Live Money Wheel SA GamingLive Platinum VIP BlackjackLive Playboy BaccaratLive Power BlackjackLive Sic Bo Shanghai SA GamingLive Sic Bo Tokyo Gold DeluxeLive Super Color Sic Bo MacauLive Sweet Bonanza Candyland Pragmatic PlayLive Texas Holdem BonusLive Ultimate Texas Hold'em
Live VIP Blackjack
Live Vegas VIP BlackjackLojë shfaqjeLucky 7Macau Squeeze BaccaratMacau VIP Blackjack
Mahjong
Mega Sic Bo
Megamoolah
Megaways
Mini Baccarat
Mini Roulette
Monopoly Big Baller
Monopoly LiveNo Commission BaccaratOne Blackjack 2 Indigo Pragmatic PlayPokerPoker me tre letraPunto Banco
Reactoonz
RuletëSic BoSide Bet City
Slotat
Super Sic Bo
Sweet Bonanza
Teen PattiTexas HoldemUltimate Sic Bo EzugiUnlimited Turkish Blackjack Ezugi
Video Poker
Wheel of Fortune
asia-gaming
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (12)
Bank transferBitcoinCredit CardsCryptoEcoPayz
Instant Banking
JCB
JPay
MasterCard
Vega Wallet
Visa
iWallet
MonedhatMonedhat (1)
Shtetet e Bashkuara Dollar
ShtetetShtetet (1)
Japonia
SoftwareSoftware (50)
AE Casino
Ainsworth Gaming Technology
Allbet GamingAsia Gaming
Aspect Gaming
Avatar UX
Betsoft
Booming Games
Concept Gaming
Espresso Games
Evolution Gaming
Evoplay Entertainment
Ezugi
GameArt
Gameplay Interactive
Gaming1
Gamomat
Givme Games
Golden Hero
Green Jade Games
Habanero
Hacksaw Gaming
Iron Dog Studios
Kalamba Games
Leander Games
Mascot Gaming
MicrogamingN2-LiveNetEnt
Nolimit City
OneTouch Games
Oryx Gaming
PGsoft (Pocket Games Soft)
Play'n GOPragmatic PlayPush Gaming
Red Tiger Gaming
Reevo
Relax Gaming
Revolver Gaming
SA GamingSuper Spade GamesThunderkick
Tom Horn Gaming
Triple Profits Games (TPG)
VIVO Gaming
Wazdan
Woohoo
Yggdrasil Gaming
iSoftBet

Hachislot

Hachislot është një kazino klasike aziatike në internet e lançuar në vitin 2021. Ajo përmban një faqe interneti të punuar mjeshtërisht me një temë të errët, sfond ngjyrë gështenjë dhe ndjenjë japoneze. Ka një ndërfaqe miqësore për përdoruesit me të gjitha lojërat e kategorizuara në zhanre për qasje të lehtë. Ai përdor teknologjinë flash dhe HTML5 për lojë pa probleme.

Faqja ka një proces të thjeshtë regjistrimi që mund të bëhet në një faqe. Do t'ju kërkohet të përfshini gjininë, emrin, datën e lindjes, vendin, adresën, detajet e kontaktit, monedhën, adresën e emailit, emrin e përdoruesit dhe fjalëkalimin përpara se të pranoni kushtet e përdorimit dhe të përfundoni procedurën e regjistrimit.

Lexoni këtë përmbledhje të drejtpërdrejtë të kazinosë për të mësuar më shumë rreth hollit të saj të kazinosë live në Hachislot.

Pse të luani Live Casino në Hachislot Casino

Hachislot Casino është një ent i licencuar i rregulluar nga Komisioni i Lojërave elektronike të Curacao. Ajo ka bashkëpunuar me ofrues të njohur softuerësh për të ndërtuar një koleksion të gjerë lojërash kazino dhe tregtarësh të drejtpërdrejtë. Faqja është e disponueshme në disa gjuhë për lehtësinë e aksesit dhe siguron që i shërben me zell audiencës së synuar.

Lojtarët gëzojnë gjithashtu shërbim të shkëlqyer ndaj klientit për të eliminuar çdo sfidë në faqe dhe për të përmirësuar çdo kufizim të vënë në dukje nga klientët e tij. Hachislot Casino mbështet opsione të shumta pagese për të siguruar që lojtarët të mund të bëjnë transaksione lehtësisht. Një seksion i detajuar FAQ ju udhëzon për të gjitha shqetësimet dhe sfidat e zakonshme të hasura.

About

Hachislot Casino ka ekzistuar që nga viti 2021. Është në pronësi dhe operuar nga Class Innovation BV. Kjo e fundit ka regjistruar ligjet në Curacao. Të gjitha operacionet e lojërave të fatit në Hachislot Casino janë të licencuara dhe operohen nga Komisioni i Lojërave elektronike të Curacao. Ai gjithashtu ka programe të tjera shoqëruese si Gaming Anonymous, Responsible Gaming dhe Gamcare për të mbajtur nën kontroll mirëqenien e lojtarëve.

Games

Hachislot Casino ka një holl të drejtpërdrejtë kazinoje të mbushur me tituj emocionues të tregtarëve të drejtpërdrejtë. Faqja ka një mënyrë mjaft të pazakontë për të kategorizuar lojërat pasi i ka grupuar ato sipas studios së lojës që ofron lojën. Ai i lejon lojtarët që preferojnë ofrues të veçantë softuerësh të zgjedhin atë që u përshtatet më së miri.

Blackjack live

Blackjack, i njohur gjithashtu si 21, është një lojë tavoline e lashtë por e njohur kazino. Loja luhet nga një kuvertë me letra dhe përdoren rregulla të thjeshta për funksionimin e saj. Lojtarët mund t'i fitojnë bastet duke pasur një numër nën 21 dhe duke mbajtur vetëm letra me tema të errëta, p.sh., karafil dhe lopata. Disa nga opsionet e blackjack live në Hachislot Casino përfshijnë:

 • Bast Blackjack falas
 • Blackjack me shpejtësi
 • Lobi i Blackjack
 • Lightning Blackjack
 • Blackjack Live

Ruletë e drejtpërdrejtë

Roulette është një lojë popullore tavoline kazino që luhet gjerësisht në Evropë. Kjo e bën European Roulette variantin më të njohur të lojës dhe burimin e shumë variacioneve të tjera. Ajo luhet në një tavolinë rrotulluese me zare që rrotullohen për të përcaktuar rezultatin. Disa nga opsionet e ruletit live në Hachislot Casino përfshijnë:

 • Ruletë evropiane
 • Ruletë Rrufeja
 • Ruletë zhytëse
 • Ruletë e shpejtësisë
 • Ruletë XXXTreme Lightning

Baccarat live

Baccarat, i njohur gjithashtu si Punto Banco, është një lojë e njohur kazino. Është gjithashtu një lojë e lashtë, por luhet gjerësisht në SHBA, ku lojtarët i dhanë emrin e saj aktual. Loja ka mekanizma të thjeshtë loje dhe mënyra fitimi. Sidoqoftë, ai u përshtatet më së miri anëtarëve që kanë shumë interes për fitime të larta. Disa nga opsionet e drejtpërdrejta të baccarat në Hachislot Casino përfshijnë:

 • Bakarat rrufeje
 • Baccarat Live
 • Sic Bo
 • Baccarat Nuk ka komision
 • Baccarat i pasurisë së artë

Loja Tregon

Hachislot Casino ofron gjithashtu një numër të mirë shfaqjesh lojërash për lojtarët që kanë shije unike në lojëra. Ato janë të dobishme për fillestarët që kërkojnë të eksplorojnë opsionet për të gjetur lojën më të mirë të kazinosë për stilin e tyre të lojës. Disa nga shfaqjet e lojërave të disponueshme në hollin e Kazinosë Hachislot përfshijnë:

 • Monopoly Live
 • Cash ose Crash
 • Marrëveshje ose pa marrëveshje
 • Craps Live
 • Megaball

Bonuses

Hachislot Casino konkurron në mënyrë të barabartë me kazinotë e tjera në internet në paketat e saj të promovimeve. Bonuset në platformë modifikohen në mënyrë eksplicite për lojëra specifike dhe synohen të zgjasin për një afat kohor. Ato gjithashtu i nënshtrohen kërkesave të bastit dhe kanë data skadimi kur aktivizohen. Opsionet e bonusit për lojtarët e kazinosë live në Hachislot Casino përfshijnë:

 • Fitimet ditore të PP – Turne të Kazinove Live Dhurata të Mëdha të Santa
 • Sfida e drejtpërdrejtë e MG - numërimi i madh mbrapsht

Ju mund të rishikoni çdo afat bonus përpara se të merrni pjesë për të ditur kërkesat.

Payments

Me metodat e pagesës, kazinotë në internet do të luheshin në modalitetin demo, pa para apo biznes të vërtetë. Sidoqoftë, për të marrë pjesë në tregtarët e drejtpërdrejtë, ju nevojiten para të vërteta pasi nuk ka asnjë opsion demo. Hachislot Casino mbështet mënyra të shumta pagese që janë lehtësisht të arritshme nga lojtarët. Faqja kërkon miratimet bankare dhe kodet e autorizimit për të finalizuar transaksionet. Disa nga mënyrat e pagesës në Kazino Hachislot përfshijnë:

 • ecoPayz
 • iWallet
 • Portofolin Vega
 • Transferte bankare
 • MasterCard

Monedhat

Monedha është thelbësore në kazinotë në internet pasi është e nevojshme për vendosjen e basteve dhe vlerësimin e fitimeve. Hachislot Casino ofron vetëm një opsion monedhe, USD. Megjithatë, pavarësisht nga ky kufizim, është një alternativë e përsosur. USD është një monedhë globale dhe kjo lëvizje siguroi uniformitet në transaksione.

Languages

Si një kazino ndërkombëtare, Hachislot vendosi të përfshijë dy gjuhë. Faqja operon kryesisht në Japoni si tregu kryesor i synuar. Është gjithashtu i disponueshëm në disa vende të tjera aziatike, dhe kjo është vetëm për të. Ky interes ka mundësi të kufizuara gjuhësore, por kjo funksionon mirë, duke marrë parasysh lojtarët që tërheq. Lojtarët mund të përdorin vetëm japonisht dhe anglisht kur luajnë në Hachislot Casino.

Software

Hachislot Casino ka hyrë në mënyrë inteligjente në treg me një pikë unike shitjeje. Faqja zgjodhi vetëm ofruesit më të mirë të softuerit në industri për të pasur atë përvojë cilësore të lojërave. Pavarësisht se Hachislot Casino është në partneritet me ofrues të shumtë softuerësh, pak janë të specializuar në pritjen e lojërave të kazinosë live.

Lojtarët në hollin e drejtpërdrejtë të kazinosë shijojnë shërbimet e lojërave nga tregtarët më të mirë të drejtpërdrejtë. Platforma e ka grupuar seksionin në ofrues të ndryshëm për të siguruar që anëtarët të zgjedhin studiot e tyre më të mira të lojërave, ndryshe nga mënyra konvencionale e zgjedhjes së lojërave në përgjithësi. Disa nga ofruesit e programeve kompjuterike në Hachislot Casino përfshijnë:

 • Lojë pragmatike
 • Evolution Gaming
 • Ezugi
 • Vivo Gaming
 • SA Gaming

Support

Shërbimi ndaj klientit është një aspekt thelbësor i kazinove në internet. Hachislot Casino e kupton këtë dhe ofron shërbime të besueshme dhe lehtësisht të arritshme për mbështetjen e klientit. Një ekip mbështetës është krijuar për të siguruar që anëtarët mund të adresojnë të gjitha shqetësimet e tyre dhe t'i trajtojnë ato në kohë. Mund të kontaktoni Hachislot Casino përmes Live Chat ose email. Ai ka një seksion të detajuar të FAQ-ve me një opsion kërkimi.

Pse ia vlen të luash me tregtarët e Hachislot Casino Live?

Hachislot Casino është një kazino në internet me temë aziatike e lançuar në vitin 201. Ajo strehon një përzgjedhje të jashtëzakonshme të lojërave të kazinove live nga studiot e shumta të lojërave. Lobi i drejtpërdrejtë i kazinosë Hachislot është i mirë-projektuar me lojëra të kategorizuara nën Ofruesit. Është një person juridik me licencë për lojëra nga qeveria e Curacao.

Mënyra të shumta pagese janë të disponueshme në platformë për të siguruar që anëtarët të lehtësojnë lehtësisht transaksionet e tyre. Pavarësisht opsionit të kufizuar të monedhës, USD është një monedhë ideale universale që lojtarët e përdorin gjerësisht. Hachislot Casino është i disponueshëm në pajisje të shumta, duke përfshirë PC, tableta dhe celularë. Ai përdor teknologjinë më të fundit të kriptimit SSL për të siguruar që të dhënat e anëtarëve të mbeten konfidenciale, duke dekurajuar hakerët nga përpjekjet për të thyer murin e zjarrit.