Happy Luke Live Casino Rishikoni

Age Limit
Happy Luke
Happy Luke is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillNeteller
Trusted by
Curacao
Total score9.0
Përfitimet
+ Kazino më e mirë aziatike
+ I drejtë i dëshmuar në auditimet e pavarura

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2015
BonusetBonuset (6)
Bonus cashbackBonus ndeshjeBonus të mirëpriturBonusi high rollerBonusi i rimbushjes
Bonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (3)
Angleze
Tajlandeze
Vietnameze
LicencatLicencat (2)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (15)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (8)
Bank transferCrypto
DuitNow
Instant Bank
Internet Banking
Neteller
Online Bank Transfer
Skrill
MonedhatMonedhat (4)
Bahti Tailandez
Dồngu Vietnamez
Rupia indiane
Shtetet e Bashkuara Dollar
ShtetetShtetet (4)
India
Malajzia
Tajlandë
Vietnami
SoftwareSoftware (55)
1x2Gaming
2 By 2 Gaming
Ainsworth Gaming Technology
Asia Gaming
Aspect Gaming
Betgames
Betsoft
Big Time Gaming
Blueprint Gaming
Booming Games
Booongo Gaming
Cayetano Gaming
Concept Gaming
Espresso Games
Evolution Gaming
Evoplay Entertainment
Ezugi
GameArt
Gameplay Interactive
Gamomat
Genesis Gaming
Golden Hero
Habanero
Hacksaw Gaming
Iron Dog Studios
Kalamba Games
Kiron Interactive
Leander GamesMicrogaming
Multislot
NetEnt
Nolimit City
OMI Gaming
OneTouch Games
Oryx Gaming
PariPlay
Play'n GO
Pocket Games Soft (PG Soft)
Pragmatic PlayPush Gaming
Quickspin
RTG
Red Tiger Gaming
Relax Gaming
Revolver Gaming
SA Gaming
Slingo
Slot Factory
Thunderkick
Tom Horn Gaming
Triple Profits Games (TPG)
VIVO Gaming
Wazdan
Yggdrasil Gaming
iSoftBet

About

Happy Luke Mobile Casino është një platformë e lojërave të kazinove në internet me bazë në Filipine. Është një nga lojërat e ardhshme në tregun australian dhe aziatik të lojërave të fatit. Kazinoja ofron një shumëllojshmëri lojërash në partneritet me zhvillues të njohur si Evolution Gaming dhe NetEnt. Ato ofrojnë lojëra të mundësuara nga gjuhët kineze, angleze, vietnameze dhe tajlandeze.

Happy Luke

Games

Shumëllojshmëria e lojërave është një nga tiparet më tërheqëse të Happy Luke. Menuja tërheqëse dhe e shtruar mirë mirëpret lojtarët për të zgjedhur nga lojëra elektronike, lojëra tavoline, lojëra kazino dhe disa të tjera. Janë mbi 600 lojëra gjithsej, me më të rejat që shfaqen në krye. Nuk ka asnjë shirit kërkimi të ofruar.

Withdrawals

Pavarësisht se ka banka si një metodë depozitimi rezervë, tërheqjet nuk bëhen gjithmonë në banka. Është gjithmonë mirë të konfirmoni nëse bankat në një vend të caktuar lejojnë tërheqje përpara se të regjistroheni. Tërheqjet mund të jenë nga kudo deri në 10 dollarë dhe deri në 5000 dollarë çdo ditë. Koha maksimale e miratimit të depozitës është 72 orë.

Languages

Faqja kryesore përdor gjuhën angleze. Sidoqoftë, një përpjekje për të hyrë në faqe do të kërkojë që përdoruesi të zgjedhë gjuhën e tij të preferuar nga gjuha angleze, kineze, vietnameze dhe tajlandeze. Kjo e bën atë një sajt të shkëlqyeshëm për lojtarët brenda këtyre rajoneve të cilët mund të mos jenë të njohur me asnjë nga këto gjuhë.

Promotions & Offers

Sado i lumtur që Happy Luke pretendon të jetë, ata thjesht nuk duken shumë të prirur për të ofruar bonuse. Pas regjistrimit, lojtarët marrin 100% bonus në depozitën e tyre fillestare që shkon deri në $250. Depozita e dytë tërheq një bonus 25%, ndërsa e treta fiton lojtarët e vazhdueshëm një rritje prej 50%. Ata gjithashtu ofrojnë rrotullime falas ndërsa vazhdoni.

Live Casino

Përsëri, shumëllojshmëria është një erëz e shkëlqyer për Lukën e lumtur. Ata kanë perfeksionuar veçanërisht shitësin e drejtpërdrejtë, i cili është tipari më i nxehtë i lojërave të kazinove në internet për momentin. Faqja është gjithashtu shumë miqësore për celularin duke e bërë atë të këndshme në lëvizje. Këto kazino mund të aksesohen në tetë modele të ndryshme me temë në qytete si Tokio dhe Vegasi.

Software

Siç u përmend më herët, Happy Luke ka bashkëpunuar me disa nga zhvilluesit më të nderuar të softuerit në industri. Puna me krijues si Microgaming, NetEnt, Evolution Gaming, Play n Go dhe QuickSpin ndër të tjera tregon seriozitetin e sajtit të lojrave. Përfshirja e kriptimit SSL siguron që të dhënat e përdoruesve të jenë gjithmonë të sigurta.

Support

Mbështetja e Lukës së lumtur është e pëlqyeshme. Ato janë të aksesueshme kryesisht me email dhe biseda të drejtpërdrejta dhe më shpesh përgjigjen në çast. Ekzistojnë opsione mbështetëse për të gjitha gjuhët në të cilat funksionon kazinoja. Mbështetja e drejtpërdrejtë është e disponueshme midis orës 9 të mëngjesit dhe 16:00 me kohën perëndimore të Australisë dhe vetë faqja ka FAQ dhe seksionin e blogut.

Deposits

Opsioni më i zbatueshëm i depozitave është përdorimi i kuletave elektronike. Tre opsione janë të disponueshme për depozitat - ecoPayz, Neteller dhe Skrill. Këto janë mënyra të njohura pagese në rajonet ku operon Happy Luke, por nuk do të dëmtonte të kishim më shumë. Ata gjithashtu pranojnë depozita bankare nga shumica e vendeve ku operojnë duke filluar nga 10 dollarë.