ibet

Age Limit
ibet
ibet is not available in your country. Please try:
Metodat e depozitimit
SkrillTrustly
Trusted by
Malta Gaming Authority

Rreth ibet

Bazuar në përvojën, numrin e lojërave live të ofruara, mënyrat e depozitimit dhe më shumë, ibet shënon një 7 prej 10 sipas lojtarëve. Ky Live Casino u krijua në 2021 dhe ka qenë me livekazinorank-al.com që nga 29/07/2022 .

Lojëra të drejtpërdrejta të ofruara në ibet

Lojtarët në kërkim të lojërave argëtuese për të luajtur mund të drejtohen te ibet . Ky Live Casino ofron bonuse emocionuese Live Casino ​, dhe ato ofrojnë gjithashtu një shumëllojshmëri lojërash argëtuese si European Roulette, Baccarat Multiplay, Baccarat , për të përmendur disa.

Krahas këtyre lojërave, ibet ka gjithashtu një holl emocionues live ku mund të shijoni disa lojëra më të mira të tregtarëve të drejtpërdrejtë në treg.

Softueri i disponueshëm në ibet

Me popullaritetin e lojërave live në vitet e fundit, zhvilluesit e softuerit luajnë një rol të madh kur zgjedhin një lojë. Ndoshta ju keni një lojë të preferuar të drejtpërdrejtë të krijuar nga një prodhues specifik i Live Casino , kështu që pse të mos provoni një lojë tjetër të tyre të ofruar nga ky Live Casino ​?

ibet ofron lojëra nga zhvillues të njohur softuerësh si Yggdrasil Gaming, Habanero, Evolution Gaming, Playson, NetEnt , dhe shumë të tjera.

Metodat e depozitimit pranohen në ibet

Ky Live Casino pranon metodat ndërkombëtare të pagesës të përdorura në shumicën e vendeve, si Bank transfer, Skrill, MiFinity, Credit Cards, MuchBetter , së bashku me shumë të tjera. Sigurohuni që të hulumtoni çdo mënyrë të mundshme pagese që jeni të interesuar të përdorni.

Pse të luani në ibet ?

ibet është një Live Casino e pëlqyer që u ofron lojtarëve të saj përvoja të jashtëzakonshme të lojërave të drejtpërdrejta.

Në CasinoRank, ne e vlerësojmë sigurinë mbi çdo gjë tjetër, dhe kështu çdo Live Casino e listuar në livekazinorank-al.com shqyrtohet, është plotësisht e licencuar dhe e sigurt.

Për ata që dëshirojnë të lexojnë më shumë rreth lojërave të përgjegjshme ose kanë nevojë për ndihmë me varësinë, ju lutemi vizitoni këto faqe interneti më poshtë.

*[GamCare](https://www.gamcare.org.uk)

*[Kumar i vetëdijshëm](https://www.begambleaware.org/)

*[Kumarxhinj Anonimë](https://www.gamblersanonymous.org.uk)

Total score7.0
Përfitimet

Fakte të shpejta të kazinosë

Year foundedYear founded: 2021
BonusetBonuset (9)
Bonus cashbackBonus ndeshjeBonus pa depozitë
Bonus parash pa pagesë
Bonus rrotullime falas
Bonus të regjistrimitBonusi VIPBonusi javor
Bonusi me depozitë
GjuhëtGjuhët (5)
Angleze
Finlandeze
Gjermane austriake
Norvegjeze
Spanjolle
LicencatLicencat (1)
Llojet e mbështetjesLlojet e mbështetjes (2)
Bisedë live
Email mbështetës
LojëraLojëra (3)
Metodat e depozitimitMetodat e depozitimit (17)
AstroPay
Bank transfer
Cashlib
Credit Cards
Euteller
Instabet
Interac
MiFinityMuchBetter
Neosurf
Rapid Transfer
Siru Mobile
Skrill
Trustly
UPI
Zimpler
iDebit
MonedhatMonedhat (2)
Dollari Kanadez
Euro
ShtetetShtetet (7)
Austria
Finlanda
Kanadaja
Kili
Norvegjia
Peruja
Zelanda e Re
SoftwareSoftware (26)
4ThePlayer
Big Time Gaming
Blueprint Gaming
Evolution Gaming
Fantasma Games
Habanero
Hacksaw Gaming
Kalamba Games
Max Win Gaming
NetEnt
Nolimit City
Northern Lights Gaming
PariPlay
Play'n GOPlaysonPragmatic PlayPush Gaming
Quickspin
Red Tiger Gaming
Relax Gaming
Ruby Play
Sthlm Gaming
Swintt
Tom Horn Gaming
Wazdan
Yggdrasil Gaming