Rishikimi i lojërave të tregtarëve të drejtpërdrejtë Horus Casino

Horus CasinoResponsible Gambling
CASINORANK
7.6/10
BonusBonus i mirëseardhjes deri në 1000 € + 125 rrotullime falas
Bonus festa e fundjavës
Kazino Bitcoin
Mbi 4000 lojëra
E besuar
E verifikuar
E sigurt
Bonus festa e fundjavës
Kazino Bitcoin
Mbi 4000 lojëra
Horus Casino is not available in your country. Please try:
Fiona Gallagher
ReviewerFiona GallagherReviewer
Fact CheckerClara McKenzieFact Checker
Bonuses

Bonuses

Horus Casino ofron bonuse dhe promovime të shumta të mira për lojtarët e saj. Lojtarët e rinj gëzojnë përfitime të mirëseardhjes ndërsa lojtarët ekzistues kanë akses në opsione të shumta bonusesh. Fatkeqësisht, lojërat e drejtpërdrejta të kazinosë nuk kontribuojnë në kërkesat e basteve të bonuseve të disponueshme në kazino Horus. Shpresojmë që bonuset e reja të përshtatura për lojtarët e kazinosë live do të jenë të disponueshme në të ardhmen.

Bonus cashbackBonus cashback
Games

Games

Seksioni i kazinosë live Horus ofron një përvojë të jashtëzakonshme të ngjashme me atë të një kazinoje të vërtetë me bazë tokësore. Është e mbushur me lojëra nga disa prej studiove live me reputacion në industri. Seksioni i kazinosë live është i dizajnuar mirë, me lojëra të organizuara në lobe të ndryshme. Shënim: Lojtarët duhet të identifikohen për të eksploruar lojërat e disponueshme të tregtarëve të drejtpërdrejtë në këto lobe.

Blackjack live

Blackjack live mban një numër të konsiderueshëm tavolinash në seksionin e kazinosë live Horus. Lojërat transmetohen nga studio të ndryshme dhe priten nga krupierë të drejtpërdrejtë. Lojtarët mund të hapin hollin e Blackjack dhe të eksplorojnë të gjitha tabelat e disponueshme. Ato përfshijnë:

 • Një Blackjack
 • Blackjack VIP
 • Salon Prive Blackjack
 • Fiesta Blackjack Pafund
 • Blackjack Azure

Ruletë e drejtpërdrejtë

Ruletë e drejtpërdrejtë ka një markë shtëpiake mes adhuruesve të ruletit. Ajo ofron një përvojë emocionuese të ngjashme me rrotullimin e rrotave të ruletit në kazinotë me tulla dhe llaç. Pragmatic Play dhe Evolution Gaming janë ofruesit dominues të lojërave. Ato përfshijnë:

 • Mega Roulette
 • Salloni Prive Ruletë
 • American Auto Roulette
 • Ruletë e shpejtësisë
 • Kazino Marina Ruletë

Live Baccarat & Sic Bo

Bakarat live është një lojë letrash me ritme të ngadalta që është e lehtë për t'u mësuar dhe varet thjesht nga fati. Ajo është e kombinuar nën një lob me Sic Bo, një lojë e njohur kazino në mesin e aziatikëve. Ata vijnë me kufij dhe rregulla të ndryshme bastesh. Zgjedhjet kryesore janë:

 • Mega Sic Bo
 • Salon Prive Baccarat
 • Baccarat me shpejtësi
 • Fortune Baccarat
 • Super Sic Bo

Lojëra të tjera të drejtpërdrejta

Përveç blackjack, ruletë, sic bo dhe baccarat, kazino Horus ofron edhe tituj të tjerë të veçantë për popullatën e saj të madhe të lojtarëve. Ato përfshijnë shfaqje të drejtpërdrejta të lojërave, lojëra speciale dhe video poker. Disa lojëra të tjera të njohura kazino përfshijnë:

 • Sweet Bonanza Candyland
 • Kazino Hold'Em
 • Monopoly Live
 • Teen Patti 3 Card
 • Mega Rrota

Software

Horus Casino punon me të ndryshme ofruesit e softuerit për të krijuar një lobi të gjerë kazinoje. Sidoqoftë, seksioni i kazinosë drejtpërdrejt mundësohet nga një numër i zgjedhur i këtyre zhvilluesve. Ata pritën lojërat e drejtpërdrejta të tregtarëve përmes krupierëve të tyre të jetës reale. I gjithë aksioni zhvillohet në studio me dritë të mirë me kamera moderne të fiksuara në të gjithë engjëjt për të kapur çdo moment të lojës.

Kazino Horus varet tërësisht nga ofruesit e softuerit për të ofruar grafika me cilësi të lartë dhe tema ndërvepruese. Të gjitha lojërat e drejtpërdrejta të kazinosë janë optimizuar për pajisje të shumta. Disa nga ofruesit kryesorë të softuerit në seksionin e kazinosë përfshijnë:

 • Pragmatike Live
 • Evolution Live
 • Ezugi
 • Betgames
 • Lojëra në Azi
+6
+4
Mbyll
Payments

Payments

Për të siguruar një përvojë të rehatshme lojrash, Horus Casino ofron mënyra të besueshme dhe moderne pagese si për depozitat ashtu edhe për tërheqjet. Për t'u siguruar që lojtarët mund të financojnë llogaritë e tyre dhe të tërheqin fitimet e tyre në mënyrë të sigurt dhe të lehtë, ka opsione të njohura si Neteller, Visa, GiroPay, Payz, MasterCard , ndër të tjera. Nëse jeni duke kërkuar për një ofrues të besueshëm me një reputacion të fortë për mënyra të besueshme pagese, Horus Casino është zgjedhja juaj kryesore.

Deposits

Horus Casino mbështet metoda të shumta depozitimi dhe tërheqjeje. Aktualisht, ai mbështet metodat tradicionale bankare dhe opsionet moderne të pagesave, duke përfshirë kuletat elektronike dhe kriptovalutat. Depozitat janë të menjëhershme, ndërsa tërheqjet mund të kërkojnë kohë në varësi të metodës së zgjedhur. Ato përfshijnë:

 • MiFinity
 • Visa/MasterCard
 • NeoSurf
 • Bitcoin
 • Ethereum

Withdrawals

Horus Casino u ofron lojtarëve opsione të besueshme dhe të sigurta tërheqjeje, në mënyrë që ata të arrijnë te fitimet e tyre menjëherë dhe në mënyrë të sigurt. Vendndodhja juaj mund të ketë një ndikim në metodat e ndryshme të tërheqjes. Shumica e tërheqjeve bëhen brenda pak ditësh pune. Vetëm sigurohuni që të kontrolloni termat dhe kushtet, pasi disa metoda të tërheqjes mund të jenë subjekt i tarifave.

Disponueshmëria globale

Disponueshmëria globale

Shtetet

+171
+169
Mbyll

Languages

Horus Casino është një platformë shumëgjuhëshe lojrash në internet. Ai mbështet shumë gjuhë të folura gjerësisht që janë të njohura në mesin e lojtarëve të tij. Lojtarët mund të kalojnë lehtësisht midis gjuhëve të disponueshme me ndihmën e një ekipi mbështetës. Faqja e internetit është kryesisht në dispozicion në gjuhën angleze. Gjuhët e tjera të disponueshme përfshijnë:

 • frëngjisht
 • frëngjisht
 • gjermanisht
 • norvegjeze
 • Spanjisht
GjermaneDE
+2
+0
Mbyll
Besimi dhe Siguria

Besimi dhe Siguria

Mbrojtja e lojtarit vjen së pari në Horus Casino . Për t'i mbajtur të sigurta dhe të sigurta informacionet dhe pagesat e përdoruesve, ofruesi përdor teknologjinë më moderne të sigurisë. Përveç kësaj, Horus Casino i përmbahet të gjitha rregulloreve dhe është i licencuar nga autoritete të respektuara për të ofruar një përvojë loje të drejtë dhe të besueshme.

Licencat

Security

Horus Casino është një opsion i shkëlqyeshëm për lojtarët që vlerësojnë një përvojë të sigurt dhe të sigurt lojërash. Ky ofrues fokusohet në masat më të fundit të sigurisë dhe politikat e shkëlqyera të mbrojtjes nga mashtrimi. Dhe për të siguruar që informacionet dhe pagesat e përdoruesve të përpunohen në mënyrë korrekte, ofruesi përdor masat më të fundit të sigurisë.

Responsible Gaming

Ofruesi promovon lojërat e fatit të sigurt dhe ofron burime dhe mjete për të ndihmuar përdoruesit të mbajnë kontrollin mbi sjelljen e tyre të lojërave. Kjo përfshin zgjedhje për vetëpërjashtimin, kufizimin e depozitave dhe ndalimin gjatë lojës.

About

About

Horus Casino është një kazino në internet me temë egjiptiane e themeluar në vitin 2019. Është ndër kazinotë online në pronësi dhe të drejtuar nga Mirage Corporation NV Horus Casino operon nën një licencë Curacao eGaming të lëshuar nga Antillephone NV Ajo krenohet me disa vula miratimi, si Kazinoja më e mirë Bitcoin dhe njohja. nga Këshilltarët e Gambler, Analizuesi i Kazinosë, Z. Gamble dhe AskGamblers.

Marka dhe dizajni i saj marrin frymëzim nga Egjipti i lashtë. Edhe pse nuk përmban sarkofagë apo mumie, kjo kazino fokusohet te Mbreti Horus, një hyjni e rëndësishme e Egjiptit të lashtë. Ai ishte një zot i mbretërisë dhe i qiellit. Ai u adhurua midis Egjiptit të vonë parahistorik, Mbretërisë Ptolemeike dhe Egjiptit Romak.

Horus Casino i dërgon lojtarët në një aventurë kumari në një koleksion të gjerë lojërash me tregtarë të drejtpërdrejtë me disa bonuse të mira. Horus Casino punon me disa nga ofruesit kryesorë të softuerit për të krijuar një mjedis të shkëlqyer lojrash. Ky përmbledhje do të nxjerrë në pah veçoritë e disponueshme në Horus Casino që i bëjnë epike lojërat e drejtpërdrejta të kazinosë. Qëndroni të sintonizuar! Horus është një platformë kazinoje në internet e lançuar në vitin 2019. Marka dhe dizajni i saj marrin frymëzim nga Egjipti i lashtë. Edhe pse nuk përmban sarkofagë apo mumie, kjo kazino fokusohet te Mbreti Horus, një hyjni e rëndësishme e Egjiptit të lashtë. Ai ishte një zot i mbretërisë dhe i qiellit. Ai u adhurua midis Egjiptit të vonë parahistorik, Mbretërisë Ptolemeike dhe Egjiptit Romak.

Horus Casino i dërgon lojtarët në një aventurë kumari në një koleksion të gjerë lojërash me tregtarë të drejtpërdrejtë me disa bonuse të mira. Horus Casino punon me disa nga ofruesit kryesorë të softuerit për të krijuar një mjedis të shkëlqyer lojrash. Ky përmbledhje do të nxjerrë në pah veçoritë e disponueshme në Horus Casino që i bëjnë epike lojërat e drejtpërdrejta të kazinosë. Qëndroni të sintonizuar!

Pse të luani Live Casino në Horus Casino

Pavarësisht se Horus Casino është një e re në industrinë e lojrave, ajo ofron veçori të jashtëzakonshme që bëjnë lojëra me tregtarë të drejtpërdrejtë një zgjedhje e shkëlqyer. Kazinoja punon me reputacion studiot live për të krijuar një koleksion të madh të lojërave të kazinosë live. Këto lojëra organizohen nga krupierë të jetës reale dhe ofrojnë një përvojë emocionuese të lojërave.

Faqja e internetit e Horus Casino mbështet shumë gjuhë. Platforma shumëgjuhëshe i lejon lojtarët të kalojnë midis gjuhëve të disponueshme. Gjithashtu, Horus Casino ka diversifikuar opsionet e saj të monedhës për të akomoduar kriptovalutat e njohura. Lojtarët mbështeten nga një ekip miqësor mbështetës i cili punon gjatë gjithë orarit për të përmbushur pyetjet e lojtarëve. Shënim: të gjitha lojërat janë të optimizuara për pajisje të shumta, duke përfshirë PC dhe pajisje celulare.

Fakte të shpejta

Viti i themelimit: 2020

Account

Regjistrimi për një llogari me një Horus Casino hap një botë mundësish lojërash. Mund të përdorni të gjitha veçoritë e ofruesit, të tilla si një përzgjedhje e lojërave Kazino Drejtpërdrejt , mënyra të sigurta pagese dhe disa nga bonuset më të mira - thjesht duke krijuar një llogari. Regjistrohuni për të mësuar më shumë rreth asaj që ofron Horus Casino dhe hidhni hapin e parë drejt një eksperience emocionuese Kazino Drejtpërdrejt !

Support

Që një kazino t'u shërbejë me sukses të gjithë lojtarëve të tyre, ata kanë nevojë për një ekip të besueshëm të mbështetjes së klientit për të mbështetur të gjitha operacionet e tyre. Kazino Horus nuk është një përjashtim; ofron një ekip mbështetës klientësh 24/7 që flet disa gjuhë. Lojtarët hyjnë në kontakt me ekipin përmes bisedës së drejtpërdrejtë, formularit të kontaktit në internet ose emailit (support@horuscasino.com).

Tips & Tricks

Ka disa këshilla dhe truke interesante që mund të përdoren me Horus Casino për t'ju ndihmuar kur luani lojëra me tregtarë të drejtpërdrejtë: * Përfitoni nga bonuset: Mos humbisni bonuset e kazinosë që u ofrohen lojtarëve të rinj dhe ekzistues . Kjo do t'ju ndihmojë të shikoni më shumë lojëra si rezultat. Horus Casino shpërndan shpesh promocione dhe shpërblime, prandaj sigurohuni që të vizitoni shpesh faqen e saj të internetit për ofertat më të fundit. * Eksploroni lojërat drejtpërdrejt: Lojërat drejtpërdrejt janë një mënyrë emocionuese dhe zhytëse për të shijuar lojërat tuaja të preferuara të kazinosë në internet. Horus Casino ofron një përzgjedhje lojërash tradicionale, si dhe lojëra më të pazakonta. Për të përmirësuar shanset tuaja për të fituar, merrni kohë për të kuptuar rregullat dhe strategjitë e secilës lojë. * Përdorni një ndërfaqe miqësore për celularin: Me përputhshmërinë celulare dhe një ndërfaqe miqësore për përdoruesit, mund të shijoni shërbimet e Horus Casino në lëvizje, pa u kufizuar në kompjuterin ose laptopin tuaj. Hyni në platformë nga çdo vend duke përdorur pajisjen tuaj celulare.

Promotions & Offers

Ka shumë promovime interesante të disponueshme në Horus Casino . Me një shumëllojshmëri bonusesh dhe promovimesh, kjo kazino live u ofron lojtarëve një përvojë vazhdimisht emocionuese. Është e rëndësishme të kihet parasysh se marrëveshjet e Horus Casino janë bashkangjitur me termat dhe kushtet. Përpara se të pranoni ndonjë ofertë, është thelbësore të mësoni plotësisht kushtet e bonusit sepse ato mund të kenë kërkesa specifike për bast që duhet të përmbushen përpara se të tërhiqni një bonus.

Live Casino

Live Casino

Horus Casino është një kazino online me temë egjiptiane e krijuar në vitin 2019. Ajo është pozicionuar si një entitet konkurrues duke ofruar veçori dhe bonuse të jashtëzakonshme të kazinosë. Përveç kësaj, ajo është në pronësi dhe menaxhuar nga Mirage Corporation NV, një kompani e re dhe e respektuar që zotëron disa kazino online. Horus Casino është i licencuar dhe i rregulluar nga Komisioni i Lojërave elektronike të Curacao: prandaj lojtarët nuk duhet të shqetësohen për legjitimitetin e kësaj kazinoje.

Seksioni i tregtarëve të drejtpërdrejtë të Horus Casino është i mbushur mirë me tavolina kryesore, lojëra letrash, zare dhe shfaqje lojërash. Këto lojëra janë zgjedhur mirë nga disa nga ofruesit gjigantë të softuerëve në industri. Kontaktoni mbështetjen miqësore të klientit në çdo kohë. Zgjidhni kurorën e Faraonit dhe regjistrohuni në Horus Casino.

Mbani mend, kumari është i varur.

Monedhat

Monedhat

Horus Casino synon një popullsi të gjerë lojtarësh me bazë në vende të ndryshme. Këta lojtarë kanë preferenca të ndryshme në çështjet e monedhës së tyre kryesore. Disa njohës të teknologjisë e duan lojën e fatit me kriptomat e njohura dhe lojtarët e tjerë shkojnë për monedhat FAIT. Monedhat e disponueshme në Horus Casino përfshijnë:

 • euro
 • dollarë amerikanë
 • Rrënojat ruse
 • BTC
 • ETH
About the author
Fiona Gallagher
Fiona Gallagher
About

Me sharmin irlandez dhe një aftësi për analiza kritike, Fiona Gallagher është bërë zëri i besuar i LiveCasinoRank për komente të paanshme. Duke tërhequr lojtarët me komentet e saj të sinqerta dhe tregimet magjepsëse, Fiona është fari që udhëheq lojtarët në detet e gjera të zgjedhjeve të drejtpërdrejta të kazinove.

Send email
More posts by Fiona Gallagher