IamSloty Live Casino Rishikoni

Age Limit
IamSloty
IamSloty is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
Malta Gaming Authority
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2020
BonusetBonuset (3)
Bonus pa depozitëBonus të mirëpriturBonusi i rimbushjes
GjuhëtGjuhët (3)
Angleze
Finlandeze
Gjermane
LicencatLicencat (1)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (86)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (13)
EcoPayz
GiroPay
Interac
Jeton
MasterCardMuchBetterNetellerPaysafe Card
Rapid Transfer
Skrill
Sofort
Trustly
Visa
MonedhatMonedhat (5)
Dollari Australian
Dollari Kanadez
Dollari i Zelandës së Re
Euro
Shtetet e Bashkuara Dollar
ShtetetShtetet (12)
Austria
Brazili
Dominika
Finlanda
Gjeorgjia
Gjermania
Irlanda
Kanadaja
Luksemburgu
Polonia
Zelanda e Re
Zvicra
SoftwareSoftware (26)
1x2Gaming
BF Games
Big Time Gaming
Blueprint Gaming
Booming Games
CT Gaming
EGT Interactive
Elk Studios
Endorphina
Evolution GamingEzugiMicrogaming
Multislot
NetEnt
Nolimit City
Oryx Gaming
PariPlay
Pragmatic PlayPush Gaming
Quickspin
Red Tiger Gaming
Relax Gaming
SYNOT Game
Stakelogic
Thunderkick
Wazdan

IamSloty

IamSloty, një tjetër kazino live që është krijuar kohët e fundit, ka shumë gjëra për të.

Kazino IamSloty është e njohur pasi është e pranishme në shumë vende. Faqja e internetit ofron kumar të sigurt dhe etik që rivalizon pajisjet më të mira të kazinosë të aksesueshme në mbarë botën.

Të gjitha veçoritë që ka për të ofruar Kazino IamSloty do të theksohen në këtë përmbledhje të kazinosë në internet.

Pse të luani në IamSloty Live Casino

Faqja e internetit IamSloty Casino është e sigurt dhe e sigurt. Për të parandaluar rrjedhjet ose shkeljet e të dhënave, ai përdor teknologjinë më të fundit. Informacioni mbi llojet e të dhënave që mund të mbledhë Kazino IamSloty dhe se si do të ruhen mund të gjenden në një faqe të plotë kushtuar kushteve të privatësisë.

Çfarëdo që të ndodhë, të dhënat personale të lojtarit nuk do të jenë të aksesueshme për askënd tjetër sepse do të sigurohen duke përdorur protokollin SSL. Përdorimi i IamSloty Casino si burimi kryesor për çdo send të lidhur me lojërat e fatit nuk duhet të rezultojë në kompromentimin e asnjë të dhënë personale.

Mos e humbisni mundësinë për të përfituar nga faqja e tyre miqësore për përdoruesit, navigimi i thjeshtë, bonuset dhe promovimet e jashtëzakonshme dhe klubi fitimprurës i kthimit të parave. Ato gjithashtu ofrojnë një përvojë tërheqëse dhe dinamike të përdoruesit.

About

Në fillim të vitit 2022, Winzon Group Limited prezantoi IamSloty dhe rriti përzgjedhjen e tyre të kazinove online në 22 gjithsej. Kryevepra e tyre më e fundit, kjo markë është një shtesë fantastike në listën tonë të kazinove të reja live.

IamSloty u ofron klientëve një sërë opsionesh pagese dhe tërheqje të shpejta deri në 100,000 dollarë secila.

Autoriteti Maltez i Lojërave nën licencën kryesore të dhënë Winzon Group Limited autorizon IamSloty Live Casino. Fakti që një zyrtar me reputacion evropian po monitoron dhe vlerëson vazhdimisht kazinonë dhe mallrat e saj është një lajm i mirë për lojtarët që janë të shqetësuar për sigurinë e tyre.

Games

Askush nuk do ta kundërshtojë faktin se lojërat tradicionale herë pas here mund të humbasin tërheqjen e tyre. Funksioni i kazinosë live i faqes së internetit të IamSloty Casino është një opsion fantastik. Më shumë se 150 lojëra janë të përfshira. Ato janë praktike dhe realiste, duke simuluar përvojën e përsosur të të luajturit lojëra në objektet e afërta pa pasur nevojë të largoheni nga komoditeti i shtëpisë. 

Ata e bëjnë këtë duke përdorur foto reale të tregtarëve dhe dekorimin e kazinosë. Zgjedhja e lojërave të IamSloty Live Casino përfshin titujt e mëposhtëm:

 • Ruletë (Ruleta Rrufeje, Ruletë Immersive, Ruletë Live);
 • Blackjack (Blackjack VIP, Blackjack Free Bast, Blackjack Salon Prive);
 • Baccarat (Speed Baccarat, Salon Prive Baccarat, Baccarat No Commission Live);
 • Poker (Kazino Hold'Em, Lobi i Pokerit, Poker me Tre Karta).

Bonuses

Lojtarët në Kazino IamSloty kanë mundësinë të fitojnë edhe më shumë falë një sërë bonusesh. Ndërsa luajnë lojëra në këtë faqe interneti, lojtarët mund të aktivizojnë një sërë promovimesh krijuese. Për lojtarët në Kanada dhe Zelandën e Re, këto promovime janë të disponueshme. Të gjithë lojtarët mund t'i qasen këtyre veçorive vetëm pas përfundimit të procesit të regjistrimit.

 • Bonusi i mirëseardhjes: 100% deri në 450 €/$
 • Live Cashback: 20% Kazino Live Cashback

Payments

Lojtarët në Kazino IamSloty kanë një numër të kufizuar opsionesh për të bërë depozita dhe tërheqje. Mjerisht, nuk ka shumë opsione për të bërë depozita në listë. Metodat e pagesës përfshijnë:

 • Viza
 • MasterCard
 • ecoPayz
 • Interac
 • Skrill

Për të gjithë përdoruesit kanadezë ose të Zelandës së Re, depozita minimale është 20 EUR dhe tërheqja është 25 EUR. Lejohet shuma maksimale e depozitës prej 5000 euro. Këto metoda mbështesin një sërë monedhash.

Monedhat

Monedhat janë gjithashtu shumë të rëndësishme për lojtarët për të bërë depozita në një kazino online. Për shkak të popullaritetit të tij global, IamSloty Casino u mundëson përdoruesve të tregtojnë duke përdorur monedha të ndryshme. Opsionet e shumta të monedhës janë të disponueshme për të bërë depozita dhe tërheqje në këtë kazino të drejtpërdrejtë. Lojtarët mund të zgjedhin monedhat e tyre përkatëse. Disa nga monedhat e pranuara janë:

 • euro
 • dollarë amerikanë
 • Dollarë kanadezë
 • Dollarë të Zelandës së Re
 • Dollarë Australianë

Languages

Opsionet e shumë gjuhëve janë shumë të rëndësishme për lojtarët ndërkombëtarë që nuk mund të flasin anglisht shpesh. IamSloty është një platformë shumëgjuhëshe që fokusohet në tregun ndërkombëtar të lojrave. Për të parë dhe modifikuar opsionet e gjuhës, thjesht klikoni në flamurin në krye të faqes. Tani ka vetëm tre zgjedhje, por kazino përfundimisht mund të shtojë më shumë. Gjuhët e mbështetura në këtë kazino janë:

 • anglisht
 • gjermanisht
 • finlandez

Software

Për shkak të tërheqjes së tyre të gjerë për lojtarët, shfaqjet e lojërave të drejtpërdrejta të kazinove kanë përjetuar sukses të jashtëzakonshëm. Nëse një lojtar dëshiron të luajë blackjack ose lojëra të tjera kazino, ai nuk ka nevojë të jetë profesionistë me përvojë; megjithatë, ata ende mund të kenë sukses. Ofruesit e softuerit mbështetës për këto lojëra emocionuese janë:

 • Evolucioni
 • Ezugi
 • BetGames
 • Lojë pragmatike

Support

IamSloty Casino u ofron lojtarëve mundësinë për të marrë ndihmë të menjëhershme për çdo problem që mund të lindë ndërsa ata janë duke luajtur lojëra në internet. Këshillohet që një përdorues i regjistruar i faqes së internetit të IamSloty të shikojë fillimisht zonën e FAQ për të parë nëse ka ndonjë pyetje atje. Ka disa mënyra për të kontaktuar me kujdesin ndaj klientit të IamSloty Casino nëse nuk mund të bëhet asgjë më shumë për të zgjidhur problemet që kanë lindur:

 • chat live
 • email

Mjerisht, lojtari nuk do të jetë në gjendje të kontaktojë mbështetjen e klientit të IamSloty Casino përmes telefonatës, pasi nuk ka numër telefoni për lojtarët kanadezë dhe të Zelandës së Re.

Pse ia vlen të luhet në IamSloty Live Casino

IamSloty Casino është shtesa më e fundit në familjen Winzon Group. Ekzistojnë një sërë mënyrash pagese të disponueshme për të ndihmuar lojtarët të fillojnë, duke përfshirë kartat bankare, kuponët me parapagesë dhe alternativa të tjera të portofolit elektronik.

Si një vend i licencuar, mund të parashikohen gjithashtu masa paraprake të sigurisë dhe sigurisë, si dhe aksesi në shumë tregje dhe vende. Ekziston vetëm nevoja për të përfshirë më shumë përkthyes të gjuhëve për lojtarët ndërkombëtarë.

Kjo kazino e sigurt online ofron një shumëllojshmëri të gjerë lojërash, bonuse tërheqëse dhe promovime unike, një program fantastik besnikërie dhe veçori të tjera të jashtëzakonshme.